Suurkaupluse ülevaade aastaks 2020 (katame 10 erinevat teemat)

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Bigcommerce ülevaade

Soovite Bigcommerce’i arvustust, mis aitab teil otsustada, kas see sobib teie jaoks, kas see on õige?

Noh, hea:

Ma mõtlen ju …

E-kaubanduse valdkond on arenenud suhteliselt väikesest Interneti-kasutajate sektorist 1,2 triljoni dollari suuruseks majandusharuks.

Kui traditsioonilised kaupluste esiküljed on miljonite jaoks endiselt esmane müügikoht, on digitaalsete pakkumiste süstimine ja veebikaubanduse lihtsus viinud digitaalostjate statistiliselt olulise suurenemiseni.

Tegelikult:

uusimad uuringud näitavad, et 2018. aastaks ostab ligi 47,3 protsenti kõikidest Interneti-kasutajatest tooteid veebist.

Ägeda konkurentsivõime tõttu peavad e-poe jaemüüjad säilitama erakordseid kasutajakogemusi, et kasutajate tähelepanu köita ja hoida.

Kuigi veebiedu alus on teie veebisaidi jõudlus ja funktsionaalsus, on e-poe kujundus ja funktsionaalsus ülim otsustav tegur.

Kaasaegne e-poe pood on täis erinevaid võimalusi ja programme, mis on mõeldud teie müügi suurendamiseks ja kaubamärgi kaitsmiseks.

Ehkki paljud neist digitaalsetest poefrontidest pakuvad kindlaid teenuseid, pakuvad vähesed neist Bigcommerceina paindlikkust, lihtsust ja brändimisvõimalusi.

Kuna enam kui 55000000 digitaalse jaemüüja käive on enam kui 4 miljardit dollarit, on Bigcommerce kiiresti muutumas tõsiste e-kaubanduse ettevõtete peamisteks valikuteks.

Ehkki selle jõudlusstatistika on muljetavaldav, erineb Bigcommerce teistest e-poe poodide rakendustest? Veelgi enam, kuidas saab Bigcommerce teie müüki ja brändi parendada?

Ok, alustame selle Bigcommerce’i ülevaatega:

Bigcommerce – täielikult edu saavutamiseks ette nähtud

Esmapilgul tundub Bigcommerce üsna sarnane teiste e-poe poodide rakendustega.

Kuid kui uurite selle võimaluste ja pakkumiste üle, saab selgeks selle potentsiaal müügi kiirendamiseks ja veebimaine tugevdamiseks.

See eesmärk saavutatakse, pakkudes digitaalsele ettevõttele täielikku kontrolli nende veebipoe kõigi aspektide üle.

Lisaks on selle funktsioonid palju sügavamal kui turvatud ostuportaal. Erinevalt teistest e-kaubanduse lahendustest võimaldab Bigcommerce kasutajatel uusimate e-kaubanduse tehnoloogiate abil poe toimivust juhtida, turundada ja analüüsida..

Stary My Free Trial

Looge visuaalselt kütkestav e-poe pood

Interneti-kasutajaid ei vea mitte ainult jõudlus, vaid ka esteetika. Hästi kujundatud pood mitte ainult ei meelita, vaid hoiab ka kasutajate tähelepanu. Pole salajane, et Interneti-kasutajad on varjatud.

Üks disaini puudus võib põhjustada tulude vähenemise. Bigcommerce mõistab läbimõeldult kujundatud kaupluse tõelist väärtust.

Seetõttu pakub see kasutajatele ligi 15 individuaalset funktsiooni, mis on loodud kaupluste visuaalse kinnistamise ja sujuvama navigeerimise edendamiseks. Mõned neist funktsioonidest hõlmavad järgmist:

Eelkujundatud teemad

Bigcommerce pakub kõigile kasutajatele hulgaliselt professionaalselt kujundatud kauplusteemasid.

Kõik teemad pakuvad enamiku kasutajaplatvormide jaoks hämmastavat graafikat, tipptasemel navigeerimist ja kiiret renderduskiirust.

Kui teil on väga vähe disainikogemusi, kuid soovite vältida sadade kulutamist professionaalsele graafilisele disainerile, võivad need teemad olla teie säästuarm.

Koodivaba kujundustoimetaja

Eelehitatud teema juurutamise asemel pakub Bigcommerce kohandatud poodielementide jaoks stiiliredaktorit.

Sujuvamaks integreerimine

Kasutajad, kellel on olemasolev e-poe pood, saavad nende kujunduse hõlpsalt Bigcommerce-i liidesesse integreerida.

Mõne nupuvajutusega imporditakse kogu ettevõte sujuvalt ja see seadistatakse kasutamiseks koos teiste suurkaubanduse funktsioonidega.

Professionaalsed turundusvõimalused

Ehkki teil võib olla visuaalselt veetlev e-poe pood, kui teil pole külastajaid, on selle kujundus mõttetu.

Bigcommerce mõistab, et edu on tihedalt seotud turundusega.

Seetõttu pakutakse kõigile kasutajatele üle 30 funktsiooni, mis on spetsiaalselt loodud teie turundustegevuse abistamiseks.

Kõige märkimisväärsemad funktsioonid on järgmised:

Ostukorvisäästja

Kas teadsite, et üle 70 protsendi e-kaubanduse ostukorvidest loobutakse enne, kui kasutaja on ostuprotsessi lõpetanud?

Sellel statistikal on nii suur hulk põhjuseid; edukaimad digitaalsed kauplused on aga need, mis abistavad ostjaid, isegi kui ostukorvist loobutakse.

Funktsiooni Hüljatud ostukorvisäästja abil salvestatakse kasutaja ostukorvid automaatselt edaspidiseks kasutamiseks.

Pealegi võimaldab see funktsioon ettevõtte administraatoritel saata kasutajatele kohandatavaid e-kirju, et neid tagasi meelitada.

Suurendage oma konversioonimäärasid, lisades ainulaadse kuponkikoodi, et julgustada kasutajaid ostu vormistama.

Kohandatavad kupongikoodid

Pakkuge allahindlusi ja eripakkumisi, et valida kasutajad, kellel on täielikult kohandatavad kupongikoodid.

Digitaalsed kupongid võimaldavad täielikku kohandamist, näiteks koodi kasutamise piiramist, aegumiskuupäeva kehtestamist ja spetsiaalse toote või saatmisalanduse pakkumist.

Ostuvõrdluse saidid

Esitage oma eripakkumist või suurepäraseid pakkumisi, integreerides konkreetsed tooted automaatselt erinevatele võrdlussaitidele.

See mitte ainult ei julgusta kasutajaid välja tulema teie konkurentsivõimeliste hindade tõttu, vaid näitab klientide suhtes lojaalsustunnet.

Soovite neile parimat pakkumist, mitte ainult müüki. See “isiksuse” element edendab klientide lojaalsust ja kaubamärgi atraktiivsust.

Bigcommerce pakub muid turundusfunktsioone, näiteks:

 • Kinkekaardid
 • Kohandatud reklaamibännerid
 • Google Analyticsi integratsioon
 • Suure hulga tellimuste allahindlused
 • Sooduskampaaniad
 • Live Chat tarkvara integreerimine

Suurendage otsingumootori lehtede paremusjärjestust suurema orgaanilise liikluse jaoks

Viimaste andmete põhjal Alexa, maailma miljonist populaarseimast veebisaidist, umbes 10 protsenti ehk 110 000 neist oli e-kaubandus.

Kuigi see on vaid väike ülevaade digitaalsete jaemüüjate arvust, on ilmne, et konkurentsis püsimiseks peab teie ettevõte tähtsamates otsingumootorites hästi positsioneeruma.

Bigcommerce pakub kasutajatele kõrgtasemel funktsioone, mis on suunatud otsingumootorite paremusjärjestuse parandamisele, mis on oluline orgaanilise ja väga sihitud liikluse suurendamiseks. SEO-spetsiifiliste funktsioonide hulka kuuluvad:

Kohandatud URL-id

Suurendage liiklust kindlatele lehtedele kohandatud lehtede URL-ide kaudu.

Suurettevõte võimaldab kasutajatel kohandada: tootelehti, kategoorialehti, veebisaite, kohandatud lehti ja hulgi-URL-i värskendusi.

Automaatsed ümbersuunamised

Keelake kasutajatel automaatsete ümbersuunamistega kättesaamatutele lehtedele jõudmine. Nende hulka kuulub 301 ümbersuunamist ja vale URL-i ümbersuunamine.

Kohandatud lehe optimeerimine

Märkige konkreetsed lehed ja parandage nende paremusjärjestust otsingumootorites kohandatud lehel olevate optimeerimisvalikute abil. Need valikud hõlmavad lehepealkirju, metakirjeldust, tootekirjeldusi ja kategoorialehtede kirjeldusi.

Automaatne HTML-saidiplaani loomine

Edendage kõrgemat otsingumootori paremusjärjestust professionaalselt loodud HTML-saidikaardiga. See funktsioon on hädavajalik otsingumootorite indekseerijatele teie veebisaidi tuvastamiseks ja paigutamiseks asjakohaste otsingutulemuste hulka.

Suurkaupluse mallid

Praegu pakub Bigcommerce 67 malli, mis ulatuvad tasuta kuni 195 dollarini.

7 kokku on vabad, mida ma täiesti tahaksin kõrgemalt näha.

Siin on mõned näited, et saaksite idee.

Näited suurettevõtte mallidest

Suurkaupmehe saatmine

Neil on toredad laevanduse põhialused. Tegelikult teatas Main Performance PC esindaja Michael Main, et 2014. aastal kaotasid nad valesti noteeritud saatmiskulude tõttu ligi 60 000 dollarit.

Kuid kuna Suurkaupmehe saatjaHQ (Lisatasu), mis on keeruline saatmismäära kalkulaator ja reeglite mootor.

Kuid kuna kasutades Bigcommerce shipperHQ-d, mis on keerukas saatekulude kalkulaator ja reeglite mootor, suutsid nad saadetiste kategoorias oma kahjud täielikult vähendada..

Lühidalt, see annab teie klientidele täpsed saatmiskulud, nii et te ei jää veokulude ülearuste arvele.

Siin on veel mõned funktsioonid:

 • Reaalajas tsitaadid – reaalajas toimuvad hinnapakkumised, mis edastatakse teie klientidele otse parimatelt laevandusettevõtetelt, nagu Fedex, USPS ja UPS
 • Sihitud tasuta saatmine – Bigcommerce võimaldab teil pakkuda konkreetsete tsoonide, toodete või isegi kupongi loomisega tasuta saatmist.
 • Integreerige Dropshipping – Kas kasutate selliseid pakkujaid nagu Ordoro või Doba? Saate ühendada oma Bigcommercei poe ja panna see autopiloodile.

Hinnakujunduskavade suurkaubanduse ülevaade – plaan iga kaupluse ja eelarve jaoks

Bigcommerce’i paindlikkus pole seotud ainult selle disaini ja omadustega. Väikeste alustavate ettevõtmiste või laialivalguvate e-kaubanduse ettevõtete administraatorid leiavad oma eelarve ja toimivusnõuete põhjal ideaalse lahenduse.

Bigcommerce pakub kolme peamist plaani. Ehkki iga plaani funktsioonid ja võimalused on pisut erinevad, on kõik lepingud vabad. See tähendab, et saate loobumise igal ajal ilma trahvide ja lõivudeta.

Hinnakujundusplaanid

 • Tavahind – 29,95 dollarit kuus
 • Pluss hinnakujundus – 79,95 dollarit kuus – 71,95 dollarit, kui kuus makstakse igakuiselt
 • Pro-hinnastamine – 249,95 dollarit kuus – 224,95 dollarit, kui kuupalga kuus makstakse aastas

Ehkki Bigcommerceiga on seotud mõningaid puudusi, muudavad selle maine e-kaubanduse ettevõtete seas ja pühendumus nende klientide edule edukaks, muudavad selle tänapäeval üheks austatud ja funktsionaalseks e-kaubanduse lahenduseks.

Kas soovite teada saada, kas selle eelised on tõesti oma hinda väärt? Juurdepääs ja proovisõit kõigile selle funktsioonidele ilma peenraha maksmata.

Parim osa – prooviversioon ei nõua krediitkaarti, seega on see tõeliselt kohustustevaba.

Kiire märkus: Tundub, et suur vestluste trend näitab suurettevõtte hinnatõusu, millele ma ei näi selles tõde leidvat.

Leiate erinevaid, def andke mulle teada ��

Suurettevõtte videojuhendid:

Bigcommercei giidiga ekskursioon: vaadake kõiki selle funktsioone.

Asjad, mida tahaksin näha, kuidas suurkaubandus täiustatakse:

Suurkaupluse mallid:

Bigcommerce on tegelikult teinud ära suurepärase töö, saades kõigile oma e-poe ehitajatele suurepärase väljanägemisega malle.

Tahaksin ise näha madalama astme tasulist versiooni. Näiteks alustavad nad oma preemiaid 140 dollarist.

Igal juhul mõistan, et nendesse läheb palju tööd, kuid sooviksin näha madalamat lisatasu, umbes 30–60 dollarit. Midagi soodsamat alustamiseks.

Kas teil on mõte Bigcommerce vs Shopify??

Kui soovite võrrelda neid kahte ja enamat.

Võrdlemise alustamiseks peate alustama siit või siit.

Suurettevõtte ülevaate järeldus:

Bigcommerce on e-kaubanduse veebisaitide omanikele veebisaitide koostajate maailmas kindel tegija.

Seal saate hõlpsalt pea kohal käia ja seda kontrollida ning vaadata, milles see seisneb.

Stary My Free Trial

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map