7 parimat WordPressi hostimisettevõtet – täielik võrdlus

WordPress on kõige laialdasemalt kasutatav sisuhaldussüsteem (CMS). Arvatakse, et 27% kõigist täna veebisaitidest. Platvorm on tõlgitud enam kui 40 keelde.


Neid on üle 30 000 WordPressi jaoks on saadaval erinevad pistikprogrammid, ja see arv kasvab iga päevaga. Lisaks võivad WordPressi arendajad oodata, et teenivad 50 dollarit tunnis.

CNN, eBay, Mashable ja The New York Times on vaid mõned silmapaistvad nimed, kes kasutavad WordPressi oma ajaveebide avaldamiseks.

Kuna selle teenuse järele on nii suur nõudlus, on parima teenuse WordPress hostimiseks palju pakkujaid. Kuid kuidas sa suudad parimat teistest eristada?

Parimaks WordPressi hostimisettevõtteks määramisel tuleb arvestada paljude muutujatega. Mõned neist, millele siin keskendume, on järgmised:

 • Pakutava kettaruumi ja ribalaiuse suurus
 • Raha tagasi garantii
 • WordPressi installimise lihtsus
 • Kuukulu
 • SSL-sertifikaatide, domeenide ja aadresside maksumus
 • Klienditugi

Enda jaoks kõige suurema paugu saamiseks on vaja maksimaalset ribalaiust ja kettaruumi. Lõppude lõpuks, mida rohkem sisu saate oma saidil majutada, seda parem – seda vähem on teie serveril segadust ja laadimine toimub aeglasemalt (on ka pistikprogramme, mis aitavad faile tihendada, et teie leht kiiremini laadiks, nagu WP Smush).

Kes ei armasta raha tagastamise garantiisid? Muidugi, kui valite ühe parima WordPressi hostimisettevõtte, ei pea te seda garantiid kunagi kasutama.

Mis tahes WordPress-masina igakuisesse kuludesse võetakse kindel arv domeene ja aadresse ning turvalise sokiga kihi sertifikaadi (lühikese SSL-sertifikaadi) potentsiaal. Mõni teenusepakkuja võtab selle eest lisatasu, teised aga tasuta.

Ja muidugi on enamiku inimeste jaoks esmatähtis kasutus- ja paigaldusmugavus. Me pole kõik asjatundlikud programmeerijad.

Õnneks on WordPressi ühe laialdase kasutamise põhjuseks see, et sellest saavad aru peaaegu kõik, kellel on arvutiga seotud põhiteadmised. Saate oma saiti veelgi kohandada, kui teate HTML-i ja CSS-i, kuid te ei pea seda tegema.

Ülevaade 7 parimast WordPressi hostimisettevõttest

Selle loetelu täpne järjekord pole nii oluline kui mainitud nimed. Teil on keeruline leida palju kokkuleppeid selle kohta, milline WordPressi hosting ettevõte on number üks. Suur osa taandub kasutajakogemusele, mis on enam-vähem subjektiivne.

Nagu öeldud, on mitu nime, kes tunnevad end parimate WordPressi hostimisettevõtetena ja pakuvad oma klientidele kõike, mida nad vajavad WordPressi saidi ehitamiseks.

Siin on 7 parimat WordPressi hostimise ettevõtet:

1. GreenGeeks

GreenGeeksi veebisait

Asutatud 2008. aastal, GreenGeeks keskkonnasõbralik hostimine WordPressi saitidele. Nende sait väidab, et nad pakuvad 300% rohelist veebimajutust.

Lisaks puhta taastuvenergia kasutamisele pakuvad nad suurepäraseid teenuseid soodsa hinnaga. Nende öko-stardikava algab 3,95 dollarilt kuus 30-päevase raha tagasi garantiiga.

Nende ühe klõpsuga WordPressi install ütleb kõik ära. See install on imelihtne.

GreenGeeksi üks tore asi on see, et nad automatiseerivad kahte olulist funktsiooni veebisaidi hostimine et mõned teised tüübid panevad teid käsitsi tegema: varundamine ja värskendused.

Iga 24 tunni järel varundatakse teie sait kõik andmed ise ja WordPressi värskendused installitakse automaatselt kohe, kui need on saadaval. Need on kaks funktsiooni, mis mitte ainult ei muuda asja lihtsamaks, vaid suurendavad ka teie saidi üldist turvalisust – millele keskendub ka GreenGeeks. Kohandatud turvareeglid ja nullpäeva haavatavuse parandused aitavad teie saiti turvalisena hoida.

Lisaks sellele sisaldab nende hostimiskava tasuta Let’s Encrypt Wildcat SSL-i sertifikaati.

Kõike arvesse võttes on lihtne aru saada, miks GreenGeeks on üks parimatest WordPressi hostimisvõimalustest.

2. WP mootor

WP mootor

WP pakub seda, mida nimetatakse hallatavaks hostimiseks. Hallatud hostimine on põhimõtteliselt spetsiaalne hostimine, mida haldab professionaalne meeskond. See võimaldab teil kasutada mõlemast maailmast parimat – spetsiaalset serverit kõiki turvalisusi, töökindlust ja kohandatavust, samal ajal kui teil on kogenud tehnikute meeskond, kes on valmis teid aitama.

Kui olete suur ettevõte või majutate andmeid, mida tuleb iga hinna eest kindlasti turvalisena hoida, võib WP Engine olla teie jaoks.

Nende teenuste hind on kõrgem – 35.00 dollarit kuus -, kuid hallatud hostimise osas pole see ebatavaline.

WP Engine pakub kvaliteetset ööpäevaringset tuge, kasutab oma klassi parimat arhitektuuri ja sellel on täiskohaga meeskond insenere, kes arendavad pidevalt tipptasemel WordPressi tehnikat. Teisisõnu, nad on spetsialiseerunud kõigile WordPressile.

3. InMotioni majutamine

InMotioni hostimine

Liikumises on olnud umbes 2001. aastast, kui Internet ise oli alles koolikoolis.

See ettevõte pakub WordPressi majutust alates 4,99 dollarist kuus ühe saidi jaoks koos oma WP-1000 plaaniga. WP-1000s-kava sobib ideaalselt väikeste ajaveebide jaoks, millel on vähem kui 20 000 külastajat kuus.

Arvestades, et see hõlmab 40 GB SSD-mäluseadet piiramatu ribalaiuse ja e-posti kontodega, tundub see üsna hea tehing. Samuti viskavad nad sisse tasuta SLL-i sertifikaadi.

InMotion pakub ka tasuta automaatseid varukoopiaid ja plaastreid koos tasuta häkkimise ja pahavara kaitsega.

InMotion Housing uhkustab oma serverite kiirust. Tahkismäluseadmete ja täpsema vahemälu kasutamine võimaldab teie saidil iga kord kiiresti laadida.

Kiirus on mis tahes WordPressi saidi oluline element. Uuringud on näidanud, et veebisaitidel, mille laadimiseks kulub rohkem kui sekund või kaks, on palju suurem kiirus. Oleme sellel digiajastul kärsituks kasvanud ja meile ei meeldi, kui veebileht laadides kulutame oma väärtuslikku aega raiskamisele (me pigem raiskaksime seda oma Facebooki vooge sirvides).

InMotion-saitidel on WordPress eelinstalleeritud, nii et saate kogu oma saidi käivitada vähem kui tunniga.

Terve 24/7 toega ja lohistatava kujundusega leiavad kõigi kogemustasemete veebisaitide loojad InMotioni korpuse parimate WordPressi hostimisvõimaluste hulka.

4. BlueHost

BlueHost

Sinine vaim ühe klõpsuga WordPressi install, 30-päevane raha tagasi garantii ja ööpäevaringne klienditugi.

Ainult 2,95 dollari eest kuus pakub BlueHost ületamatu soodustust 50 GB kettaruumi, piiramatu ribalaiuse, 5 e-posti konto ja tasuta SLL-i sertifikaadiga.

Üle 2 miljoni veebisaidi valib oma hostiettevõtteks BlueHosti. Ainuüksi see viitab sellele, et nad on WordPressi üheks parimaks hostimisvalikuks.

Midagi, mida paljud teised pakkumised ei paku, on BlueHosti plaanides Google’i ja Bingi reklaamipakkumistega üle 150 dollari. See eriline boonus muudab nende plaanid eriti ahvatlevaks.

Võib-olla on BlueHosti kõige tähelepanuväärsem külg see, et WordPress.org soovitab neid WordPressi saitide veebimajutus pakkujana nr 1. Nende serverid on loodud WordPressi saite majutama nagu unenägu.

WordPressi hostiettevõtte kohta, mis on WordPressi eest nii suurt kiitust saanud, on midagi öelda. BlueHost on kindlasti parimate WordPress-i hostimisettevõtete hulgas.

5.HostGator

HostGator

HostGatori oma koorumine ”algab umbes 2,75 dollarist kuus.

Sellel on mõned tähelepanuväärsed omadused, mida enamik teisi pakkujaid ei paku.

Haudumiskava sisaldab mõõtmata ribalaiust, piiramatut kettaruumi, piiramatut e-posti ja ühe klõpsuga installimist. See on palju piiramatut. Lisaks pakub HostGator saidiülekannet tasuta – mille eest enamik konkurente võtab kopsakat hinda. 45 päeva pärast on HostGatori raha tagasi garantii 50% parem kui paljudel tema konkurentidel.

Madala hinnaga pakutavate funktsioonide poolest on HostGator kaugel üks parimatest WordPressi hostimisvõimalustest.

6. iPage

iPage

iPage pakkumise hind vaid 1,95 dollarit kuus.

Nende plaanid hõlmavad 500-dollarist lisafunktsiooni vastavalt nende kodulehele. Need lisad hõlmavad selliseid asju nagu 100-dollarised pakkumised nii Google’i kui ka Bingi reklaamide jaoks, tasuta WordPressi ehitustööriistad ja Sitelocki tasuta turvatööriistad.

Piiramatu kettaruum, skaleeritav ribalaius, piiramatud domeeninimed ja ühe klõpsuga installija muudavad iPage’i hõlpsaks valikuks. iPage’i plaanidega kaasneb tööstuses kasutatav 30-päevane raha tagasi garantii.

iPage’il on suurepärane klienditugi. Päeval või öösel saate tugispetsialistiga rääkida telefoni või veebivestluse kaudu. Neil on ka veebipõhine abikeskus ja piletimüügisüsteem kõige põhjalikumate küsimuste jaoks.

Nende täiustatud turvafunktsioonid ja tõrgeteta PayPali integreerimine muudavad iPage’i silmapaistvaks valikuks kõigile, kes soovivad alustada e-kaubanduse saiti.

Päeva lõpus näib, et iPage on veel üks parimatest WordPressi hostimisvõimalustest.

7. GoDaddy

GoDaddy

Tänu nende ulatuslikele turunduskampaaniatele, GoDaddy on WordPressi parimate hostimisettevõtete seas kõige paremini äratuntav nimi.

GoDaddy on praegu nimekirja kõige taskukohasem variant. Ainult ühe dollari eest kuus saate ühe domeeni koos automaatse WordPressi installimise, igapäevase varundamise ja tarkvarauuendustega. Nende hulgas on ka üks tasuta e-posti aadress ühe aasta jooksul. Selle plaaniga saate siiski ainult 10 GB SSD kettaruumi.

GoDaddy veebisaidi turvafunktsioonid on saadaval ainult programmi Ultimate liikmetele.

GoDaddyl on WordPressi jaoks sisseehitatud SEO funktsioon. Kuid arvestades, et WordPressi jaoks on lugematu arv SEO pistikprogramme, pole see päris soodus tehing.

GoDaddy pakub SSL-sertifikaate – kuid mitte tasuta. Ühe veebisaidi korral maksab SSL-sertifikaat teile esimesel aastal 59,99 dollarit aastas.

GoDaddy, millel on 17 miljonit klienti ja üle 75 miljoni hallatava domeeni, on kindlasti üks populaarsemaid hostimisvõimalusi.

Paar märkust 7 parima WordPress-i hostimisvaliku kohta

Tuleb märkida, et ülalnimetatud intressimäärad algavad intressimääradest. Paljusid pakutakse ainult piiratud aja jooksul ja enamik sissejuhatavaid sooduspakkumisi kestab ainult majutuse esimesel aastal. Pärast seda saab täishind sisse.

Veebimajutusettevõtte ostmisel tasub meeles pidada, et kontrollige alati hinda, mis on märgitud kui „originaalne“ või „kui uuendate“ – see on tõenäoliselt see, mida maksate pärast esimest aastat.

Lisaks sisaldab nimekirja hind ainult kõige põhilisemaid funktsioone. Peate ostma päris mitu lisandmoodulit, et teie sait teeks kõik, mida soovite. Hinnad muutuvad alati, kuna ettevõtted konkureerivad omavahel ajutiste allahindluste pakkumisel.

Pidage meeles, et kui WP Engine välja arvata, räägime siin jagatud hostimisest – mitte spetsiaalsest hostimisest, pilvemajutusest ega virtuaalsetest privaatserveritest (VPS). Enamik, kui mitte kõik ülaltoodud pakkujad pakuvad ka neid teenuseid.

Kui te pole suur ettevõte või kui teil on hallatavate andmete osas ülitundlikke andmeid, pole teil tõenäoliselt vaja spetsiaalset hostimist (mis on palju kallim ja nõuab eriteadmisi). VPS ja pilvemajutus võivad mõnedes olukordades sobida, kuid on kallimad ja tavaliselt vajavad seda ainult suuremad e-poe saidid või väga suure liiklusega ajaveebid.

Virtuaalserver on kõige sagedamini kasutatav hostimisvõimalus, just nagu WordPress on kõige sagedamini kasutatav CMS. See pakub suurimat kasutusmugavust, olles samal ajal ka kõige madalamate kuludega ja omades piisavaid klienditoe teenuseid.

Enamiku inimeste jaoks pakuvad need parimad WordPressi hostimisettevõtted kõiki teie vajalikke teenuseid.

Valige parim WordPressi hostimine targalt

Parima WordPress-i hostimisvaliku üle otsustamisel arvestage oma vajadustega. Kas alustate uut ajaveebi või e-kaubanduse saiti? Kas see veebisait saab teie väikeettevõtte esileheks? Kui jah, siis on WordPressi jagatud hostimise kõige elementaarsemad funktsioonid kõik, mida vajate.

Kui kolite suurema saidi või ajaveebi uue pakkuja juurde, teil on juba loodud suurettevõte või haldate tundlikke andmeid, peate kaaluma põhjalikumaid küsimusi, kui siin arutatud. Sellegipoolest vastavad 7 parimat WordPressi hostimisvalikut kõigile teie küsimustele ja suudavad pakkuda teile vajalikke teenuseid.

Ühel neist WordPressi hostimisvõimalustest ei saa valesti minna. Valige üks, mis teile sobib, ja minge edasi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map