Lohistamise ilu: sujuv veebikujundus kahel klõpsamisel

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Labürint

Veebidisain on kasvanud nii kiiresti, kui Internet on seda võimaldanud. Uus tehnoloogia koos geniaalsete veebiarendusmeeskondadega on viinud veebisaidi seadistamiseni lihtsate ja taskukohaste, mõnikord isegi tasuta viisidega.

Uute veebisaitide omanikud või hõivatud arendusmeeskonnad ei pea olema programmeerimisoskustega kursis ega teadma isegi palju veebidisainist, et luua tehnoloogiaga ilusaid veebisaite, nagu näiteks veebisaitide lohistamine.

Brauseripõhise veebidisaini tööriistana toimib veebisaitide lohistamine nagu ehitusplokid, kus saate oma saidi hõlpsalt korraldada, paigutada ja kohandada.

Seal on palju erinevaid veebisaitide koostajaid, mõned neist on teie hostipaketiga kaasas, kuid pukseerimismeetod võimaldab kasutajatel tõeliselt näha, mis neile meeldib, ja mõne sekundiga kokku panna kodulehe ja alamlehed..

Need on vaid mõned viisid, kuidas inimesed kasutavad õmblusteta veebilehtede lohistamiseks lohistamismeetodit.

See on kasutajasõbralik

Pole tähtis, milline on teie kogemus veebikujundusega, veebisaitide lohistajad võimaldavad kasutajatel laadida tühja lõuendi ja seejärel lohistada vidinaid, graafikat, kalendreid, ajaveebiruumi, päiseid ja jaluseid täpselt sinna, kuhu nad soovivad..

See annab disainerile täieliku kontrolli veebikujunduse üle, ilma et peaksite teadma ainsatki asja, kuidas neid vidinaid kodeeritakse. Kas soovite oma WordPressi ajaveebisse vidistama vidinat? Lihtsalt lohistage see üle oma külgriba.

Veebisaitide loojad, nagu Wix ja Weebly, võimaldavad kasutajatel tõeliselt täielikku kontrolli ja värviskeemide, piltide, teksti ja ikoonide valikuvõimalusi..

Valikuvõimalused

Üks asi, mida tuleks lohistamisel ehitajalt otsida, on valikud. Enamik seda meetodit kasutavaid inimesi soovib midagi kiiret ja kasutajasõbralikku, mis ei nõua palju teadmisi taustal toimuvast ehk programmeerimisest.

Headel lohistajatel on vidinad ja pistikprogrammid peaaegu kõigi asjade jaoks, mida soovite oma kodulehele ja alamlehtedele lohistada..

Näiteks saate integreerida sotsiaalmeediasaidid nagu Twitter, näidates oma säutsu otse oma saidi esilehel või soovite, et ülaosas oleks displei, mis muutub hiirekursori kohal.

Lisaks neile edasijõudnutele valikutele peab veebisaitide koostajatel olema tohutu valik värve, tausta, pilte, ikoone ja teemasid.

Alustamine

Kui teil pole veebikujunduse või lohistamise abil liiga palju kogemusi, alustage tasuta veebisaidi koostajaga, mis kasutab lohistamismeetodeid. WordPress, Wix, Google Sites, Weebly ja Yola on vaid mõned seal tasuta lohistatavate veebisaitide ehitajatest.

Kui soovite osta oma domeeni ja luua professionaalse saidi, siis valige host, kellel on veebisaidi koostaja nagu GoDaddy.

Enne oma saidi kujundamist vaadake teisi saite, mis on teie ideega sarnased, et näha, millised värvid, vorming ja tekstipaigutus on praegu populaarsed.

Te ei pea tingimata järgima sama vormingut, kuid on hea mõte omada mõnda sama elementi.

Saate paberilehele joonistada joonise, mis sisaldab kaste kohtadesse, kuhu soovite pilte, linke, teksti ja palju muud paigutada.

Segage oma sisu

Kui teil on idee lohistamismeetodi kasutamiseks ja leidnud inspireerivaid disainiideid, võite minna veebisaidi koostaja juurde ja hakata oma saiti kujundama.

Ehitaja lubab teil korraldada teksti ja pilte oma kodulehel ja alamlehtedel kõikjal, kus soovite, kuid soovite ka oma pilte ja teksti segada.

Näiteks võite võib-olla lohistada muutuva pildikasti oma avalehe ülaossa, kuid lisamiseks peate võib-olla looma 800 x 600-pikslise pildi. Lisaks võib teil vaja minna oma logo, kui sait on mõeldud teie ettevõtte jaoks.

Alguses proovige lihtsamat kahe või kolme veeru paigutust, mille tekst on keskel ja lingid külgribal.

Sisu värskendamine

Lohistades on veebidisaini täielik ümberkorraldamine või muutmine hõlpsaks muutmine.

Kui soovite oma veebisaidi ilmet täiendada, minge lihtsalt lohistamise ehitaja juurde, eemaldage vanemad elemendid ja lisage uued, konfigureerides oma algsed pildid ja teksti uude versiooni.

Saitide lohistamine on redigeerimisega väga paindlik ja saate seda teha kõikjalt, kuna ehitajat hostitakse tegelikult võrgus ja seda ei laadita teie arvutisse.

Loodetavasti teile meeldis see artikkel ja näete, et kellelgi on lootust veebisaidi väga hõlpsaks loomiseks ja haldamiseks. Soovitan teil jätkata saidi otsimist mõnede ettevõtete jaoks, kes võivad teid tänapäeval veebis üles leida.

Kujutise krediit: Küberkiht

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map