Kuidas saada esiotsa arendajaks (väljaanne 2020)?

Kuidas soovite töötada maailma juhtivates ettevõtetes, pakkudes samas mõju ilusa esiotsa arendamise kaudu??


Kaasaegse veebi erandlike kunstnike järele on suur nõudlus ja see juhend näitab teile, kuidas alustada.

Ja kuna tarkvaraga töötavad inimesed on ühed enim premeeritud inimesed, tasub kindlasti kaaluda selle uue oskuse omandamist. Kunagi ei või teada, see võib teie jaoks lõpuks karjääriks muutuda.

Selle juhendi esimene osa on pühendatud vastama esiotsa arendamisega seotud pakilistele küsimustele. Kui teate eesliidese arendaja kohustustest, palkadest ja muudest aspektidest, siis võite 2. osa vahele jätta. Selle juhendi teine ​​osa on pühendatud ressurssidele, õpetustele ja näpunäidetele.

Mis on esiotsa arendamine??

Esiosade veebiarendus on tava, kus HTML-i, CSS-i ja JavaScripti kasutatakse unikaalsete veebirakenduste loomiseks. Sellised rakendused nagu veebisaidid, mobiiliveebisaidid, aga ka mobiilirakendused ja Progressiivsed veebirakendused.

Võite seda ka mõelda nii, et iga teie sirvitud veebisait, sealhulgas see, on mingil moel loodud esiotsa arendaja poolt. Vähemalt kliendi poolel.

Kui uus CSS muudab veebi kõlariteki graafilise disaini kõikeSee, mis kunagi vajas ulatuslikke tööriistu ja raamistikke, saab nüüd teha loomulike spetsifikatsioonide abil.

Ehkki kasutajaliides on veebisaitide arendamisel üks juurdepääsetavamaid teid, võib see olla ka üks keerulisemaid.

Veebisaitide loomise tehnoloogia on alati muutuv, mis tähendab, et arendajad peavad oma oskusi regulaarselt uusimate tavadega kohandama. See võib algajale olla väsitav, kuid muutub paremaks pärast aasta-kahe kestnud kindlat arenduspraktikat.

Kas saate tasuta õppida esiotsa arendamist??

Sa absoluutselt suudad!

Veebiarenduse õppimine on palju lihtsam, enamasti tänu uute ressursside, õppematerjalide ja avatud lähtekoodiga projektide tohutule sissevoolule.

Sellised projektid nagu freeCodeCamp aitavad miljonitel inimestel oma esimeste programmide jaoks koodi kirjutada. Ja freeCodeCamp ajaveeb on täis põnevaid artikleid mitte ainult kasutajaliidese kohta, vaid ka veebiarenduse muude aspektide kohta. See on väärt järjehoidjaid!

koodisüntaksi näideTundub keeruline? Harjutamisega läheb lihtsamaks!

Kuigi selle juhendi eesmärk on aidata teil tasuta õppida, ei saa me unustada tasuliste kursuste eeliseid.

Seal on palju alustavaid ettevõtteid, kes toitlustavad kindlameelset rahvahulka, ja toome välja mõned hämmastavad kursusplatvormid, mis annavad teile kõige lõpus isegi sertifikaadi.

Milline on esiotsa arendaja keskmine palk?

Varasema kogemusega esiotsa arendaja võib oodata rohkem kui koju viimist 100 000 dollarit aastas kui elate Ameerika Ühendriikides.

See pole halb number!

Juunioride arendajad võivad oodata koju viimist ükskõik kuhu 60 000 dollarit ja rohkem.

Keskmine arendustöötaja palk Ameerika Ühendriikides

Ja ka palgad tunduvad Euroopas olevat üsna mõistlikud; Saksamaal on keskmiselt 50 000 dollarit aastas.

Väärib märkimist, et kaugtöö populaarsus on viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud, mis tähendab, et arendajad soovivad kogu töötasu võrdsustada rahvusvaheliste standarditega. See on rohkem põhjus, miks kaaluda esiotsa arendajaks saamist!

Kuidas leida tööd esiotsa arendajana?

Tehniliselt peaks töö olema viimane asi, millest rääkida. Esiteks peate omandama oskused ja seejärel mõtlema võimalikele võimalustele. Kuna see postitus on üles ehitatud juhendina, võite alati tagasi tulla ja seda jaotist kontrollida.

Kaugtöökohtade arendaja kujundamine Klienditoe kirjutamine rohkemKaugtöökohad kasvavad enneolematu kiirusega. Lõppude lõpuks, kellele ei meeldi mõte töötada kodust või veelgi parem, otse rannast?

Siin on nimekiri kasutajaliidese arendajate kõige populaarsematest töötahvlitest:

See on mõnevõrra lühendatud saitide loetelu, mis annab soovitusi teie järgmise esiotsa töö leidmiseks. Muud võimalused on töötada isikliku projekti kallal, lootes selle kasumlikuks muuta või veeta aega vabakutseliste kontsertide tegemisel.

Ressursid: kust alustada.

Järgmised ressursid on kõik alustamise kohta. Suhtume selles osas mõistlikult lineaarsesse lähenemisviisi. Ja sel lihtsal põhjusel, et seal on tohutult ressursse.

Kiire töö alustamiseks on meie tähelepanu keskmes platvormid ja esiotstarbelised tööriistad, mis kuduvad kaasaegses töövoogudes. Selle tulemusel saate õppida põhilisi kuni keskmisi kodeerimise süntaksit ja mõista samal ajal tööriistu, mis juhivad tänapäevase arendaja töövoogu.

On tungivalt soovitatav nende ressurssidega aega varuda, kuna need valmistavad teid ette juhendi teisest osast leitud kursuste ja õppematerjalide jaoks.

Codecademy

Codecademy

Kui kulutate isegi paar minutit ressursside otsimisele koodide õppimiseks, siis on Codecademy kahtlemata üks teie esimestest hittidest. See kood-õppimise platvorm on hästi tuntud ja teeninud seitsme aasta jooksul üle 100 miljoni inimese.

Omal ajal oli Codecademy oma dünaamilise ja interaktiivse kodeerimisliidesega üsna revolutsiooniline. Ja kuigi paljud järgisid sama rada, on Codecademy järjepidevalt jälginud.

Nendel päevadel võite pärast lõpetamist tõendi saada ja paljud on seda sertifikaati kasutanud, et maandada endale töökoht a tipptasemel käivitamine; kui noorem dev, mitte vähem.

Kogu aeg on olemas väide, et Codecademy’ist ei piisa.

Kogenud arendaja seisukohast – kindel, et võib-olla on see platvorm liiga lihtne. Kuid kui õpite ainult esiotsa arendamise kohta, pole midagi muud rahuldust pakkuvat kui samm-sammult juhiste järgimine reaalajas tulemustega.

Codecademy pakub klasse HTML5, CSS3, SASS, Python, JavaScript, Ruby, SQL ja Java.

Lugege CSS-i paigutust

Lugege CSS-i paigutust

Esiosa arendajana kavatsete paigutuse väljatöötamiseks kulutada mõistliku aja. Paigutus on lõuend, mille põhjal veebisaiti struktureerida. See ajaveebi tekst on paigutatud rea sisse, mis on osa suuremast mahutist.

Ja see kehtib kõigi veebilehtede kujunduse kohta. Funktsiooni Learn CSS Layout abil saate põhjaliku ülevaate konteinerite ja ridade toimimisest ning ka sellest, kuidas saate sisu paigutada täpselt sinna, kuhu soovite..

Täiendavad tööriistad, mida saate uurida, on Flexboxi konn jaoks Flexbox põhialused ja Võrguaed jaoks Võrgustik põhialused vastavalt.

Paigutus on üsna oluline teema, millest aru saada, nii et veeta mõni tund sukeldudes sügavuti oma paigutuselamusse. Parim viis õppida on praktika kaudu.

Bootstrap

Blogi mall · Bootstrap

Kui olete aru saanud, kuidas paigutused töötavad, on aeg teha mõned konkreetsed katsed. Muidugi, võite minna edasi ja proovida oma esimese projektina välja töötada kohandatud kasutajaliides, kuid see võib teid rohkem eemale peletada kui julgustada jätkama.

Niisiis, peate tundma õppima raamistikku või kahte. Raamistik on lihtne viis igasuguse veebiarendusega alustamiseks. Teile antakse tööriistad ja dokumentatsioon interaktiivsete veebisaitide loomise alustamiseks juba esimesel päeval. Ja üks parimaid, mis seda kunagi teinud on, on Bootstrap.

bootstrap-raami komplektLooge veebis reageerivaid esimesi mobiiliprojekte koos maailma populaarseima kasutajaliidese koguga. Bootstrap on avatud lähtekoodiga tööriistakomplekt HTML, CSS ja JS-iga arendamiseks.

Bootstrap-i kasutatakse laialdaselt kogu veebis ja see on kahtlemata üks populaarseimaid esiraamistikke maailmas.

Heck, suur osa iga päev külastatavatest saitidest kasutab mõnda Bootstrap-funktsiooni.

Üks fantastilisi asju Bootstrapi kohta on kui kiiresti saate alustada. Dokumentatsiooni lehed on täis näiteid ja kasutusjuhte. Ja mis kõige parem, Bootstraps-paigutussüsteem on loodud reageerivaid disaini silmas pidades. Seega on teie Bootstrapil põhinevad saidid automaatselt mobiilisõbralikud.

Ja kui teile meeldib see, mida Bootstrap pakub, leiate siit täiendavad ressursid populaarsetes esiraamistikes:

  • 10 parimat JavaScripti raamistikku, mida peaksite teadma
  • 10 parimat CSS-i raamistikku kasutajaliidese arendajatele

Esiosa kontrollnimekiri

Esikülje kontrollnimekiri

Hoolimata tehnoloogiast, mida kasutate oma veebisaitide loomiseks, peate siiski järgima teatavaid reegleid ja määrusi. Muidugi võib inimene selliseid nõudeid eirata, kuid kasutajakogemuse ja digitaalse ühilduvuse hinnaga.

Esiosa kontrollnimekiri on suurepärane tööriist, kus saate edastada oma veebisaidi URL-i ja platvorm auditeerib teie saiti kasutajaliidese arendamise parimate tavade osas. See hõlmab kontrollimist, kas olete oma pilte optimeerinud või kas järgite parimat SEO tava.

Peaksite seda rakendust proovima ja kasutama nii kaua, kuni saate aru, millised on tänapäevased nõuded professionaalsetele veebisaitidele ja rakendustele. Pealegi on pealetükkiv ja sujuv kasutajaliides absoluutselt meeldiv töötada.

Vue.js

Vue js

Vue.js on suurepärane näide, mis näitab, kuidas väike idee / kontseptsioon võib muutuda üheks kõige tunnustatumaks asjaks maailmas. Vue.js on tõepoolest tormi teel esiotsa kogukonna üles võtnud.

See järkjärguline raamistik aitab arendajatel HTML-i ja JavaScripti abil luua hämmastavaid kasutajaliideseid.

Kogukond toetab raamistikku täielikult – nii rahanduse kui ka arengu poolel.

See on suurepärane näide sellest, kuidas avatud lähtekoodiga tarkvara saab kokku tulla ja suurepäraseid asju juhtuma panna. Ja esiotsa arendajana peaksite rohkem uurima avatud lähtekoodiga ja miks see on oluline.

Siin on mõned Vue.js-i soovitused:

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, tutvuge erinevate projektidega, mis on loodud saidil Vue.js Vue.js esitlus veebisait.

Esiosa alused

ESIMENE PÕHIMÕTE

Kõik, mida oleme seni vaadanud, on olnud enamasti tasuta ja avatud lähtekoodiga. Kõik, mida vajate, on enda haarata Ülev tekst, ja võite olla edukal teel eesliinil katsetamisele ja see peaks kindlasti olema! Õppematerjalide ja raamdokumentatsiooni lugemine on vaid pool võitlust.

Tegelik õppimine toimub teie tekstiredaktoris ja brauseris. Selle lähenemisviisi ainus negatiivne külg on see, et see pole täielikult süsteemne. Tegute režiimi kõigile vabalt ja tulemused võivad teie distsiplineerimise osas erineda.

Kui te ei otsusta investeerida, mõtlen ma sellele, et kulutame sümboolse summa, et osta mõnda esireklaami Raamatute apartement. Need tüübid on ühed parimad tööstuses ja veteranide esireketid soovitavad korduvalt oma raamatuid.

Esiosa põhiosas on raamat SVG, CSS, HTML, JavaScripti ja Sassi kohta, mis on ideaalne lähtekoht kaasaegsetele esiotstarbelistele töövoogudele.

GitHub

github

GitHub on teie digitaalne kontor kõigi asjade kodeerimiseks ja arendamiseks. See on suurim avatud lähtekoodiga platvorm maailmas, kus asuvad enamus maailma populaarseimaid raamistikke ja tööriistu.

GitHubi abil saate oma projekte võõrustada ja tervitada teisi inimesi oma kaastöid esitama. Ja saate kaastöid ise teistele projektidele esitada.

Samuti saate uurida GitHubi ja kõike muud, mida sellel pakkuda on. Näiteks on GitHub koduks kuulsatele Awesome loenditele, mis on massilised õpetuste, ressursside, tööriistade ja muu kraami kogumid konkreetsete raamistike ja tehnoloogiate jaoks.

Nt., Vinge esiotsa nimekiri mis sisaldab ajakohast teavet uusimate asjade kohta, mida peaksite front-endi kohta teadma ja kuhu see on suunatud.

Virna ülevool

virna ülevoolu logo

Stack Overflow on kurikuulsa maine poolest kõige rangem Q&Programmeerimissait maailmas. Ja see on tõesti nii.

Stack Overflow kasutajad ei võta kergelt vastuseid küsimustele, mida pole uuritud ega korralikult analüüsitud. Ja kuigi see võib tunduda solvav, aitab see luua tugeva eesmärgi.

Näete, et kui mõni kasutaja mõnele küsimusele vastuse annab, saavad teised kasutajad selle vastuse esitada ja hääletada. Lõpuks saate mitu kontrollitud vastust, mis vastavad põhjalikult kasutajate küsimustele. Selle tulemusel jääb saidi hierarhia selgeks ja järjepidevaks.

Algaja kasutajaliidese arendajana soovite kasutada virnade ületäitumist teatud teemade mõistmiseks, aga ka vajaduse korral küsimuste esitamiseks. Enamiku algajate asjade jaoks peaksite siiski suutma lühikese vastuse leida mõne sekundi jooksul.

Õpetused & Kursused: ökosüsteemi haaramine.

Esimene osa oli pühendatud täielikult ressurssidele ja platvormidele, mis aitavad teil alustada. Iga meie loetletud ressursi jaoks peaksite kulutama mõistlikult palju aega, et saaksite reaalse ülevaate sellest, mida eesliidese arendusest oodata.

Kui olete kõik selle teinud, võite pöörata oma tähelepanu õpetuste ja kursuste poole. Need on rangemalt korraldatud ressursid, millel on suur rõhk õppimisel.

Esiosa spekterEsiosa arendus on tööriistade, raamistike, raamatukogude, tarkvara testimise ja palju muu kogum. Ärge laske sellel siiski pelgalt ulatust hirmutada!

Väärib märkimist, et mõned järgmistest kursustest pole tasuta kasutamiseks saadaval. Siiski kinnitame teile, et järgmised soovitused on täiesti tipptasemel.

Lisaks annavad Frontend Mastersi sarnased platvormid teile kiiruse kõigi maailma edukamates idufirmades kasutatavate tehnoloogiatega.

Selle postituse eesmärk ei ole reklaamida esiotsa arendamist kui hobi, vaid anda teile käegakatsutavaid ressursse, et saaksite kogu karjäärivõimaluse kaudu oma karjääri luua..

MDN veebidokumendid

MDN veebidokumendid

MDN (Mozilla arendajate võrk) kavatseb teie tutvust ühel või teisel viisil muuta. See veebidokumentatsiooni platvorm on täielikult pühendatud veebi toimimise reklaamimisele. Siit saate õppida arendaja tööriistade, veebitehnoloogiate ja veebiarenduse kohta ise.

Kui otsite mõnda CSS-i või HTML-i spetsiifikat, ilmub Google’is ja teistes otsingumootorites esimese tulemusena sageli MDN. Juhendid, kirjeldused ja üldised teadmised on üles ehitatud viisil, mis on esiotsa arendajatele mõistlik.

edX esiotsakursused

Esiosa veebiarendus edX

Nagu juhendis varem öeldud, on range õppekava järgimine õppimiseks ja kohanemiseks palju lineaarsem viis. Ja kursustega alustamiseks peate kontrollima, mida edXil pakkuda on. Lisaks sertifikaatide saamisele saate lisaks õppimisele ka soovitud tempos õppida.

edX kursused on põhjalikult üles ehitatud, rõhutades selgesti, et õpilased saaksid aru iga kursuse teema põhialustest. Praegu saate õppida selliseid tehnoloogiaid nagu JavaScript, HTML5, CSS3 ja palju muud.

Kui soovite saada täielikku esiotstarbelist sertifikaati, peate tegema tagasihoidliku investeeringu – 500 dollarit -, kuid see annab teile ka otsese juurdepääsu kursuse juhendajatele ja muule. Paljud töötajad on edX-i abil oma töötajaid sellesse eriprogrammi registreerinud.

Frontendmeistrid

Frontendmeistrid

Frontend Masters sarnaneb bootcampi kogemusega. Sellel platvormil leitavad kursused on äärmiselt põhjalikud, rõhuasetusega pikaajalisele sisule ja projektikesksele õppele.

Siit saate õppida selliste tehnoloogiate kohta nagu React, Vue, Angular, Node.js ja palju muud. Tootmiskvaliteet on äärmiselt kõrge, nii et saate nautida kogemusi, mis on sarnased tegelikul Bootcampi kursusel.

Registreeritud kasutajana saate oma edusamme jälgida saidil Õppige lehel. Sellel lehel jälgitakse teie õppimise edenemist, näidates protsente iga tehnoloogia kohta eraldi, aga ka protsente tervete virnade kohta. See on lõbus viis end motiveerida.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, ei jää teie tööandjal märkamata Frontendi magistriõppe lõpetamine.

Munapea

Munapea

Egghead on väga sarnane eelpool mainitud platvormiga, kuid paistab silma kindlamate ja kokkuvõtlikumate õppetundidega. Näiteks on õppetund „Dünaamiliste loendite loomine loendusvaadete loendis” abil vaid 2 minutit pikk, kuigi see annab teile piisavalt õppematerjali, et kontseptsioonist tõeliselt aru saada.

Egghead pakub õpetusi ja kursusi raamistike, raamatukogude, keelte, tööriistade ja platvormide kohta. Kas soovite õppida mobiiliarendusest? Pole probleem, Eggheadil on kursusmaterjal iOS-i, Androidi ja muude platvormide jaoks.

Aastane hind on tagasihoidlik 250 dollarit, kuid see annab teile juurdepääsu igale saidil leitavale kursusele ja õpetusele. Igat õppetundi saate arutada ka teiste kogukonna liikmetega. Investeerimist väärt!

CSS-nipid

CSS-nipid

Chris Coyier on CSS-i kogukonna absoluutne legend. Ta pole mitte ainult üle kümne aasta kursis CSS-Trikkidega, vaid on ka CSS-i kaasasutaja CodePen – veebiarendajate jaoks populaarne koodijagamisplatvorm.

Üks asi, millesse võite CSS-Trikkides arvestada, on see, et seda värskendatakse pidevalt ning lood avaldatakse praegu trendikatel teemadel ja tehnoloogiatel. Selle tulemusel saate oma oskusi kiiresti üles leida, kasutades paljude saidi autorite pakutavaid õpetusi.

Lühidalt, see on kasulik sait, mida saate oma järjehoidjatesse hoida ja kord päevas kontrollida. Õppematerjalidest endist, aga ka nendega kaasnevatest soovitustest saate tohutult palju kasu.

Šotlane

Ülariiuli veebiarenduse koolitus - Scotch io

Scotch on sama palju õpperessursse kui ka koht veebiarenduse viimaste sündmuste jaoks. Olles tegutsenud alates 2014. aastast – on sait kogunud tohutut jälgimist tuhandete tasuta veebiarenduse õpetuste kõrval.

Šoti autorid keskenduvad suuresti sellistele tehnoloogiatele nagu Vue, React, Laravel, Angular, JavaScript, Node.js jms. Ja ärge arvake, et need on ka mõned põhjalikud õpetused.

Enamasti ehitate reaalseid ja käegakatsutavaid rakendusi. Näit. Kas soovite teada saada, kuidas luua Twitteri klooni Vue ja Adonis? Pole probleem, lihtsalt registreeruge tasuta kursusele ja teid valmistataksegi.

Imeline sait ja ei saa seda uute või olemasolevate esilahenduste jaoks piisavalt soovitada!

Näpunäited: kui võitlust pole, pole ka edasiminekut.

Kuna olete selle kaugele jõudnud, võiksite end proovile panna ka järgmiste näpunäidete järele. Kuigi esiotsa otsimine on tulus karjäärivalik, hõlmab see üsna järsku õppimiskõverat ja üsna suurt peavalu, kui mässite oma pea praegusele ajajoonele ümber.

Sellegipoolest on teie meelitatavate võimaluste jaoks väärt mäest üles lahing!

Õppige mõistlikkuse piires.

Miks sa õpid programmeerima? Kas soovite paremat tööd saada? Kas soovite luua loomingulisi veebisaite? Selgitage välja oma põhjus, sest see tuleb kasuks. See on kasulik neil päevil, isegi nädalatel, kui põrutate pead vastu seina – küsite, kas see kõik on seda väärt.

Leidke oma hõim.

Soovite luua vähemalt paar ühendust mõttekaaslastega ja võimaluse korral isegi mentoritega. Kui läksin oma vanas koolis CS-i õpetajalt Pascali raamatut laenutama, oli ta ülisõbralik ja avatud ideele aidata mind võimalike probleemide korral. Mõelge sarnasele teele kas kohaliku kogukonna või Interneti-kogukondade teiste arendajate leidmise teel. Palju lihtsam on õppida, kui keegi osutab sõrmega sinna, kuhu peate otsima.

Vältige kõige õppimist.

Ärge pange seda, et peate kõike ise teadma. Kui rääkida eesliinist, siis HTML5 ja CSS3-ga alustades on enam kui piisav. JavaScript on nagu koogi jäätumine, seega olge ettevaatlik, kui palju jäätumist saate, kuna võite end üles puhuda! Kui olete põhitõdedega rahul, uurige uusi valdkondi, teemasid ja raamistikke. Siin on võti väikesed ja kompaktsed õppehammustused.

Kui soovite rohkem teada saada, lugege selle postituse autor: Ali Spittel kus ta jagab enam kui 25 näpunäidet uutele arendajatele.

Mine sinna

Mida sa ootad? Minge sinna ja hakake õppima! Kontrollige kindlasti iga paari kuu tagant seda juhendit eesliidese arendamiseks, et saada uusi värskendusi ja näpunäiteid.

Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map