Zpátky do školy: Proč byste měli porovnávat webhostingové společnosti

Většina z nás si pamatuje staré dobré časy ve škole, když jsme dostali esej nebo úkol psát nebo prezentovat třídě. První věc, kterou bychom udělali, je zjistit nějaké informace k tomuto tématu. Bylo důležité, abychom porozuměli všemu, co jsme o tomto předmětu potřebovali vědět, než budeme dále pokračovat s naším úkolem. Záleží na základním výzkumu.


>> Zde si můžete stáhnout svůj PDF verzi tohoto příspěvku pro tisk << [/ sociallocker]

Zpátky do školyI když stejný princip platí pro vše, co souvisí s našimi online záležitostmi, je úžasné slyšet o počtu hororových příběhů o špatných hostingových společnostech, které zaplavují internet, kde problémy vyvstávají od lidí, kteří prostě neprovádějí žádnou studii jako výchozí bod.

Doh! Diligence

Výjimka z toho není ve velmi konkurenční oblasti web hosting, nejdůležitější třetí strana, která hraje hlavní roli v úspěchu našeho internetového obchodu. Pokud si ještě musíte vybrat webového hostitele, nebo chcete změnit poskytovatele, čtěte dál a objevte seznam otázek, na které byste se měli ptát před podpisem na tečkované čáře. Skákání ve dvou stopách jako první při registraci u webhostingu vás může velmi rychle dostat přes hlavu.

Příběhy běda oplývají na internetu od lidí, kteří se dostali do horké vody pouhým výběrem jakékoli hostingové společnosti, jednoduše proto, že to byl populární poskytovatel, měl pěknou domovskou stránku, byl nejlevnější (ughh), nebo protože, dobře, jeden by jen být stejný jako ostatní.

V této hře může trochu výzkumu trvat dlouhou cestu k zajištění toho, aby vaše online zkušenost byla bezpečná a prospěšná. Tam, kde se mnoho nových bloggerů a začínajících webprůmyslů pokazí, je na samém začátku jejich cesty online.

Rychle přijdou s nápadem na web nebo blog, aniž by přemýšleli nebo plánovali budoucnost svých stránek, a poté slepě pokračují v registraci hostingového účtu, který je zcela nedostačující pro jejich potenciální potřeby..

Takže s ohledem na to, vaše prvním zdrojem srovnání webhostingového výzkumu jsou „vy“. Než se bezohledně dopustíte, vezměte v úvahu jakýkoli budoucí růst nebo alespoň změnu směru požadavků na vaše webové stránky.

S možná nejdůležitější otázkou, která již byla vyřešena, byste nyní měli obrátit svou pozornost na výzkum, který musíte věnovat nějaký čas, než zaplatíte hostující společnosti měsíční nebo roční poplatek za pronájem, který by pro vás nemusel být vhodný.

Dobrým místem pro začátek je vyloučení těch, kteří mají strašné recenze současných i bývalých uživatelů této společnosti. Jednoduché vyhledávání „Porovnejte webhostingové společnosti“ odhalí seznam „nejlepších a nejhorších“ poskytovatelů a důvody zjištění.

Poté, co byl vytvořen váš užší seznam, můžete oslovit každého potenciálního hostitele se seznamem kritérií, která by měla vyústit v volání kladného posouzení z následujícího kontrolního seznamu;

Smluvní podmínky

Prozkoumejte drobný tisk ve formě „smluvních podmínek“, které vám v textu řeknou, co pravděpodobně nikdo v e-mailu neřekne. Zjistěte více o mezerách, které by mohly společnosti prospět, když zjistíte, že „neomezený hosting“ ve skutečnosti neznamená, co uvádí. Čtení této části webu společnosti vám také poskytne další otázky, které byste měli řešit, o kterých byste jinak nepřemýšleli nebo které by byly zaznamenány jinde..

Zálohování serveru

Zeptejte se na správnost záloh a plán reakce společnosti, pokud by se mělo stát něco, co by způsobilo selhání serveru a ztrátu dat. Všechno zachycené v zálohách by mělo být přístupné také přes cPanel.

Uptime serveru

Prestoje serveru mohou zničit vaše podnikání. Je třeba zvážit, jak poskytovatel řeší problémy s prostojem a jaké možnosti zálohování energie, pokud existují, pokud existují,.

Hostingové plány

Zjistěte, kolik souborů může hostitel podporovat (místo na disku) a kolik provozu může váš web přilákat (šířku pásma), takže v případě potřeby můžete povolit další funkce.

Zákaznická a technická podpora

Pokud hostitel, který zvažujete, nenabízí 24 hodinovou podporu, rychle se přesuňte.

Kontrolní panel

Pokud společnost nepoužívá nejnovější průmyslové standardy, včetně možnosti ovládacího panelu, kde můžete osobně udržovat své stránky, pak jim dejte slečnu.

Škálovatelnost

V první řadě jsme se toho dotkli, což znamená, že pokud máte v plánu růst, musí být váš hostingový účet schopen růst s vámi. Například Bluehost nebo HostGator vám umožní upgradovat ze sdíleného na vps nebo dedikovaný serverový plán

Závěrečná slova

V žádném případě jsem zde neposkytl vyčerpávající seznam, ale spíše některé důležité prvky hostingu, které by měly sloužit jako více než výchozí bod pro vaše výzkumné účely. Proveďte domácí úkoly, prohledávejte internet, vyšetřujte novinky proti hostitelským jménům, kontrolujte fóra, klást otázky a hovořit s jednotlivými hostitelskými společnostmi.

Jakmile to dokončíte, vaše šance na získání „A +“ z vaší péče se snad odrazí v odměnném dlouhodobém hostování.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map