Jak začít blog a vydělat peníze: mýtus nebo realita?

Blogování je skvělý způsob, jak přilákat nové zákazníky a klienty na web, aby se zvýšily příjmy. Samotné blogování je však také osvědčený způsob vydělávání peněz online.


jak založit blog a vydělat peníze

Pokud se to udělá správně, publikování obsahu na vašem blogu se může stát obchodem samo o sobě. Ten, který má potenciál soupeřit a dokonce převyšovat nabízený příjem z mnoha tradičních forem zaměstnání.

Blogování pro zábavu má mnoho výhod, včetně radosti z kreativního vyjádření, pomoci ostatním a spojení s podobně smýšlejícími jednotlivci, nemluvě o katartickém zážitku z provětrání vašich frustrací. Je však také možné vydělávejte peníze z blog, a v některých případech vydělávejte hodně peněz.

Pokud myšlenka vydělávání peněz pomocí blogů zní lákavě, tento příspěvek vám poskytne několik rad, jak můžete tento sen proměnit ve skutečnost. Najdete zde také příklady úspěšných blogerů, kteří vydělávají zdravý příjem online.

Kdo ví, že tím, že spustíte svůj vlastní blog dnes, tentokrát příští rok, můžete být také na dobré cestě vydělávat pět čísel měsíčně z blogů o vaší vášni.

Inteligentní pasivní příjem blog

Blogování: Zbohatněte pomalu

Skvělá zpráva o blogování je, že kdokoli s počítačem nebo dokonce tablet nebo smartphone a připojení k internetu může začít. I když je nejlepší investovat trochu peněz předem, abyste si zajistili, že svůj blog vlastníte, namísto spoléhání se na bezplatnou službu hostovanou na serverech někoho jiného, ​​nic vám nebrání v přechodu na WordPress.com a spuštění blogu hned teď.

Mobilní blogování WordPress

Tato nízká bariéra vstupu však má své nevýhody. Pro jednoho, tam už je bezpočet blogů, které pokrývají každé představitelné téma, všechny soupeří o pozornost své cílové skupiny.

Přestože špatnou zprávou je, že většina blogů nevydělává žádné peníze, dobrá zpráva je taková vzorec pro vydělávání peněz z blogu je celkem jednoduché: publikujte skvělý obsah pro konkrétní publikum a pravidelně to dělejte.

Stručně řečeno, pokud chcete vydělat peníze z blogů, musíte být v tom na dlouhou trať. Nejen to, ale musíte být připraveni na práci, často měsíce nebo i déle, aniž byste viděli nějaké výsledky.

Pokud jste však jedním z mála, kteří dokážou neustále procházet štíhlou dobou, když nikdo nenavštíví váš web nebo nečte vaši práci a nevyjádří ji na druhou stranu, existuje velká šance, že budete mít, co to znamená stát se finančně úspěšným bloggerem.

O čem byste měli blogovat?

Brzy se dozvíme, jak váš blog vygeneruje příjem, ale u většiny blogů to je doporučení nebo reklama produktů a služeb související s tématem blogu. Ale jak si vybrat téma nebo úhel pro svůj blog?

Některé otázky, které vám mohou pomoci při diskusi o tématu vašeho blogu, zahrnují:

 • O co jste nadšeni?
 • O jakých tématech už víte víc než průměrný člověk?
 • V čem byste se chtěli stát odborníkem??

Pokud jste odborníkem na něco, nebo dokonce jen na to více informovaný než průměrný člověk, jste v dobré pozici pomáhat ostatním.

I když však nic nevynikáte a rádi byste o nich pravidelně psali, další možností je naučit se o práci. Je něco, co jste se vždy chtěli naučit nebo se stát odborníkem?

Možná jste se vždy chtěli naučit nový jazyk, nebo stát se programátorem. Dokladem vaší cesty od začátečníka po odborníka na vašem blogu se může vaše publikum vydat dále a učit se.

Před vypořádáním se s předmětem pro váš blog musí část výběrového řízení zahrnovat také určení, zda téma může být ziskové nebo ne. Jedním ze způsobů, jak říct, je zjistit, zda existují podniky nabízející služby nebo řešení v této oblasti? Existují související produkty, které můžete propagovat?

I když ale na vašem blogu není zřejmý produkt nebo služba, které byste mohli inzerovat, nebo doporučit svým čtenářům, můžete s tímto tématem vydělat peníze, protože se budeme zabývat dalším.

Jak zpeněžit svůj blog

Pokud jde o zpeněžení nebo generování příjmů z vašeho blogu, existuje spousta možností. nicméně, tři hlavní metody zpeněžování vyčnívat z davu:

Zobrazování reklam na vašem blogu je osvědčená možnost. Pokud jste právě spustili svůj blog, nebudete moci přilákat pozornost vysoce platících inzerentů. K internetu se však mohou připojit i nejnovější blogy Google AdSense programovat a začít zobrazovat reklamy citlivé na kontext. Tyto reklamy vám vydělají pár centů až pár dolarů, pokaždé, když na ně někdo klikne.

Doporučení produktů nebo služeb může také vydělat zdravý příjem. Mnoho organizací nabízí affiliate program, prostřednictvím kterého můžete získat provizi za každého zákazníka, kterého posíláte. Jedním z největších příkladů je Amazon a jejich Přidružuje program.

Amazon Associates

Ať už jste na blogu o jakémkoli blogu, měl by být na Amazonu k dispozici související produkt. Pokud své čtenáře nasměrujete do obchodu, můžete vydělat až 10% z toho, co utratí během následujících 24 hodin. Zkuste navštívit webové stránky všech poskytovatelů produktů nebo služeb souvisejících s tématem vašeho blogu, abyste zjistili, zda mají přidružený program, ke kterému se můžete připojit..

I když neexistují žádní inzerenti ani přidružené programy související s tématem vašeho blogu, nic vám nebrání zpeněžit váš blog vytvoření vlastního produktu nebo služby. Jakmile si vybudujete publikum běžných čtenářů, má něco tak jednoduchého, jako vytváření e-knih Kindle pro své publikum, potenciál vydělejte působivých pět čísel měsíčně.

Zpeněžit pomocí e-knih Kindle

Pokud jde o vytváření produktu nebo služby, zeptejte se sami sebe, s jakými běžnými problémy se čtenáři potýkají? Pomohla by jim aplikace pro chytré telefony? Mohli byste nabídnout službu, která by vyřešila jejich problémy? Můžete vytvořit oblast členství nebo kurz, který by je naučil, jak překonat jejich problémy?

Pokud se však rozhodnete svůj blog zpeněžit, budete muset začít publikováním kvalitního a bezplatného obsahu, abyste si vybudovali své publikum a pověst. Teprve poté budete mít úspěch při zobrazování reklam, propagaci služeb nebo uvádění vlastních produktů na trh.

Nečekejte, že se stanete milionářem

I když byste neměli očekávat, že se stanete milionářem a ukončíte svou práci přes noc, v závislosti na tématu vašeho blogu a množství práce, kterou jste připraveni vložit na své webové stránky, opravdu neexistuje žádný důvod, proč by to nemohlo skončit váš hlavní zdroj příjmů.

Kromě přímého vydělávání peněz má váš blog také potenciál otevírají mnoho nových příležitostí. To se může pohybovat od navázání spojení s podobně smýšlejícími jednotlivci, angažmá v mluvení, využití vašeho publika k zahájení vlastního podnikání, nebo prostě můžete nabídnout, abyste využili své nově objevené dovednosti v oblasti blogování a marketingu obsahu k propagaci dalších značek, podniků a webových stránek..

Pokud jde o vydělávání peněz online, blog je ideálním místem pro začátek. Zatímco blogování může být samoúčelné, kdo ví, kam by vás mohl vzít?

Příběhy o úspěchu blogů

Web je plný úspěšných blogů a mnozí z těchto bloggerů rádi sdílejí své příběhy a pomáhají ostatním v jejich stopách..

Mathew Woodward na svém populárním online marketingovém blogu nejen sdílí, kolik vydělává na blogování každý měsíc, ale také zprávy o příjmech od jiných bloggerů, kteří vydělávají peníze online.

Digitální fotografická škola je skvělým příkladem blogu, který jeho autor začal jako vášnivý produkt, než se změnil na plnohodnotný stroj na vydělávání peněz. Tím, že tento blog sdílel rady o tom, jak pořizovat skvělé fotografie, poté doporučoval související s produkty svým čtenářům a publikoval elektronické knihy, byl schopen s velkým úspěchem generovat příjem.

Nerd Fitness spojil vášeň svého tvůrce: nerdismus a fitness. Výsledkem byl velmi úspěšný blog, který vytvořil velkou komunitu, ziskové eKnihy, prémiový členský balíček, a živé akce.

Pokud potřebujete trochu více inspirace před zahájením blogu, další motivující příběhy o úspěchu pro bloggerů zahrnují: Yaro Starak, Nomadic Matt, blog o středisku parodie a Zen návyky, abychom jmenovali jen několik.

Závěr

Zatímco spuštění blogu je snadné, pouze ti, kteří jsou ochotni dát čas a úsilí k publikování kvalitního obsahu, pravidelně dosahují svého cíle vydělávání peněz..

Pokud najdete způsob, jak pomoci cílovému publiku a nabídnout jim něco, co jinde snadno nenajdou, existuje šance, že byste mohli být hrdým majitelem úspěšného blogu..

Pro mnoho úspěšných bloggerů se jejich blog ukázal jako odrazový můstek pro svět příležitostí, které by jinak nikdy nepovažovali za možné. Pokud jste na tuto výzvu, pak spuštění blogu dnes by mohlo být to nejlepší, co jste kdy udělali.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map