Kas vajate veebisaidi rahastamist? Tutvuge peer to peer laenu andmisega

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Võrdõiguslaenamine

Viimase aasta jooksul on palju kõlanud selle üle, kuidas vastastikuse laenu andmise (P2P) üks parimaid alternatiivseid võimalusi investeerimiseks on.

See meetod töötab eriti siis, kui olete praeguse aktsiaturu leija.

Need, kes arvavad, et P2P-laenuvõtjad ütlevad, et see on parem viis saada investeeringult head tulu, ilma et peaksite süvenema ebaõnnestuvasse majandusse.

Enne kui otsustate teha oma osaluse oma indeksifondides ja asuda lähimasse peer-to-peer laenu saidile, peaksite tutvuma lähemalt põhitõdedega ja uurima kahte peamist P2P investeerimiskohta..

Mis on peer-to-peer laenu andmine

Peer-to-peer-laenamine on see, kui üks inimene laenab teisele inimesele raha uue ettevõtte asutamiseks või isegi siis, kui laenate sõbra käest, et tasuda uue auto sissemakse.

Loote või võtate laenu, tuginedes suhetele teise inimesega, mis loeb sama palju kui hea krediidireiting.

Mõnikord toimivad need sõbrad, pereliikmed või muud üksikisikud laenud hästi, kuid mõnel juhul ei õnnestu.

Omavaheline laenamine on rahastanud paljusid unistusi, kuid need on kuulsad ka isiklike suhete lahkamise poolest.

Kaasaegne eeldatav laenuvõtmine on aga seotud veebipõhise investeerimisega. See on tegelikult suur äri.

Kolmandate osapoolte veebisaidid võimaldavad laenuandjate ja laenuvõtjate omavahelisi suhteid luua ilma isiklike sidemeteta. Nende veebisaitide eesmärk on muuta see mõlemale poolele hõlpsaks tehinguks, mida saab usaldada.

Vastastikuse laenamise puhul tuleb arvestada kahe asjaga.

– P2P-laenusaitidel olevad laenuvõtjad saavad tavaliselt paremaid intressimäärasid ja õiglasemaid laenutingimusi kui siis, kui nad saaksid laenu kommertspangast.

Laenusaidid töötavad laenuvõtjatega ainult siis, kui krediidiskoor on õiglasem või üle 630. Tingimused on endiselt paremad kui teile pakutakse enamikus pankades ja erainvesteerimisettevõtetes..

– Laenuandjad saavad enne mis tahes raha laenamist sageli laenusaajaga midagi teada, mis loob suhtesse suurema usalduse. Kui laen ei toimi ja investorid kaotavad tehingu pealt raha, pole see nii isiklik kui pereliikmele laenamine.

Te ei pea tänupühal oma tädi nägema ja küsima tagatisraha juuksurisalongi tagaküljelt.

Kehtestatud on ka juhised ja reeglid riski minimeerimiseks, et saaksite oma investeeringud tagasi hapuks läinud laenudelt.

Mis saidid pakuvad peer-to-peer laenu

Neid kolmandate osapoolte P2P-laenamise saite on palju, kuid ainult kaks neist on olnud piisavalt pikad, et neil oleks elujõuline ja usaldusväärne mudel.

– Prosper.com
– LendingClub.com

Näpunäited Prosperiks

Prosper on üks vanemaid veebis üksteisega seotud laenamise saite. Ehkki need pole alati õnnestunud, on nad ehitanud originaalse mudeli ja loonud uskumatu tee investoritele ja laenuvõtjatele projektide ja ettevõtete rahastamiseks.

Samuti on nad saavutanud rekordtaseme laenude väljastamisel aastatel 2013–2014. See edu tuli pärast seda, kui 2012. aastal tehti vigu, kuid nad eraldasid 20 miljonit dollarit raha ja nägid nende äparduste parandamiseks uskumatut kasvu..

Kui olete alles alustamas võrdõiguslike laenude andmist, on Prosper väga hõlpsasti kasutatav olenemata sellest, kas olete laenuvõtja või laenuandja.

Üldine platvorm põhineb selle kasutaja kogemusel. Saate hõlpsalt konto luua, vaadata oma konto kokkuvõtet, investeerida või raha laenata vaid mõne hiireklõpsuga.

Lisaks võimaldavad sellised tööriistad nagu Automated Quick Invest teil passiivselt laenata. Seadsite filtrid automaatseks investeerimiseks ja lubate veebisaidil ülejäänud osa välja töötada.

Kui olete laenuvõtja, on Prosperil laenu saamiseks madalam krediidiskoori nõue – 640.

See tähendab aga ka seda, et mõned laenuandjad võivad puutuda kokku riskantsemate laenuvõtjatega.

Prosper lubab mõnedel laenudel intressi ületada 30 protsenti, mis on ligi viis protsendipunkti kõrgem kui neil, mida leiate laenuklubist.

Üldiselt on Prosper parim platvorm, kui soovite hakata tegelema võrdsete võimaluste pakkumisega ja lihtsa vastusega..

Sellel saidil on rohkem filtreid, mis võimaldavad teil valida laenuvõtjaid investorina. Laenuvõtjatele meeldib laenude taotlemise ja investorite leidmise lihtsus.

Prosper.com proovimiseks valmis? 

Näpunäited laenuklubile

Laenuklubi on kogu oma ajaloo jooksul teinud võrdselt laenude valdkonnas väga head edu. Kui vaatate saidi väljastatud laenude ajalugu, kasvas laenuklubi kogu 2013. ja 2014. aasta jooksul uskumatult.

Lisaks avati sait Prosperi järel teisel kohal ja see on kogenud suurt tootlust. 2012. aasta novembris oli laenuklubi välja andnud miljard dollarit laene ja kahekordistas selle summa kaheksa kuud hiljem.

Oma edu saavutamiseks on laenuklubil mõned väikesed puudused. Laenuvõtjate või investorite leidmise protsess ei ole nii lihtne kui Prosperi puhul. Veebisait vajab kindlasti uuesti leiutamist.

Lending Clubil pole nii palju filtreid kui Prosperil, mis muudab investorite või laenuvõtjate leidmise vähem lihtsaks. Sait keskendub peamiselt institutsionaalsetele partneritele ja sellel pole jaeinvestoritele piisavalt võimalusi.

See tähendab, et erainvestorid ei saa passiivsel laenamisel kasutada laenuklubi nii lihtsalt kui Prosper.

Laenuklubil on aga ranged laenunõuded paremad, mis vähendab investorite riski.

Raha laenamiseks saidil on vajalik minimaalne krediidiskoor 660. Samuti on kohaldatud rangemat taotlusprotsessi, mis tähendab, et 90 protsenti laenudest ei kiideta heaks.

Kuid ka laenud on kvaliteetsemad. Intressimäärad on madalamad ja investorid on õnnelikumad, kuna nad ei saa palju viivislaene.

Kui soovite vähendada viivislaenude arvu, on parem pöörduda laenuklubi poole.

Kui olete hea krediidiskoori ja ajalooga laenuvõtja, võite nautida laenutingimusi, mille leiate investorite laenuklubist, kuna neil pole kõrgemad intressimäärad.

Valmis laenu vaatama Klubi?

Kohtuotsus: millist saiti tuleks kasutada peer-to-peer laenu andmiseks

Neile laenuvõtjatele ja investoritele, kes arvavad, et järgmine asi on P2P-s Interneti-laenu andmine, on kõige parem alustada Krediidiklubi ja Prosper.

Neil mõlemal on ettevõtte ajalugu pikem kui ühelgi teisel võrdõiguslike laenude saitidel ning neil on ka mitu tööriista, mis muudavad veebist investeerimise väga lihtsaks.

Mõlemad platvormid töötavad suurepäraselt, kui otsite oma portfelli suurendada või kui olete laenuvõtja, kes proovib väikeettevõtet asutada.

Üks viis platvormi üle otsustamiseks on lihtsalt konto avamine laenuklubis või Prosperis, et saada ülevaade selle toimimisest. Konto avamiseks ja jalgade märjaks saamiseks pole ohtu.

See on järgmine samm investeeringute mitmekesistamiseks või väikeettevõtte edu tagamiseks.

Kokkuvõtteks:

Peer-to-pe-laenuandmine on minu jaoks üsna uus asi, ma komistan selle ära seetõttu, et saate investeerida oma vahendeid inimeste laenudesse, ja arvasin, et see on üldiselt üsna armas idee.  

Ma arvan, et määrad on suurepärased ja ka tingimused, nii et selle kontrollimine on tõesti töö.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map