5 parimat WordPressi majutust algajatele (2020. aasta võrdlus)

Minu sisu toetavad lugejad selliste vingete inimeste poolt nagu sina. Mis tähendab, et ma võiksin teenida vahendustasu. Lisateavet leiate siit!


Parim WordPressi majutamine algajatele

Kavatsen siin välja minna ja öelda, et kaalute oma veebisaidi loomiseks WordPressi kasutamist või kirjutate näiteks

 • Parim WordPressi majutamine algajatele
 • Parimad hostingu pakkujad WordPressi veebisaidi loomiseks
 • Parim WordPressi hostimine

Aga:

See võib olla esimene kord, kui valmistub seda kasutama, või esimene kord, kui olete valmis tõsiseks õppima.

Kuule, see on õiglane ja me kõik oleme seal olnud.

Vahva on aga see, et see pole nii hull.

Eesmärk on leida kena hostiteenuse pakkuja, kes hõlpsalt aitab teil oma WordPressi veebisaiti üles seada

Ja:

Aidake teil sellega hostimise seisukohast välja tulla.

Põhjus, miks ma need 5 valisin, on see, et olen neid kas kasutanud, ägedaid arvustusi näinud või katsetega neid juhtinud.

Üldiselt soovib iga hostimisteenuse pakkuja WordPressi veebisaidi seadistamise hõlpsamaks muuta.

Pealegi,

Seal on üle 76 miljonit blogi pluss selle kasutamine.

Kuid ma arvan, et need 5 sobivad, mida te otsite, ja neid on lihtne kasutada.

Või leidke suurepärase klienditeeninduse abil kõikidele teie küsimustele vastuseid.

Lisaks: kui otsustate ühe neist kasuks, siis näitan teile samm-sammult videot, et seadistada oma WordPressi veebisait iga WordPressi hostimisvõimalusega.

Sukeldume sisse ja kontrollime neid.

Bluehost – see on üks, mida ma kasutan

Hinnakujundus

Nagu konkurendid, pakub ka Bluehost taskukohaseid veebimajutuse võimalusi. Tavaliselt algab hind 7,99 dollarist kuus, kuid on müügil 2,75 dollariga kuus.

Uutele kasutajatele antakse spetsiaalne tutvustav pakkumine ja 30-päevane raha tagasi garantii, et nad saaksid asju proovida ja vaadata, kas neile meeldib.

WordPressi optimeeritud hostimine algab WP Standardiga 19,99 dollarist kuus. Siis on WP Enhanced, mis maksab 29,99 dollarit kuus.

WP Premium on 39,99 dollarit kuus ja WP Ultimate on 49,99 dollarit kuus.

Hinnad põhinevad aasta eest ette maksmisel. Selle tegemine aitab märkimisväärselt kokku hoida. WP Ultimate maksab tavaliselt 129,99 dollarit kuus, pakkudes kasutajatele teenuse eest igal aastal tasudes 80 dollarit allahindlust.

Peamised omadused

Bluehost väidab, et see on WordPress.org’i poolt soovitatud veebimajutus nr 1. Teenusel on ühe klõpsuga WordPressi installimine, ööpäevaringne tugi, samuti abikeskus, mis on täis juhendeid, videoõpetusi ja muid ressursse, raha tagasi garantii ja üle 150 dollari väärtuses Google’i pakkumisi.

Igal liikmekaval on oma funktsioonide loend.

Näiteks, WP Standard mahutab 100 miljonit külastust kuus, 30 GB või salvestust ja varundamist ning 2 GB RAM-i. WP Ultimate seevastu pakub piiramatuid külastusi, 240 GB salvestusruumi ja varundamist ning 8 GB RAM-i.

Igas plaanis on täiustatud cPanel. WP Standard on kaasas SiteLock CDN, ülejäänud kolm hinnakujunduskava on aga SiteLock CDN / WAF Pro.

WP Premium on varustatud positiivse SSL-iga ja WP Ultimate koos positiivse metamärgi SSL-iga.

WordPressi seadistamise lihtsus

WordPressi seadistamine Bluehostiga toimub hetkega. Ainult ühe klõpsuga on kõik teie installatsioonid paigas.

Saate oma veebisaidi kohe üles ehitada, muutes selle kasutajatele tõeliseks mugavaks.

Selle asemel, et oma saiti etapiviisiliselt tutvustada, saate selle ka korraga teha.

See võimaldab teil maksimaalselt ära kasutada Bluehost pakutavaid teenuseid.

Skaalautuvus on üks asi, kuhu see mahub, nii et kui teie veebisait on väike ja suureneb, saab teenus sellega hakkama.

Proovige BlueHosti

GreenGeeks – Kasutan seda ka mõne oma saidi jaoks

Green Geeks - üks parimatest WordPressi hostimisvõimalustest algajatele

Hinnakujundus – skaleeritav hinnakujundusmudel, kui teie veebisait kasvab

WordPressi majutamine GreenGeeksiga maksab tavaliselt 9,95 dollarit kuus. Praegu on see müügil hinnaga 3,96 dollarit kuus. See on märkimisväärne kokkuhoid ja tõenäoliselt on see seotud pühadega.

GreenGeeks pakub oma teenustele 30-päevast raha tagasi garantii. See annab teile aega vaadata, kas teenus vastab teie vajadustele ja ootustele. Kui seda ei ole, siis pole teil raha väljas.

Teenus aktsepteerib makseviisina Visa, MasterCard, Discover ja American Expressi. Samuti võimaldab PayPali kasutajatel maksta oma konto kaudu.

Registreerumisprotsess pakub kasutajatele kahte võimalust, üks inimestele, kes vajavad domeeni registreerimist, ja teine ​​inimestele, kes soovivad kasutada olemasolevat domeeni.

Peamised omadused

GreenGeeksi hallatav WordPressi hostimine sisaldab mitmeid funktsioone. Väidetavalt on see nii WordPressi blogija kui ka veteran WordPressi arendaja jaoks, kuna teenus on “täielikult laaditud”.

Mõned tasuliste GreenGeeksi teenustega pakutavad tähelepanuväärsemad funktsioonid hõlmavad piiramatut veebiruumi ja andmeedastust ning 99,9% -list teenust.

Te ei pea muretsema selle pärast, et teenus on kaua maas ja häirib teie veebisaidile saabuvat liikluse voogu. Isegi kui teil on mõni probleem, on 365 päeva aastas ööpäevaringne klienditugi.

Muud mainimist väärt GreenGeeksi WordPressi hostimise kohta on see, et see sisaldab:

 • WordPressi migratsioon
 • WordPressi optimeeritud serverid
 • Tõhustatud turvameetmed
 • Lihtne, ühe klõpsuga WordPressi installimine
 • Tasuta domeeninime ülekandmine ja registreerimine
 • Kiire SSD RAID-10 salvestusruum

GreenGeeks WordPressi hostimine sisaldab mitmeid turvafunktsioone, mis paljude kasutajate arvates on ideaalsed. Esiteks pakub see automaatseid värskendusi. Järgmisena skaneerib ja blokeerib see turvaprobleeme reaalajas.

Teenus hoiab teie veebisaiti ka teistest serveri klientidest eraldi, et säilitada teie konfidentsiaalsus.

GreenGeeks on ka sisseehitatud Hajutatud teenuse keelamine (DDoS) kaitse, mis toimib ettevõtte tasandil.

Kui seda tüüpi rünnak toimub Trooja või mõne muu viiruse tõttu, olete kaitstud.

WordPressi seadistamise lihtsus

GreenGeeksi seadistamine WordPressis võtab väga vähe aega.

Teenus pakub juhiseid video ja teksti kaudu.

Kui soovite seda käsitsi teha, toimige järgmiselt.

 1. Laadige alla WordPress. Minge WordPressi allalaadimislehele. Laadige alla ja salvestage ZIP-fail. Veenduge, et oleksite teada, millisesse kausta fail paigutasite, et saaksite selle hõlpsasti vajadusel üles laadida.
 2. Laadige WordPressi failid üles oma GreenGeeksi hostimiskontole. Failide üleslaadimiseks kasutage FTP-klienti või cPaneli failihaldurit. Võite kasutada mõlemat võimalust ja saada sama tulemus. Ainus erinevus on see, et cPanel võimaldab teil faili sisu kohe üles laadida ja välja tõmmata. See muudab selle sammu kiiremaks.
 3. Looge oma ajaveebi jaoks andmebaas. Kui olete cPanelis pääsenud MySQL-i andmebaasidele, soovite luua andmebaasi ja seejärel kasutaja määrata. Jälgige enda loodud andmebaasi nime, kasutajanime ja parooli.
 4. Veenduge, et teie WordPressi ajaveeb oleks korralikult seadistatud. Külasta http://wwww.oma oma domeen.com/wp-admin/install.php. See võimaldab teil oma ajaveebi seadistada. Kui see asub alamkataloogis, peate minema sinna http://www.oma oma domeen.com/kataloog/wp-admin/install.php. See palub teil sisestada oma andmebaasi nimi, kasutajanimi ja parool. Kui localhost ei tööta andmebaasi hostis, peate selle teabe küsima oma veebimajutajalt. Jätke „Tabeli eesliide” rahule ja klõpsake nuppu Esita. Enne kui klõpsate valikul Install WordPress, peate sisestama oma kasutajanime ja parooli..

Ehkki tundub, et läbimiseks on vaja palju samme, seda siiski pole.

See on lihtsalt WordPressi allalaadimine, failide üleslaadimine oma hostikontole, neile failidele elukoha andmine ja WordPressi installimine, et veenduda, kas kõik on korras.

Vaadake seda videot, et näidata teile WordPressi seadistust:

Pidage meeles, konto on juba loodud.

Nii et registreeruge ja järgige seda ��

Kui suudate läbi lüüa, on nende vestluse kaudu klienditeenindus vinge.

Proovige Green Geeksit

InMotioni hostimine

Hinnakujundus

InMotioni abil on saadaval kolm erinevat hinnakujundusvõimalust. Need on Launch, Power või Pro. Võite valida oma vajadustele ja eelistustele vastava valiku.

Käivitamine on tavaliselt 7,99 dollarit kuus. See on müügil hinnaga 5,99 dollarit kuus. See sisaldab tasuta domeeni, kahte veebisaiti, piiramatut kettaruumi, piiramatut ribalaiust ja piiramatut e-posti.

Võimsus on 9,99 dollarit kuus ja müügil 7,99 dollarit kuus. See sisaldab tasuta domeeni, kuut veebisaiti, piiramatut kettaruumi, piiramatut ribalaiust ja piiramatut e-posti. Samuti pakub see jõudlust 2x.

Pro on 15,99 dollarit kuus. Praegu on see müügis 12% soodsamalt, jaemüük on 13,99 dollarit kuus. See sisaldab tasuta domeeni, piiramatuid veebisaite, piiramatut kettaruumi, piiramatut ribalaiust ja piiramatut e-posti. Samuti pakub see 4x jõudlust ja Pro taseme tuge.

Alustage oma saidi loomist InMotioni hostimisega

Peamised omadused

InMotioni hostimine pakub põnevaid funktsioone. Teenuse kasutajatel on oodata järgmist:

 • WordPress on eelinstalleeritud ja valmis. Olete valmis ja tööle saate juba mõne minutiga.
 • Tasuta domeen. Ärge muretsege uue ostmise või olemasoleva registreerimise pärast, kuna alustate täiesti uue domeeniga.
 • Piiramatu hostimine. See tähendab, et te ei maksa rohkem, isegi kui kasutaksite suuremat ribalaiust.
 • Kasutage mis tahes pistikprogramme, mis teile meeldivad. See on teie veebisait ja see peaks olema täpselt selline, nagu soovite.
 • Tasuta teemad. Valige üks, mis aitab teie sõnumit maailmale edastada.
 • Uuendage lihtsalt ja ohutult. Installige värskendusi hõlpsalt ja kartmata, et need kirjutavad teie veebisaidiga seotud head asjad üle või segavad neid.
 • Toetatud täielikult. Saate oma veebisaidi kujundamisel ja hostimisel vajalikku abi.

Muud tõeliselt silma paistavad funktsioonid hõlmavad automaatset igapäevast varundamist, vahemällu salvestatud pistikprogrammi tuge, SSH, GIT, FTP ja PhpMyAdmin Access ning ilma seisakuid veebisaidi tasuta ülekandmine.

Kui kavatsete olemasoleva veebisaidi kolida InMotioni, saate seda teha ilma, et keegi kunagi teaks, et teil on. Ükski seisakuid tähendab rohkem külastajaid ja lõppkokkuvõttes rohkem müüki ja registreerumisi.

WordPressi veebisaidi seadistamise lihtsus

InMotioni abil on WordPress eelinstalleeritud ja valmis. Võite oma veebisaidi mõne minutiga üles ehitada.

See on ideaalne, kui teil on vähe teadmisi FTP-de kohta.

Kui teil on olemasolev veebisait, mille soovite üle viia WordPressi hostimisteenusele, saate seda teha. Te ei koge ideaalseid seisakuid.

Kui teie veebisait pole võrgus, ei saa inimesed seda külastada ega saa sellest kasu lõigata.

WordPressi veebisaidi seadistamine InMotionis

Miks te seda teete ja teil on mõni küsimus, lihtsalt vestelge InMotionist ja nad juhendavad teid sellest.

Alustage oma saidi loomist InMotioni hostimisega

SiteGround

Saidipõhine WordPressi veebimajutus

Hinnakujundus

SiteGround pakub kolme erinevat hinnakujundusvõimalust. Nad on StartUp, GrowBig ja GoGeek. Käivitamise hind on korrapäraselt 9,95 dollarit kuus, kuid praegu hinnatakse alla 3,95 dollarit kuus.

GrowBigi hind on korrapäraselt 14,95 dollarit kuus, kuid nüüd on see diskonteeritud 7,95 dollarit kuus. GoGeeki hind on korrapäraselt 2995 dollarit kuus, kuid allahindlust on 14,95 dollarit kuus.

Peamised omadused

Iga hinnakujunduskava pakub midagi erinevat. Näiteks mahutab StartUp ühe veebisaidi, kus nende kahe hinnakujunduse GoGeek mahutab mitu veebisaiti. StartUp pakub 10 GB veebiruumi, kus GoGeek pakub 30 GB veebiruumi.

Käivitamine võimaldab 10 000 külastust kuus ja GoGeek võimaldab 100 000 külastust kuus.

Iga pakett pakub olulisi WordPressi funktsioone, näiteks tasuta domeeni, tasuta WP-edastust, tasuta WP-i installimist ja WP-automaatlaadijat.

Premium WordPressi funktsioonide hulka kuuluvad WordPress SuperCacher, 30 varukoopiat, prioriteetne tehniline tugi ja üheaastane tasuta metamärgi SSL.

WordPressi seadistamise lihtsus

WordPressi käsitsi seadistamisel on neli sammu.

Nemad on:

 • Laadige WordPressi installimiseks pakett alla. Minge ametlikule WordPressi allalaadimislehele. Klõpsake nuppu Laadi alla ja valige faili salvestamiseks asukoht. Veenduge, et mäletaksite kausta, mille panite, et saaksite sellele hõlpsasti juurde pääseda.
 • Laadige serverisse vajalikud WordPressi failid. Laadige failid üles FTP-ga. Saadaval on mitu võimalust. Kõige usaldusväärsemad on Filezilla ja cPanel.
 • Looge WordPressi jaoks MySQL-i andmebaas. Määrake kasutaja ja määrake täielikud õigused. Pange kasutajanimi ja parool teadmiseks tulevikus.
 • Vaadake läbi installiprotsessi sammud. Kui WordPress on üles laaditud teie public_html kataloogi, minge aadressile http://oma domeen.com. Kui teil pole faili nimega wp-config.php, looge see. Selleks klõpsake nuppu Konfiguratsioonifaili loomine. See palub teil ette valmistada vajaliku teabe ja annab teile võimaluse protsessiga jätkata, klõpsates nupul „Let’s go!” nuppu. Järgmine ekraan küsib teilt MySQL andmebaasi teavet. Kõigi vormistamiseks klõpsake nuppu „Esita”.

Kui soovite pigem SiteGroundi tasuta WordPressi installimise, saate seda teha. Seal on teie kasutatav häälestusviisard.

Installite WordPressi automaatselt Softaculous’i kaudu. Võimalus on ka SiteGroundi tugitiimi tasuta käsitsi installimisel.

Siin on samm-sammult video, et luua oma WordPressi veebisait saidi maapinnaga

Alustage saidi ehitamist saidiplatsil

DreamHost

Hinnakujundus

DreamHost pakub hinnakujunduseks kahte võimalust. Virtuaalserver algab 7,96 dollarist kuus ja sisaldab ühe klõpsuga WordPressi installimist. See toetab mitut WordPressi veebisaiti ja ka domeene. Samuti pakub see 97-päevast raha tagasi garantii.

DreamPress on täielikult hallatud. Loote sisu ja ülejäänu eest hoolitseb DreamHost. See on eelkonfigureeritud, mis teeb kohe alustamise lihtsaks. Samuti on see skaleeritav, võimaldades sellega täiendavat liiklust ilma ribalaiuse piirideta hakkama saada.

Peamised omadused

Mõned DreamHosti peamised omadused:

 • Mitu e-posti kontot. Teil on nii palju e-posti kontosid kui vaja. Juurdepääs atmaili veebikliendile alati, kui soovite e-kirju lugeda ja luua.
 • Võimalus kasutada mis tahes teemat või pistikprogrammi, mis teile meeldib. DreamPressil pole piiranguid. Loo identiteet, mis sulle kõige paremini sobib.
 • Automaatsed värskendused. See funktsioon hoiab teie veebisaiti turvalisena. See hoolitseb kõigi probleemide eest, mis võivad ilmneda ilma teie abita.
 • Seadistage e-kaubanduse jaoks. Selle valikuga kaasneb SEO koos SSL-iga. Sellel on eelinstalleeritud Let’s Encrypt TLS / SSL-sertifikaat. See annab teile ka privaatse IP-aadressi.
 • Külastajatele ribalaiuse piirangud ega ülempiirid puuduvad. Te ei pea muretsema veebisaitide krahhide pärast, kuna liiklus on suurenenud. Teie veebisaidil on hea käia, hoolimata sellest, kui suureks see pärast saab.
 • WordPressi tulemüüri plokid. Hoidke oma veebisaiti rünnakute eest kaitstud. Turvalisus on nii DreamPressi kui ka teie jaoks kõrge prioriteet.

Sarnaselt konkurentidega on ka DreamHostil turvaprotokollid olemas.

See annab teile võimaluse seadistada nii palju e-posti kontosid, kui vajate optimaalseks toimimiseks.

Samuti kasutab see teie valitud teemat ja pistikprogramme, nii et veebisait on tõesti teie oma.

WordPressi seadistamise lihtsus

DreamHosti installimine võtab vähe aega. Kõik, mida peate tegema, on minna paneeli ja maiuspakkide jaotises ühe klõpsuga installida.

Klõpsake installitava rakenduse ikoonil. Sel juhul on see WordPress.

Valige soovitud domeen, klõpsates rippmenüüs „Install to”.

Seejärel näete nuppu, mis ütleb: “Installige see mulle nüüd!” Kui installimine on lõpule viidud, saate teate, et see oli edukas.

Vaadake seda videot, et aidata teil oma WordPressi saiti koos Dream Hostiga üles seada

https://www.youtube.com/watch?v=WEUGgBLb-zc

Alustage oma saidi loomist Dream Hostiga

Järeldus 5 parima WordPressi majutamise kohta algajatele

Lihtsalt meenutamaks 5 parimat WordPressi majutust, mis on mõeldud algajatele

 • Rohelised geeksid
 • Liikumises
 • Sinine vaim
 • Saidi maapind
 • Unistuste peremees

Kõik need 5 on suurepärased hostimise pakkujad teie peagi WordPressi veebisaidile.

Need pakuvad lihtsat seadistamist ja hinda, millega tunnete end mugavalt alles alustades.

Lisaks on klienditeenindus suurepärane, sest see aitab teid välja ja võtab ära aimamismängu ning ei tea ka sellest välja.

Nautige omaenda WordPressi veebisaidi loomist.

Kas olete mõnda neist veel proovinud?

Kui jah, siis kumba?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map