Jak vylepšit svůj web WordPress zdarma pomocí SumoMe

Věděli jste, že existuje sada nástrojů zdarma které můžete přidat na svůj web WordPress a proměnit ho v marketingový stroj generující provoz? Nainstalováním jednoho nebo více nástrojů z této kolekce můžete svůj web vylepšit nejen při shromažďování e-mailových adres, ale také efektivněji generovat potenciální zákazníky a sociální sdílení..


Nejen to, ale i další nástroje v tomto balíčku vám také umožní získat lepší představu o tom, jak vaše návštěvníci interagují s vaším webem a jeho obsah. Pomocí těchto nástrojů můžete zjistit, kde návštěvníci klikají na váš web, a také, jak daleko procházejí vaše stránky.

Pokud je myšlenka optimalizace a upgradu webu WordPress za účelem získejte více návštěvníků a zlepšit jeho přepočítací koeficienty, pak SumoMe sada nástrojů může být právě to, co hledáte.

součet

Pokud se chcete o tomto pluginu dozvědět více a o jeho doplňcích byste měli rozhodně použít na svém webu, pak si přečtěte naše průvodce SumoMe pro WordPress.

SumoMe: Highlights

Přestože SumoMe a jeho nástroje lze použít na jakémkoli webu, uživatelé WordPress mají obzvláště štěstí, protože mohou jednoduše nainstalovat bezplatný základní plugin, poté aktivujte jednotlivé aplikace nebo moduly, které chcete použít.

Aplikace nebo nástroje, které tvoří balíček SumoMe, jsou neustále aktualizovány a přidávány. V době psaní však existují devět volných možností z čeho vybírat, počítaje v to:

 • Seznam Builder: vyskakovací e-mailový formulář pro přihlášení
 • Scroll Box: posuvný e-mailový formulář
 • Smart Bar: banner záhlaví zprávy s volitelným formulářem pro přihlášení e-mailem
 • Sdílet: tlačítka pro sdílení sociálních médií
 • Image Sharer: Tlačítka sociálního sdílení specifická pro obrázek
 • Zvýrazňovač: vytváření textových nabídek, které lze sdílet
 • Analýza obsahu: podívejte se, jak daleko čtenáři posouvají stránky dolů
 • Tepelné mapy: podívejte se, kam návštěvníci klikají v reálném čase
 • Kontaktní formulář: shromažďujte zprávy od čtenářů se zabudovanou ochranou proti spamu

Vrcholem SumoMe jsou nástroje pro růst e-mailových zpravodajů. To zahrnuje aplikace Seznam Builder a Scroll Box. Tyto nástroje lze nalézt jinde, ale často v drahých prémiových pluginech, jako je OptinMonster. Díky tomu je SumoMe a jeho schopnost přidat vyskakovací lightbox nebo zasouvací e-mailové formuláře pro přihlášení na váš web zdarma velmi atraktivní.

SumoMe List Builder

spouštěče e-mailových vyskakovacích formulářů jsou velmi pokročilí, což je skvělé. To znamená, že v závislosti na vybraném nastavení se formuláře nebudou zobrazovat až do dokonalého okamžiku. Výsledkem je pomoc při vyvolání nejvyššího počtu přihlášení od vašich čtenářů, aniž byste je v tomto procesu obtěžovali.

Pokud chcete rozšířit svůj seznam e-mailů a přeměnit své jednorázové návštěvníky na předplatitele, s nimiž se můžete kdykoli spojit, je modul Seznam Builder efektivní a bezplatný způsob přidání vyskakovacích formulářů pro přihlášení na web WordPress.

Při rozšiřování seznamu odběratelů e-mailů je důležité zajistit, aby vaše webové stránky fungovaly jako efektivní cíl konverze stroj je možná ještě důležitější. Díky tomu jsou aplikace Content Analytics a Heat Maps také velmi atraktivní.

SumoMe Přidat analýzu obsahu

Aplikace Content Analytics vám ukáže přesně jak daleko se vaši návštěvníci posouvají dolů na každé ze svých stránek. I když byste si mohli myslet, že návštěvníci čtou každé slovo vašich článků, existuje velká šance, že značný počet z nich opustí vaše stránky, než se dostanou na konec – bez ohledu na to, jak dobře jsou napsány.

Je velmi důležité vědět, kde většina vašich návštěvníků na vašich stránkách čte. Vyzbrojeni těmito informacemi pak můžete umístěte své výzvy k akci v místech, která získají nejvíce zhlédnutí, a přitom svým návštěvníkům stále nabízejí možnost přečíst si svůj obsah, než se jim zobrazí návrh – ať už jde o odkaz na nákup produktu, přihlášení k odběru vašich služeb nebo nějaké jiné akce.

SumoMe Přidejte tepelné mapy

Aplikace Heat Maps vám poskytuje několik podobných informací, které můžete použít optimalizovat vaše webové stránky. Tím, že budete moci snadno zjistit, na které odkazy vaši návštěvníci klikají a na které nejsou, můžete zvýšit počet návštěvníků, kteří skončí na vašich nejdůležitějších stránkách, provedením nezbytných změn..

Při použití nástrojů Heat Mapping je vždy zajímavé zjistit, na které prvky stránky vaši návštěvníci kliknou, na které nejsou odkazy. Přidáním odkazů do oblastí, na které se klikne, můžete snadno přesměrovat více svých návštěvníků na stránky, které hledají.

Začínáme se SumoMe

Bezplatný plugin lze nainstalovat přímo z vašeho webu. Poté, co bude aktivována, budete muset zaregistrovat svůj web, abyste si mohli nárokovat svůj bezplatný účet – naštěstí to trvá jen několik kliknutí a minut času.

SumoMe Add Plugin

Nyní můžete z front-end svého webu klikněte na plovoucí ikonu pro zobrazení aplikací nebo modulů, které máte k dispozici. V obchodě Sumo jsou aplikace rozděleny podle typu, včetně bezplatných a prémiových možností.

SumoMe Store

Pak si můžete vybrat které aplikace povolit na vašem webu. Poté můžete přistupovat k možnostem přizpůsobení a nakonfigurovat aplikaci pro svůj web.

Prémiové možnosti

Zatímco SumoMe obsahuje působivou sadu bezplatných nástrojů, které mohou zvýšit objem provozu na vašich webových stránkách, stejně jako růst vašeho seznamu e-mailů, je zde také k dispozici několik prémiových upgradů.

I když se jedná o volitelné doplňky, je třeba zvážit aktualizaci SumoMe Starter. Je to proto, že vám dává možnost skrývá plovoucí ikonu před návštěvníky. Tento měsíční poplatek 10 $ vám také poskytuje přístup k prémiové e-mailové podpoře, pokud byste někdy potřebovali pomoc s vaším webem.

Jakmile se plugin osvědčí a pomůže vám buď rozšířit seznam, nebo vygenerovat více podniků, můžete zvážit přechod na prémiové možnosti..

Závěr

Aplikace SumoMe se údajně objevují používá se na více než 2 milionech webových stránek, včetně některých názvů domácností, jako je Airbnb a examinátor sociálních médií.

To nejenže znamená, že je velmi nepravděpodobné, že tento produkt zmizí, ale také to, že vývojáři jsou schopni sbírat obrovské množství dat o tom, jak jsou aplikace používány. To jim řekne, které formy návrhů a konfigurace tlačítek výsledkem je nejvyšší míra konverze. Tyto informace pak vývojářům umožní pokračovat v vylepšení jejich aplikací, aby vám pomohly dosáhnout lepších výsledků z nich.

Pokud hledáte způsob, jak na svůj web zdarma přidat vysoce převádějící e-mailové formuláře pro přihlášení, pak je sada aplikací SumoMe výkonnou možností, která se postupem času stává užitečnější..

Zjistěte více o SumoMe dnes

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map