8.5 Suured investeerimisvalikud teie veebisaidi äri jaoks

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Ma tean, et see artikkel ei hõlma midagi teie veebisaidi koostajaga seotud tegevust, kuid isiklikult leidsin need suurepärased kohad oma kasumi investeerimiseks või ka teie raha hoidmiseks !!!! nii et tahtsin neid teiega jagada ja anda teile võimalus konto ise avada, et teil oleks vajadusel investeerimisvõimalusi.

Ma arvan, et üldiselt olete nende saitidega tõeliselt rahul ja leiate, et need on teie veebisaidi ettevõtte praeguses või tulevikus üldise äriplaani jaoks väga väärtuslikud. OK, lähme ja vaatame need üle.

Parimat veebimaaklerit otsides näib, et soovitusi on igal pool. Maakleritel peab olema mõni asi, et see oleks investori aega väärt. Erinevad veebimaaklerfirmad varieeruvad sageli kõrgetest ja madalatest tasudest, erinevatest kontode näpunäidetest, haridusvõimaluste valikust ja aktsiauuringute tööriistadest, mis muudavad ühe paremaks. Need on kaheksa aktsiatega kauplemise veebisaiti, mida investorid tõeliselt armastavad ja mida on aastate jooksul soovitanud.

Bänner sõnadega

1. TD Ameritrade

TD Ameritradest on saanud üks kuumimaid online-investeerimismaaklereid Ameerikas. Ettevõttel on uhke üle 5,8 miljoni kontoomaniku ja 480 miljardi dollari suuruse varaga. Alustamiseks on vajalik minimaalne sissemakse 500 dollarit ja aktsiakaubanduse leiate 9,99 dollari kohta ühe tehingu kohta. Optsioonide kauplemine on 9,99 dollarit tehingu kohta ja 0,75 dollarit lepingu kohta. Samuti on olemas tasuta uurimistööriistad, tasuta andmefunktsioonid ja tasuta kasutatavad kauplemisplatvormid.

TD Ameritrade’il on ka paar tutvustust, mis muudavad selle suurepäraseks uutele ja kogenud investoritele. Näiteks saate 60 päeva jooksul kaubelda tasuta ja saada 600 dollari suuruse rahalise boonuse. Ka nende klienditeenindus on saanud palju positiivset tagasisidet ning nende liikmetele pakutakse reaalajas vestlust, telefoni ja e-posti tuge. Barron’s on andnud TD Ameritrade’ile paar erinevat tunnustust, nagu nr 1 pikaajalise investeerimise eest ja nr 1 optsioonide eest.

2. ShareBuilder

Aktsiate kauplemistasud muutuvad ShareBuilderis madalaks, vaid 4 dollariga, kui valite automaatse investeerimise. Samuti on saadaval tasuta prooviversioon ja liitumiseks ei pea teil olema minimaalselt kontot. Hinnakujunduse ja tasude struktuur ShareBuilderis on piisavalt lihtne. Investeerimise hõlpsamaks ja aeganõudvamaks muutmiseks saate seadistada korduvaid plaanilisi investeeringuid. Limiidi-, optsiooni- ja turukaubanduse eest maksate kõigest 6,95 dollarit.

ShareBuilderis on ka mitmeid uurimistööriistu, sealhulgas kriteeriumipõhised aktsiariistad, strateegiaaruanded ja jälgimisnimekirjad. Võite vaadata ka graafikuid, mis märgivad teatud aktsiate ajaloolisi hinnamuutusi. Kui soovite algajatele mõeldud investeerimisplatvormi, mis pole muretu, on ShareBuilder teile täpselt sobiv platvorm.

3. Scottrade

Varude, võlakirjade, investeerimisfondide, ETFide ja optsioonide abil pakub Scottrade mitmesuguseid uurimis- ja andmetööriistu, pakkudes suurepärast klienditeenindust 30 protsenti vähem kui enamikul teistel veebimaakleritel. Neil on ka füüsilised asukohad, et aidata investoreid, kes vajavad isiklikku juhendamist.

Üks puudus on aga see, et kauplemisplatvorm pole nii kaasaegne kui teised, näiteks eTrade või Sharebuiilder. See alandab ka hinda 7 dollarini tehingu kohta, millele lisandub 1,25 dollarit optsioonide kaubandusettevõtjate jaoks. Scottrade’il on ka mitu tasuta tööriista, kuid sellel puuduvad mõned uurimisvahendid ja diagrammid, mida leiate TD Ameritrade’ist või eTrade’ist.

Voogesituse hinnapakkumisi saate siiski täielikult kohandada ning endiselt on jälgimisnimekirju ja mõned kaardistamisriistad, mis rahuldaksid enamiku investorite põhivajadused. Kui otsustate Scottrade versiooniga versiooniuuenduse üle minna, saate ka deebetkaardi, tasuta sularahaautomaatide väljavõtted, piiramatu tasuta tšekid, mobiilse juurdepääsu ja ööpäevaringse klienditoe..

4. e-kaubandus

ETrade pakub hõlpsasti kasutatavaid tellimuste paigutamise funktsioone ka algajatele ja kogenud professionaalsetele kauplejatele. Näiteks on keerulisi kondoomi-, rihma-, kägistamis- ja liblikastrateegiate tellimusi. Kui olete aktiivne kaupleja, on eTrade parim. Sellel on konkurentsivõimelised hinnakujundusmudelid ja valikupõhised omadused, mida aktiivsed kauplejad hindavad.

Varud ja optsioonid on 7,99 dollarit lepingu kohta, kui teete vähemalt 150 tehingut kvartalis. Kui te nii palju ei kaubelda, ulatuvad tasud 9,99 dollarini, mis on endiselt suhteliselt madal. Uurimisvahendid on eTrade’is kauplejate jaoks uskumatud. Neil on ulatuslikud optsioonikaubanduse tööriistad, nii et saate hõlpsalt paigutada levitamise, ostmise ja kirjutamise, liblikate, kondoride ja põhitüüpide tellimusi, sealhulgas raua-kondoori. Valikugraafikud on ka uurimiseks eriti käepärased.

Samuti saate välja töötada erinevaid strateegiaid, mis põhinevad teie investeeringu summal, ajaraamil, volatiilsusel, sihthinnal ja turuväljavaadetel. Kui teil on keerulisi tellimusi, on eTrade kindlasti õige koht, kus teha oma tehinguid, pakkudes palju lisafunktsioone ja nõuandeid, et muuta teie tehingud paremini ennustatavaks ja turvalisemaks.

5. TradeKing

TradeKing pakub investoritele hädavajalikke tööriistu ning nad on tuntud tähelepaneliku klienditeeninduse ja madalate kuludega. Praegu pakub TradeKing 4,95 dollarit kaubanduse kohta. Lisaks on see veebimaakler järjekindlalt veebiettevõtete edetabelis. TradeKing ühines ka Zeccoga ja pakub nüüd oma armatuurlaua osana palju uusi uurimisriistu. Võite kasutada kohandatavat ja täpsemat kaardistamist. Need on ka visuaalselt ja kasutajasõbralikud. Samuti saab iga liige neid tööriistu tasuta kasutada.

Finantstooted, sealhulgas valuutakaubandus, maksavad lisakulusid. Sellel on siiski tasuta IRA-d ja DRIP-id, kuid sellel on ka üks puudus. TradeKingil on tegevusetustasu 50 dollarit kontode puhul, mille maksumus on alla 2500 dollari ja mis ei ole ühe aasta jooksul kaubelnud. See ei kehti tavaliselt kõige aktiivsemate kauplejate kohta, kuid tuleks arvestada juhuga, kui alles alustate ja ei pruugi teada, kas hakkate aasta pärast kauplema.

6. TradeMonster

Neile, kes tegelevad konkreetselt optsioonidega, on TradeMonster teie jaoks valik. Optsioonikaubandusi võite saada alates 0,10 dollarist lepingu kohta. Tavapäraste optsioonidega kauplejad peavad maksma ainult 0,50 dollarit lepingu kohta. Soodusvõimaluste vahendajana on TradeMonster tiheda konkurentsiga ja pakub kasutajatele palju funktsioone, mis eristavad neid. Investorid toetavad seda kauplemisplatvormi alati, kuna selle tasud on kõige madalamad ja kindla hinnaga kauplemismäärad leiate vaid 7,50 dollarit..

Lisaks ei julge maakler mahualandusi ja madalaid marginaalimäärasid pakkuda. Kui teete aktiivset kauplemist iga päev, vajate sujuvamat kauplemisplatvormi, mis suudaks teile kõigi täiustatud uurimisriistade abil pakkuda kõiki põhilisi kaubanduse funktsioone. Spektrianalüüsi tööriistad võimaldavad teil mängida volatiilsusega, mis on TradeMonsteri jaoks ainulaadne. Tulemused kuvatakse kaardil, mitte lihtsalt diagrammina. Võite kasutada ka muid tööriistu, näiteks optsioonistrateegia funktsioone, mis-kui-analüüsi, grupitellimuste haldamist, toimivuse jälgimist ja palju muud.

7. ValikudHouse

OptionsHouse on usaldusväärne maakler, kellele mõelda, kas soovite odavama hinnaga allahindlusmaaklerit traditsioonilisema kauplemisplatvormiga. Aktiivsete kauplejate jaoks on OptionsHouse’is mõned odavad võimalused. Tarkvaral on voogesituspakkumised, mis pole mõnes teises maakleris alati tasuta, kuid OptionsHouse teeb põhitööriistad oma kasutajatele tasuta ära. Need on tasuta reaalajas noteeringud, nii et saate hoida sõrme konkreetse aktsia pulsil või lihtsalt vaadata aktsiaturgu üldiselt.

OptionsHouse’i kauplemisplatvorm pole nii intuitiivne kui mõned teised, kuid sellel on siiski lihtne navigeerida. ValikuHouse kaudu saate börsil kaubelda kindla hinnaga 4,75 dollarit ja see pakub ka tasuta virtuaalset kauplemist. See sobib suurepäraselt neile, kellel on aktsiastrateegiad, mida nad tahavad proovida, kuid nad ei soovi kohe raha investeerida. Võite kasutada 5000 dollarist tasuta virtuaalset kontot, et testida mõnda uut strateegiat ja vaadata, mis töötab.

8. ValikudXpress

OptionsXpress on börsil noteeritud ettevõte, mille peakontor asub Chicagos. See on peamiselt tuntud oma börsil kaubeldavate ETFide, futuuride, võlakirjade, investeerimisfondide ja aktsiaoptsioonide poolest. Platvormil on palju väärtuslikke ja keerukaid veebiriistu. Saate avada üürnike kontosid, usalduskontosid, ettevõtte kontosid ja individuaalseid pensionikontosid. Sularahakonto avamiseks ei nõuta ka minimaalset sissemakset ning te ei pea oma konto avamiseks minimaalset saldot hoidma.

Saate ka nutitelefonis traadita kaubelda ja kasutada mõnda erinevat võimsat veebikaubanduse tööriista, näiteks The Screener. Ekraanil skannitakse potentsiaalsete investeerimisfondide, optsioonide, aktsiate ja ETFide turgu, mis oleks head võimalused. Enne mis tahes otsuste tegemist saate vaadata kogu aktsiate teavet.

Mehe nägu ütlemisega

Põhjus, miks lisasin .5, oli teie tähelepanu köitmine ja see tähistab ka näitlemist ühe neist kasutamisel. Ma tean, et corny eks? Kuid samal ajal kui see pani teid imestama, et ma tegin oma tööd, et teid uudishimulikuks teha ja seda kontrollida, on nüüd ainus eesmärk tegutseda.

Loodan, et leidsite need suurepärased ja informatiivsed ning need vastavad teie ootustele, mida saate kasutada oma veebisaidi ettevõtte jaoks: -). Kui ei, siis võib see olla hea koht oma raha paigutamiseks, ma tean, et see on mind tõesti aidanud.

Kirjutanud ja avaldanud Christopher Pontine & Cynthia Adams
Kujutise krediit: veebisaidi loomine täna
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map