O čem vytvořit web?

Pokud jde o spuštění webové stránky, může být nalezení tématu nebo nápadu velmi obtížné – a dokonce i když jste přišli s některými nápady, jak víte, zda je váš nápad pro web skutečně dobrý?


o čem vytvořit web

>> Klepnutím sem stáhněte soubor PDF <<

Koneckonců, jsem si jistý, že budete souhlasit s tím, že nemá smysl spouštět webové stránky, o které by se jeden příslovečný muž a jeho pes zajímali!

Pokud se ocitnete se snaží přijít s tématem nebo nápadem pro váš další web pak je čas začít přebírat vaši mysl.

Spusťte webovou stránku o něčem, co vás zajímá

Mnoho lidí se rozhodne založit web o něčem, čím jsou zajímá se o – a zapsání seznamu vašich vášní může být určitě dobrým výchozím bodem.

Zda je vaše vášeň práce na zahradě nebo horolezectví, založit svůj web na předmětu, který je vám blízký, může být dobrým nápadem, pokud to bude možné snadné zůstat motivovaní dlouhodobě jej rozvíjet.

Kromě toho jsou šance, že jste již budou mít dobré znalosti kolem předmětu, takže přicházení s nápady na nový obsah by mělo být relativně jednoduché. Měli byste již být v souladu s tím, co je na tomto konkrétním trhu horké, as podtémy, které vaše publikum zaujme.

Je zde však problém se spuštěním webu jen proto, že jste na toto téma nadšení – a proto vždy nevíte, zda pro něj existuje slušný trh..

Pokud je vaše vášeň golf, pak by to mohl být dobrý nápad, ale co když vaše vášeň je sběr chmýří pupku? Jo, řekl jsem, že takový koníček skutečně existuje, ale o kolik dalších lidí sdílí váš zájem?

Spusťte web o něčem, co vám vydělá peníze

Pokud se snažíte vydělat peníze na svém webu, pak je dvakrát důležité prozkoumat potenciální výklenky a poté vybrat ten, který má velký trh a dobrý ziskový potenciál.

Pokud hledáte nápady, začněte tím, že se vydáte do přidružené sítě Clickbank a prohlédněte si kategorie na jejich trhu. Existuje mnoho témat, ale obecně platí, že cokoli týkající se peněz, zdraví nebo pohody je „vždyzelené“.

Dále, a možná jste na to nemysleli, podívejte se na stojan na časopisy ve vašem místním obchodě a sledujte nabízená témata. Pokud se na toto téma vztahuje časopis, je to potenciálně ziskové téma.

Podívejte se také na zadní část časopisu a podívejte se na společnosti, které v tomto čísle inzerují. Zdravý příjem reklamy obvykle signalizuje potenciál zisku.

Pokud stále bojujete o nápady, podívejte se Trendy Google aby zjistili, o jakých tématech lidé v současné době mluví. Současné trendy mohou být potenciálním zlatým dolem, ale nezapomeňte také přemýšlet o tom, jak dlouho by některé z těchto nápadů mohly být.

Vytahování vašich nápadů dohromady a rozhodování

Nyní jste snad vytvořili nějaké potenciální nápady – ale jsou některé z nich dobré? Chcete-li to zjistit, zamiřte na Plánovač klíčových slov Google. Tento užitečný nástroj je primárně určen pro lidi provozující kampaně AdWords, poskytuje však velmi užitečné informace o měsíčních objemech vyhledávání (počet lidí, kteří hledají konkrétní klíčové slovo).

Zadejte do svého užšího seznamu některá klíčová slova související s tématy / výklenky a zjistěte, kolik vyhledávání se u každého z nich provádí. Měli byste být schopni zhruba posoudit, jak populární a potenciálně výnosný je určitý předmět.

Užitečné zdroje

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Téma blogu & Generátory obsahu

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

webová stránka & Generátory nápadů blogu

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Nyní, když jste přišli s skvělým nápadem, vše, co musíte udělat, je získat doménové jméno a hosting a začít stavět stránky. Pokud potřebujete pomoc s vytvořením blogu, podívejte se do našeho průvodce pro začátečníky zde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map