11 vinge iOS-i ressurssi, mis muudavad teid paremaks rakenduse arendajaks

Kas te ei arva, et mobiili kasutajate tähelepanu köitmine turul olevate rakenduste sissevoolu taustal on muutunud väljakutseks?


Seisuga neljas veerand 2019. aasta seisuga on 2,57 miljonit Androidi rakendust ja 1,84 miljonit rakendust iOS-i jaoks. 2018. aastal oli mobiilirakenduste allalaadimise, reklaami ja rakendusesiseste ostude kogutulu 365,2 miljardit dollarit. Prognoosi kohaselt jõuab see arv 2023. aastal 935,2 dollarini, mis tähendab märkimisväärset hüpet peaaegu 2,7X.

Kuid arvestades seda, kuidas mobiilse interneti levik on ületanud pool maailma rahvastikust, pole see statistika sugugi üllatav.

Tarbijad laadivad endiselt alla mobiilirakendusi, ehkki ülemaailmne desinstallimismäär 30 päeva pärast on 28%.

11-vinge-ios-ressursid-mis-saab-teha-sa-parem-app-arendaja-staistaja

See näitab, et kuigi mobiilirakendused on populaarsed, ei piisa enam ainult nende käivitamisest. Selle asemel sõltub rakenduse edukus sellest, kui hästi seda on arendatud, turustatud ja värskendatud. Ja selles artiklis keskendume iOS-i rakenduste arendamisele.

iOS-i rakendused võtavad tordi

IOS-ist rääkides on Apple Store maailmas suuruselt teine ​​mobiilirakenduste pood, mis koostab 2020. aasta lõpuks 5 miljonit rakendust – sealhulgas nii iPhone kui iPad – lisaks. Eelmisel aastal oli Apple’i App Store Store nr 1 USA, kogudes 3X rohkem müüki kui Google Play.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite teha-te-parem-app-arendaja-sensor-torn

Pärast seda, kui tehnikahiiglane oma App Store’i uksed avas, on selle tulusa võimaluse eest koguda üritanud arendajate arv kogu maailmast kasvanud.

Vastavalt Palgaskaala, iOS-i arendajad, kellel on viis aastat kogemust, teenivad USA-s alates 2020. aastast keskmiselt 100 000 dollarit. Suurbritannias saavad nad teenida 36 000 naela. Indias on värskema palga keskmine palk 6,56 000 INR.

Numbrid kinnitavad tõsiasja, et rakenduste arendamine võib põhjustada kõrgelt tasustatavaid võimalusi – kõikjal maailmas. Niisiis, kui olete arendaja, kes soovib liikuda iOS-i mobiilirakenduse arendamise või enesetäiendamise poole, ei peta need iOS-i rakenduse arendusressursid pettumust.

Apple’i arendaja

Digitaalne ressurss

Kui soovite kiiresti õppida iOS-i arendamise köied, siis Arendaja sobib teile. Nagu nimest järeldada võib, on see Apple enda pakutav digitaalne õpperessurss. Arendaja õppesisu on seotud iOS-i arenduse, Xcode’i, Swifti, programmeerimisjuhendite ja esitlustega.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite-te-paremaks-rakenduse-arendajaks-1

Saate kiiresti klõpsata linkidel ja leida ressursse iga Apple’i platvormi (nt MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch ja Apple TV) alt. Lisaks avab ressurss võimalusi ühenduse loomiseks teiste Apple’i arendajatega ja teadmiste vahetamiseks.

iOS-i arendamine eesmärgiga C

Veebijuhend

See on tasuline õpe juhendaja kujundanud veebipõhist tehnoloogiaharidust pakkuv platvorm Treehouse. iOS-i arendus koos Objective-C-ga on algusest lõpuni jälgimissüsteem, mis võimaldab teil liikuda ühest sektsioonist teise, lisades edenedes rohkem õpperessursse.

Õpetus koosneb väiksematest kursustest, mis käsitlevad Objective-C põhitõdesid, Object-Oriented Objective-C, iPhone’i rakenduste arendamist koos Objective-C-ga ja muid – igaüks mitu tundi. Õpetus tutvustab teile ka Apple’i toodete keelt ja kasutajaliidest.

Lynda

Veebijuhend

LinkedIni veebikeskkond Lynda.com on populaarne veebipõhine õppeplatvorm. See pakub ammendavat loetelu kursustest iOS-i rakenduste arendamine. Võite valida ükskõik millise – sõltuvalt teie teadmistest – ja õppida oma tempos hõlpsasti õpitavatest videoloengutest.

Lisaks rakenduste arendamisele, silumisele ja juurutamisele Objective-C-sse uurige ka disainimudeleid, kodeerimise juhiseid ja rakenduse arendamisega seotud olulisi kontseptsioone, nagu näiteks süžeeskeem, mudeli-vaatekontroller ja delegeerimine.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite-te-paremaks-rakenduste arendajaks-2

Lisaks pakuvad mõned Lynda.com-i kursused kontrollnimekirja rakenduse edukaks esitamiseks App Store’is. Iga platvormi kursuse hind varieerub, nii et saate valida endale meelepärasemad kursused.

Virna ülevool

Veebikogukond

Pole küll juhendaja sait, kuid see on suurepärane ressurss iOS-i rakenduste arendamise õppimiseks, kui olete alles algaja. Virna ülevool funktsioneerib rohkem kui Q & Kogukond, mis keskendub programmeerimisele üldiselt, ja see võimaldab teil luua ühenduse ka teiste arendajatega.

Tavaliste programmeerimisprobleemide lahendamiseks saate sirvida isegi koodilahendusi ja katkendeid. Kui teil on mõni konkreetne probleem ja te ei leia üheltki õppematerjalilt sellele kohe vastust, on teie minisait virnade ületäitumine.

Rakenduste arendamine iOS-i jaoks

Apple Podcasti kursus

Tasuta videokursuse on välja töötanud Stanfordi tehnikakool ja selle viib läbi Paul Hegarty. Saadaval vaatamine Apple Podcastides, Kursus pakub tohutut väärtust arendajatele, kes soovivad alustada Apple’i toodete jaoks rakenduste loomise põhitõdedest.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite-te-paremaks-rakenduste arendajaks-3

Saate teada, kuidas kasutada iPhone’i API-sid ja tööriistu, sealhulgas liideseehitajat ja -instrumente ning Xcode’i, hallata rakenduse mälu, kujundada kasutajaliidest multi-touch-tehnoloogiate abil ja luua objektorienteeritud kujundus mudeli-vaate-kontrolleri mustri abil.

Lisaks saate hõlpsalt sirvida videoid ja loenguslaidid, et õppida omas tempos.

Geeky Lemon Xcode juhendid

Apple Podcasti kursus

Geeky sidrun on suurepäraselt tasustatud ressurss iPhone’i, iPadi, iPodi vaatamiseks Apple Watchi ja Apple TV jaoks. Xcode’i juhendid juhendavad teid igal sammul ja õpetavad, kui lihtne on koode kopeerida / kleepida.

Need sisaldavad kõike, mida peate teadma, alates projektide loomisest, vajalikust kodeerimisest, visuaalsest arengust ja paljust muust. Juhendid on põhjalikud ja neid on hõlpsasti järgitav, kasutades selleks ajal Xcode uusimaid versioone.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite-te-paremaks-rakenduste arendajaks-4

Saate tutvuda nende kõigi kursustega siin.

Ray Wenderlichi ajaveeb

Veebikogukond

See ajaveeb on üle 3000 kvaliteetse veebijuhendi kogum, mis aitab algajatel kiiresti õppida iOS-i arendamist. Leiate kursusi kõige keerukamatest teemadest, mis on seotud iOS-i, rakenduste arendamise ja muude ilmsete tehnoloogiatega, mis on selgelt lahti seletatud.

Alates videotest ja netisaadetest kuni kirjaliku sisuni – Ray Wenderlichi ajaveebis leidub kõigile midagi. Samuti on õppijatele mõeldud foorum, kus arutatakse iPhone’i arendamise üle, lahendatakse kõik rakenduse arendamisega seotud probleemid ning võetakse ühendust kaasõpilaste ja ekspertidega.

iOS 11 & Swifti arendajakursus

Udemy kursus

Pole tähtis, kas olete algaja, programmeerija või arendaja, see 34-tunnine range Udemy kursus iOS-i rakenduste arendamisel. Koosneb 250 veebiloengust ja see on täielik tööriistakomplekt kõigile, kes soovivad kujundada selliseid rakendusi nagu iOS 11, ARKit, Depth Photo API ja Swift 4.

11-vinge-ios-ressursid-et-saaksite-te-paremaks-rakenduseks-arendajaks-6

Kursus puudutab Xcode9 ja Swift 4 põhitõdesid ning tutvub seejärel iOS-i edasijõudnute funktsioonidega ja õpetab kloonima ka selliseid populaarseid interaktiivseid rakendusi nagu Instagram, Tinder, Uber ja Snapchat..

Iga loengu lõpus on õppuritel väljakutse täita. Ükskõik, milliseid iOS 11 kasutamise strateegiaid kursusel õpetatakse, saab need kiiresti integreerida reaalsetesse projektidesse. Tasulist tarkvara pole vaja installida. Kodeerimist õpetatakse XCode9-l, mis on tasuta.

iOS 11 alused

PluralSight kursus

Tarkvaraarendajatele sageli Netflixiks kutsutud PluralSight korraldab rohkem kui 5000 iOS-i rakenduste arendamise kursust. Üks populaarsemaid nimetatakse iOS 11 alused, mis võimaldab teil Swift 4 ja Xcode 9-l käivituda, et luua adaptiivse kasutajaliidesega iOS 11-i rakendusi.

Alates iOS-i projektide ja rakenduste ehitusplokkide haldamisest kuni navigeerimisvõimaluste mõistmiseni antakse kursusel uusimaid iOS-i arhitektuuri parimaid tavasid. Kursusele pääseb hinnaga 299 dollarit.

Kui te aga ei soovi investeerida kohe, registreeruge selle 10-päevaseks prooviversiooniks ja vaadake tasuta 200 tundi sisu.

Puuduv käsiraamat

Pehmes köites

Kui olete õppinud iOS-i platvormi ja tunnete Swifti nagu oma käe taga, see raamat aitab teil oma rakenduse App Store’i jaoks ette valmistada. Jah, õige kodeerimine on rakenduse arendamisel oluline element. Kuid see pole nii.

11-vinge-ios-ressursse-et-saaks-teha-sa-paremaks-app-arendaja-5

Enne kui saate rakenduses App Store esitada, peate mõistma brändi ja disaini, oma sihtrühma ja rakenduse käivitamise põhialuseid. Kui kavatsete rakenduse avaldamist tõsiselt kaaluda, täidab see raamat teid asjadest, mida te ei pidanud teie arvates vajalikuks.

Kakaodisaini mustrid

Pehmes köites

Avaldatud tagasiteel 2009. aastal, raamat peab endiselt oluliseks, et iOS-i arendajatele, eriti macOS-i töötavatele, on palju teavet. Kakaodisaini mustrid pole aga amatööridele mõeldud raamat.

Alustatakse peatükiga Model-View-Controller mustrist ja võetakse sealt tempo. Ärge oodake, et teid täidetakse iga tehnikaga. Kuid kui teil on kogemusi iOS-i programmeerimisega, aitab see raamat teil parandada oma oskusi viisil, mida te ei kujutanud ette.

Mähkimine üles

Rakenduse arendamine ja selle avaldamine Apple’i poes on tasuv. Seetõttu pole vahet, kas olete algaja või kogenud iOS-i rakenduste arendaja. Kui teil on idee ja soovite selle reaalsuseks muuta, täiendage oma oskusi mõne nende kursuste abil.

Pealegi annavad teie tehnilised teadmised teile turul alati konkurentsieelise. Seetõttu ärge jätke seda võimalust kasutamata ja jätkake õppimist. Ja kui te ei saa kursust otsustada, võtke juhiste saamiseks ühendust iOS-i asjatundliku rakenduse arendajaga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map