Miks vajate turvalist veebisaiti

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Lukustatud uks
Kaitske oma veebisaiti

Veebisaidi tehing igasuguse liikluse korral. Ükskõik, kas teil on päevas tuhandeid lugejaid, mõni klient või külastaja
teavet otsides peavad nad tundma end teie veebisaiti sirvides ja suheldes turvaliselt. Saidi veebiedu on otseselt seotud disaini, turvalisuse ja funktsioonidega.

Küberkuritegevus on muutunud rahvusvaheliseks probleemiks ja andmete kahjustamine võib ettevõtte mainet märkimisväärselt kahjustada. Neid riske vähendatakse dramaatiliselt, kui teil on turvaline ja turvaline sait. Rünnakute ja andmetega seotud ohtude vältimiseks saate oma veebisaidi turvamiseks kasutada erinevatel viisidel.

Millised ohud nõuavad küberturvalisust

Küberrünnakud on halvimad rünnakud, kuna need tungivad teie saidi teabesse ja võivad teie klientidele kujutada mitmesuguseid riske. Nad võivad edastada isiklikke andmeid hoolimatutele isikutele või võivad olla vastuvõtlikud teie arvutisse laaditavale saidile installitud pahavara suhtes..

Samuti võivad nad hävitada SEO edetabeli ja reklaamida teie kasutajatele ebaseaduslikku sisu, näiteks viirusi või teatud tüüpi pornograafiat. On hädavajalik, et tunnete need ohud ära ja astute samme, et keegi ei tungiks teie veebisaidile ja selle ülevõtmist.

Kust alustada veebisaidi turvalisust

Arvuti jaoks turvalisema õhkkonna loomiseks saate teha mõned toimingud. Ühe jaoks saate alla laadida WordPressi, viirusetõrjeprogrammide ja Windowsi uusimad versioonid ja värskendused. Teie teenindavat opsüsteemi tuleks värskendada nii palju kui võimalik ja peaksite värskendama ka kogu oma saidi tarkvara, näiteks sisuhaldussüsteeme või foorumeid. Häkkerid otsivad turvaauke, et neid ära kasutada.

Kui kasutate hallatud hostimislahendust, tehakse suur osa sellest juba teie jaoks, kuid kui teie saidile on installitud mis tahes tüüpi tarkvara, peaksite läbi lugema ja rakendama kõik turvaparandused..

Avatud lähtekoodiga skriptid nagu Drupal, Joomla, Magento ja WordPress on võimsad ja neid ajakohastatakse pidevalt. Neil on ka palju toetusi taga. Te ei pea saagiks langema, sest ka teie sait oli kirjutatud halvasti. Lisaks ei pea te nullist ehitama. Pigem võite juba kasutada testitud ja käivitatud skripte ning neid soovitud viisil muuta.

Kui tugev on teie salasõna

Paroolid on sama vanad kui Internet ja häkkeritel on andmebaasid täis kõige tavalisemaid. Sõnade „ükssarvik123” kasutamine on hoolimatu, kuna see on „salasõna123”, kuna leidub häkkerid, mis otsivad paroolidest ühte sõnaringi. Paroolid ei tohiks kajastada asju, mis teile meeldivad, ega fakte teie kohta, nagu teie sünnipäev või tänav, kus te üles kasvasite.

Need on mõeldud asjade ohutuks hoidmiseks, mistõttu nõuab teie veebisait kõrge turvalisusega parooli. Parooli loomisel peaksite alati kasutama numbrite, tähestike ja erimärkide kombinatsiooni. Kõik paroolid peaksid olema vähemalt 10 tähemärki. KeePass on parooligeneraator, millel on maine raskesti purustatavate paroolide loomiseks.

Kuidas kaitsta oma saidi e-posti

E-posti aadressidega tuleb arvestada mõne erineva asjaga. Esiteks ei soovi te administraatori e-posti aadressi avalikkuse silmis. Seda meiliaadressi kasutatakse veebiserverisse, andmebaasi või CMS-i sisselogimiseks ja seda ei tohiks teie saidil kuskil kuvada.

Oma kontaktlehe jaoks peaksite kasutama täiesti erinevat e-posti aadressi. Häkkerid kasutavad teie saidile juurdepääsu saamiseks sageli usaldusväärsete ettevõtetena varjatud andmepüügikirju ja nad hakkavad minema teie veebisaidi avalikult kuvatavale e-posti aadressile.

Mõned muud põhipunktid

* Lisaks peaksite e-kirjade saatmiseks kasutama SSL-i. Kui saadate pidevalt tundlikku teavet e-postiga, siis peab teil igal juhul olema SSL.

* SSL-sertifikaatide installimine on hea mõte ka oma saidile, kuna see reklaamib, et teil on turvaline ja turvaline veebisait.

* On mitmeid erinevaid asju, mida saate oma saidi turvalisuse suurendamiseks teha. Need on mõned põhitõed, mis loovad parema viisi teie teabe ja külastajate kaitsmiseks.

Kujutise krediit: Alexandre Dulaunoy

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map