Recenze Web Hosting Pad

Recenze Web Hosting Pad


Navštivte WebHostingPad.com

Recenze Web Hosting Pad

Web Hosting Pad je považována za jednu z nejlevnějších webhostingových společností v oboru se zaměřením na individuální nadšence webových stránek a malé a střední podniky. Podporují více než 200 skriptů, včetně softwaru pro blogování, nákupních vozíků, fór, anket a dalších.

Web Hosting Pad také přichází s volným názvem domény, neomezeným počtem addon stránek, přenosem dat a diskovým prostorem, 30denní zárukou vrácení peněz se všemi balíčky a nepřetržitou zákaznickou podporou prostřednictvím chatu v reálném čase.

Funkce webhostingu

Pro webhostingovou společnost, která zahájila svou činnost později než mnoho ze svých mnohem větších konkurentů, se WebHostingPad velmi rychle zavázal k trhu jako skutečný hostingový podnik. Společnost se sídlem v Illinois v Chicagu zahájila svou činnost v roce 2005 a nyní v roce 2015 hostí více než 200 000 domén po celém světě.

Low Cost Hosting

Neomezená šířka pásma

Neomezené místo na disku

99% záruka dostupnosti

30denní záruka vrácení peněz

WHP jsou uznávány jako jedno z nejméně nákladných hostingových řešení v oboru se zaměřením na individuální nadšence webových stránek a malé a střední podniky.
Zákazníci WebHostingPad podporující více než 200 skriptů mají přístup ke všem populárním technologiím, které zahrnují WordPress, Drupal, Joomla, Magento, osCommerce a několik dalších.

Nabízejí plány, které zahrnují bezplatné doplňky ve formě kreditů za Adwords, Facebook a Yahoo a Bing, stejně jako nástroje pro blogování WordPress a bezplatný výpis firemních stránek Yellow Pages. Pokud to považujete za srovnatelné s jinými hostingovými řešeními, váš názor může být otestován, když objevíte řadu ocenění, která získali od časopisu WebHost Magazine, nejlepšího hostujícího top 10, buy-hostingu a webového hostingu Geeks. S takovou podporou je pochopitelné, že WebHostingPad tvrdí, že na webu má nejpohodlnější a nejdostupnější hostingovou platformu na webu.

Funkce hostování

Pokud jste hledali webhosting již nějakou dobu, nebude pro vás tajemstvím, že ne všechny společnosti jsou si rovny a ne všechny nabídky jsou baleny tak, aby vyhovovaly potřebám našeho podnikání. To znamená, že se musí přijímat rozhodnutí a že musíme být selektivní, abychom se vyhnuli jakýmkoli fantazijním obchodům, které slibují poskytnout vše, co chceme, ale ne to, že skutečně potřebujeme.

Až příliš často se jedná o menší, někdy praktičtější webhostingové společnosti, které na trhu dominují svou větší konkurencí. Obzvláště mnoho nových majitelů webových stránek má tendenci následovat dav předních poskytovatelů, aniž by věděli o jejich možnostech vybrat kompaktnější řešení hostování s potenciálně životaschopnějšími plány za výhodnou cenu. Jednou takovou platformou je WebHostingPad, společnost zaměřená na sportování cenově příznivé značky bez fanfár drahých zvonků a píšťalek..

Funkce webhostingu

V nabídce jsou 2 sdílené hostovací plány, které přicházejí s nastavením zdarma. Společnost provozuje speciální cenu 1,99 USD za jejich základní hostování plánu napájení, ale možná zjistíte, že vás to na 3 roky uzavře. Možnost hostování programu Power Plan Plus je nabízena za 3,99 USD po dobu minimálně 4 let. Oba plány zvyšují cenu za kratší období, ale u základní nabídky za méně než 4 $ ročně není prostor pro stížnost.

Zde je to, co je v nabídce;

Plán napájení – neomezený prostor, domény, e-mailové účty a databáze MySQL. K dispozici je neměřená šířka pásma, přístup k statistikám stránek, cloudové linux, ochrana proti spamu, bezpečnostní kontrola, přizpůsobitelné chybové stránky, jednokrokový instalační program Softaculous a cPanel pro kompletní správu webových stránek.

Plán napájení Plus – jako výše, včetně pokročilých statistik, kontroly zabezpečení a filtru nevyžádané pošty, jakož i výpisu obchodních adresářů, zabezpečení SSL a SSH pro pokročilé změny webových souborů. Oba plány mají přístup k bezplatnému tvůrci webových stránek s více než 100 šablonami pro přizpůsobení jedinečných vzorů, formulářů, návštěvních knih, elektronického obchodu s eCommerce a dalších. K dispozici je také možnost zakoupit si vlastní web, ale budete je muset kontaktovat pro nabídku, podle svých potřeb.

Pokud hledáte mnohem pokročilejší funkce, které jsou základem u jiných významných poskytovatelů hostingu, pravděpodobně je nenajdete zde. Sdílené zařízení nabízené serverem WebHostingPad je spíš variantou „bez ozdôb“, i když je to vyváženo jeho snadností, pokud jde o použitelnost a dopad na bederní kapsu..

WebHostingPad se však spojil s VPSDepot s cílem zavést další přizpůsobení a škálovatelnost uživatelům prostřednictvím hostitelské platformy VPS. Nabízejí 3 Plány VPS, začínající na 19,95 USD měsíčně pro začátečníky, 34,95 USD měsíčně na profesionální úrovni a 49,95 USD měsíčně pro prémiové zákazníky s velkými nebo internetovými obchodními weby.

Takto vypadají;

Začátečník – 20 GB místa na disku, šířka pásma 100 GB, 1 GB paměti a vyhrazená adresa IP, bezplatné nastavení a možnosti měsíčních, čtvrtletních a pololetních plateb.

Profesionální – jako výše, s 80 GB místa, neomezenou šířkou pásma každý měsíc, 2 GB paměti a vyhrazenými IP adresami.

Pojistné – jako výše, s 160 GB místa, 4 GB paměti a 3 vyhrazenými IP adresami.

Budete mít 30denní záruka vrácení peněz abyste zjistili, zda jste spokojeni se sdílenými službami WebhostingPads. V takovém případě vám bude vrácena platba, pokud v této lhůtě zrušíte. Vrácení peněz za VPS se může zastavit po 5 dnech, ale nejprve zkontrolujte jejich podporu. Ani se nepokoušejte o vrácení peněz, pokud se poté rozhodnete přesunout svou firmu jinam. Na druhou stranu, pokud přemisťujete své podnikání k tomuto poskytovateli, pomohou vám s bezplatným přenosem webových stránek, ale platí to pouze pro soubory a databáze, kde je velikost převodu účtu 2 GB nebo méně.

Uptime & Výkon

Spolehlivost serverů je stabilní při zaručené dostupnosti 99,99% dostupnosti a uživatelé oceňují načítání rychleji než na jiných platformách. Může to být způsobeno nedostatkem efektních doplňků. V každém případě, pokud se váš web zobrazuje rychle, je nepravděpodobné, že si stěžujete bez ohledu na důvod.

Datové centrum WebHostingPad je umístěno na duálních serverech RAID pro zabezpečení a ochranu a trvá na tom, že zajišťuje nepřetržité napájení, potlačení požáru, větrání HVAC a připojení k síti. Hostitel uvádí, že zákazníkům budou proplaceny poměrné částky za případné prostoje. Jejich datové centrum prochází zálohováním každý týden, což je doplňkem nástrojů pro zálohování, které poskytují pro vaše weby.

Zákaznická podpora

Pokud potřebujete kontaktovat tým podpory WebHostingPad, máte na výběr e-mail, živý chat a 24 hodinovou bezplatnou telefonickou podporu. Technický tým je velmi schopný, i když došlo k stížnostem na pomalejší čekací doby, pokud odešlete podpůrný lístek, což budete muset udělat, pokud váš problém vyžaduje eskalaci na vyšší úroveň, než jakou lze řešit telefonicky. Mají také velmi slušnou znalostní základnu pro cenu, kterou platíte, ačkoli to pochopitelně není tak komplexní jako ty, které vlastní větší hráči na trhu. Většina odpovědí, které požadujete, bude stále k dispozici, pokud si uděláte čas na vyhledávání.

Jednou z hlavních výhod podpory, zejména pro majitele začátečníků, je 30minutová konzultace jednoho z profesionálních webmasterů týmu. Zdroj webové podpory zajistí, že váš web bude aktivní online a bude fungovat hladce, a pomůže s případnými dotazy nebo problémy, které vám pomohou s rychlým provozem. Můžete dokonce požádat o jejich pomoc s prvním výpisem vyhledávače a získat užitečnou zpětnou vazbu o nastavení vašeho webu. Tento typ pomoci je neocenitelný, pokud právě začínáte. Můžete také udržovat aktuální informace o všech změnách, aktualizacích nebo problémech prostřednictvím hostitelské relativně aktivní stránky na Facebooku.

O aplikaci Web Hosting Pad

Věděli jste, že Web Hosting Pad začal v roce 2005, sídlí v Illinois v Chicagu a je webovým hostitelem pro více než 150 000 webových stránek.

Zdroj: webhostingpad.com/about-us

Web Hosting Pad na Twitteru

Reference webhostingu Pad

Troufám si říci, že toto je nejlevnější webový hostitel, jaký kdy byl. Dobré pro mé potřeby, protože jsem měl omezený rozpočet (Yvonne – 25. dubna 2015)

Nejlevnější webhosting vůbec, ignorujte up-sell / cross-sell a tito kluci nebudou poraženi cenou (Lee – 23. června 2014)

Potřeboval jsem super levného hostitele rozpočtu pro můj svatební blog a Web Hosting Pad byl pro mě skvělý. (Karen – 23. dubna 2014)

O počítačích toho moc nevím, ale podařilo se mi svůj blog dostat nahoru. Kdykoli mám problém s technickou podporou, jsou tu zaměstnanci, aby mi pomohli. (Lou – 12. ledna 2014)

Průměrné hodnocení WebHostingPad.com je

4,5 z 5.
Na základě 4 hodnocení.

Plány webových hostitelů & Ceny

Cílem webového podložky 1 je poskytovat výkonná webhostingová řešení za velmi dostupnou cenu.

WHP Shared Hosting Package

 • Od 1,99 $ měsíčně
 • Neomezené místo na disku
 • Neomezená měsíční šířka pásma
 • Neomezený počet addonových domén
 • Neomezené subdomény
 • Bezplatná doména s hostováním 1. roku
 • Zdarma instalace skriptu jedním kliknutím
 • Zdarma software pro tvorbu webů
 • Podpora 24/7

Zaregistrovat se nyní – bez rizika – záruka vrácení peněz 90 dnů

Shrnutí recenze WebHostingPad

Takže, je Web Hosting Pad k ničemu?

DOBRÁ: Cena – super levný webhosting. Název domény zdarma. Balíček s zahrnutými funkcemi.

NOT-SO-GOOD: Někdy je podpora trochu pomalá. Server je někdy trochu pomalý.

Přestože WebHostingPad nemusí být největším nebo nejlepším poskytovatelem hostingu, který se nabízí, nesnaží se takto postavit na trhu. Místo toho je jejich cílovou skupinou začátečník až středně velký webmaster, který oceňuje extrémní cenu za nástroje, které tuto práci splní. Zatímco ceny mohou být nízké, bylo by chybou zaměnit tuto nabídku za levnou, místo toho, co ve skutečnosti je; výhodná hodnota.

Příliš mnoho nových webmasterů je uvězněno v nákupu hostingu, který má doplňky a bonusy, které nejenže nepotřebují, ale ani tomu nerozumí. Rada zde nemá běžet, než budete moci chodit. Udělejte si čas na zhodnocení toho, co opravdu potřebujete pro své podnikání na webových stránkách, a dvakrát přemýšlejte o obejití velkého množství jednoduše proto, že neexistují žádné fantastické grafiky s přesvědčivým technickým žargonem. WebHostingPad nahrazuje pokročilé funkce, které nikdy nebudete používat, příslibem spolehlivosti, což z něj činí užitečný návrh na základní službu za neuvěřitelnou cenu.

Recenze WebHostingPad hostováním království. Poslední aktualizace 4. listopadu 2015.

Domů ›Recenze› Recenze Web Hosting Pad Review

Shrnutí recenze WebHostingPad

Takže, je Web Hosting Pad k ničemu?

DOBRÁ: Cena – super levný webhosting. Název domény zdarma. Balíček s zahrnutými funkcemi.

NOT-SO-GOOD: Někdy je podpora trochu pomalá. Server je někdy trochu pomalý.

Přestože WebHostingPad nemusí být největším nebo nejlepším poskytovatelem hostingu, který se nabízí, nesnaží se takto postavit na trhu. Místo toho je jejich cílovou skupinou začátečník až středně velký webmaster, který oceňuje extrémní cenu za nástroje, které tuto práci splní. Zatímco ceny mohou být nízké, bylo by chybou zaměnit tuto nabídku za levnou, místo toho, co ve skutečnosti je; výhodná hodnota.

Příliš mnoho nových webmasterů je uvězněno v nákupu hostingu, který má doplňky a bonusy, které nejenže nepotřebují, ale ani tomu nerozumí. Rada zde nemá běžet, než budete moci chodit. Udělejte si čas na zhodnocení toho, co opravdu potřebujete pro své podnikání na webových stránkách, a dvakrát přemýšlejte o obejití velkého množství jednoduše proto, že neexistují žádné fantastické grafiky s přesvědčivým technickým žargonem. WebHostingPad nahrazuje pokročilé funkce, které nikdy nebudete používat, příslibem spolehlivosti, což z něj činí užitečný návrh na základní službu za neuvěřitelnou cenu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map