Recenze webového hubu

Recenze webhostingového centra


Navštivte WebHostingHub.com

Recenze webového hubu

Web Hosting Hub je inovativní hostingová společnost, která vám přináší několik důležitých výhod. S jakýmkoli hostingovým balíčkem získáte 280 bezplatných aplikací, které lze nainstalovat jediným kliknutím. To zahrnuje blogovací software, nákupní vozíky, fóra, ankety a další.

Web Hosting Hub má také neomezené domény, místo na disku a šířku pásma se všemi svými plány, takže se nikdy nemusíte obávat vyčerpání zdrojů. Mají také 90denní záruku vrácení peněz u všech balíčků, což je poněkud štědřejší, než je obvyklé 30 dní, které nabízí většina společností.

Funkce webhostingového centra

Web Hosting Hub poskytuje cenově dostupný webový hosting pro všechny podnikatele, kteří potřebují sdílený hostingový účet s praktickými nástroji pro správu webů. Společnost, která je vlastněna a provozována prostřednictvím hostitele obřího InMotionu, si od svého založení v roce 2001 vybudovala solidní reputaci jako cenově dostupného a spolehlivého hostitele..

Zaměření webhostingového centra na poskytování komplexního balíčku se všemi zvony a píšťalkami, které webmasteři potřebují k tomu, aby se nový web rozběhl a fungoval, z nich učinilo sílu, s níž je třeba počítat v roce 2015 na ultrakonkurenčním trhu s webovým hostingem..

Zahrnuto bezplatné doménové jméno

Neomezená šířka pásma

Neomezené místo na disku

99,9% dostupnost & Spolehlivost

30denní záruka vrácení peněz

Funkce, které WHH nabízí ve svém sdíleném hostitelském plánu all-in-one, jsou poměrně robustní. Balíček je ideální pro nové spouštěcí weby, protože je zahrnuta snadná instalace nástrojů pro správu obsahu. Existuje však dostatek prostoru pro rozšíření stránek, takže to není plán, který webmasteři rychle přerostou, jakmile začnou dostávat slušné množství provozu.

Web Hosting Hub Cpanel

Níže je uveden úplný seznam funkcí:

Neomezená šířka pásma a místo na disku: Není třeba se starat o zaplnění disku nebo nedostatek problémů s šířkou pásma, které často webmasteři trápí na omezených plánech. To znamená, že na svůj web můžete bez obav přidat tolik videí, obrázků a skriptů, kolik chcete. To také znamená, že můžete zvládnout silný provoz na svých webových stránkách.

Neomezené webové stránky: Hostujte tolik webů, kolik chcete na jednom účtu za nízkou nízkou měsíční cenu. Pokud chcete spustit nový web, jednoduše si zakupte název domény a přidejte jej do svého stávajícího účtu. Poté můžete pohodlně spravovat všechny své stránky z jednoho ovládacího panelu.

Zahrnuto bezplatné doménové jméno: Když si zakoupíte sdílený hostingový plán z Web Hosting Hub, můžete si zaregistrovat nebo převést doménové jméno zdarma. Tím se sníží náklady na spuštění nového webu na vašem účtu. Už máte zaregistrované doménové jméno? Žádný problém, můžete jej převést na svůj WHH účet zdarma.

Neomezené e-mailové účty: To vám umožní vytvořit tolik e-mailových adres, kolik potřebujete, abyste vyhověli vašim potřebám podpory zákazníků, prodeje a e-mailového marketingu.

Software CMS zdarma: Zprovoznění nového webu je snadné díky profesionálním nástrojům pro správu obsahu, jako jsou Drupal, B2evolution a WordPress. Jednoduchá instalace jedním kliknutím z ovládacího panelu dá všechny tyto nástroje na dosah ruky. Vytváření profesionálního a interaktivního webu trvá hodiny namísto týdnů pomocí těchto předkonfigurovaných systémů správy obsahu.

Zdarma Premium Web Builder: Další skvělý webový nástroj pro tvorbu webových stránek určený pro webmastery, kteří vědí, co chtějí, ale nemají dost dovedností, aby ho sami kódovali. Rozhraní WYSIWYG vám umožňuje dát dohromady funkční, profesionálně vypadající webové stránky, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.

Ovládací panel cPanel: cPanel je oblíbený mezi webmastery, protože poskytuje všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření a správě vašeho webu, přímo na dosah ruky. Zkontrolujte e-mail, vytvářejte databáze MySQL, provádějte FTP přenosy a instalujte programy z jednoho centralizovaného umístění.

Web Hosting Hub je skvělou volbou pro zákazníky, kteří začínají vytvářet webové stránky, protože poskytují nástroje, znalosti a podporu potřebnou k rychlému a rychlému spuštění webu. Není nutné najímat drahý webdesignér nebo trávit týdny hraním s kódem, když profesionální nástroje WHH poskytuje většinu těžkého zvedání za vás – vše bez dalších nákladů.

Pokud jde o cenu, je těžké porazit 3,99 $ za měsíc, což je začátek balíčků sdílených hostingů. Na rozdíl od jiných poskytovatelů rozpočtového hostingu nabízí Web Hosting Hub funkce, uptime a podporu, kterou webmasteři potřebují za bezkonkurenční cenu.

Uptime & Výkon

Web Hosting Hub má docela dobré výsledky, pokud jde o provozuschopnost a spolehlivost, protože jejich servery mají špičkovou míru odezvy.

Zaručují 99,9 procenta dostupnosti, což je celkem standardní, a nezávislé testování potvrzuje, že trvale dosahují této úrovně citlivosti. Jsou také přijata opatření k izolování samostatných účtů, což snižuje chyby a problémy se zabezpečením.

Výkon vašeho webu je klíčovým faktorem při rozhodování, s jakou webhostingovou společností se chcete zaregistrovat. Proto jsme testovali dobu načítání stránky z domovské stránky Web Hosting Hub.

Výsledky webhostingového centra:

Domovská stránka se načte za 3,1 sekundy

Domovská stránka je plně načtena za 4,9 sekundy

(Oblast testovacího serveru: Dallas, USA. Připojení: kabel (5/1 Mbps, 30ms). Datum: 11. srpna 2013)

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je jednou z oblastí, ve které spousta poskytovatelů levného hostingu klesá. Výjimkou je zde Web Hosting Hub, protože nabízí nepřetržitou telefonickou podporu, live chat a e-mailovou podporu. Dalším velkým přínosem je, že podpora není zadávána externě – je poskytována z USA od specializovaného týmu podpory WHH.

Problémy jsou vyřešeny včas a všechny otázky jsou zodpovězeny za méně než 12 hodin. K dispozici je také zdroj FAQ, který řeší řadu běžných problémů a sadu online video tutoriálů, které uživatele procházejí instalacemi, přenosy souborů a postupy řešení problémů..

Úroveň poskytované podpory je odrazem mateřské společnosti InMotion, která si vybudovala reputaci pro poskytování vynikající prodejní a technické podpory. Pokud se rozhodnete hostit své weby pomocí webhostingového centra, nebudete se muset starat o nedůvěřivou podporu nebo jednat s externě zastoupenými zástupci, kteří jsou od světa vzdálení. Jsou to prvotřídní společnost s prvotřídní podporou.

O službě Web Hosting Hub

Věděli jste, že Web Hosting Hub má více než 180 zaměstnanců se sídlem v USA a hostí více než 45 000 webových stránek. WHH byla založena v roce 2001 a nachází se ve Virginia Beach.

Zdroj: webhostinghub.com/about-us

Web Hosting Hub na Twitteru

Ohlasy Hubu pro webhosting

Levné levné levné a dobré dobré, plus jejich podpora řeší vše, co se na ně hodí! (Will – 16. května 2015)

Nejlépe střežené tajemství! Nemůžu uvěřit funkcím, které získáte za cenu. Love Webhostinghub a podpůrná posádka (Noah – 15. září 2014)

Kamarád mi doporučil, zpočátku byl trochu váhavý, protože jsem o nich nikdy neslyšel, ale jejich hosting je opravdu dobrý (Mike – 19. července 2014)

Nemůžu uvěřit, jak jsou tito lidé dobří, přátelská podpora, výkonné funkce a skvělé ceny. Co je to za lol. (Tina – 10. března 2014)

Překvapivě ohromen Web Hosting Hub. Tito kluci jsou jedním z nejlépe střežených tajemství, pokud jde o nízkonákladový vysoce hodnotný web hosting! (Kenny – 5. ledna 2014)

Možná ne nejznámější webhosting, ale pokračujte v tom, co děláte, a co bude brzy. Jejich ceny a funkce skutečně vynikají! (Lewis – 11. října 2013)

Mluvil s Kylie v jejich podpůrném týmu, který byl velmi přátelský a profesionální. Odpověděla na všechny mé dotazy týkající se hostování pro WordPress a poté jsem se rozhodl zaregistrovat. (Luke – 30. července 2013)

Jsem úplný začátečník a rozhodl se jít s webhostingovým centrem pro můj blog vaření. Instalace jedním kliknutím usnadnila vše. (Susanne – 16. června 2013)

Průměrné hodnocení WebHostingHub.com je

5 z 5.
Na základě 8 hodnocení.

Plány rozbočovačů webhostingu & Ceny

Pouze webhostingové centrum se zaměřuje na poskytování pouze jednoho komplexního sdíleného hostovacího balíčku za velmi dostupnou cenu.

WHH Hosting Package

 • 3,99 $ měsíčně
 • Neomezené místo na disku
 • Neomezená měsíční šířka pásma
 • Neomezený počet addonových domén
 • Neomezené subdomény
 • Bezplatná doména s hostováním 1. roku
 • 24/7 bezplatná americká interní podpora
 • E-mail s nevyžádanou poštou společnosti McAfee & Ochrana proti virům
 • Zdarma instalace skriptu jedním kliknutím
 • Nabídka inzerce Google ve výši 75 USD
 • Telefon 24/7, chat & E-mailová podpora

Zaregistrovat se nyní – bez rizika – záruka vrácení peněz 90 dnů

Shrnutí recenze webhostingového centra

Je tedy Web Hosting Hub k ničemu?

DOBRÁ: záruka vrácení peněz 90 dní. Název domény zdarma. Velmi levné. Balíček s zahrnutými funkcemi.

NOT-SO-GOOD: Žádný upgrade serveru na VPS nebo dedikovaný hosting. Žádná okamžitá aktivace účtu.

Web Hosting Hub je ideálním řešením pro webmastery, kteří potřebují robustní sadu funkcí v dostupném sdíleném hostingovém plánu. Nástroje pro vytváření a správu obsahu vytvářejí profesionální stránky ve spojení a neomezená šířka pásma, místo na disku a domény ponechávají dostatek prostoru pro růst.

S cenami začínajícími na méně než pět dolarů za měsíc je Web Hosting Hub ideální pro webmastery, kteří pracují v napjatém rozpočtu, ale přesto chtějí kvalitní funkce a podporu.

Sdílený plán hostování, který WHH nabízí, není ideální pro větší weby nebo pokročilejší uživatele, ale je to pravé pro někoho, kdo chce spustit nový web elektronického obchodu nebo zahájit blog. Pro sladění potu je na všech hostingových balíčcích poskytována 90denní záruka vrácení peněz.

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se službami poskytovanými do 90 dnů, máte nárok na plnou náhradu. To spolu s výše uvedenými funkcemi dělá z webhostingového centra jasnou volbu pro cenově dostupný sdílený hosting.

Recenze WebHostingHub hostováním království. Poslední aktualizace 4. listopadu 2015.

Domů ›Recenze› Recenze Web Hosting Hub Review

Shrnutí recenze webhostingového centra

Je tedy Web Hosting Hub k ničemu?

DOBRÁ: záruka vrácení peněz 90 dní. Název domény zdarma. Velmi levné. Balíček s zahrnutými funkcemi.

NOT-SO-GOOD: Žádný upgrade serveru na VPS nebo dedikovaný hosting. Žádná okamžitá aktivace účtu.

Web Hosting Hub je ideálním řešením pro webmastery, kteří potřebují robustní sadu funkcí v dostupném sdíleném hostingovém plánu. Nástroje pro vytváření a správu obsahu vytvářejí profesionální stránky ve spojení a neomezená šířka pásma, místo na disku a domény ponechávají dostatek prostoru pro růst.

S cenami začínajícími na méně než pět dolarů měsíčně je Web Hosting Hub ideální pro webmastery, kteří pracují v napjatém rozpočtu, ale přesto chtějí kvalitní funkce a podporu..

Sdílený plán hostování, který WHH nabízí, není ideální pro větší weby nebo pokročilejší uživatele, ale je to pravé pro někoho, kdo chce spustit nový web elektronického obchodu nebo zahájit blog. Pro sladění potu je na všech hostingových balíčcích poskytována 90denní záruka vrácení peněz.

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se službami poskytovanými do 90 dnů, máte nárok na plnou náhradu. To spolu s výše uvedenými funkcemi dělá z webhostingového centra jasnou volbu pro cenově dostupný sdílený hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map