Veebimajutus 101: teadke fakte

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Veebimajutus ja serverid

Veebimajutus on iga veebisaidi selgroog.

Veebisaidi loomisel ja saidi fookuse ja sisu arendamisel on veebimajutajal suur kaal selles, mida saate oma domeeniga teha ja saavutada..

Enne veebimajutaja valimist on oluline otsustada, mida kavatsete oma veebisaidiga teha.

Kui soovite lihtsalt sõbralikku ajaveebi, mida saaks lugeda sõprade ja perega, või soovite luua ettevõtte, millel on funktsionaalne pood, klienditoe ja kasvuvõimalused, soovite oma eesmärgi jaoks erinevat tüüpi hostimist.

Lisaks sadadele hostiettevõtjatele on seal tasuta veebimajutajaid, kes võtavad majutuse eest kuskil 4–500 dollarit kuus.

Hostimisega alustamine on esimene samm veebis eduka koha loomiseks.

Veebimajutus Pilt

Alustamine

Veebihostid pakuvad teenust neile, kes soovivad veebis kohta luua ja üles ehitada. Need muudavad teie saidi kogu maailmas juurdepääsetavaks ja pakuvad inimestele Interneti-ühendust, et pääseda juurde teie veebiruumile.

Veebimajutajad pakuvad hulgaliselt teenuseid alates lihtsast hostimisest kuni veebisaitide loomise ja veebipoodide haldamiseni.

Väikseimal tasemel pakub veebimajutaja veebilehte ja väikest failimajutust, kus saate faile oma arvutist veebis üles laadida, et neid oma veebisaidi jaoks kuvada ja kasutada.

Veebimajutajate tüübid

Nagu eespool mainitud, on olemas tasuta veebimajutajaid. Seda tüüpi võõrustajad ei võta tavaliselt veebis ruumi pakkumise eest midagi, kuid te ei pruugi soovitud domeeni kasutada ja peate ka nõustuma nende reklaamide majutamisega oma veebilehel.

See võib olla hea mõte kõigile, kes alles alustavad veebipõhise ajaveebi või isikliku saidiga, kuid see pole ideaalne neile, kes soovivad alustada pikaajalist ettevõtet või eelistavad omada suuremat kontrolli selle üle, kuidas nende sait välja näeb ja kuidas suhelda külastajaid.

Mõne veebimajutaja valimisel tuleb arvesse võtta järgmist:

* Kas neil on mallidega saidiehitussüsteem või lohistage hoone?

* Kas nad pakuvad mingit tüüpi tuge??

* Kas nad kasutavad saidi seadistamisel cPaneli, ispCP või ISPConfig’i??

* Mis on hostipaketid ja hinnakujundusplaanid? Kas mõni tasuta kaaslane on kaasas??

* Kui palju ribalaiust või salvestusruumi host pakub?

* Kas saate oma veebisaidi domeeninime kaudu oma e-posti aadressi seadistada??

Lihtsad saidi loomise tööriistad

Paljud kaasaegsed veebimajutajad pakuvad saidi loomise tööriistu. See tähendab, et isegi kui teil pole veebisaidi loomise kogemust, saate saidi hõlpsalt luua hosti lohistamise-tööriistade või mallide abil.

Kõigi nende saidi loomise tööriistade abil saate oma saidile lisada pilte, külgribasid, teksti, rakendusi, vidinaid, funktsioone ja palju muud.

Mõned võõrustajad nõuavad tööriistade eest lisatasu maksmist, teised võõrustajad sisaldavad tasuta saidiehitaja tööriistu koos registreerimise ja majutuse ostmisega.

Samuti soovite otsida teatud tüüpi seadistusvahendeid, näiteks cPanel, ispCP või ISPConfig.

Need on kaasaegsete saidiehitajate seas standardsed ja aitavad teil luua dünaamilisi veebisaite.

Klienditugi

Nagu alati, peaksid veebihostid pakkuma klienditeeninduse numbrit ja paar erinevat viisi tugiteenistujatega kontakteerumiseks.

Kui teil on küsimusi, vajate abi tööriistade osas või kui te lihtsalt ei saa paketi valikutest aru, peaks olema lihtne tugiliikmega ühendust võtta, et kõik küsimused läbi vaadata..

Lisaks soovite saada kvaliteetse klienditeenindusega hoste, kes on tõestanud, et aitavad klientidel kaitsta oma saite ja ka nende saitide jaoks salvestatud andmeid.

Pakettide ja valikute majutamine

Hostimisplaani valimisel ja selle valimisel on alati palju võimalusi ribalaius, mida vajate veebisaidi haldamiseks.

Kui alustate väikestest ja soovite lihtsalt midagi isiklikku teha, peaksite kasutama tavalist hostimispaketti ja väikese ribalaiusega salvestusruumi.

Neile, kes plaanivad suuri asju või kes on juba loodud, peaksite kavandama suuremaid ladustamis- ja hostimisnõudeid.

Lisaks on kõige parem, kui seadistate oma domeeninimega otse seotud e-posti aadressi.

Enamik veebimajutusteenuseid pakub teatud hinnapaketiga teatud arvu e-posti aadresse. Mõnel juhul saate vajadusel lisada täiendavaid e-posti aadresse.

Proovige enne ostmist

Paljud võõrustajad pakuvad oma tööriistade kontrollimiseks tasuta prooviversiooni. See on suurepärane viis saidi seadistamiseks ja veebi jaoks saadaval olevate üleslaadimisriistade jaoks.

Soovite veenduda, et veebisaidi loomine ja hiljem haldamine on lihtne.

Lisaks võimaldab see teil lähemalt uurida, kuidas saate tugiteenuste töötajatega suhelda võimalike küsimustega.

Üldiselt peaksid veebihostid pakkuma a FTP haldur, et hõlbustada andmete üleslaadimist ja pakkuda õppevahendeid, mis aitavad teil mõista, kuidas FTP-süsteemi kasutada.

Saidi tegevuse jälgimine

Veebimajutajate juures on veel mõned otsitavad asjad, näiteks saidi liikluse ja aktiivsuse jälgimine.

Teil peaks olema võimalik oma administraatori kontole sisse logida ja saada aruandeid selle kohta, kui hästi teie saidil läheb, aga ka oma saidil Alexa auaste ja liikluse geograafia.

Need on suurepärased tööriistad sisu ja saidi kujunduse kavandamiseks.

Lisaks nendele veebimajutuse näpunäidetele on oluline registreeruda ka turvalise ja usaldusväärse hostiga.

Enne ostmist peaksite alati läbi vaatama veebimajutusteenuste ülevaated ja enne krediitkaardiinfo sisestamist veenduge, et saaksite kontrollida veebisaidil soovitud funktsioone..

Võite alustada oma lemmikblogide ja -saitide vaatamisest, vaadata nende hostimisteenuste pakkujaid ja vaadata, millised neist ettevõtetest pakuvad kõige ulatuslikumaid teenuseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map