Recenze hostování InMotion

Recenze InMotion Hosting


Navštivte stránku InMotionHosting.com

Recenze hostování InMotion

InMotion Hosting je velmi populární webhostingová společnost s loajální zákaznickou základnou, která zahrnuje více než 300 000 webových stránek zákazníků. Stejně jako všechny ostatní recenzované společnosti zde nabízí IMH několik různých sdílených webhostingových plánů vhodných pro každou potřebu webu.

Jednou z funkcí, která odlišuje hostování InMotion, je technologie Speed ​​Zone. Mají více datových center a můžete si vybrat to nejblíže k vám. To umožňuje rychlejší a efektivnější služby. Mají také zóny Max Speed, které se mohou pochlubit rychlostí až šestkrát rychlejší než je průměr.

Funkce hostování InMotion

InMotion byla založena v roce 2001 a od té doby se dodnes v roce 2015 etablovala jako špičkový poskytovatel webhostingu. Společnost nabízí vše od základního sdíleného hostingu až po plně konfigurovatelné dedikované servery.

Oceněná technologie

Neomezená šířka pásma

Neomezené místo na disku

99,9% dostupnost & Spolehlivost

90denní záruka vrácení peněz

InMotion má všechny základny pokryté vysoce výkonnými servery Dell, spoustou bezplatného softwaru a skriptů, 99,9% dostupnosti a 24/7 podporu.

Společnost také učinila významné kroky ke snížení uhlíkové stopy svých operací pomocí zelených datových center a přísných recyklačních programů. Dále snížili svou produkci uhlíku o 2 000 tun ročně pomocí systému chlazení venkovního vzduchu – což také snižuje jejich náklady o téměř 70 procent.

Společnost InMotion také spolupracovala se společností Trees for the Future a poskytla finanční prostředky na výsadbu 5 000 stromů. Tuto úroveň environmentálního povědomí a závazku je obtížné sladit.

InMotion dává zákazníkům možnost umístění serveru s datovými centry v Los Angeles a Washingtonu DC. Servery jsou nepřetržitě monitorovány, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň výkonu. Využívají zóny maximální rychlosti, které využívají peeringových ústředen a více datových center, k optimalizaci rychlosti sítě.

InMotion nabízí tři různé typy hostingových plánů:

Obchodní hosting (sdílený hosting)

Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS)

Dedikovaný serverový hosting

Sdílený hosting

Jaké jsou výhody používání InMotion pro vaše potřeby webhostingu?

S devíti různými hostingovými balíčky si každý webmaster může vybrat plán, který nejlépe odpovídá jejich současným potřebám, a upgradovat podle potřeb svého webu. Začátečníci s jednoduchými weby a minimálním provozem mohou získat robustní hostingový balíček za pouhých pár dolarů za měsíc. I specializované servery společnosti InMotion jsou cenově dostupné a dostupné pro webmastery se zavedenými weby.

90denní záruka vrácení peněz vám umožní dát InMotionu dlouhou zkušební dobu, než se zaváže k jejich službám. To hovoří o míře důvěry, kterou má společnost ve své služby, protože žádný webhostitel nenabízí delší dobu vrácení peněz. Sazby vracení peněz jsou neuvěřitelně nízké, protože společnost InMotion je plně odhodlána uspokojit své zákazníky.

Ovládací panel hostování InMotion

Uživatelé mají možnost upravovat a spravovat webové stránky pomocí backend softwaru cPanel. Populární aplikace CMS, jako jsou WordPress a Joomla, lze nainstalovat několika kliknutími. MySQL databáze, FTP účty, e-mailové účty a CRON úlohy lze také konfigurovat pomocí nabídek cPanel.

InMotion je zavedená společnost, která existuje již více než deset let. Noví poskytovatelé hostingu přicházejí a odcházejí po celou dobu, takže vždy je riziko, že váš web dostane do rukou neprověřená hostitelská společnost. To rozhodně není případ IMH, jedná se o důvěryhodnou společnost, která zvěřela bouře bytí v hostování po dobu 10 let a stále roste..

Aplikace & Software

Hostingové balíčky InMotion podporují celou řadu aplikací, jako jsou systémy pro správu obsahu, pro plně foukaný obchodní software, včetně:

Avactis

AbanteCart

AlegroCart

BoxBilling

CubeCart

Hostingový nástroj

Magento

OpenCart

osCommerce

Mince PHP

Prodejní místo PHP

PrestaShop

QuickCart

TomatoCart

ZeusCart

Zen Cart

WHMCS

WordPress

Jedná se o šikovné aplikace pro blogy a weby elektronického obchodování, které umožňují snadnou integraci různých funkcí.

Uptime & Výkon

Díky jedinečným funkcím InMotion je spolehlivou volbou pro firemní web. Zóny maximální rychlosti dramaticky zvyšují rychlost načítání a výkonu vašeho webu, což je skvělé pro zákazníky a zlepšuje hodnocení vyhledávačů.

Záruka 99,9 procenta dostupnosti znamená, že váš web bude téměř vždy v provozu. Výběr datového centra je dalším velkým plusem, protože umožňuje vašemu webu běžet rychleji a efektivněji.

InMotion spolupracuje s řadou peeringových burz a poskytovatelů služeb, aby mohli poskytovat přímé sdílení dat a spolehlivě rychlejší připojení k internetu.

Výkon vašeho webu na hostitelských serverech je důležitým faktorem při výběru mezi poskytovateli webhostingu. Testovali jsme dobu načítání stránky na domovské stránce InMotion Hosting.

Výsledky hostování InMotion:

Domovská stránka se načte za 3,3 sekundy

Domovská stránka je plně načtena za 5,1 sekundy

(Oblast testovacího serveru: Dallas, USA. Připojení: kabel (5/1 Mbps, 30ms). Datum: 11. srpna 2013)

Technická podpora

Poskytovatelé hostingu žijí a umírají díky své podpoře a společnost InMotion zde má všechny základny. Poskytují nepřetržitou podporu prostřednictvím e-mailu, živého chatu a telefonu (bezplatné).

InMotion Hosting nalil spoustu peněz a zdrojů do zřízení svého vysoce přístupného a přátelského týmu podpory.

Existuje aktivní komunitní fórum, kde mohou členové klást technické otázky a nechat si je odpovědět. K dispozici je také kompletní knihovna nápovědy s články, návody a videy.

O hostování InMotion

Věděli jste, že hosting InMotion má hodnocení třídy A u Better Business Bureau (BBB) ​​už téměř 5 let. InMotion je také poskytovatelem služeb certifikovaných společností CNET více než 10 let.

Zdroj: inmotionhosting.com/about-us

InMotion Hosting na Twitteru

Ohlasy hostování InMotion

V pohybu hostování nabízejících disky SSD bylo pro mě rozhodujícím faktorem, opravdu šťastných a nemůžu tyto lidi dost doporučit! (Darren E – 6. května 2015)

Fenomenální funkce a služby, Inmotionhosting je určitě lídrem, pokud jde o sdílený hosting. (Howard – 30. června 2014)

V Motion Host prvotřídní zákaznická podpora byla hlavním důvodem, proč jsem se rozhodl s nimi zaregistrovat. Zatím je vše dobré. Děkuju. (Karen – 5. ledna 2014)

S mým předchozím hostitelem jsem měl docela příšerný zážitek. Musím říct, že jsem od InMotionu tolik neočekával. Chlapec se mýlil. InMotion předčil moje očekávání! (Thomas – 6. srpna 2013)

Ne nejlevnější hostitele, ale jejich funkce (výběr umístění serveru, díky !!) a podpora zákazníků je to nejlepší, co jsem zažil. (Linda – 6. června 2013)

Minulý měsíc to bylo trochu prostoje, ale InMotion dokázal, proč jsou předním poskytovatelem, když mi jejich přátelská pomocná ruka posádky pomohla při migraci mého blogu z bloggeru na WordPress. (Steven – 14. května 2013)

Průměrné hodnocení InMotionHosting.com je

5 z 5.
Na základě 6 hodnocení.

Hostingové plány InMotion & Ceny

InMotion Hosting sdílený hosting serverů nebo hosting v business třídě, jak to IMH nazývá, má tři různé plány; Zahájení, Power a Pro hosting plány.

Zahájení

Napájení

Pro

Cena

5,59 $ za měsíc

7,19 $ měsíčně

13,99 $ za měsíc

Místo na disku

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Hostované webové stránky jsou povoleny

2

6

25

Měsíční šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Subdomény

25

100

NEOMEZENÝ

Parkované domény

6

26

NEOMEZENÝ

Telefonická podpora 24×7 zdarma

Zálohování dat zdarma

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Bezplatná registrace nebo převod doménového jména

MySQL databáze

2

50

200

Tvůrce webových stránek

Ovládací panel Cpanel

280+ 1-Click Instalovat aplikace

Blogový software

Správa obsahu

Software pro elektronický obchod

Není v ceně

Prémiový webový tvůrce

Fórum Software

Návštěvní kniha

Galerie Obrázků

Google Checkout

Webový kalendář

Sdílené SSL

Zdarma kredity Google AdWords

275 $

300 $

300 $

90 denní záruka vrácení peněz

Shrnutí recenze hostování InMotion

Takže je služba In Motion Hosting k ničemu?

DOBRÁ: záruka vrácení peněz 90 dní. Nejlepší podpora v oboru. Záruka 99,9% dostupnosti. Výběr umístění serveru.

NOT-SO-GOOD: Omezený počet hostovaných domén. Ne nejlevnější. Žádná okamžitá aktivace účtu.

InMotion patří mezi nejuznávanější a nejspolehlivější poskytovatele hostingu na trhu. Nabízejí robustní funkce hostování, spoustu možností a konkurenceschopné ceny.

Ať už jste začátečník webmastera s malým webem nebo zkušenější vlastník webu, který potřebuje dedikovaný server, InMotion vás oslovil.

Jejich 90denní záruka vrácení peněz znamená, že znamenají podnikání a že mohou zálohovat své tvrzení, že jsou špičkovým a spolehlivým poskytovatelem hostingu. Říkáme jim, ať se jdou, protože IMH vás nenechá zklamáním.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map