Soovitatavad ressursid

Soovitatavad ressursid


Siin on ressursside leht, mis sisaldab tööriistu, tooteid, teenuseid, juhendeid ja muid ressursse, mis on suunatud blogijatele ja veebisaitide omanikele. Need on ressursid, mida ma praegu kasutan, minevikus kasutanud või tööriistad ja ressursid, mida sõbrad, eakaaslased ja valdkonna inimesed väga soovitavad.

Hüppa: CMS & Blogimisplatvormid Veebimajutus & Domeeninimed Veebidisain, teemad & Pluginad Tööriistad & Tootlikkus Turundus & Monetiseerimine Muud tööriistad Blogid, mis mulle meeldivad

Blogimise ja veebimeistri ressursid ja tööriistad

Avalikustamine: Pange tähele, et mõned allpool olevad lingid on sidusettevõtte lingid, mis tähendab, et kui otsustate nende linkide kaudu ostu sooritada, teenin komisjonitasu (teile ei lisandu kunagi lisakulutusi). Lisateabe saamiseks lugege sidusettevõtte teavet.

CMS & Blogimisplatvormid

WordPress.org on valitud isehajutatud veebisait ja ajaveebiplatvorm number üks. Tegelikult töötab peaaegu 20% kõigist Interneti saitidest ja ajaveebidest WP-ga, sealhulgas siin hostimise kuningriigi ajaveeb.

WordPress.com on hostitud ajaveebiplatvorm, mis võimaldab teil luua tasuta veebisaidi või hõlpsalt ajaveebi luua. Kaasas palju tasuta, kohandatavaid, mobiili jaoks valmis kujundusi ja teemasid.

Siit saate teada, kuidas WordPressi ajaveebi käivitada ning millised on erinevused WordPress.org ja WordPress.com vahel

Ghost.org on avatud lähtekoodiga ajaveebide kirjastamise platvorm, mis kogub hoogu, seda on lihtne meisterdada ja täiesti tasuta kasutada.

Blogger.com on Google’i tasuta ajaveebiväljaannete platvorm, mida on lihtne õppida ja kasutada, kuid mis on rohkem suunatud isiklikele ja hobide ajaveebiprojektidele.

Veebimajutus & Domeeninimed

Bluehost.com on kindel veebimajutaja, mis pakub konkurentsivõimelisi hostimispakette. Lisaks annavad nad teile esimesel aastal tasuta domeeninime. Bluehostiga ei saa valesti minna.

WebHostingHub.com on veebimajutaja, mis lendab natuke radari all ja on paljudele tundmatu. See on häbi, sest need on pakitud suurepäraste omadustega ja väga mõistlike hindadega. Peaksite neid kontrollima.

GreenGeeks.com on veebimajutusteenuste pakkuja, kes võtab kliimamuutusi tõsiselt. Iga elektrivõrgust võetud ühekordse energiaühiku kohta ostavad nad kolm korda krediiti tuuleenergiat ja saadavad selle tagasi võrku, et tasakaalustada nende süsiniku jalajälge.

Kas soovite nende veebihostide kohta lisateavet saada? Vaadake siis seda ülevaadet Bluehostist, sellest Veebimajutuskeskusest ja GreenGeeksist

NameCheap.com on parim domeeninimede registripidaja turul, käed alla. Nad pakuvad konkurentsivõimelisi hindu ja tasuta domeeni privaatsus kuulub enamiku domeenilaiendite hulka.

Veebidisain, teemad & Pluginad

TeemaForest on juhtiv veebisaitide mallide ja WordPressi teemade turg. Siit leiate WordPressi uimastamise ja eritellimusel valmistatud teemasid alates umbes 50 dollarist.

Siit saate teada, kuidas saate pulmaveebisaiti luua, kasutades ThemeForesti uimastavaid ja valmis teemasid.

WrapBootstrap on Bootstrap-i raamistikul põhinevate teemade ja mallide turuplats (HTML, CSS ja JS Framework Hosting Kingdom on üles ehitatud).

CodeCanyon on ThemeForesti sõsarsait ning pistikprogrammide, skriptide ja lõikude turg.

Fiverr on koht, kus saab palgata vabakutselisi alates 5 dollarist. See on ideaalne koht logode, ribareklaamide ja väikeste veebikujundusülesannete saamiseks odavalt teie jaoks.

Tööriistad & Tootlikkus

IFTTT "Kui see siis see" on nutikas automatiseerimisteenus, mis ühendab rakendusi ja vidinaid näiteks retseptide kaudu "kui laadite video YouTube’i üles, postitatakse see otse teie WordPressi ajaveebisse" ja "kui ilmateade ütleb homme vihma, siis saatke mulle sms".

Lõuend on tasuta graafilise disaini tööriist ja veebisait, kus saate luua hämmastavaid kujundusi, nagu näiteks ajaveebigraafika, veebisaidi bännerid, Facebooki kaaned, Twitteri taustad ja laadige veel.

Google Webmaster Tools on Google’i tasuta teenus, mis aitab teil diagnoosida, jälgida ja säilitada oma veebisaidi olemasolu Google’i otsingutulemustes.

Google Analytics on Google’i tasuta teenus, mis jälgib ja teatab veebisaidi liiklust ning on Internetis kõige laialdasemalt kasutatav veebianalüüsi teenus.

Turundus & Monetiseerimine

SumoMe on tööriistade komplekt, mis aitab teil oma veebisaidile liiklust luua. Tööriistade hulka kuuluvad; meililistide koostaja, suhtlusjaotus, soojuskaart, teksti esiletõstja, piltide jagaja ja palju muud

Vaadake seda SumoMe põhjalikku juhendit.

Puhver on sotsiaalse meedia jagamise tööriist, mis muudab sotsiaalse jagamise ülilihtsaks ja see on täiesti tasuta avaldamine oma Twitteris, Facebookis, Google+ ja LinkedIn.

Google AdSense on tasuta reklaamide avaldamise platvorm, mis võimaldab saidiomanikel raha teenida, kuvades teie veebisaidil sihitud Google’i reklaame.

Skimlinks on sidusreklaamivõrgustik, mis aitab veebiavaldajatel raha teenida, leides teie saidilt automaatselt lingid ja muutes need sidusreklaamideks.

Mailchimp on freemium’i e-posti turunduse lahendus, mis võimaldab teil e-posti ja infolehtede kampaaniaid kujundada, saata ja jälgida.

Muud tööriistad

BuzzSumo on nii sisu kui ka mõjutajate avastusriist, mis võimaldab teil analüüsida, milline sisu sobib mõne teema või konkurendi jaoks kõige paremini.

Värsked raamatud on pilvepõhine raamatupidamistarkvara teenus, mis on suunatud väikeettevõtete omanikele teie raamatupidamisvajaduste hõlpsaks haldamiseks.

Ahrefs on SEO tööriist, mis võimaldab teil analüüsida veebisaite ja nende lingiprofiile ning uurida ka sisu ja jälgida sotsiaalmeediat.

SerpStat on tasuta märksõnasoovituste tööriist, mis võimaldab teil Google’is populaarseid ja märksõnu otsida.

Rankinity on reaalajas otsimootori paremusjärjestuse kontrollimise tööriist, mis on taskukohane, hõlpsasti kasutatav ja seda tööd tegev tööriist.

Blogid, mis mulle meeldivad

Alustame Brian Deaniga, ta haldab ülipopulaarset SEO ajaveebi Backlinko.com . Siit ei leia te tavalist veski SEO kohevust, selle asemel saate praktilisi näpunäiteid ja näpunäiteid.

Veel üks ajaveeb, mis jagab praktilisi ja tohutult kasulikke veebiturunduse nõuandeid, on Bryan Harrise oma VideoFruit.com .

Pat Flynn on tohutult populaarne (teenitult) ja edukas veebiettevõtja. Tema sait SmartPassiveIncome.com on pakitud näpunäiteid ja nõuandeid.

Kui rääkida WordPressi juhenditest ja näpunäidetest, on Syed Balkhi uskumatu WPBeginner.com on vaieldamatu ressurss.

Darren Rowse (kaaslane Melbournian) ei vaja tutvustamist ja tema ProBlogger.net eesmärk on aidata teistel blogijatel oma blogisid täiustada ja raha teenida.

Asjade lõpetamiseks on siin häbitu pistik minu enda jaoks ajaveeb siin Hosting Kingdomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map