14 vinge disaini tööriista, mis võimaldavad teil koodi eksportida

Kujunduse teisendamine koodiks, mida nimetatakse ka käibevahetuseks, toimub siis, kui kujundus on jõudnud etappi, kus arendajad peavad selle rakendama.


On tööriistu, mis laadivad nende disainilahenduste arenduseks muutmise hõlpsalt, ilma pikema töövoota.

Selles artiklis saate teada nende tööriistakomplektide kohta, mida saate kasutada oma disaini teisendamiseks järgmise projekti tootmisvalmis koodiks.

Figma & Raam X

Figma integratsioon Framer Web’iga võimaldab teil importida oma Figma kujundusprojekti Framerisse, mis annab teile võimaluse asendada staatilised elemendid interaktiivsete elementidega, lisada sujuvaid animatsioone Framer Magic Motioni abil ja eksportida tootest valmis toode.

Anima

Anima rakendus võimaldab teil luua Anima pistikprogrammi kaudu oma lemmikkujunduse tööriistades, nagu Sketch, Adobe XD, Figma, usaldusväärse prototüübi ja eksportida oma suure täpsusega prototüüpidest täielikult reageerivaid ja interaktiivseid veebisaite.

See võimaldab ka prototüüpidesse lisada reaalseid sisestusvälju, videoid, hõljutada olekuefekte, linke ja kohandatud koodi.

Visly

Visly on arendajatele / disaineritele loodud suurepärane tööriist Reacti komponentide visuaalseks loomiseks, mida saab sujuvalt teie koodibaasi integreerida. Mis tahes React / NextJS-i projektiga on lihtne seadistada, interaktsioone lisada ja see võimaldab teil andmeid keerukatena edastada ka rekvisiitidena.

https://visly.app/static/landing/hero-animation.mp4

Käsi eemale

Käsi eemale võimaldab teil kujundada nagu iga vektoripõhine kujundusriist, kuid annab teile võimaluse luua korduvkasutatavaid komponente, hallata disainisüsteemi varasid ja eksportida puhast, tootmiseks valmis koodi ühe nupuvajutusega.

Seostada

Seostada on visuaalne arenduskeskkond digitaalsete toodete visuaalseks kujundamiseks. See väljastab ilusa semantilise koodi ja pakub ühtset tõeallikat nii disaini- kui ka arendusmeeskondadele.

Seos võimaldab ka määratleda liidese kujunduse loogika ja hallata kõike visuaalselt, järjekindlalt ja süstemaatiliselt HTMLi, CSSi, JSi ja Reakti koodi toega.

Modulz

Modulz on visuaalse koodi redaktor, mida saab kasutada oma disainisüsteemi kujundamiseks, arendamiseks, dokumenteerimiseks ja juurutamiseks ilma koodi kirjutamata. Selle eesmärk on luua teie projekti jaoks juurdepääsetav, hea jõudluse ja valmisolekuga disain.

Zeplin

Zeplin võimaldab teil jagada, korraldada ja teha koostööd disainiprojektide osas. See võimaldab teil luua stiilijuhendeid, komponentide raamatukogusid ja eksportida koodikomponente.

Zeplin integreerub teie lemmikkujundustööriistadega nagu Spectrum, Figma, Adobe XD, Photoshop ja koostöörakendustega nagu Slack, Trello ja Jira, et muuta teie meeskonna töö kiiremaks ja lihtsamaks.

Sidur

Sidur võimaldab disaineritel ja tipptasemel inseneridel reaalajas koostööd teha, et luua reaalajas rakendusi reaalajas andmete, animatsioonide, loogika ja oleku abil. See hõlbustab ka korduvkasutatavate komponentide loomist sujuva eksemplariga alistades stiilivariandid ja rakendusesisese sisu redigeerimise.

Siduriga pakutakse teile reaalajas koostööd, võimalust luua korduvkasutatavaid komponente, juurdepääsu NPM-i tasuta raamatukogudele ja vaikimisi see on seosõbralik.

Avokaad

Avokaad võimaldab teil jagada disainifaile, teha muudatusi, mida värskendatakse automaatselt, ja genereerida kõik kujundusprojektide varad ja koodistiilid.

Avokaado aitab teil veebi-, iOS- ja Androidirakendusi üles ehitada täpselt nii, nagu need on kavandatud, jätmata ühtki pisiasja. See võimaldab ka genereerida tootmiseks valmis koodi alates CSS-st, SCSS-ist, CSS-ist JS-is, Sassist, pliiatsist, kujundatud komponentidest, Swiftist, Androidist kuni natiivkoodini reageerimiseni.

TeleportHQ

Teleport on platvorm, mis võimaldab teil luua visuaalselt suure täpsusega prototüüpe, genereerida koodi reaalajas vastavalt teie eelistatud sihtplatvormidele ja juurutada kasutajaliides ühe nupuvajutusega.

https://presentation-website-assets.teleporthq.io/teleport-video.mp4

Hadron

Hadron on tööriist, mille eesmärk on muuta kujundus koodide kaudu visuaalseks, kiireks ja lihtsaks, omades veebiplatvormi. See pakub parema joondamise jaoks flexboxi, CSS Grid hõlpsalt ruudustike paigutuste loomiseks ja reageerivate kujunduste loomiseks, mis töötavad mis tahes seadmetes.

https://hadron.app/0.14.6/images/homepage/design-profile.mp4

Uizard

Uizard on kiire prototüüpimisriist, mida kasutatakse teie kaadrite raamide automaatseks prototüübiks muutmiseks, kohandatud stiilijuhendi loomiseks, visandifailina eksportimiseks, kasutajaliidese koodi allalaadimiseks ja võimalikult kiireks itreerimiseks.

See muudab teie käsitsi joonistatud raamiraamid eskiisfailiks, genereerib raamiraamidelt esikoodi, millel on kolm sihtplatvormi, näiteks HTML & CSS, React ja Android.

Kontrollige InVisioni poolt

Kontrollige lihtsustab disainilahenduste koodiks muutmise protsessi. See võimaldab teie meeskonnal juurdepääsu lauaarvutite ja mobiilsete prototüüpide disainimõõtmistele, värvidele ja varadele.

Kontroll võimaldab ka saada pikslitäiuslikke komponente, eksportida varasid, genereerida faili mis tahes kujunduselementide jaoks reaalse koodi ja töötada Sketchi, Photoshopi disainifailidega Craft Synci pistikprogrammi kaudu ja ka InVision Studio disainifailidega, mis on sünkroonitud Nägemispilv.

Supernova stuudio

Supernoova on disainerite, arendajate ja meeskondade jaoks mõeldud platvorm, mis pakub neile tööriistakomplekti, mille eesmärk on lihtsustada elu prototüüpimisest vestluseni tootmiseks valmis koodini. See võtab disainilahendustelt, nagu Sketch- või AdobeXD-failid, kujundused ja teisendab need loomulikeks esikoodideks Flutteri, iOS-i, Androidi ja React Native’i jaoks.

Järeldus

Loodetavasti olete õppinud tööriistade kohta, mis hõlbustavad disainilahenduste koodiks teisendamise protsessi, et muuta teie meeskonna töö lihtsamaks ja kiiremaks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map