Top 7 webů ASP.NET Hosting – Příručka pro začátečníky

Chcete vytvořit vlastní dynamické webové stránky, na rozdíl od použití rozhraní drag-and-drop od jiného výrobce, které nevyžaduje ani kódovací schopnosti? Vyvíjíte webové aplikace a služby?


Pokud ano, můžete být jedním z mnoha uživatelů ASP.NET, kteří potřebují najít správného poskytovatele webhostingu.

ASP.NET je open-source, server-side framework vyvinutý společností Microsoft a původně vydaný v roce 2002. ASP.NET, na rozdíl od ASP, není programovací jazyk. Podporuje však programovací jazyky jako Visual Basic a C #.

Místo toho objektově orientovaný přístup a ukládání do mezipaměti na straně serveru ASP.NET umožňuje urychlit proces vývoje pomocí menšího kódu. Od roku 2018, 13% všech webových stránek používat ASP.NET, i když to při pohledu pouze na jeden milion nejlepších webů na světě.

Ať už používáte technologii ASP.NET, děláte to proto, že chcete, aby vaše webové stránky a aplikace fungovaly rychle a efektivně. To znamená, že pro svůj web také potřebujete nejlepšího hostitele ASP.NET, abyste maximalizovali toto úsilí.

Jak si vybíráme naše hodnocení

5 hvězd

Podívejte, dostaneme to: cena je rozhodující, pokud jde o výběr hostingové služby ASP.NET.

Ale není to jediná úvaha.

Naše hodnocení jsou navíc založena na dalších faktorech, které mohou mít stejný dopad na vámi zvolený výběr: funkce, online znalostní báze a podpora zákazníků. Pouze při pohledu na celkový obrázek – nejen na jeho část – budete moci učinit správné rozhodnutí.

To je klíčové zejména proto, že téměř všichni poskytovatelé hostingu nabízejí výrazné slevy na roční nákupy služeb, ale nikdy nechcete mít výčitky svědomí kupujícího několik týdnů poté, co jste se rozhodli, že se nejedná o nejlepší pro vaše potřeby..

Funkce:

 • Jaké jsou možnosti hostování ASP.NET?
 • Co takhle úložný prostor a šířku pásma?

Online databáze znalostí:

 • Jaké zdroje jsou k dispozici online?
 • FAQs?
 • Výukové programy? Videa?

Služby zákazníkům:

 • Pokud potřebujete pomoc, jaká pomoc je k dispozici?

Top 7 webů ASP.NET Hosting

Procházení všech technických zvonků a píšťalek mezi hostingovými servery ASP.NET může být skličující. Podívejte se na níže uvedené recenze miniatur a dozvíte se základní fakta o každém z těchto poskytovatelů služeb.

1. A2 Hosting

A2 Hosting

Původně nazvaný Iniquinet, A2 Hosting byla založena v roce 2001 Bryan Muthig jako koníček.

Jako soukromá společnost je obtížné určit její finance a počet uživatelů. Nedávné odhady však odhadují roční příjem na 27 milionů USD. Největšími prodejními místy A2 Hosting jsou platforma SwiftServer a servery Turbo pro mimořádně rychlé načítání stránek.

Všechny plány zahrnují neomezené úložiště a přenos dat plus bezplatné certifikáty SSL (Secure Sockets Layer (SSL)) pro zabezpečení a SSD disky..

Uživatelé navíc využijí ovládací panel Plesk Onyx 17.8. Účty obchodníků PayPal lze snadno integrovat a je zde jeden automatický instalátor pro WordPress, Joomla a Drupal..

Vyhrazené adresy IP jsou k dispozici pro všechny plány za méně než 2 $ měsíčně. A2 Hosting se může pochlubit 99,9% zárukou dostupnosti za provozu, nepřetržitou živou zákaznickou podporou a řadou častých dotazů na různá témata.

Cena: 4,90 $ měsíčně (lite plán s 1 doménou, 5 subdoménami a 25 e-mailovými adresami) až 10,78 $ měsíčně (turbo plán s neomezeným počtem domén, subdomén a e-mailových adres)

Hodnocení:

2. HostGator

HostGator

HostGator Uživatelé se pohybují od jednotlivců s jedním webem až po 500 společností z žebříčku Fortune.

Každý program HostGator zahrnuje bezplatný přenos webových stránek, převod skriptů a přenos MySQL. Ovládací panel Plesk poskytuje snadný přístup ke statistikám webových stránek, adresářům chráněným heslem a webovému správci souborů. Kromě toho existuje týdenní zálohování dat mimo web a můžete mít neomezené množství automatických a e-mailových aliasů.

Po akvizici společnosti EIG došlo v roce 2013 k hostování několika vícedenních výpadků, ale od té doby se její provozuschopnost trvale přiblížila 100% a relativně rychle načítala stránky.

K dispozici je 24/7 telefonická podpora, chat a pomocné lístky, ale někteří recenzenti si všimli, že čas na vyřešení problémů se od převzetí EIG prodloužil. Pro ty, kteří si chtějí přijít na své, existuje rozsáhlá sbírka FAQ.

Chcete se dozvědět více o HostGator? Překontrolovat pro další informace a také slevový kupón.

Náklady: 4,72 $ za měsíc (osobní plán s jednou doménou plus neomezené úložiště a šířka pásma) až 14,36 $ za měsíc (podnikový plán s pěti doménami, neomezené úložiště a šířka pásma a bezplatná vyhrazená IP).

Hodnocení:

3. 1&1

1 a 1

1&1 byla založena v roce 1988 a její produkty jsou dostupné po celé Evropě a Severní Americe. Je to jeden z největších poskytovatelů webhostingu na světě s více než 13 miliony zákaznických smluv, 70 000 serverů, 7 000 zaměstnanců a datovými centry v Evropě a Kansasu.

Jednotliví uživatelé i malé a velké podniky tvoří svou zákaznickou základnu pro hostování, registraci domén a elektronický obchod řešení.

1&1 jsou plány hostingu za konkurenceschopné ceny a dokonce i možnost low-end je nabita funkcemi, jako je bezplatná doména, neomezená šířka pásma a úložiště, pět databází MSSQL 2017 a certifikáty SSL.

Plán nejvyšší úrovně umožňuje mít až 25 databází, zabezpečení Sitelock Basic a ochranu před malwarem a sítě pro doručování obsahu (CDN) podporované společností Railgun pro zajištění maximální rychlosti mezi servery a sítí. 1&1 má také nezávisle ověřenou rychlost načítání na celou stránku, která je rychlejší než GoDaddy nebo HostGator.

Záruka dostupnosti je 99,9%. Zákaznický servis je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím telefonu a chatu. K dispozici je odpovídající centrum nápovědy s nejčastějšími dotazy.

Cena: 7,99 $ za měsíc (100 e-mailových účtů) až 14,99 $ za měsíc (neomezené e-mailové účty)

Hodnocení:

4. Pojď tati

Pojď tati

byla založena jako Jomax Technologies v roce 1997 a je všeobecně považována za největší webhostingovou službu na světě na základě podílu na trhu.

V roce 2017 měla přes 17 milionů zákazníků po celém světě a 6 000 zaměstnanců. Pojď tati je také pravděpodobně nejznámější webhostingová služba díky svým ostrým televizním reklamám v průběhu let, zejména těch, které byly vysílány během každoročního fotbalového zápasu Super Bowl.

Mezi její mnohá ocenění za zákaznickou podporu patří vítězství za šestý rok po sobě v roce 2017 Stevie Award za výjimečný zákaznický servis.

Nejjednodušší plán GoDaddy podporuje jeden web se 100 koncerty úložiště a neomezenou šířkou pásma.

Kromě toho získáte bezplatnou doménu zakoupením ročního plánu. (Všechny plány zahrnují instalaci WordPress, Joomla a Drupal jedním kliknutím.) Toto je vhodné pro základní web, protože budete mít přístup k Microsoft Office 365 Business Email po dobu jednoho roku spolu s jednou databází MSSQL (200 megs) a 10 MySQL databáze (každý 1 koncert).

Špičkový plán, vhodný pro více stránek s vysokým provozem, poskytuje neomezené weby, úložiště, uživatele FTP a databáze MySQL a MSSQL. Obdržíte také bezplatný název domény a certifikát SSL. Jeho prémiový systém názvů domén (DNS) také umožňuje spolehlivější, bezpečnější a rychlejší přístup k webům.

Jednou z klíčových věcí je, že zatímco plány sdíleného hostování GoDaddy podporují ASP.NET, od října 2017 tyto plány již neobsahují novější ASP.NET Core aplikaci. Pokud používáte technologii ASP.NET Core, budete k používání GoDaddy potřebovat plán dedikovaného serveru, který je podstatně dražší než možnosti sdíleného hostování..

Chcete se dozvědět více o GoDaddy? Podívejte se na to, které zahrnuje také slevový kupón.

Cena: 7,99 $ za měsíc (ekonomický plán) až do 16,99 $ za měsíc (konečný plán

Hodnocení:

5. InterServer

InterServer

Dnes společnost vlastní dvě datová centra v Secaucusu v New Jersey a jedno v Los Angeles v Kalifornii a poskytuje služby, jako jsou cloudové soukromé privátní servery (VPS), kolokace, vyhrazené a rychlé servery a virtuální hosting..

Stejně jako HostGator, její klientská základna zahrnuje jak individuální uživatele, tak i Fortune 500 společnosti.

InterServer nabízí jednu možnost hostování ASP.NET, která zahrnuje neomezený přenos dat, úložiště, certifikáty SSL, účty FTP a e-mailové účty. Kromě toho existuje ovládací panel Plesk, úložiště Raid-10 a týdenní zálohování dat. Uživatelé jsou omezeni na 25 webových stránek / domén, i když jsou povoleny neomezené subdomény.

Podporuje také více než 100 cloudových aplikací s instalací jedním kliknutím pro WordPress, CubeCart, Magento a několik dalších. InterServer zaručuje 99,9% dostupnosti a má k dispozici rozsáhlou sbírku výukových programů a 24/7 telefonickou podporu živě.

Cena: 5 $ měsíčně

Hodnocení:

6. Kapalina

Tekutý web

Společnost Liquid Web byla založena v roce 1997 a poskytuje více než dvacet let plně spravovaná webhostingová řešení.

Aktuální roční příjem přesahuje 100 milionů USD a má více než 30 000 zákazníků ve 130 zemích, 500 000 podporovaných webů a 5 globálních datových center. Jednou z oblastí důrazu je zákaznický servis, protože slibuje, že pro podporu 24/7 bude k dispozici „nejužitečnější člověk naživu“.

Liquid Web je zdaleka nejdražší možností v tomto seznamu, protože používá pouze dedikované servery, takže se budete chtít podrobněji podívat na jeho funkce, abyste se ujistili, že cena pro vás stojí za to. Na spodním konci je dvoubodový Storm SSD server s možností použití buď bezplatného 64bitového serveru Windows 2012 nebo 2014 se 64bitovým samoobslužným serverem s podporou vrstev sítě, hardwaru a virtualizace..

Nebo za dalších 10 dolarů měsíčně existuje plně spravovaný 64bitový server Windows s ovládacím panelem Plesk. Až pět terabajtů měsíčního přenosu dat je zdarma a všechny servery přicházejí s jednou veřejností IP adresa s možností přidat až sedm dalších za každý dolar. Rovněž slibuje 100% dostupnost.

Liquid Web má rozsáhlou znalostní databázi se stovkami výukových programů a nepřetržitou telefonickou a chatovou podporou. Kromě toho mají všichni podpůrní technici více než 300 hodin školení a můžete hovořit s odborníky s certifikacemi Windows, Red Hat Linux a Cisco.

Cena: 110 USD měsíčně a více na základě doplňkových produktů a služeb

Hodnocení:

7. Zaregistrujte se

Registrovat

Horman Interactive Corporation v roce 1994, Register.com původně vytvořil software pro tvorbu webových stránek, než se také přestěhoval do webhostingu a doména Registrace.

Společnost, kterou koupila společnost Web.com v roce 2010, má sídlo v New Yorku a má další kanceláře v Londýně, Baltimoru a Halifaxu v Kanadě. Její hlavní činnost je zaměřena na uspokojování potřeb podnikatelů a majitelů malých podniků. V současné době Register.com spravuje více než 2,5 milionu domén a společnost WebHostDirectory.org byla uznána jako nejlepší registrátor domén v roce 2012.

Všechny plány přicházejí s neomezeným přenosem dat, jednou volnou doménou, 100 ukazateli domény, jedním automatickým odpovídačem na e-mailovou adresu a AWStats pro webovou analýzu. Na spodním konci mohou mít uživatelé 300 koncertů úložiště, 25 FTP účtů a 25 MySQL 300 databází koncertů. Top-end plán má neomezené úložiště, FTP účty a MySQL databáze s tolik dalšího úložiště pro ně vlastní, kolik potřebujete.

Existuje záruka na provozuschopnost a web Register.com poskytuje četné návody a časté dotazy. Kromě toho existují bezplatná čísla pro zákaznický servis. Můžete také podat žádost o naplánování zpětného volání od pracovníků podpory v době, kterou si vyberete.

Cena: 5,95 $ měsíčně (základní hostingový plán) až 9,95 $ měsíčně (prémiový hosting)

Hodnocení:

Co musíte udělat?

Muž myšlení

Jako vždy, když hodnotíte produkt nebo službu, musíte dopředu učinit jedno klíčové určení: Co musíte udělat?

Pokud již ovládáte technologii ASP.NET, máte před sebou někoho, kdo nemá žádné dovednosti v kódování a potřebuje rozhraní drag-and-drop navrhnout web.

S různými dostupnými možnostmi hostování ASP.NET však nechcete platit za to, co nebudete používat, jako je zbytečné úložiště, šířka pásma nebo e-mailové adresy, a chcete se ujistit, že máte to, co potřebujete.

Nakonec se to ale také týká škálovatelnosti, protože vždy musíte plánovat budoucnost.

Kde jste dnes, s největší pravděpodobností není tam, kde chcete (nebo očekáváte), že bude po silnici šest měsíců nebo rok. Pokud nechcete přeplatit za službu, nechcete být nuceni přenést jeden nebo více projektů ASP.NET na nový hostingová služba protože jste najednou přerostl, co váš současný poskytovatel nabízí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map