8 hallatud Kubernetesi konteinerplatvorm

Rakenduskonteinerite juurutamiseks ja haldamiseks on mõned parimad pilvepõhised hostitud Kubernetes.


Kubernetes on trendis rohkem kui kunagi varem. Ja miks mitte – iga organisatsioon soovib rakendust koondada ja kasutada ära selle suurepäraseid eeliseid Kubernetes.

Väike sissejuhatus

Kubernetes on avatud lähtekoodiga tarkvara, mille algselt arendas Google välja automaatseks juurutamiseks ja konteineripõhiste rakenduste haldamiseks. See on teistsugune kui Docker.

Docker aitab luua rakenduste konteinereid ja Kubernetes rühmitab need hõlpsaks haldamiseks. Seega, kui teil on mitu konteinerit, on teil vaja midagi nende haldamiseks ja avastamiseks – see on koht, kus Kubernetes aitab. Mõned kasti omadustest on järgmised:

 • Skaala suurendamine üles või alla käsu, konsooli või automaatselt abil
 • Eraldatud mandaadi konfiguratsioonihaldus
 • Enesetappimine
 • Töökoormuse ja pakkide täitmise haldamine
 • Rakenduste järkjärguline juurutamine

Kui olete uustulnuk, võiksite seda kontrollida Docker ja Kubernetes giid Udemy peal.

Ja nüüd arutame Kubernetese kasutamise viise.

Tehniliselt saate ise installida, hallata ja hallata või otsida hallatud lahendust. Kõigi ettevõttesisene tegemine võib olla kallis ja keeruline, et leida õiged oskused tootmise juhtimiseks. Kui te pole selleks valmis, saate kasutada järgmisi hallatud lahendusi.

Kubernetes mootor

Google Cloudi toodetud valmislahendus. Kasutage ära Google’i kogemusi Gmaili ja YouTube’i haldamisel enam kui kümme aastat.

Kubernetes mootor pakkuda kõik-ühes lahendusi oma rakenduste juurutamiseks, värskendamiseks, haldamiseks ja jälgimiseks. Mitte ainult konteinerirakendused, vaid saate ka andmebaasi käitada, klastri juurde salvestusruumi lisada. Automaatse skaleerimise funktsioonide abil ei pea te eelseisva rakenduste liikluse haldamiseks infrastruktuuri läbilaskevõimet käsitsi suurendama. Saate konfigureerida skaala suurendamise, kui nõudlus kasvab, või mahu vähendamiseks vastavalt kasutusele. Niisiis, makske selle eest, mida kasutate.

Parema jõudluse tagamiseks saate Kubernetesi käivitada anycast IP-ga koorma tasakaalustaja taga ja kindlustada need võrgupoliitikatega. Google Kubernetes Engine (GKE) on saadaval ka kohapeal ja tore on see, et saate oma rakendusi teisaldada pilves ja kohapeal. Selle suur paindlikkus, kas pole??

Ikka beetaversioonis, kuid GKE toetab GPU-d, et pakkuda paremat töötlemisvõimsust masinõppe ja muu suure töökoormuse juhtimiseks.

DigitalOcean

DigitalOcean (DO) pole arendajate jaoks lihtsalt populaarne pilvemajutus, vaid hiljuti käivitasid nad ka hallatav Kubernetes platvorm ja saavutanud hea populaarsuse.

Sa lugesid seda õigesti, mõne minutiga. Proovisin klastri luua ja see oli vähem kui 10 minutiga valmis.

Ja see on taskukohane. Alustage sellega alates 10 dollarist kuus. Räägime mõnedest funktsioonidest.

 • Käivitage ja skaleerige igat tüüpi rakendusi – integreerige GitLab, veebirakendused, API, taustteenused jne.
 • Konfiguratsiooni juhend – selle suhteliselt uus tehnoloogia ja te ei pruugi nende konfigureerimisest teadlik olla, nii et nende alustamise viisard oleks kasulik juhis.

 • Täielik API tugi – käivitage serverivabad raamistikud, teenuse võrk, CI / CI integreerimine, põhjalikud teadmised jne.
 • Porti rakendus DO-st ükskõik kuhu Kubernetesesse on tugi. Suurepärane mitme pilve strateegia jaoks.

TEHA on suurepärane kulutõhus valik oma rakenduste käivitamiseks pilve Kubernetesi klastris.

Platvorm9

Ettevõttena valmis Kubernetes teenusena – Platvorm9 töötab teie lemmikpilveplatvormil, kohapealsetes ruumides ja VMware’is. Selle täielik SaaS-lahendus, nii et saate pideva jälgimise, infrastruktuuri uuendamise ja nende haldamise asemel keskenduda oma rakendusele.

Platvorm9 pakub suurt kättesaadavust mitmetes avalikes pilve kättesaadavuse tsoonides, nii et saate töötada tõepoolest globaalset rakendust ilma seisakuid teostamata, isegi kui kaotate ühe saadavusala. Nad said hõlpsasti kasutatava armatuurlaua mitme klastri ja nende teenuste haldamiseks.

Mängige nende peal Liivakast et näha, kuidas see töötab ja kuidas saate nende lahendustest kasu saada.

OpenShift

OpenShift Red Hat toetab suurt hulka konteineripilte, rakendusi, raamistikke, vahetarkvara, andmebaase. Saate käivitada pilvepõhiseid või traditsioonilisi rakendusi ühel platvormil.

Nende konteineriplatvormi saate proovida tasuta.

Amazonase EKS

Ilma lisamiseta pole nimekiri täielik Kubernetes’i Amazoni elastsete konteinerite teenus (EKS). Kasutasid mõned mainekas ettevõtted nagu Verizon, FICO, GoDaddy, Skyscanner, Pearson, Intuit – te ei saa valesti minna.

EKS haldab Kubernetesit mitme AWS-i saadavuse tsooniga kõrge kättesaadavuse jaoks ja AWS haldab täielikku infrastruktuuri.

Kui kasutate AWS-i juba millegi muu jaoks, siis oleks EKS suurepärane valik, kui integreerida CloudTrail, IAM, Cloud Map, App Mesh, ELB jms..

Mõned suurepärased EKS-i omadused on:

 • Hallake veebi kasutajaliidese või CLI kaudu
 • Optimeeritud AMI koos NVIDIA draiveritega täiustatud arvutusvõimsuse tagamiseks
 • Käitage klastrit AWS-i koormuse tasakaalustaja taga

AWS EKS-i hinnakujundus on tasuline nagu te kasutate ja võite selle alustada juba 0,20 dollarist tunnis.

Azure

Nendel pioneeriplatvormidel nagu Azure, AWS, GCP on märkimisväärne eelis – integratsioon. Kui olete juba nende platvormil, on mõistlik laiendada oma rakenduste integreerimist nende pakkumislahendusega. Microsoft pakub Azure Kubernetes’i teenus (AKS), mida juhitakse täielikult nagu teisi ülalnimetatud.

Azure pakub klastri pakkumiseks mitmeid viise – veebikonsool, käsurida, Azure ressursihaldur, Terraform. Saate Azure’i liikluse halduri ära kasutada, et suunata rakenduse taotlused lähimatesse andmekeskustesse kiireks reageerimiseks.

IBM Cloud

IBM Cloud Kubernetes teenus on sertifitseeritud KS8 pakkuja ja pakub kõiki standardfunktsioone rakenduse juurutamiseks Kubernetes’i klastrisse. Blockchaini, IoT, API, mikroteenuste, masinõppe, analüüsi jms rakenduste moderniseerimiseks ja ehitamiseks saate kasutada üle 170 IBMi pilveteenuse..

IBM Cloudi platvormi kasutamiseks saate alustada nende prooviversiooniga.

Alibaba pilv

Alibaba pilv oleks Hiina ettevõttele suurepärane valik. Allpool on toodud automaatne DevOps, pidev keskkond ja pidev tagasiside.

Kubernetesi klastri loomiseks saate selle Alibaba Cloudiga TASUTA alustada.

Järeldus

Enamik ülalnimetatud hostitud Kubernetesi platvormidest pakub prooviversiooni, nii et mängige ringi ja vaadake, mis sobib teie rakenduse nõuete jaoks kõige paremini. Ja kui teil on huvi seda ise õppida ja hallata, siis vaadake seda praktiline kursus.

Kui teie rakendused on koondatud, ärge unustage neid Kubernetes’i avatud lähtekoodiga tööriistade abil jälgida.

Sildid:

 • Dokk

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map