Spuštění vlastního blogu krásy za méně než 100 USD – Šíleně jednoduché a snadné kroky

Krása výklenek je zábavná a vzrušující. Samotné odvětví je vysoce dynamické, takže trendy se neustále vyvíjejí a témata se neustále mění.


Pokud jste nadšeni kosmetikou, všeobecným zdravím, péčí o pleť, účesy, kosmetickými výrobky a módou, můžete si místo vyřezat online s krásným blogem.

jak začít blog krásy za méně než 100 dolarů

Proč založit blog krásy?

Nemusíte mít titul z psaní nebo profesionální psaní založte si svůj vlastní blog krásy.

Ve skutečnosti mnoho z nejpopulárnějších blogů online vytvářejí lidé, kteří jen píšou o tom, co je nejvíc vzrušuje, a neustále aktualizují své čtenáře informativními a vtipnými příspěvky.

Vlastní blog má mnoho výhod. Nejprve si můžete vydělat slušný příjem prostřednictvím reklam a připojením k kosmetickým a módním společnostem.

Můžete se také spojit s maloobchodníky s kosmetickými výrobky, abyste si mohli vydělat navíc.

Existuje také mnoho blogerů pro krásu, kterým jsou zasílány produkty pro testování a recenze, někdy ještě předtím, než produkty zasáhnou obchody.

To vám umožní být vystaveni nejnovějším trendům v kosmetickém průmyslu, což je velká výhoda, pokud se chcete stát autoritou v tomto výklenku.

Než začnete

Je důležité začít hned na začátku brainstormingu. Když vás inspirace zasáhne, posaďte se a rozhodněte se, o kterém aspektu kosmetického průmyslu byste chtěli blogovat. Poté vytvořte seznam příspěvků, které byste mohli chtít napsat.

Nejdůležitější otázkou, kterou můžete položit, je: „Kdybych byl můj vlastní čtenář blogů, co bych si chtěl přečíst?“

Také přemýšlejte o různých „podkategoriích“, kterými můžete procházet. Například: Recenze produktů, Produkt dne, Tipy pro člověka a Náhodné věci.

Dále se podívejte na další blogy a sledujte věci, které se vám líbí a nelíbí, pokud jde o obsah, témata, styl psaní a celkový vzhled..

Nikoho samozřejmě nekopírujte, ale rozhlédnutím se kolem vám pomůžete dostat své kreativní šťávy a získat nějaké nápady, jak se váš blog může lišit.

Také přemýšlejte o tom, jak přidat do svých příspěvků média, jako jsou videa nebo fotografie. Pomohlo by, kdybyste měli kameru s vysokým rozlišením, která zachycuje jasné fotografie, a také software pro úpravy fotografií pro korekci barev a oříznutí.

Zvažte také vaši cílovou frekvenci účtování. Chtěli byste nebo byste mohli zveřejňovat příspěvky každý den, jednou týdně nebo každé 3 dny? Vezměte na vědomí, že bez ohledu na to, na jaké frekvenci se rozhodnete, je důležité pravidelně zveřejňovat příspěvky.

Pokud váš příspěvek není konzistentní, snadno ztratíte čtenáře. Ve skutečnosti by bylo jednodušší, kdybyste mohli psát příspěvky předem, pak je jen „naplánujte“ na budoucí data.

Jak nyní vyděláváte peníze? Existuje několik způsobů, jak zpeněžit svůj blog. Nejoblíbenějším způsobem je použití služby Google Adsense – můžete vydělávat, když diváci kliknou na reklamy na vašem blogu.

Nitty-Gritty Stuff – snadné kroky k vytvoření vlastního blogu krásy

Abychom to shrnuli, existují 4 jednoduché kroky, jak začít blog krásy:

 1. Vyberte poskytovatele webhostingu
 2. Získejte název domény
 3. Nainstalujte WordPress
 4. Zkrášlete svůj blog krásy

Než se však dostaneme k těmto krokům, promluvme si nejprve o hostování – ať už si vybereme bezplatný nebo placený hosting.

Co na světě je hosting zdarma?

Pokud je to váš první podnik v oblasti blogů, měli byste si začít s poskytovatelem bezplatného hostování blogů. Bezplatný hosting znamená, že můžete začít svůj blog, aniž byste platili cokoli prostřednictvím poskytovatele hostingu. Nejlepší příklady jsou blogger.com a wordpress.com.

Proč zvolit bezplatný hosting?

Nejlepší výhodou používání bezplatného hostování blogů je samozřejmě, že nemusíte utratit nic, abyste mohli začít. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se k účtu a jste připraveni jít.

Nebudete se muset starat o používání své kreditní karty za měsíční nebo roční poplatky.

Zdarma blog hosting je také vynikající volbou, pokud nemáte žádné malé zkušenosti s web designem. Většina poskytovatelů bezplatného hostování blogů, jako je WordPress.com, má připravené šablony blogů.

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si preferované téma a poté napsat svůj první příspěvek. Můžete si také upravit svůj blog až do určitého bodu.

Nevýhody

Největší nevýhodou bezplatného hostování blogů je, že nevlastníte doménu. Vaše adresa URL bude vždy jako „beauty.wordpress.com“ namísto jednoduše „beauty.com“.

Přestože být subdoménou může být pro ty, kteří začínají, dost dobré, bude pro vás obtížnější rozšířit svůj blog, pokud chcete být uznáni jako autorita ve výklenku krásy nebo pokud si chcete založit vlastní název nebo značka.

Další nevýhodou používání bezplatných služeb hostování blogů je omezené možnosti přizpůsobení. Díky bezplatnému hostování blogů můžete měnit motivy, rozvržení, barvy a písma, ale na svém webu nelze očekávat mnoho funkcí..

Také byste museli bojovat se spoustou reklam na svém blogu.

Výběr placeného hostingu

Pokud jste svůj blog zahájili pomocí bezplatného hostování a získali jste slušné následování, můžete rozšířit svůj blog na placený hosting.

Zde jsou výhody:

 • Vaše vlastní doména – jedna z nejlepších výhod, když si vyberete prémiový blog hosting, je vlastníkem názvu nebo domény vašeho blogu. Proč je to důležité? Vlastnictví domény usnadňuje lidem zapamatování adresy vašeho webu. Můžete si také založit svůj blog pro osobní branding a zpeněžení by bylo snazší.
 • Váš vlastní e-mail – všichni poskytovatelé placeného hostingu vám umožňují jednu nebo více přizpůsobených e-mailových adres. Pokud je například vaše doména blogu „beauty.com“, můžete mít e-mailovou adresu, například [chráněn e-mailem] nebo [chráněn e-mailem].Tímto způsobem nebudete muset používat svou osobní adresu Gmail nebo Yahoo, když korespondujete s vašimi následovníky. Můžete také nastavit automatické odpovědi pro komunikační a marketingové účely.
 • Snadno použitelný nástroj pro tvorbu webových stránek– zatímco prvotřídní hosting je většinou využíván zkušenými vývojáři webových stránek, může jej použít začátečník s nulovou znalostí kódování. Díky tvůrcům webových stránek, kteří jsou součástí hostingových balíčků, si můžete vytvořit svůj kosmetický blog pouhým kliknutím a přetažením prvků. Nejlepší na tom je, že si můžete svůj web plně přizpůsobit pomocí více funkcí, motivů, rozvržení a barevných schémat podle svých preferencí a branding.
 • Žádné reklamy– protože jste zaplatili za hostingový balíček, váš blog bude zcela prostý reklam, kromě těch, které si dáte sami.
 • Pluginy a widgety—Placený blogový hosting vám umožňuje zlepšit použitelnost a funkčnost vašeho webu pomocí pluginů, aplikací a widgetů. Ze svých účtů na sociálních sítích můžete také přidat zdroje a obrázkové galerie.
 • Zpeněžit svůj blog – mnoho poskytovatelů bezplatného hostingu uvádí ve svých podmínkách, že svůj blog nemůžete zpeněžit, což znamená, že nemůžete nabídnout svůj prostor pro reklamy. Google Adsense také neschvaluje bezplatné hostované blogy pro zpeněžení.

Nyní byste měli být schopni určit, kterou možnost hostingu zvolit. U prémiového hostingu je na výběr z čeho vybírat a důrazně se doporučuje zkontrolovat recenze poskytovatele hostingu, který si vyberete, abyste věděli, zda splní váš rozpočet a potřeby hostingu.

Vezměte na vědomí, že když si zakoupíte hostingový balíček, obvykle se dodává s registrací názvu domény. Nebudete muset kupovat doménové jméno, takže nebudete muset utrácet víc.

Nyní, když máte představu o hostování, pojďme mluvit o výběru názvu blogu a získání názvu domény.

Výběr úžasného názvu domény

Ano, může to být náročný krok. Samotný počet možností může být zdrojem zmatku. Zde je několik tipů, které vám pomohou:

 • Kombinujte svá oblíbená slova, která se shodují s kosmetickým průmyslem. Zeptejte se sami sebe: co vás vzrušuje v oblasti krásy? Jaká je vaše osobnost a jak souvisí s vaším zájmem o blogování? Jaká jsou vaše oblíbená slova? Jaké jsou tvé koníčky? Jaká témata chcete ve svém blogu pokrýt? Jaká slova by váš blog nejlépe popsala?
 • Brainstorm a zapisovat slova, která jsou spojena s vaší značky nebo motivu. Zapisujte všechno, co vám přijde na mysl. Poté můžete použít tezaurus a napsat více souvisejících slov. Nyní budete mít banku slov, ze které si můžete vybrat.
 • Uspořádejte si možnosti, užší seznam a určete, co jde dobře dohromady. Můžete požádat ostatní lidi, aby si přečetli, co jste doposud vybrali, a odtud si vybrat ty, které lze snadno vyslovit.
 • Přejděte na GoDaddy nebo Namecheap a zkontrolujte, zda jsou k dispozici ty, které jste si vybrali. Krátké názvy domén se 2 slabikami jsou vždy lepší. Nepoužívejte ty, které mají pomlčky (example-krása.com), protože je těžké si je zapamatovat.

Extra tipy

Vždy mějte to krátké, sladké a jednoduché. Název vašeho blogu by měl být přesně stejný jako vaše adresa URL, aby nedošlo k záměně. Hrajte na slova a používejte vtipné. Název blogu by měl být snadno zapamatovatelný, hláskovatelný a vyslovitelný.

Instalace WordPress

Jakmile se zaregistrujete pro hostingový plán a název domény, budete muset použít uživatelsky nejpřátelštější platformu pro blogování – WordPress.

WP je nejoblíbenější systém správy obsahu na světě, který bloggerům pomáhá snadno spravovat jejich obsah, jako je přidávání nových příspěvků, jejich úprava, aktualizace a mazání obsahu a přizpůsobení tak, aby byl krásnější..

S aplikací WordPress nebudete muset utratit navíc, protože je často součástí i těch nejzákladnějších balíčků webhostingu. Instalace je jiff, ale my vám ukážeme, jak to udělat krok za krokem.

Za tímto účelem použijeme jako příklad BlueHost (pokud potřebujete pomoc s registrací s Bluehost, podívejte se na tohoto průvodce krok za krokem)

Krok 1: Přihlaste se ke svému novému účtu BlueHost a poté klikněte na „Hosting“. Vyhledejte panel Tvůrci webových stránek a níže najdete WordPress.

Krok 2: Klikněte na „Instalovat“. Budete přesměrováni na jinou stránku. Vyberte doménu a poté klikněte na „Zkontrolovat doménu“.

Krok č. 3: Zaškrtněte možnost „Přečetl jsem si smluvní podmínky“ a poté klikněte na „Instalovat nyní“.

Krok č. 4: Objeví se rámeček „Instalujeme pro vás WordPress“. Počkejte 2 až 5 minut, než bude proces dokončen. Po dokončení klikněte na „Zobrazit procesy“ a poté na „Zobrazit pověření“.

Krok č. 5: Na další stránce budete muset zadat své přihlašovací údaje. Klikněte na „Admin URL“ a poté zadejte své uživatelské jméno a heslo.

Vaše instalace WordPress je dokončena a nyní jste oficiálně vytvořili svůj kosmetický blog pod 100 USD.

Vaše krása Blog krása

Takže nyní provozujete blog krásy. Mělo by být samozřejmé, že vaše šablona musí být krásná – pěkný odraz vaší niky. V závislosti na vašem vkusu a stylu můžete jít na minimalistický motiv nebo na opravdu barevnou šablonu.

Důležité je, aby vaše uspořádání bylo organizováno a čisté. Vaši čtenáři by měli mít možnost snadno najít informace, které hledají. Pokud máte v úmyslu dát hodně fotografií, použijte vysoce kvalitní obrázky.

Kromě toho, co vidíte na hlavním panelu WP, existuje spousta bezplatných témat WordPress. Pokud si zatím nemůžete koupit prémiová témata WordPress, přejděte na www.wordpress.org/themes a hledejte témata související s krásou WordPress.

Další možností, doporučenou, protože nemusíte trávit příliš mnoho času s přizpůsobováním designu a vzhledu a pocitu, je jít s prémiová krása WordPress téma z themeforest.net (náklady kolem 50 $).

Instalace motivu je hračka. Stačí kliknout na „Vzhled“, poté na „Témata“, vybrat „Přidat nový“, vybrat motiv a poté kliknout na „Nahrát motiv“. Jak bezplatná, tak prémiová témata přicházejí s podrobnými pokyny, jak začít.

Závěrečné myšlenky

Provozování blogu o kráse je prospěšný i náročný podnik. Nejdůležitější věci, které si musíte pamatovat, jsou odhodlání, důslednost a vášeň. Nečekejte, že to bude hit přes noc.

Vybudování velké čtenáře vyžaduje určitý čas. Buďte trpěliví a nechte na svém blogu prosvítat svou krásnou vášní a odměny budou skvělé.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map