Porovnání webových hostitelů? Jedná se o prvních 5 funkcí, které je třeba zvážit

Četl jste někdy tolikrát, že vám to přineslo otočení hlavy? Takto jsme se cítili, když jsme se poprvé pustili do často neznámé divočiny, kterou je webhosting.


>> Klepnutím sem stáhněte soubor PDF <<

důležité funkce webhostinguChtěli jsme jen webhostingovou společnost, která udělala vše, co bylo potřeba, aby naše weby zůstaly online a funkční. Když jsme porovnávali hostitele, bylo toho tolik čtení o tom, co každý z nich nabídl a proč byla tato společnost pro nás lepší než ta další, a tak šlo, dokud jsme se právem nebo špatně nevzdali a jednoho jsme si vybrali.

Že existuje cvičení špatným způsobem. Od té doby jsme se trochu domýšleli ohledně hostování a nyní přesně víme, na co byste se měli při rozhodování podívat. Všichni mají hromadu komponent k nim, ale našli jsme (na rozdíl od ceny) 5 hlavních funkcí, které je třeba zvážit při výběru webhostingu.

Prvním krokem před zahájením lovu je vědět, jaké jsou vaše záměry pro váš web nebo firmu. Pokud vytvoříte malé weby s několika stránkami nebo dokonce většími weby s více autoritami, máte v úmyslu rozšířit své výsledky na místo, které vám může nabídnout běžný hosting? Většina funkcí poskytovaných populárními hostingovými společnostmi, jako je hostgator.com, bluehost.com nebo webhostinghub.com, je použitelná na všech webech, ale velká firma bude vyžadovat více funkcí než váš standardní pracovník v domácí kanceláři nebo tvůrce webových stránek..

To znamená, že škálovatelnost poskytovatele pro vás nemusí mít žádný vliv, ale chtěli jsme zasadit semeno do vaší mysli, protože v závislosti na vaší velikosti nyní nebo dolů po trati by to mohl být přesvědčivější faktor než pět funkcí, které jsou vypsáno níže. Pokud máte jasnou představu o svých záměrech nebo zájmech o své webové stránky, budou tyto funkce platit pro vás i pro většinu populace, která vlastní internetový web..

1. Zákaznická a technická podpora

Mnozí z vás by mohli být překvapeni, že jsme s touto funkcí začali z brány, místo abychom mluvili o něčem více technickém. K tomu se určitě dostaneme, ale v první řadě, pokud uvažujete o placení poskytovatele hostingu, který nepřetržitě nenabízí zákaznickou a technickou podporu, pak si děláte velkou službu.

Pokud se váš web rozhodne o zármutku ve státní svátek, pravděpodobně nebudete spokojeni s vyčkáním do následujícího pracovního dne, než bude problém prošetřen. Doporučujeme kontaktovat všechny „potenciální“ hostitele na každém kontaktním místě, které nabízejí. Tímto způsobem můžete posoudit jejich dobu odezvy a znalosti jejich operátorů. Je také dobré zkontrolovat recenze ostatních uživatelů. Pokud má někdo špatné zkušenosti se službami svého poskytovatele, je pravděpodobné, že o tom informují ostatní.

2. Uptime / spolehlivost

Mnoho z větších, známých hostingových společností nabízí 99,99% záruku dostupnosti. To jednoduše znamená, že je to doba, po kterou můžete očekávat, že bude váš web viditelný online. Poskytovatelé hostingu umožní i při této době výpadku přibližně 100 minut prostojů každý týden, ať už je to zřejmé nebo ne.

Pečlivě si přečtěte jejich podmínky, abyste přesně pochopili, do jaké míry jsou sami odpovědní za výpadky vašeho webu. Každý hostitel, který vás nemůže mít online prakticky „pořád“, ztrácí čas a stojí vás peníze. Zjistěte si jejich historii s výpadky napájení a poruchami zařízení. Určete, kdy zahájí své plánované výpadky pro údržbu, a zeptejte se, zda je to zahrnuto do jejich dohody o dostupnosti.

3. Místo na disku

Váš hostitel musí mít na svém serveru dostatek místa, aby se mohl přizpůsobit vašemu webu, zejména pokud váš web překračuje všechny „zvonky a píšťalky“. Pokud je váš web plný videí, animací, audia a grafiku, nebo se chystáte, aby se tak stalo, poskytovatel hostingu musí být schopen pojmout další prostor, který váš web bude potřebovat, aby fungoval s těmito funkcemi.

Dejte si pozor na nároky na neomezený prostor, protože vás překvapí neočekávané skryté podmínky. Obecně získáte více místa na disku, než potřebujete, ale je moudré zajistit, že budete mít tuto mysl od začátku.

4. Šířka pásma

Nechcete, aby váš web čelil prostojům nebo aby váš účet účtoval dodatečné poplatky jako pokutu za přijetí příliš velkého počtu měsíčních návštěvníků. Šířka pásma nabízená vaší hostitelskou společností musí umožňovat více než dostatečný přenos nebo stahování dat z vašeho webu těm, kdo navštěvují. Vaše šířka pásma je ovlivněna také e-maily, které odesíláte, zejména pokud mají přílohy.

Před přihlášením ověřte povolenou úroveň gigabajtů. I v případě, že používáte více než přidělenou šířku pásma a zůstanete online, výsledná pomalejší rychlost připojení způsobí, že vaši uživatelé opustí váš web velmi rychle.

5. Zálohy

Webové stránky mohou ztratit data kvůli selhání disku, softwarovým chybám a dokonce i hackerům, abychom jmenovali alespoň některé. Vždy je důležité se mýlit na straně opatrnosti a zajistit, aby všechna data na vašem webu byla zálohována. Některé hostingové společnosti budou pravidelně zálohovat, ať už jednou za 24 hodin nebo i několikrát denně, zatímco jiné to budou provádět každý týden..

Zjistěte, zda zařízení poskytovatele pomocí ovládacího panelu umožňuje stahovat vlastní kopie dat o obsahu a v případě ztráty dat z jakéhokoli důvodu, jak je schopen hostitel získat zpět ztracené informace. Stejně jako u všeho byste měli objasnit, zda za použití služeb nouzového zálohování vznikly nějaké náklady.

Při zkoumání poskytovatelů webhostingu pro vaše webové stránky vám nyní malý zisk může ušetřit spoustu bolesti. Trávit nějaký čas čtením recenzí a kontaktováním svého krátkého seznamu hostitelů. Každý z nich bude inzerovat celou řadu služeb a výhod, nicméně mějte na paměti, že zde uvedené funkce slouží jako stabilní vodítko pro vaše konečné rozhodnutí..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map