16 typů webů, které můžete vytvořit pomocí WordPress

Pokud jste uvažovali o vytvoření webové stránky, ať už pro zábavu nebo pro svou firmu, pravděpodobně jste kolem softwaru WordPress slyšeli hodně bzučení. Vy víte, že lidé o tom říkají skvělé věci, ale stále jste přemýšleli, jestli je WordPress pro vás to pravé.


Přestože je tento software mezi blogery populární, s ním můžete dělat mnohem víc. Chcete víc než jen platformu pro blogování? Zvažte možnost WordPress s vlastním hostováním a budete na cestě k budování vysněného webu. Podívejte se níže na různé typy webů, které můžete vytvářet pomocí WordPress.

webové stránky, které můžete vytvářet pomocí wordpress

1. Blog

Jak již bylo zmíněno, WordPress je populární platforma pro blogování, takže ať už chcete vytvořit blog pro podnikání nebo pro potěšení, můžete jej snadno používat. Veškerý software pro blogování je již k dispozici, takže si musíte jednoduše vybrat jedno z tisíců témat (nebo si nechat vytvořit vlastní) a pak začít naplňovat web obsahem.

2. Stránka kupónu

Pokud chcete vydělat peníze na stránce s kupónem pomocí přidružených odkazů, WordPress je skvělá platforma k použití. S mnoha tématy kupónů, jako je Klipr, a další dostupné doplňky, které máte k dispozici, snadno najdete nástroje, které potřebujete ke spuštění webu kupónu.

3. Pracovní rada

Stejně jako v případě kupónového webu je pro vás k dispozici spousta témat a pluginů, abyste si mohli vytvořit svůj vlastní pracovní plán, ať už se rozhodnete učinit z toho hlavní zaměření svého webu, nebo jen chcete zveřejňovat úlohy ve svém výklenku. Téma JobEngine je jen jedna z možností, jak začít, nebo můžete spustit s pluginem, jako je Doplněk WordPress Job Board. Jedním příkladem desky úloh je ProBlogger, který používá WordPress a obsahuje sekci úlohy.

4. Fórum

Chcete na svém webu vytvořit fórum, které přiměje lidi mluvit a komunikovat? Jediné, co musíte udělat, je přidat plugin jako BB Press, a můžete zahájit konverzaci v žádném okamžiku! Přizpůsobte si své kategorie a spravujte své uživatele pomocí ovládacího panelu WordPress. Pokud hledáte více Q&Formát, témata jako Zeptejte se zjednodušit to.

5. Adresář článku

Chcete vytvořit adresář pro nika články? WordPress umožňuje uživatelům zaregistrovat a odesílat obsah z přední části vašeho webu. Témata jako Článek Adresář téma pomůže vám začít.

6. Firemní / obchodní stránka

Pokud chcete zřídit web pro svou společnost, firmu nebo neziskovou organizaci, WordPress to usnadňuje. Existují tisíce obchodních témat, se kterými můžete spolupracovat, a budete moci začlenit prakticky jakoukoli funkci, kterou chcete, od sdílení nejjednodušších informací o vaší firmě po založení internetového obchodu, shromažďování vstupenek na podporu, umožňující zákazníkům rezervovat si schůzky online, a více. To je ideální pro prakticky jakékoli podnikání od realitní společnosti do autosalonu pro maminky a pop obchody a další.

7. Rezervace stránek

Ať už vlastníte hotel, restauraci, salon nebo jakýkoli jiný druh podnikání, který vyžaduje schůzky, můžete použít WordPress a nechat své zákazníky online.. Rezervační systém Pro je jedním z příkladů prémiového pluginu WordPress, díky kterému je rezervace online snadná.

8. Členská stránka

Chcete uživatelům nabídnout obsah založený na předplatném? WordPress vám to umožní tím, že vám pomůže chránit váš obsah před širokou veřejností. Poté se můžete rozhodnout účtovat poplatek nebo nabízet členství zdarma, než budou mít uživatelé k tomuto obsahu přístup.

9. Sociální stránka

I když možná nevidíte tolik úspěchů jako Facebook nebo Twitter, stále můžete začít vytvářet svůj vlastní web pro sociální sítě pomocí softwaru WordPress.. BuddyPress je jedním z nejpopulárnějších pluginů pro vytváření sociálních sítí.

10. Portfolio

Chcete předvést svůj talent ve své vlastní doméně? Ať už jste fotograf, spisovatel, architekt, komik nebo webový designér, existují tisíce témat, která nabízejí nespočet způsobů, jak zobrazit své portfolio.. ThemeForest.net uvádí více než 870 témat portfolia pro WordPress.

11. Novinky

Chcete dát svůj novinářský talent do práce? Vytvořte si vlastní zpravodajský web! Pressroom je pouze jedním z příkladů tématu zpravodajských webů, ale existuje spousta dalších zpráv a rozvržení ve stylu časopisu. WordPress používají i weby jako CNN, Time a BBC America, takže je určitě možné vytvořit rozvržení a funkce jako některé z nejpopulárnějších zpravodajských míst.

12. Web eCommerce

Hledáte platformu, která vám umožní prodávat své produkty online? WordPress s tím může pomoci. Začněte s tématem, jako je eStore eCommerce, nebo procházejte nesčetné doplňky typu eCommerce jako WooCommerce začít seznam produktů a shromažďovat objednávky ještě dnes. Můžete si dokonce založit svůj vlastní obchod Amazon s účtem Amazon Associates spojeným s několika skvělými doplňky, takže můžete začít prodávat produkty, aniž byste potřebovali vlastní inventář. Best Buy je pouze jedním z příkladů webu elektronického obchodu, který využívá technologii WordPress.

13. Klasifikovaná stránka

Chcete nastavit web, jako je Craigslist? Pluginy jako Classipress Začínáme se seznamem vašich inzerátů. S ním můžete prodat reklamní prostor a dokonce nastavit členské balíčky.

14. Wiki

Pokud máte zájem o vytvoření webu, jako je Wikipedia, kde mohou všichni uživatelé spolupracovat ve formátu wiki, jste na správném místě. Je opravdu snadné začít s wiki stránkou WordPress s tématy jako Flatbase.

15. Zkontrolujte web

Díky zásuvným modulům po hodnocení můžete vytvořit web, na kterém uživatelé mohou kontrolovat a hodnotit produkty. Zdarma pluginy jako WP-PostRatings Začínáme.

16. Zpětná vazba / stránka podpory zákazníků

Pokud se vaše firma snaží vybudovat web určený k získání zpětné vazby od zákazníků nebo k podpoře zákazníků, nehledejte nic jiného než WordPress. Témata jako Nápady jsou skvělé pro shromažďování návrhů zákazníků a reagování na jejich nápady. Jinak zkuste něco jako Téma podpory Desk začít sbírat podpůrné vstupenky.

Jak vidíte, s WordPress můžete dělat mnohem víc, než jednoduše blogovat, pokud máte správná témata a správné pluginy. Jste připraveni začít stavět své stránky? Začněte porovnáním webových hostitelů, abyste se dostali na cestu ke spuštění vašeho webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map