5 parimat veebisaidi ehitajate ajaveebiplatvormi aastaks 2020

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Valmis blogijaks?

Ma pean ütlema:

Suurepärane mõte!

See pole lihtne, kuid tasub pikas perspektiivis ära.

Muidugi pole täiusliku blogimisplatvormi leidmine alati kõige lihtsam viis.

Loodetavasti muudab see artikkel teie blogimisreisi alustamiseks veidi lihtsamaks täiusliku veebisaidi koostaja leidmise

WordPress.org – ise hostitud – mida ma peamiselt kasutan

Neile, kes on ajaveebide loomises pisut asjatundlikud, on WordPress.org teie jaoks.

See on kogunud nii tugeva maine, et peaaegu veerand kõigist veebisaitidest töötab selle tähelepanuväärse tarkvara abil.

See on parimate ajaveebide veebisaidi koostajate hulgas

Hinnakujundus

See on vaieldamatult parim osa WordPress.orgist, kuna see on tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mida miljonid inimesed kasutavad ajaveebide loomiseks.

Pidage meeles, et koos domeeninimega peate maksma ka domeeninime eest (keskmiselt 6 dollarit ja kuus rohkem).

Lisaks on kõigil lisatasu teemadel või pistikprogrammidel (aga ka tasuta tonnidel) oma hind.

Plussid & Miinused

Üsna võimas: kui arvestada saadaolevate ja kasvavate 54 000 pistikprogrammiga, on valida hulgaliselt valikuid. Alates infolehtede süsteemidest kuni disainitööriistadeni leiate selle kõik siit.

Kohandamine: kui teate mõnda kodeeringut, saate luua ainulaadse saidi. See tähendab, et saate oma vajaduste rahuldamiseks luua oma veebisaidi. See on eriti oluline, kui asute väga konkurentsitihedas nišis või valdkonnas, kus silma paistmine on oluline.

Vaatamata WordPress.org kõigile eelistele, on sellel tarkvaraprogrammi valimisel mõned puudused, millest peate teadma..

Raske õppida: suurim negatiivne külg on see, et see tarkvara pole mõeldud algajatele.

Peate teadma, kuidas kodeerida, kui soovite seda kasutada oma veebisaidi koostaja alusena. Selle populaarsuse põhjus on see, et veebidisainerid kasutavad seda nii paljude saitide loomiseks.

Kui teete seda ise, vajate siiski teatavat abi.

Enesehaldus: teisisõnu, domeenid, pistikprogrammid ja hostimise peate ise tegema.

Mõni võib selle valikuga sobida, kuid enamiku blogijate ja veebisaitide omanike jaoks eelistaksid nad hooldustöid mitte teha.

On vähe kahtlust, et WordPress.org on üks parimaid blogimisplatvormi tooteid turul.

Algajatele pole see siiski parim. Kui te pole valmis kodeerimist tundma õppima, võib olla parem valida oma vajaduste jaoks mõni muu ajaplatvorm.

WordPressi alustamine

See on natuke erinev kui teie põhilised veebisaidi ehitajad

Sest

Teie ajaveebi jaoks on vaja hostit.

Nagu, Sinine peremees

Nad aitavad siit väga palju

Kui soovite rohkem abi

Vaadake seda artiklit

Wix

Proovige Wixit praegu ajaveebimiseks

Tänu ulatuslikule turunduskampaaniale on Wixist saanud üks populaarseimaid veebisaiditarkvara tooteid maailmas.

Hinnakujundus

Võite minna tasuta kontoga, kuid see on nii piiratud, et see pole oma hinda väärt.

Selle asemel on soovitatav alustada 5-dollarise paketiga kuus, mis pakub 500 MB mälumahtu, 1 GB ribalaiust ja kohandatud domeeni.

Suuremate ettevõtete jaoks sisaldab 25-dollarine plaan kuus 24-tunnist VIP-tuge, nii et see on valik.

Plussid & Miinused

Kasutuslihtsus: vaieldamatult on parim põhjus Wixi valimiseks see, et tarkvara on loodud algajaid silmas pidades. Isegi kui te pole kunagi varem veebisaiti ehitanud, on see Wixi kasutamisel kiire ja lihtne.

Integreerimine: Wixi üks paremaid eeliseid on integreerimine veebisaidiga, mis muudab selle ideaalseks teie ettevõtte kasvatamiseks. See tähendab, et peate veebipõhise ettevõtte laienedes lihtsalt oma plaani täiendama.

Piiratud salvestusruum: mõne jaoks võib see olla tõeline probleem, kuna salvestusruum on piiratud, eriti kui valite eelarveplaani.

Vähem funktsioone: kuna see on loodud mugavuse ja kasutusmugavuse huvides, ei leia te sarnaste platvormidega (nt WordPress.com ja Weebly) nii palju ajaveebi funktsioone.

Neile, kes alles alustavad tegevust, eriti kui olete loominguline tüüp, on Wix teie veebiehituse vajaduste jaoks ideaalne lahendus. Kui aga

kui plaanite oma ettevõtet aja jooksul laiendada, võiksite kaaluda mõnda muud ajaveebide koostajat.

Ruuturuum

Proovige ajaveebi ruutu

Tänu märkimisväärsele veebireklaamile on ruutaruum viimastel aastatel pälvinud märkimisväärset tähelepanu.

Samuti on sellel maine, et see sobib suurepäraselt neile, kes alles alustavad oma ajaveebi loomisega.

Hinnakujundus

Tasuta võimalusi pole, kuid isiklikuks kasutamiseks on plaan 12 dollarit kuus. Kui soovite oma jõupingutusi täiendada ja raha teenida, on äriplaan 18 dollarit kuus.

Plussid & Miinused

Loominguline vabadus: Võrreldes paljude teiste veebisaitide loojatega saate Squarespace’i abil märkimisväärset paindlikkust. See kehtib eriti siis, kui soovite saidile lisada oma funktsioone.

Suurepärased mallid: veel üks eelis on kõrge arv kvaliteetseid malle, mis muudavad ajaveebi loomise kiireks. Võite leida soovitud või kohandada seda vastavalt oma vajadustele.

Kuid kõik Squarespace’i kohta pole täiuslik, on paar teemat, mida nad on teiste veebisaidi ehitajatega võrrelnud.

Raske luua: kuigi see pole sugugi nii keeruline, on veebisaidi loomise osas Weebly ja Wixiga võrreldes raskem. Selle põhjuseks on asjaolu, et ruut Ruum on mõeldud neile, kellel on vähemalt mingid kogemused, kuigi seda pole veel nii raske õppida.

Piiratud hinnakujundusplaanid: Squarespace’i pakutavad hinnakujundusplaanid on vähem paindlikud, nii et te ei pruugi leida seda, mida vajate.

Üldiselt on Squarespace üks parimaid veebisaitide koostajaid ajaveebide jaoks. See kehtib eriti juhul, kui haldate e-poe poodi, suurt ettevõtet või peate oma portfooliot kuvama. Kindlasti aitab see, kui leiate hinnaalandust, kuna need on mõnevõrra kallimad, kuid see võib olla seda väärt.

WordPress.com

Proovige oma ajaveebi jaoks WordPress.com-i

WordPress.com-i ei tohiks segamini ajada WordPress.org-iga, kuna need on kaks erinevat platvormi. See ei ole aga takistanud miljoneid inimesi kasutamast WordPress.com oma blogimise teenusena.

Hinnakujundus

Võite alustada tasuta versiooniga, kuid see on üsna piirav ja täidetakse WordPressi kaubamärgiga. Võite valida tasuliste plaanide hulgast, mis jäävad vahemikku 4–25 dollarit kuus ja maksta soovi korral igal aastal.

Plussid & Miinused

Lihtne kasutada: alates saidi loomisest kuni installimisviisardi jälgimiseni ja sisseehitatud kogukonnafunktsioonide kasutamiseni, on WordPress.com üks parimatest veebisaitide koostajatest, mida leiate. See aitab hostimisel ostuga kaasas käia.

Tugi: WordPress.com-i kasutamisel on teil spetsiaalne tugi. Selle potentsiaali maksimeerimiseks võib sellest oma ajaveebi loomisel tõesti abi olla. Lisaks saate oma küsimustele vastata mõistliku aja jooksul.

Vaatamata kõigile eelistele on WordPress.com’i kasutamisel oma ajaveebiplatvormina siiski mõned probleemid.

Piiratud kohandamine: see tähendab, et te ei saa muuta oma ajaveebi nii unikaalse väljanägemisega, kui soovite. See võib osutuda problemaatiliseks, kui tegutsete väga konkurentsitihedas nišis või tööstuses, kus on vaja konkurentsist eraldada.

Äriplaani nõue: teisisõnu, kui soovite juurdepääsu kõigile kolmandate osapoolte teemadele ja pistikprogrammidele, mis muudavad WordPress.com väärt, peate investeerima kallimasse äriplaanisse.

Ehkki WordPress.com-il on oma eelised, ei pruugi see olla teie jaoks õige valik, kui plaanite omada odavat isiklikku või professionaalset saiti.

Weebly

Weeblyga on valmis alustama

Weebly pakub algajale mõned erandlikud võimalused, eriti kui plaanite luua professionaalse või isikliku saidi. Tugevatest SEO funktsioonidest integreerumiseni Google Analyticsiga saate Weebly abil kindlasti väikest ettevõtet kasvatada.

Hinnakujundus

Hea uudis on see, et saate Weeblyt tasuta proovida, kuid see sisaldab ainult umbes 500 MB salvestusruumi ja olete koos brändinguga ka Weebly alamdomeen. Kuu eest 4 dollarit kuus saate kohandatud domeeni, mis on kõigi asjade puhul üsna odav.

Põhihinnast kõrgemad hinnakujunduskavad jäävad vahemikku 8–25 dollarit kuus, mis pakub laias valikus võimalusi. Neil, kes käivitavad e-kaubanduse saidid, peate võib-olla maksma natuke rohkem.

Plussid & Miinused

Kiire & Sõbralik: teisisõnu, Weebly on mõeldud algajatele, kellel on vähe või puuduvad kogemused veebisaitide loomisel. Weebly viib teid samm-sammult läbi protsessi, et saaksite oma saidi kiiresti ja hõlpsalt üles ehitada.

Omadused: lisaks sellele, kui lihtne on oma ajaveebi üles ehitada, on Weebly pakutavate funktsioonide hulgas ka hind. See tähendab, et saate plaanitud jagamise ja kommentaaride haldamise, mis on Weebly pakutavate funktsioonide osana üsna kasulikud.

Vaatamata eelistele on Weeblyl paar probleemi, millest peate enne plaani ostmist teadma.

Piiratud kasv: tõmbe-ajaveebipäevikute või saidiandjate üks levinumaid probleeme on nende piiratud pikaajaline kasvupotentsiaal. Mõne jaoks ei pruugi see probleemiks osutuda, kui plaanite seda saiti piirata. Kuid teistele, kellel on suured plaanid, ei pruugi Weebly seda teed minna.

Vähem kohandatavaid funktsioone: kuigi saate luua atraktiivse saidi, ei saa te seda kohandada nii palju, kui teised selle loendi ehitajad saavad teha.

See tähendab, et teil on piiratud võimalus muuta oma sait ainulaadseks, mis on oluline, eriti kui tegutsete väga konkurentsitihedas valdkonnas.

Weebly on üks parimaid blogimisplatvormide tarkvara algajatele, selles pole küsimust. Isiklike või professionaalsete saitide jaoks on see tänu oma hõlpsasti kasutatavale platvormile suurepärane valik. Kui plaanite suurettevõtte kasvatamist, soovite tõenäoliselt valida mõne muu saidi.

Järeldus nende blogimisplatvormide kohta

Kui olete blogimisega tõsiselt tegelenud

Kui olete käed allapoole, soovite kasutada minu esimest võimalust WordPress

Pidage meeles, et üldiselt kaan ma ainult veebisaitide ehitajaid

Aga:

Sel juhul peame hõlmama WordPress.org

Õppimiskõver on kõrgem, kuid see on seda väärt.

Kui teie üldine peamine eesmärk pole ajaveebimine

Näiteks olete ka kohalik ettevõte

Siis

Ka ülejäänud 4 võimalust tasub proovida

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map