11 ressurss Pythoni õppimiseks algajatele

Uue keele õppimine tapab algajate aja. Kuulsime teie häält ja siin on kureeritud nimekiri parimatest vahenditest Pythoni õppimiseks.


See artikkel aitab teil leida algajatele sõbralikke ressursse kõige populaarsema programmeerimiskeele õppimiseks – Python.

Miks peaksime Pythoni õppima??

Paljud inimesed tahavad nüüd õppida kuuma programmeerimiskeelt, st., Python. Mõnel neist on põhjus ja teisel mitte.

Enne programmeerimiskeele õppimist küsige endalt seda miks sa seda õpid? See küsimus annab teile natuke selgust. Ja teate, mida saate teha, kui õpetate endale seda programmeerimiskeelt. Tõenäoliselt pakuvad need kaks küsimust selge ettekujutuse selle õppimise plaanidest.

Hea tava on teada programmeerimiskeele funktsioone, mida olete huvitatud õppima. Ja mida see teie heaks teha saab? Me vaatame neid kõiki.

Mis on Python?

Python on kõrgetasemeline tõlgendatud ja avatud lähtekoodiga keel. Python toetab nii objektorienteeritud kui ka protseduurilisi programmeerimise paradigmasid.

Miks on Python nii populaarne??

Vaatame Pythoni funktsioone, mis muudavad selle üheks populaarseimaks programmeerimiskeeleks.

Inglise keel nagu Süntaks

Pythoni süntaks on algajatele nii mõnus. Pythoni koodi lugedes tekib tunne, et loete inglise keelt. See vähendas süntaksi meeldejätmise stressi. Kui te ei usu mind, lugege allolevat koodilõiku.

a = 1
b = 1
kui a on b:
printida ("Tere")
a = 2000
printida ("Jah!") kui veel% 2 == 0 prinditakse ("Ei!")

Pythoni suurepärasusega saate tutvuda, kui sellega tutvuda.

Raamatukogud

Pythonil on hulgaliselt sisseehitatud mooduleid ja teeke. Pythoni programmeerimiskeele jaoks on raamatukogude ookean. Moodulid ja raamatukogud muudavad programmeerija elu lihtsamaks. Need aitavad lahendada probleeme, mida Pythoni standardfunktsioonide abil ei saa lahendada.

Dünaamiliselt trükitud

See on dünaamiliselt trükitud keel. Me ei pea muretsema muutujate deklareerimise pärast kodeerimisel. Kui näete muid programmeerimiskeeli, näiteks C, C ++, Java jne.., peame muutujad deklareerima, kasutades mõnda andmetüüpi, mida see programmeerimiskeel toetab. Vaadake näidiskoodi jaotises keel.

# kaasata

int main () {
int a = 1;
printf ("% d", a);
tagasi 0;
}

Vaatame sama koodi Python.

a = 1
print (a)

Python võtab väärtuse põhjal automaatselt muutuja tüübi. See vähendas arendajate jaoks palju aega. Me ei pea muretsema selliste andmete pärast. Lihtsalt määrake see.

Teisaldatavus

Python järgib programmeerimise vanasõna, s.t.., Kood käivitatakse ükskõik kuhu. Saame Pythoni kasutada mis tahes platvormil. Teil on vaja ainult Python suvalise Pythoni koodi käivitamiseks. Python ei hooli sinu platvormist.

Need on Pythoni kõige populaarsemad funktsioonid. Sellel on palju muid funktsioone, mis aitavad arenduses oma eesmärke saavutada.

Mida me saame Pythoni abil teha?

Pythonit saame kasutada enamikus tarkvaraväljades. Vaatame Pythoni tavapäraseid ja enimkasutatavaid alasid.

Masinõpe ja andmeteadus

Eelistatud on Python masinõpe ja andmeteadus.

Saame Pythoni abil keerulisi matemaatikavõrrandeid vaevata arvutada. Meil on raamatukogud nagu pandad, tuimaks, matplotlibiks jne.., mis aitab masinõppe inseneridel ja andmeteadlastel.

Veebiarendus

Seal on Pythoni veebiarenduseks olemas raamistikud.

Pythoni populaarseimad veebiraamid on Django ja Kolb. Django on vastupidavam raamistik kui Flask. Neid raamistikke kasutades saate arendada lihtsa veebisaidi keerukaks veebirakenduseks. Mõlemad raamid on algajasõbralikud ja neid on dokumentatsiooni abil lihtne õppida.

Veebi kraapimine

Veebi kraapimine on Pythoni üks peamisi valdkondi.

Andmete kraapimiseks saame Pythonis veebi indekseerijaid luua raamatukoguga scrap, BeautifulSoup4 ja paljude teistega.

Skriptimine

Korduvate sysadmini ülesannete automatiseerimiseks võite teha sõna otseses mõttes ükskõik mida.

 • Operatsioonisüsteemiga suhtlemine (Windows, UNIX jne)
 • Hoolduse teostamine
 • Rakenduse juurutamine
 • Veebisaidi testimine
 • Andmete allalaadimine

Saame Pythoni kasutada ka selleks GUI (graafiline kasutajaliides) areng, Mängud arendamine koos PyGameVõrgustik programmeerimine jne., kui olete alustanud, saate võimaluse uurida Pythoni maailma.

Loodan, et saate idee, miks Python on nii palju populaarsust kogunud. Sellise kasvava keele jaoks nagu Python on palju ressursse (tasulist ja tasuta) õppimiseks. See on probleem minusugustele algajatele (üks kord). Pythoni õppimiseks on meil palju võimalusi. See on nii segane.

Kuid ärge muretsege, järgnev on hoolikalt kureeritud.

Videokursused

Meil on palju veebisaite, mis pakuvad tasuta ja tasuta videokursuseid. Vaatame nende parimad kursused.

Udemy

Udemy on veebisait, mis pakub veebikoolituskursusi nominaalhinnaga.

Pythoni õppimiseks leiate palju kursusi. Kõige populaarsem, mis on algajasõbralik ja odavam Täielik Pythoni Bootcamp: minge Python 3-s nullist kangelasele.

Udemy Pythoni rada

Pärast lõpetamist saate lõputunnistuse. Kuid see ei lisa teie CV-le mingit väärtust. Tähtis on teadmine, mida kursusest saad, mitte tunnistused.

Minge kursusele ja kontrollige kursuse sisu ja õpitavat. Kui olete kursuse ülesehitusega ja videote eelvaatega rahul, siis otsige seda.

edX

edX pakub kursusi tasuta, kuid kui olete huvitatud lõputunnistuste saamisest, siis peate maksma mingi summa. Need pakuvad suurepärast kursust algajatele Pythoni alustamiseks. Kursus on Sissejuhatus Pythoni: absoluutne algaja.

Minge kursusele ja uurige kiiresti kursuse sisu, et otsustada, kas see sobib teile või mitte. Ärge muretsege, kui te pole kursuse sisuga rahul.

TalkPython koolitus

TalkPython koolitus on kursus, mis õpetab Pythonit projektide koostamise teel.

Koos Pythoni süntaksiga saate teada, kuidas Pythonis projekte teha. Pärast selle kursuse läbimist saate Pythonis töötada oma projektide kallal. Kursus on Pythoni kiirkäivitus, ehitades 10 rakendust. Kursuse hind 69 dollarit eluaegseks kasutamiseks.

Talk Pythoni koolitus

Enne tasulisele kursusele asumist kontrollige kursuse sisu ja sisu.

Corey Schaferi YouTube’i kanal

Algajasõbralik Pythoni õpetused see on täiesti TASUTA.

Corey Scharef

Veebisaidid

Mõnele teist ei pruugi videokursused meeldida. Kui teile meeldib lugeda, siis see jaotis on teie jaoks.

W3koolid

W3Schools on kuulus veebiarenduse poolest. Kuid viimasel ajal lisatud uusi õpetusi nagu Python, Java, C ++, C # jne.., Leiad õpetused siin. Juhendid on täiesti tasuta ja aitavad Pythonit ilma igasuguste pingutusteta õppida.

W3koolid

Programiz

Programizi õpetused on hõlpsasti mõistetavad ja õpitavad. Leiame juhenditest palju näiteid iga kontseptsiooni kohta. Samuti pakub see veebitõlki Pytoni kasutamiseks. Näete kursust siin.

Programiz

Hariv

Hariv on premium õppeplatvorm. Pääsete kursusele siin.

Õpid kõik Pythoni põhitõed ja saad piisavalt teadmisi, et oma Pythoni oskusi veelgi paremaks muuta.

Hariv

Pärast põhiteadmiste lõpetamist hariv, leiate palju muid kursusi, et viia oma Pythoni oskused järgmisse.

Raamatud

Kui teile meeldib raamatuid lugeda, siis on see jaotis teile mõeldud. Vaatame Pythoni õppimiseks kõige populaarsemaid raamatuid.

Pythoni krahhirada

Pythoni krahhiradade raamat õpetab teile loomulikult Pythoni. Raamatus saate töötada ka mõne projekti kallal. Eric Matthes, autor tutvustab teid erinevat tüüpi projektides, näiteks mängude arendamine, andmete visualiseerimine jne., Leiate selle veebisaidilt Amazon.

Pythoni krahhi kursuseraamat

Pea esimene python

Head First Python on raamat, mis õpetab Pythonit igavaks muutumata. Nagu nimigi ütleb, on see ajusõbralik raamat Pythoni õppimiseks. Raamatu saate siit Amazon.

Pea esimene python

Automatiseeri igav asi Pythoniga

Kui soovite Pythoni abil õppida praktilisi asju, siis on see teie jaoks parim raamat. Raamatus käsitletakse Pythoni mõisteid praktiliste näidete abil. Selle lõpus saate oma projekte luua raamatust saadud teadmistega. Saate seda raamatut tellida Amazon.

Automatiseeri igavad asjad Pythoniga

See raamat on saadaval ka Safari.

Õppimine Python

Õppimine Python, 5. väljaanne, on üks populaarseimaid Pythoni raamatuid O’Reilly trükised. Selle raamatu abil saate põhjalikke teadmisi. Raamatut saate osta siit Amazon.

Õppige Pythoni

Järeldus

Enne alustamist lugege läbi kõigi kursuste eelvaated. See aitab palju. Kui teile meeldib viis, kuidas autor asju seletab, siis minge edasi. Pythoni õppimiseks on meil palju võimalusi.

Võite viidata ka ametnikule dokumendid. Algajana võite tunda, et ametliku dokumentatsiooniga alustamine on keeruline. Niisiis, ma soovitan teil võtta keegi artiklis mainitud loendist.

Loodan, et leiate mõnda kasulikku ressurssi, et alustada oma teekonda Pythoni programmeerijana.

Õnnelik õppimine ��

Sildid:

 • Python

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map