Recenze HostGator

Recenze HostGator


Navštivte HostGator.com

Recenze HostGator

HostGator je jednou z největších a nejuznávanějších webhostingových značek v Americe i po celém světě. Známý svou vysokou úrovní podpory a rozsáhlou škálou hostingových plánů, nepřekvapuje, že HostGator je pověřen více než osmi miliony webových stránek..

HostGator nabízí širokou škálu webhostingových plánů od sdílených serverů až po dedikované servery. Nabízí cenově dostupné a funkčně nabité plány, aby vyhovovaly všem potřebám. Nejen to, že můžete očekávat nepřetržitou podporu, která je na špičkové úrovni.

Funkce hostGator

Společnost HostGator, která byla založena v roce 2002 a sídlí v Houstonu, zaznamenala rychlý růst a etablovala se jako jeden z vůdců ve svém oboru.

Dostupné plány

Neomezená šířka pásma

Neomezené místo na disku

Podpora 24/7

45denní záruka vrácení peněz

HostGator stojí nad hlavami a rameny nad ostatními poskytovateli hostingu jednoduše na základě jejich široké škály plánů, které mají něco, aby vyhovovaly všem. Na rozdíl od jiných poskytovatelů hostingu v oboru se HostGator místo toho, aby zúžil své služby na základní sdílené hostingové plány pro rozpočtově orientované, zavázali splnit ty nejpokročilejší potřeby. Jejich nabízené hostovací plány na rok 2015 zahrnují:

Základní sdílené hostovací plány

Servery určené pro Linux a Windows

Plány hostování prodejců

Hosting virtuálního soukromého serveru (VPS)

Windows / ASP hosting

Všechny plány HostGator jsou za konkurenceschopné ceny a nabízejí vynikající hodnotu za peníze, nemluvě o tom, že jsou díky cenově příznivému měsíčnímu platebnímu režimu HostGator cenově dostupnější. Ať už tedy právě začínáte nebo jste zavedeným webmasterem, měsíční platby jsou perfektním řešením pro lepší řízení peněžních toků.

Kromě toho vám HostGator umožňuje kdykoli upgradovat nebo snížit váš hostingový plán, aby vyhovoval vašim měnícím se potřebám.

Sdílený hosting

Můžete očekávat všechny standardní funkce sdíleného hostovacího plánu s HostGator, jako je neomezený prostor na disku a neomezená šířka pásma. Dva z jejich sdílených hostingových plánů zahrnují neomezené domény, subdomény a parkované domény. Kromě toho všechny plány HostGator zahrnují stále populárnější back-end cPanel, což znamená, že i nejnovější webmasteři mohou snadno vytvořit dobře nakonfigurovanou webovou stránku..

HostGator Controlpanel

S HostGator si můžete být jisti, že budete mít všechny potřebné aplikace na dosah ruky, jako jsou například WordPress, Drupal a Joomla. Pro ty, kteří potřebují eCommerce – nebyly zapomenuty ani nákupní vozíky a soukromé SSL.

Za méně než 5 $ měsíčně můžete začít se sdíleným hostingovým plánem, který zahrnuje neomezené místo na disku a šířku pásma, 99,9% dostupnosti, databáze MySQL, e-mailové účty, spolu s robustní knihovnou skriptů připravenou k instalaci.

Do populárního plánu Baby Baby jsou zahrnuty neomezené domény a parkování domén. Při upgradu na velmi cenově dostupný obchodní plán získáte získávání vyhrazené adresy IP a bezplatného telefonního čísla. Nakonec, za účelem doplnění étosu za peníze společnosti HostGator, obdržíte 100 $ Adwords poukaz na zahájení vaší online reklamní kampaně.

Zelená hosting

HostGator je společnost šetrná k životnímu prostředí, která investuje do kreditů z obnovitelných zdrojů. Spoléhat na větrnou energii k napájení a chlazení svých serverů, je zřejmé, že HostGator má skutečný zájem o péči o životní prostředí.

Uptime & Výkon

Výkon serverů HostGator, který obsluhuje téměř půl milionu zákazníků prostřednictvím dvanácti tisíc samostatných serverů, má zásadní význam pro jeho trvalý úspěch..

Při testování pomocí Pingdomu byl průměrný čas dostupnosti 99,99 procent a doba odezvy ohromujících 0,247 sekund. Denní zálohy a nepřetržité monitorování jejich serverů jsou nedílnou součástí závazku společnosti HostGator poskytovat vynikající výkon v provozu.

Výkon je jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru poskytovatele webhostingu. Za tímto účelem jsme se rozhodli provést vlastní testování výkonu v době načítání stránky na domovské stránce HostGator.

Výsledky HostGator:

Domovská stránka se načte za 2,4 sekundy

Domovská stránka je plně načtena za 4,2 sekundy

(Oblast testovacího serveru: Dallas, USA. Připojení: kabel (5/1 Mbps, 30ms). Datum: 11. srpna 2013)

Záruka vrácení peněz

Pro váš naprostý klid vám HostGator nabízí bezplatnou 45denní záruku vrácení peněz pro nové hostingové účty. Kromě toho lze měsíční plány HostGator kdykoli zrušit bez postihu.

Funkce

Správa intuitivně uspořádaného rozhraní cPanel usnadňuje správu vašich webových stránek ze zákulisí. Klávesové zkratky jsou pohodlně uspořádány do stejných kategorií a všechny důležité možnosti podpory a fakturace jsou umístěny v horní části okna na dosah ruky. Jsou zahrnuta oznámení o automatické obnově a aktualizaci, takže vaše instalace bude vždy aktuální.

Praktická část Software and Services umožňuje snadnou instalaci obslužných programů a pokročilejší uživatelé si budou užívat přístup k knihovnám Perl, PHP a Ruby on Rails. Nabídka QuickInstall navíc obsahuje desítky dalších možností softwaru.

Software obrazové galerie, sociální sítě, blogy, fóra, eCommerce a možnosti CMS jsou součástí komplexních možností nabídky cPanel. Aplikace jako WordPress, PrestaShop a Drupal 7 lze nainstalovat během několika minut pouhými několika kliknutími.

Zahrnutá aplikace SiteBuilder umožňuje vytvoření jednoduchých i složitých webů bez speciálních kódovacích dovedností, zatímco editační nástroje a předkonfigurované šablony poskytují uživatelům flexibilitu k vytváření přizpůsobených a plně funkčních webových stránek během několika minut..

A co víc, pro optimalizaci vyhledávače se můžete zaregistrovat do Attracta přímo prostřednictvím ovládacího panelu. Odtud můžete uplatnit svůj kupón Adwords a začít odesílat provoz placené kliknutí na nový web, jakmile bude spuštěn a spuštěn.

Díky komplexní sadě nástrojů pro webmastery HostGator je nastavení vašich stránek a provozování poměrně jednoduchého procesu. Pokud však potřebujete pomoc, tým podpory je vždy v pohotovostním režimu.

Neomezené MySQL a POP3

Většina poskytovatelů webhostingu omezuje počet databází MySQL a povolených e-mailových účtů POP3, avšak s HostGatorem jsou neomezené, což je hlavní výhoda pro každého, kdo plánuje stavět velké a komplexní webové stránky..

Aktualizace

Vzhledem k tomu, že HostGator nabízí vše od nejzákladnějšího účtu sdíleného hostingu až po dedikovaný server, upgrade vašeho účtu, když potřebujete více prostředků, nebyl nikdy snazší. Každý hostingový plán byl navržen tak, aby se vám při růstu vašeho webu dalo snadno zařadit zařízení na požadovanou úroveň. Tyto dobře promyšlené plány znamenají, že už nikdy nebudete muset platit za funkce, které nepotřebujete, a co je nejdůležitější, váš web nikdy nepřevýší možnosti hostGator..

Technická podpora

Podpora je specialitou hostgator a nic víc než "technický" Podpěra, podpora. Díky připraveným členům týmu podpory 24/7 lze rychle vyřešit jakékoli technické problémy, které potřebujete vyřešit. Ať už se jedná o e-mail, telefon nebo živý chat, můžete si být jisti, že získáte potřebnou podporu. Spolu s fórem nápovědy a online systémem podpory vstupenek poskytuje HostGator také knihovnu užitečných videonávodů a článků.

Vedoucí podpory jsou vždy přátelští a zdvořilí a hlavně velmi dobře znalí. Můžete očekávat, že budete mluvit prostřednictvím řešení jakýchkoli technických problémů, které vyvstanou, a všech problémů, které budou zcela odstraněny. Ačkoli všechny podpůrné kanály nabízejí vynikající služby, je možnost živého chatu známa jako nejrychlejší cesta k vyřešení problémů.

Kódy kupónů HostGator

Zde najdete kódy kuponů HostGator (aktualizace 2015 – testováno a funkční), abyste ušetřili peníze na sdíleném hostingu a dalších plánech od hostGator. Použijte tyto kódy kuponů HostGator a získejte až 25% slevu a ušetříte peníze.

Získejte neuvěřitelných 30% sleva všechny plány hostování webhostingu, včetně vyhrazených serverů!

Získejte 30% slevu – použijte kód kupónu: HOSTINGKINGDOM

Zkopírujte kód a přejděte na www.hostgator.com a vložte ji při pokladně.

O hostGator

Věděli jste, že HostGator byl založen v roce 2002 studentem Brentem Oxleym ve své kolejní místnosti na Floridské atlantické univerzitě pomocí pouze tří webových serverů (dnes HostGator má přes 12 000 serverů).

Zdroj: hostgator.com/company

HostGator na Twitteru

HostGator Ohlasy

Opravdu hrdý na sebe, že jsem dostal svůj první blog, a Hostgator byl v každém případě velmi nápomocný (Alicia – 12. května 2015)

Hostgator se rozhodně účastní soutěže, opravdu uber levný web hosting! Skvělé funkce a opravdu snadná instalace blogu WordPress (Lucas D – 29. září 2014)

Chvíli trvalo, než jsem si vytvořil účet, ale to je moje jediná kritika. JAKO! (Camille – 22. července 2014)

Trochu zklamaný, že jsem zmeškal poslední promo akci HostGator, přesto jsem se zaregistroval a zatím (velmi) dobrý. (Stan – 30. března 2014)

Host Gator opravdu soutěží, když přijde na nejlevnější cenu! (Jackson – 4. ledna 2014)

Levná cena byla pro mě rozhodujícím faktorem. Myslím, že pověst byla taky. Zatím je vše dobré! (Fred – 20. září 2013)

Jsem šťastný. John z podpory HostGator mi opravdu pomohl při nastavování mého blogu WordPress. Nemůžu moc poděkovat! (Leila – 2. srpna 2013)

Oko si prohlížel a porovnával různé hostitele a nemohl najít jiného hostitele, který by mohl porazit ceny HostGators. Působí také na jejich funkce. (Liam – 5. července 2013)

Průměrné hodnocení HostGator.com je

4,5 z 5.
Na základě 8 hodnocení.

HostGator Plány & Ceny

HostGator nabízí tři různé plány hostování sdílených serverů; nabídka základního, prémiového a obchodního hostingového plánu.

Líhnutí

Dítě

Podnikání

Cena

3,96 $ měsíčně

6,36 $ za měsíc

10,36 $ měsíčně

Místo na disku

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Šířka pásma

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Domény jsou povoleny

1

Neomezený

Neomezený

Vaše vlastní bezplatné číslo

VOLNÝ, UVOLNIT

Vyhrazená IP adresa zdarma

Soukromý SSL zdarma

Podpora 24×7

Okamžité zálohy

Bez smlouvy!

99,9% záruka dostupnosti

45denní záruka vrácení peněz

Google AdWords

Kredit 100 $

Kredit 100 $

Kredit 100 $

Zdarma / okamžité nastavení

Addon / Parked Domains

Neomezený

Neomezený

Anonymní FTP

Subdomény

Neomezený

Neomezený

Neomezený

FTP účty

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Hosting WordPress

MySQL databáze

Neomezený

Neomezený

Neomezený

CGI

Rychlý CGI

PHP 5

Ruby On Rails

SSH

Perl

Krajta

SSI

Cron

Přední strana

Kučera

GD 2

Obrázek Magick

Streamování zvuku / videa

Instalace modulu zdarma

Účty POP3

Neomezený

Neomezený

Neomezený

Web Mail

E-mail Alias

Automatické respondéry

Seznam e-mailových adres

Chyťte všechny

Spam Assassin

Přesměrování pošty

Podpora IMAP

SMTP

Soholaunch

Ochrana Hotlink

IP Deny Manager

Vlastní chybové stránky

Okamžité blogy

Okamžité portály

Okamžité PHPnuke

Okamžitá fóra

Okamžitá kniha návštěv

Okamžité čítače

Okamžitý FormMail

Adresa URL přesměrování

Webový správce souborů

Chráněné adresáře PW

phpMyAdmin

AWStats (aktualizace v reálném čase)

Webalizer

Správce nezpracovaných protokolů

Protokoly doporučení

Chybové protokoly

Vaše vlastní bezplatné číslo

VOLNÝ, UVOLNIT

Soukromé SSL povoleno

Zahrnuta

Vyhrazená IP

2,00 $ / Mo

VOLNÝ, UVOLNIT

Sdílené SSL

osCommerce

ZenCart

Cube Cart

Shrnutí recenze hostgátora

Takže je HostGator k ničemu?

DOBRÁ: Přátelská nepřetržitá podpora zákazníků. 45denní záruka vrácení peněz. Levné hostování plány. Zahrnuté funkce hostování. Spolehlivá dostupnost.

NOT-SO-GOOD: Pouze týdenní zálohy serveru. Poněkud nákladné registrace domén.

HostGator byl založen před více než deseti lety a začal s pouhými třemi servery. Od té doby se z něj stal světově uznávaný gigant v oboru webhostingu.

Společnost nabízí hostingové balíčky, které uspokojí potřeby každého klienta, a jejich vlastnosti, ceny a podpora z nich dělají webový hostitel pro tisíce a tisíce webmasterů..

Základ úspěchu společnosti HostGator je založen na rychlých, spolehlivých a stabilních serverech – nabízí plně přizpůsobitelná řešení podle potřeb každého zákazníka. Díky vynikající technické dodávce hostgator v kombinaci s jejich špičkovými úrovněmi služeb se opravdu nemůžete pokazit. A pro naprostý klid máte záruku vrácení peněz za 45 dní.

Recenze HostGator hostováním království. Poslední aktualizace 4. listopadu 2015.

Domů ›Recenze› Recenze HostGator

Shrnutí recenze hostgátora

Takže je HostGator k ničemu?

DOBRÁ: Přátelská nepřetržitá podpora zákazníků. 45denní záruka vrácení peněz. Levné hostování plány. Zahrnuté funkce hostování. Spolehlivá dostupnost.

NOT-SO-GOOD: Pouze týdenní zálohy serveru. Poněkud nákladné registrace domén.

HostGator byl založen před více než deseti lety a začal s pouhými třemi servery. Od té doby se z něj stal světově uznávaný gigant v oboru webhostingu.

Společnost nabízí hostingové balíčky, které uspokojí potřeby každého klienta, a jejich vlastnosti, ceny a podpora z nich dělají webový hostitel pro tisíce a tisíce webmasterů..

Základ úspěchu společnosti HostGator je založen na rychlých, spolehlivých a stabilních serverech – nabízí plně přizpůsobitelná řešení podle potřeb každého zákazníka. Díky vynikající technické dodávce hostgator v kombinaci s jejich špičkovými úrovněmi služeb se opravdu nemůžete pokazit. A pro naprostý klid máte záruku vrácení peněz za 45 dní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map