Teie veebisaidile nišši leidmise olulisus

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Niššiga seotud sisu tõmbab silma
Nišiga seotud sisu

Nišisaidid on üles ehitatud eesmärki silmas pidades. Tavaliselt on selle eesmärk raha teenimine.

Töötades märksõnade komplekti piires, on niššide veebisaidid suunatud piisavalt väikesele turule, et nad keskenduksid rohkem keskendunud külastajarühmale.

Nišisaidid on üles ehitatud sellele, et saada tähelepanu tootele, teenusele, mõttele või ideele, mis muutub autoriteetsemaks, kuna on teada, et nad on teatud materjalide jaoks „asjatundlikud” või „minemispaigad”. Nišisaidi loomine on lihtne, kui teate, mida teete. Esiteks algab see kõik märksõnast.

Täiusliku niši leidmine

Ühe jaoks pole ükski nišš täiuslik ja niši edukas on teie enda otsustada. Üks viis, kuidas inimesed alustavad, on koostada loend, mis neile meeldib, ja testida nende meeldimistega seotud märksõnu, tehes Google’is otsinguid.

Kuid see puudutab enamat kui seda, mis teile meeldib. Peaksite koostama ka nimekirja probleemidest, millega silmitsi seisate või mis puudutab teid ähvardavaid hirme.

Inimesed reageerivad nišiturgudele vastavalt sellele, mida nad vajavad või tahavad lugeda, nii et alustades kirglikest ideedest, mis teid edasi viivad, aitab teil leida õige niši.

Kui olete loendi saanud, kitsendage turgudele, mis teile tõesti silma paistavad, ja tehke veel mõned otsingud.

Seal on nii teenindus- kui ka nišituru saidid, samuti ajaveebid. Kui teie eesmärk on olla Google’is number üks, siis veenduge, et teie märksõnad ja domeen oleksid piisavalt täpsed ja kordumatud, et Google’i tulemustes silma paista..

Dünaamilise nišisaidi loomine

Järgmine asi on oma nišisaidi ülesehitamine, et see oleks atraktiivne ja autoriteetne, et seda saaks pidada heaks sisuallikaks.

Ühe jaoks peavad teil olema head teadmised sisusisu kohta või vähemalt peavad nad mõistma, kuidas sisu edasi tellida.

Kuid kõigepealt kõigepealt: valige õige veebidisain. WordPress on populaarne viis nišisaidide loomiseks ja see sobib suurepäraselt ka vastutustundlikuks kujundamiseks, võimaldades teil seda saiti hõlpsasti kohandada liikvel või tahvelarvutites sirvijatele.

On oluline, et teie sait oleks puhas, juurdepääsetav, aga ka huvitav.

WordPress pakub palju erinevaid teemasid, kuid on ka mitmeid tasuta teemasid, mis on loodud konkreetsetele nišisaitidele, olgu tegemist fotograafia, äri, kohtingunõuannete, ajakirjade uudiste või muude saitidega ning paljud neist teemadest on muudetavad.

Saate lisada oma logo, pilte, teksti ja linke. Samuti on suhteliselt odav saidi seadistamine, kasutades sellist saidiehitaja teenust nagu 1&1 või GoDaddy.

Nišisisu arendamine

Nišisaidid võivad tõesti võltsimise tõttu kannatada, kui teie sisu pole loomulik ja orgaaniline. Orgaaniliste postituste kirjutamine ja oma sisu väljamõtlemine võtab aega ja eriti keeruline on see, kui teile ei meeldi kirjutada.

Kui olete valinud meeldimiste, probleemide ja hirmude loendist niši, koostage siiski uus loend selle kohta, millised probleemid, hirmud ja meeldimised teie teemast pärinevad.

Need on küsimused, vastused, tooted, teenused ja muud märksõnavõimalused, mida saate kasutada oma sisu juhtimiseks ja linkide loomiseks.

Kui olete oma sisuartiklite teemadega kokku puutunud, saate veeta aega ise sisu kirjutamiseks või otsida artikleid ühest paljudest ainulaadsetest sisu genereerimise saitidest, näiteks pidev sisu.

Siiski on kaks reeglit, mille järgi elada:

1. Sisu peab sisaldama kasulikku ja kasulikku teavet.
2. Uurige sisu, mis aitab teil end otsingumootorites märgata ja kõrgemal asetseda.

Lisaks saate teada saada, mida inimesed otsivad, ja kirjutage neid märksõnu silmas pidades.

Võite kasutada selliseid tööriistu nagu Turu samurai või Google Adwords märksõna tööriist märksõnade leidmiseks või märksõnauuringute videote vaatamiseks, kui te pole kindel, kuidas oma nišiturule parimaid märksõnu leida.

Lisaks on veel üks trikk seotud märksõnade leidmisel trükida tilde sümbol või „~” enne tavalist märksõna ja Google otsib sünonüümseid märksõnu, mis loetletakse tulemustes paksus kirjas.

Täpse fraasi sünonüümide leidmiseks kasutage lisaks tavalise märksõna või fraasi väliskülge sulgudes „[]”. Näiteks aitab [~ loomade ~ fotograafia] ”leida kõik selle fraasiga seotud sünonüümid ja luua parema nišisisu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map