Weebly Review: Snadno použitelné řešení pro potřeby vytváření webových stránek

Zdá se, že dnes má každý svůj vlastní web, ať už jde o jeho podnikání, umění nebo dokonce jen o osobní blog. Možná se divíte, kolik tolik lidí může sestavit dobře vypadající webovou stránku, aniž by se roky učilo kódovat vše od nuly. Naštěstí existují specializované nástroje, které usnadňují vytváření vlastních profesionálních webových stránek. Tato Weebly recenze pomůže vrhnout trochu světla na jeden z nejpopulárnějších nástrojů, které můžete použít k vytvoření hvězdně vypadající webové stránky.


Co je to Web Builder?

Než se dostaneme k recenzi Weebly, chceme mluvit o webových tvůrcích obecně. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit web nebo blog, ale nejoblíbenějším nástrojem pro začátečníky je webový tvůrce. Jedná se o typ softwaru, který běží ve vašem prohlížeči a automatizuje veškeré kódování a konstrukci každé stránky. Často se jedná o nástroje přetahování, které rozdělují každou stránku na jednotlivé upravitelné části. Tím se odvrátí pozornost od složitého značkování a kódování vyžadovaného k tomu, aby se na stránku dalo všechno, kam chcete.

V případě této recenze Weebly porovnáme nejoblíbenější webové stavitele začátečníků, které jsou v současné době k dispozici. Zatímco někteří z těchto tvůrců jsou spojeni s možností hostování, zaměříme se na skutečné návrhářské nástroje používané k vytváření stránek, nikoli na samotné nástroje hostování webů..

Co je Weebly?

Při této recenzi Weebly jsme se podívali na bezplatnou verzi platformy dostupné pro kohokoli s vlastní doménou nebo hostingovou službou. Weebly se zaměřuje na obchodní weby, které zahrnují jakýkoli typ služby nebo stránky zaměřené na produkt, kde by návštěvníci mohli nakupovat. Existuje mnoho webových tvůrců, kteří jsou k dispozici online, ale jak jsme zjistili pro tuto recenzi Weebly, žádný z nich není zaměřen na elektronický obchod, jako je tento. Powered by Square, důvěryhodná společnost pro zpracování plateb, se Weebly zaměřuje na prodej prostřednictvím své specializované platformy.

Specifikace webového tvůrce webu

muž si poznámky

Obrázek od StartupStockFotografie z Pixabay

Podívali jsme se na celou sadu funkcí pro tuto revizi Weebly, počínaje základním uživatelským rozhraním. Tato platforma pracuje s intuitivní sadou nástrojů drag and drop, což znamená, že můžete doslova chytit prvky ze stavebního panelu a umístit je na stránku přesně tam, kde je potřebujete. Začnete základní šablonou a upravíte své tituly a text po jednom kroku. Je zde zabudovaný tok, který usnadňuje navigaci na vašich nových stránkách a zajišťuje, že vám neuniknou žádné důležité položky.

Weebly Interface

Rozhraní drag-and-drop je navrženo pro začínajícího webdesignéra, takže není žádný tlak naučit se komplikované kódování, aby vše fungovalo hladce a bezpečně. Opakujícím se tématem, které jsme našli při zkoumání této revize Weebly od mnoha současných zákazníků, je, jak snadné a intuitivní nástroje byly. Zcela nový vývojář webu se může dostat na platformu Weebly a mít nový, bezpečný a funkční web, který bude spuštěn během několika minut..

Weebly App Center

Integrované centrum aplikací umožňuje přístup k pokročilým funkcím, jako je integrace sociálních médií, vkládání videa nebo dokonce reklamní widgety třetích stran. Existuje také několik předpřipravených nástrojů elektronického obchodu, které vám mohou pomoci přijímat platby, vystavovat faktury nebo upozorňovat zákazníky na prodej a propagační akce. Tyto typy doplňků je obtížné integrovat od nuly, ale aplikace Weebly usnadňuje jejich přidání do vaší šablony..

Exkluzivní weebly šablony

Weebly má co nabídnout, ale výběr šablony může být nejlepší. Podívali jsme se na mnoho různých návrhů pro tuto recenzi Weebly a všichni vypadali úžasně. Rozhraní drag-and-drop funguje se šablonami skvěle, takže je snadné přizpůsobit text a záhlaví tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Předem připravené šablony vypadaly profesionálně a úhledně a vycházeli jsme z toho pocitů, že jsme na této platformě mohli navrhnout téměř cokoli.

Ceny

Cena této platformy, spolu se třemi dalšími, na které jsme se při této Weeblyho recenzi podívali, není tak jednoduchá jako jediná hodnota dolaru. Každá z těchto platforem nabízí odstupňované balíčky pro své služby, které se mohou komplikovat při přidávání webhostingu, ochrany obchodu a dalších služeb prémiového typu. Pokud již máte webhostingovou službu, můžete ji používat zdarma, takže je levnější hned z pálky. Ceny, které jsme našli za prémiové služby pro všechny čtyři poskytovatele, začaly přibližně pět dolarů měsíčně a stouply až na čtyřicet dolarů měsíčně.

Jak Weebly porovnává

notebook, poznámky, mobilní telefon a káva na stole

Obrázek od Kevin Phillips z Pixabay

Abychom viděli, jak tento webový tvůrce porovnává s konkurencí, podívali jsme se na tři alternativní platformy pro budování webu podobné jedné a druhé. Pro tento přehled Weebly jsme porovnali základní funkce, dostupné šablony, snadné použití, kompatibilitu prohlížeče a kvalitu zákaznických služeb každého ze čtyř poskytovatelů.

Co jsme přezkoumali

 • Weebly
 • Wix
 • Čtvercový prostor
 • Tvůrce webových stránek Gator

Weebly

Snadnost použití

Pokud jsme něco z toho Weeblyho recenze vzali, bylo to, jak snadné bylo s ním pracovat. Rozhraní je čisté a intuitivní, protože bylo navrženo speciálně pro první webové designéry. Weebly byl bezpochyby nejjednodušší se poučit ze čtyř nástrojů, na které jsme se podívali.

Zákaznická podpora

Tým podpory zákazníků Weebly měl velkou zpětnou vazbu od zákazníků a nemáme důvod nesouhlasit. K dispozici je specializovaný tým zákaznických služeb připravený odpovědět na vaše e-maily a pomoci vyřešit jakékoli problémy, které by se mohly vyskytnout. Jsou skvělým zdrojem, který vás provede prvním webovým sestavením a zajistí hladké fungování všeho.

Funkce

Rozhraní a sada nástrojů Weebly není nejdynamičtější, na kterou jsme se dívali, ale pro návrháře, který pracuje poprvé, slouží svému účelu. Existují čisté sady funkcí, které můžete implementovat v závislosti na tom, jaký typ webu dáváte dohromady. Funkce závisí na produktu nebo službě, kterou nabízíte, a to vše podle výchozí šablony, kterou vyberete.

Šablony

V současné době je přes Weebly k dispozici přes sedmdesát šablon, přičemž stále více se přidává. Mezi šablonami je spousta možností a ty, na které jsme se podívali na tuto Weeblyho recenzi, byly snadno upravitelné, s citlivým pohybem a čistým pohledem.

Kompatibilita prohlížeče

Weebly systém funguje ve většině prohlížečů bez hlášení problémů s načítáním nebo formátováním od předchozích uživatelů. Platforma pracuje s upraveným jazykem Java, takže i starší prohlížeče a operační systémy by měly mít možnost načíst sadu nástrojů pro úpravy.

Kde se můžete dozvědět více

Další informace o staviteli Weebly a možnostech jeho hostování naleznete na následujícím odkazu: Weebly.com

Wix

Toto je platforma pro kreativnější smýšlení, protože máte úplnou kontrolu nad konečným vzhledem vašeho webu. U návrhů na střední půdě není mnoho možností, takže je hezké mít možnost začít s prázdnou břidlicí. Wix je nejpřizpůsobivější platforma, na kterou jsme se podívali při této revizi Weebly, a jediná, která nabízí čistou úvodní stránku, kterou lze upravovat bez znalosti jazyka CSS nebo Java..

Snadnost použití

Platforma pro webovou tvorbu Wix se snadno používá, ale v případě, že potřebujete více pokročilých funkcí, je trochu kalná. Různé možnosti programování jsou skvělé pro někoho, kdo má o něco více znalostí než průměrný uživatel, ale není pro někoho, kdo právě začíná. Použití je v zásadě stejně obtížné, jak potřebujete, zejména pokud se rozhodnete integrovat novější aplikace nebo sociální propojení.

Zákaznická podpora

Na zákaznickou podporu společnosti Wix nebylo mnoho pozitivních zpětných vazeb, a to vyniká v této recenzi Weebly. K dispozici je síť zástupců zákaznických služeb, kteří mohou odesílat vaše e-maily, ale není možné někoho kontaktovat okamžitě telefonicky nebo jinými prostředky. Platforma pracuje na vylepšení této stránky věcí přidáním automatizované podpory pro své prémiové zákazníky.

Funkce

Našimi oblíbenými funkcemi, které jsme našli od společnosti Wix, byly snadno integrované mediální galerie, optimalizované mobilní návrhy a úplná svoboda přizpůsobených rozvržení. Mají také skvělou sadu nástrojů pro integraci SEO se specializovanými plány, které vám pomohou vést na vrchol výsledků online vyhledávání.

Šablony

Wix má na výběr více než pět set šablon, což usnadňuje nalezení něčeho předem sestaveného pro vaši konkrétní vizi. S přidanou svobodou dynamické úpravy můžete přizpůsobit každou ze šablon tak, aby vypadala a načítala přesně podle svých potřeb. Každá šablona byla navržena odborníkem v oboru a je připravena k načtení stisknutím tlačítka.

Kompatibilita prohlížeče

Platforma Wix je z hlediska programovacího jazyka lehká, takže s podporou prohlížeče není problém. Někteří uživatelé ohlásili problémy s doplňkovými funkcemi, ale toto nebyl typický zážitek, který uváděli zkušení návrháři. Tato sada nástrojů je naprogramována pro práci se všemi hlavními prohlížeči.

Kde se můžete dozvědět více

O dostupných balíčcích Wix se můžete dozvědět a vyzkoušet jejich nástroje pro vytváření webových stránek na následujícím odkazu: Wix.com

Čtvercový prostor

Toto je nejznámější ze čtyř platforem, na které jsme se podívali při této revizi Weebly, a existuje pro to nějaký dobrý důvod. Squarespace bombarduje svět reklamou a snaží se dostat své jméno do webového prostoru, aby ho mohli vidět všichni. Jsou považovány za sofistikovanější z konstrukčních platforem a cena odráží přidaný lesk. Snadno se používá, ale při vytváření webů zaměřených na obchod má strmou křivku učení.

Snadnost použití

Pokud najdete šablonu, která nevyžaduje mnoho úprav, lze tuto platformu snadno používat. Pokud potřebujete provést nějaké úpravy CSS nebo HTML, možná budete mít těžší čas. To je ideální pro někoho, kdo pracuje s druhým nebo třetím webovým designem, takže křivka učení by mohla být pro prvního uživatele strmá.

Zákaznická podpora

Toto byla nejsilnější síť zákaznické podpory, kterou jsme našli pro tuto revizi Weebly. 24hodinovou podporu obsluhují žijící lidé a mezi vámi a skutečnou osobou neexistují žádné automatizované systémy. Stávající zákazníci přísahají týmem podpory a bylo to snadno nejoblíbenější ze čtyř webových nástrojů, na které jsme se v tomto ohledu dívali.

Funkce

Program Squarespace má všechny funkce, které potřebujete, ale postrádá návrhové funkce. To znamená, že jste do parametrů šablony téměř zablokováni, pokud nevíte, jak se dostat pod kapotu a upravovat kódy HTML nebo CSS. Není to nemožné se obejít, ale přísně to omezuje věci, které můžete dělat, pokud jde o zabezpečené obchodní weby..

Šablony

Toto jsou nejdynamičtější a nejkrásnější šablony, na které jsme se při této recenzi podívali. V galerii šablon bylo vystaveno mnoho odborných znalostí, což se rozhodně odráží v konečné ceně, kterou za použití těchto šablon zaplatíte. Pokud potřebujete web zaměřený na obchod, máte na výběr několik možností; i když ne tolik jako Wix nebo Weebly.

Kompatibilita prohlížeče

Squarespace byl nejdynamičtější sada nástrojů, na kterou jsme se dívali, což vede k problémům se staršími prohlížeči. Toto je sada nástrojů určená pro pokročilejší webové stránky, a přestože se může pochlubit univerzálním přístupem, vyskytly se některé problémy se staršími prohlížeči a operačními systémy.

Kde se můžete dozvědět více

Více informací o programu Squarespace a jeho nástrojích pro vytváření webových stránek se dozvíte na následujícím odkazu: Squarespace.com Tvůrce webových stránek Gator je vlastní konstrukční nástroj pro oblíbený web hostitele HostGator. Je to velmi jednoduchý a snadno použitelný nástroj pro někoho, kdo potřebuje rychlé a jednoduché místo, kde předvádí své zboží. Není ideální pro někoho, kdo potřebuje obchodní nástroje, ale je dost dobrý jako referenční nebo portfoliový web. To je opravdu skvělá volba, pokud ji kombinujete s jejich hostingovými službami.

Tvůrce webových stránek Gator

Snadnost použití

Celý systém je drag-and-drop bez mnoha přizpůsobitelných editačních nástrojů, což je čisté a velmi snadno pochopitelné. To byl nejjednodušší z webovských tvůrců, na které jsme se přihlíželi pro tuto Weeblyho recenzi, která nabízí snadný přístup s několika ozdůbkami.

Zákaznická podpora

Recenze od současných i minulých zákazníků jsou většinou pozitivní, s mnoha lidmi, kteří se vyjadřovali k tomu, jak přátelští a rychlí byli jejich odpovědi. Protože to není místo pro webové stránky pro pokročilé obchodování, není třeba se hlouběji zabývat otázkami CSS nebo zabezpečení. To pomáhá zefektivnit jejich systém podpory zákazníků a udržuje dobu odezvy na minimu.

Funkce

Pro jejich základní plány není ve skutečnosti k dispozici mnoho funkcí, takže pokud potřebujete něco dynamického nebo obchodního, doporučujeme vám postupovat do čtvercového prostoru, nebo ideálně Weebly. Pokud potřebujete jednoduchý obchodní web s nízkým dopadem, měli byste zvážit pokročilý plán načtený funkcí od hostGator.

Šablony 2 Hvězdy

Existuje několik stovek šablon, z nichž se přidávají nové možnosti stálým tempem. Protože je vše drag-and-drop, existuje mnoho opakování a společných témat skrz dostupné šablony.

Kompatibilita prohlížeče 3 hvězdičky

Od předchozích zákazníků byla k dispozici jen malá zpětná vazba, takže z této strany kompatibility jsme nenašli žádné problémy. Sada nástrojů nabízená týmem pro vývoj webových aplikací Gator je navržena pro všechny nejoblíbenější prohlížeče a je kompatibilní s některými prohlížeči připravenými na beta verzi, jako je Chrome nebo Firefox.

Kde se můžete dozvědět více

Další informace o tvorbě webových stránek Gator naleznete na následujícím odkazu: Hostgator.c om

Konečný rozsudek

Pro snadno použitelné webové tvůrce není dostatek skvělých možností, ale pro tuto recenzi Weebly musíme vybrat oblíbeného. I když Squarespace má spoustu pokročilých možností, které máme rádi, stále jej nelze porovnat s celou sadou funkcí dostupnou od Weebly. Rozhraní je intuitivní, ostré a snadno pochopitelné. Důrazně doporučujeme platformu Weebly pro vytvoření vlastního osobního webu nebo blogu.

Hlavní obrázek: Image by StartupStockFotografie z Pixabay

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map