5 veebipoe kõige paremini hallatud WooCommerce’i veebimajutus

Veebipoe käivitamine on muutunud sama lihtsaks kui ajaveebi veebisaidi avamine. Tööriistad ja tehnoloogia on arenenud punktini, kus kõik, mida vajate, on toote idee ja võite veebipoe avada juba ühe päevaga.


Peate ikkagi tegelema selliste juriidiliste tegevustega nagu äriüksuse sorteerimine, kuid isegi see veebimüügi aspekt on päevaga lihtsamaks muutunud.

Esmakordselt digimüüjate jaoks on kõige raskem otsustada, millist e-poe platvormi kasutada. Tänapäeval on turul saadaval nii palju tooteid, et võib olla segane mõista, mis muudab need kõik erinevad.

WooCommerce – mis on otse integreeritud WordPress – on tegutsenud kümmekond aastat ja on osutunud üheks kõige usaldusväärsemaks e-kaubanduse platvormiks maailmas. See konkureerib kergesti selliste platvormidega nagu Shopify, Magento, BigCommerce või Weebly. Ja siin on põhjus, miks.

Tasuta, igavesti.

Üks põhjus, miks WooCommerce on veebimüüjate seas nii populaarne, on see, et seda on täiesti tasuta kasutada. Täpselt nagu WordPress, mis on selle e-poe platvormi alustala. Nii WordPressi kui ka WooCommerce’i käitamine on täiesti tasuta, välja arvatud teie hostimiskulud.

WooCommendi funktsioonid

Muidugi, sellega on seotud ka väliskulud, näiteks veebisaidi majutamine ja krediitkaardimaksete töötleja – kuid need kulud püsivad suhteliselt madalad isegi tänapäevaste standardite kohaselt.

A äriplaan firmalt Shopify toob teile tagasi umbes 79 dollarit kuus, võimaldades poole vähem paindlikkust, mida WooCommerce pakub.

Ja viimane, kuid mitte vähem oluline, toetab WooCommerce ka kolmanda osapoole pistikprogramme, sarnaselt WordPressi endaga. See tähendab, et saate sadu tasuta WooCommerce’i laiendusi ametlik pistikprogrammide hoidla.

Jetpack WooCommendi jaoks

Saate valida kõik-ühes-pistikprogrammide hulgast Jetpack, mis parandavad märkimisväärselt teie saidi turvalisust ja kaitset. Ja võite minna midagi sellist Booster – pistikprogramm, mis lisab teile üle 100 turundusriista, mida saate kasutada oma vastloodud veebipoe reklaamimiseks.

Seal on ka WooCommerce’i ametlik laienduste pood – paljud selles poes loetletud pistikprogrammid pole tasuta, kuid võivad pakkuda teie veebipoele palju sügavamat kohandamiskihti.

Kuidas oma veebipoodi alustada??

Olgu, nüüd teate natuke rohkem WooCommerce’i kohta ja miks see võib olla teie esimese veebipoe jaoks kindel valik. Niisiis, kuidas sa tegelikult oma veebipoega WooCommerce’i abil alustad??

WooCommendi koduleht

WordPressi populaarsuse üks põhjus on see, et see on lihtne. Veebisaidi käivitamiseks pole vaja mingeid täiendavaid nuppe ega ülesandeid, mis kehtivad ka WooCommerce’is. Alustamiseks on vaja kahte asja:

 • Veebisaidi hostimise konto.
 • Aktiivne WordPressi install.

Õnneks on see artikkel kõige selle kohta. WooCommerce’i hostimisplatvormi valimisel on tore osa sellest, et teil on vaja teha väga vähe tehnilist haldamist.

Selles artiklis loetletud WooCommerce’i hostimisettevõtted pakuvad nii hostimiskontot kui ka WooCommerce’i aktiivset installimist. Lisaks on teil juurdepääs usaldusväärsele tugisüsteemile, kus saate esitada küsimusi või avaldada oma muret.

Kui peaksite seda käsitsi tegema, on teie parim ressurss WooCommerce’i ametlik dokumentatsioon. WooCommerce’i installimine olemasolevale WordPressi saidile saab praeguse seisuga toimuda mõne hiireklõpsuga. Vaata siia:

WooCommerce'i installimine

Kõik, mida peate tegema, on minna Pluginad -> Lisa uus ja otsige WooCommerce. Pärast seda saate installi juhiseid järgida ja sealt võtta. Mõlemal juhul vaatame lähemalt valikuid, mis teil on hallatava WooCommerce’i hostimise jaoks!

Vajadus

Nexcess WooCommerce'i hostimine

Vajadus on perekonna kaubamärk LiquidWeb – hostibränd, mis on olnud olemas juba veebi algusaegadest peale. LiquidWebis on teadaolevalt WordPressi spetsialiste, näiteks Chris Lema nende poolel, nii et olete kohe nahkhiirtest heades kätes.

Üks asi, mida Nexcess teeb eriti hästi, on integratsioon väliste tööriistade ja platvormidega. Päeva lõpus vajate lisamüügi tegemiseks lisatööriistu.

Lisaks saate ka hallatud hostimiskogemuse. See tähendab, et alati, kui teil on küsimusi või vajate millegi suhtes abi – on alati vähemalt üks tugiisik, kes annab teile abikäe.

Vajalikud funktsioonid

Algajana tahad alustada stardiplaanist. Aastase tellimuse lõpphind ümardab umbes 190 dollarini aastas. See annab teile 30 GB salvestusruumi, 500 tellimust tunnis ja rohkem kui 3TB igakuist ribalaiust. Need on ideaalsed spetsifikatsioonid iga uue veebipoe jaoks.

Ja lisaks täiendatakse stardiplaani järgmiste tööriistade ja pistikprogrammidega:

 • AffiliateWP + otselingi jälgimine
 • WP101 WooCommerce juhendid
 • Kujutiste tihendamine (Jetpack Free kaudu)
 • Astra Pro
 • Kujutise laiskus laadimine (Jetpack Free kaudu)
 • PDF-arved & Pakendamislehed WooCommerce laiendus
 • WP All Import Pro WooCommerce jaoks
 • Triibumaksete värav
 • iThemes Security Pro

Kõigile neile pääseb juurde pärast registreerumise lõpetamist. Täiendavad plaanid (looja, standard, kasv, ettevõte) sisaldavad veelgi rohkem selliseid tööriistu ja pistikprogramme. Üldiselt sobib Nexcess nii algajatele kui ka kogenud müüjatele. Teil on kõik vajalik veebipoe alustamiseks esimesest päevast alates.

Kinsta

Kinsta WooCommerce hosting

Kinsta on mõnevõrra kõigi lahenduste jakk, kui tegemist on lahenduste majutamisega. Nende hostimisteenused ulatuvad esmaklassilisest isiklikust hostimisest keerukamate lahendusteni, näiteks suure jõudlusega WooCommerce’i majutamiseni.

WooCommerce kaupluste ülemistes ešelonides tegelete paljude päringute ja andmetöötlusega, mis tähendab, et teie hostiteenuse pakkuja võimalused on tähtsamad kui kunagi varem.

Kinsta-sugused hostingu pakkujad paistavad selles kõige paremini läbi.

Vaatame mõningaid põhjuseid, miks valida suure jõudlusega hostiteenuse pakkuja:

Kõrgjõudlusega WooCommerce'i hostimine

Uuringud näitavad seda pidevalt aeglane e-poe pood on halva müügitulemuse number üks põhjus. Mõnikord on see seotud halvasti optimeeritud piltidega ja mõnikord on see seotud teie hostiteenuse pakkuja halva serveri jõudlusega. Sellega seoses pakub Kinsta tööriistu ja garantii, et teie WooCommerce pood töötab alati tee peal.

Stardiplaan on umbes 30 dollarit kuus ja see hõlmab kõike alates teie WooCommerce’i poe seadistamisest kuni SSL-sertifikaatideni ja nüüdisaegsete turvafunktsioonideni. Oma poe populaarsuse ja ressursinõudluse kasvades saate oma plaani järk-järgult täiendada.

WooCart

WooCart WooCommerce majutamine

WooCart on meie nimekirjas esimene ettevõte, mis keskendub eranditult hallatavale WooCommerce’i hostimisele. Bränd loodi algselt 2017. aastal ja on sellest ajast alates WooCarti meeskonna pakutavate funktsioonide ja toe tõttu olnud eriti edukas veojõu saavutamisel..

Hallatud hostimise üks peamisi atraktsioone on see, et te ei pea ise tehnilisi hooldusi tegema. Sel juhul, kui teist saab WooCarti klient, hoolitseb WooCarti tugitiimi eest kõik alates installeerimisest kuni asjade seadistamiseni.

WooCarti eelvaate juhtpaneel

Peate ikkagi oma saidi sätteid käsitsi kohandama ja stiili valima, kuid suurem osa raskest tõstmisest toimub teie nimel. Lisaks aitab WooCart rännata teie olemasoleva WooCommerce’i poe (kui teil seda on) nende platvormile tasuta.

WooCarti hostimajutusena valimise põhjuste hulgas peab jõudlus olema loendis väga kõrgel kohal. Ja siin on järgmised põhjused:

 • WooCart kasutab oma taustteabe hostimisteenusena Google Cloud. See on maailmatasemel serveritaristu, millele muidu oleks väga piiratud juurdepääs, välja arvatud spetsiaalselt ehitatud platvormide jaoks nagu WooCart.
 • WooCart skannib ja kontrollib teie kasutatavaid pistikprogramme võimalike jõudluse kitsaskohtade tuvastamiseks. Kui probleeme leitakse, saate need tugimeeskonna kaudu lahendada või pistikprogrammi täielikult keelata.
 • WooCart pühib (optimeerib) automaatselt kõik fotod, mille olete oma poodi lisanud. Järk-järgult muutub see toimivuse pidevaks paranemiseks, kuna suudate pakkuda oma klientidele kiiremini laaditavaid lehti.

Põhipoe plaan algab umbes 60 dollarist kuus. See hõlmab kõiki ülalnimetatud funktsioone, mõõduka piiranguga – umbes 50 000 igakuist külastajat. WooCart ei keela teie e-poe poodi, kui ületate selle limiidi, kuid peate kaaluma täiendamist, kui teie poe suurus ja nõudmine kasvab.

FastComet

FastComet WooCommerce majutamine

FastComet on spetsialiseerunud paljudele hostimislahendustele, sealhulgas WordPressi hostimisele, ühisele põhisuhtlusega hostimisele ja muidugi WooCommerce’i hostimisele. Tagantjärele on see, mis inimesi FastCometi juurde tõmbab, see on tasuta funktsioonide arv, mida nad klientidele pakuvad.

Nimelt:

 • Teie domeeni pakkujalt tasuta domeeni ülekandmine, mis sisaldab ka tasuta üheaastast uuendamist.
 • Tasuta Pilvetulekahju CDN integratsiooni, et saaksite oma veebisaiti teenindada kaupluse külastajatele lähimast kohast.
 • Hallatud & Ööpäevaringne tehniline tugi, vajadusel teie käsutuses tasuta.
 • Tasuta migratsioon olemasolevalt hostiteenuse pakkujalt, kui otsustate minna üle FastCometile. See hõlmab kõike alates teie fotodest kuni tooteteabeni ja kõike muud, mida kasutate oma olemasolevas kaupluses.

See tähendab, et FastComet on populaarne valik mitte ainult teile pakutavatest tasuta lutikatest. See on ka taskukohasus. Jagatud hostimisplaanid algavad kõigest 10 dollarist kuus väga tagasihoidliku hulga ressursside eest.

Saate toetust kuni 25 000 igakuise külastaja jaoks, kus on 15 GB salvestusruumi ja kohe juurdepääs teie kontole. Lisaks on teil spetsiaalne konto juhtpaneel, millel on eraldi juurdepääs sellistele tööriistadele nagu cPanel, ja muidugi ka teie WooCommerce’i juhtpaneel.

Kui teil on pärast algtaseme eelarvelahendust, siis vaadake ainult FastComet. Nende funktsioonide komplekt ja ajakohastatavuse võimalused on tipptasemel!

SiteGround

SiteGround WooCommerce'i hostimine

SiteGround on üks vanimaid veebiettevõtetest, mis on siiani tegutsenud. Ja nende edu levib paljudes erinevates kategooriates ja hostimisvalikutes. Kui rääkida konkreetselt WordPressist, siis on SiteGround nii aktiivne teema- ja pluginate arendaja kui ka usaldusväärne WordPressi hostiteenuse pakkuja. Nende teadmised pole piiratud ühe valdkonnaga, mis teeb neist ohutu valiku, eriti WooCommerce’i vajaduste jaoks.

Alustades WooCommerce'ist

SiteGroundiga alustamine on lihtne. Võite valida, kas alustate oma hostikava värskelt, mida enamasti katab automatiseeritud installiprotsess. Teise võimalusena saate olemasoleva WooCommerce’i veebisaidi üle viia saidile SiteGround ja kasutada ära paljusid unikaalseid funktsioone, mida sellel pakkujal on pakkuda.

Siin on mõned neist funktsioonidest:

 • Igapäevased varukoopiad. Looge iga päev oma olemasoleva veebisaidi koopia, et tagada vajaduse korral oma poe viivitamatu taastamine.
 • AI-põhine rämpsposti kaitse. SiteGround kasutab tänapäevaseid tehisintellekti tehnoloogiaid, et tagada veebipoe rämpsposti ja pahatahtlike robotite puudumine.
 • Automatiseeritud värskendused. SiteGround hoolitseb teie WordPressi automaatse värskendamise eest & WooCommerce’i installatsioonid, et vältida teid kurvist maha jäämist. See hõlmab ka kaitset saidi tahtmatu rikkumise eest.
 • Tasuta SSL-sertifikaat. Veenduge, et pahatahtlike kavatsustega ründajad ei pääse tasuta SSL-sertifikaadiga teie turvalisusest mööda – viisakalt Võimaldab krüptida.

Odavaim pakett algab umbes 10 dollarist kuus ja hõlmab kõiki ülalmainitud funktsioone. Kui teie WooCommerce nõuab rohkem ressursse, on teil võimalus oma plaani ilma seisakuid uuendada. Viimasel ajal on SiteGround hakanud kasutama Google’i pilvplatvormi, mis tähendab, et teile meeldib kogu maailmas parema toimivuse tagamiseks madala latentsusajaga võrk..

Hallatud WooCommerce’i hostimine: kokkuvõte

WooCommerce kaupluste jaoks on professionaalse ja usaldusväärse hostimise jaoks palju valikuid. Lõpuks taandub see teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. Igal hostingu pakkujal on ainulaadne serv või eripära, mida nad saavad oma klientidele pakkuda. Ja see on enamasti see, mille põhjal oma lõpliku otsuse teete.

See kõige paremini hallatavate WooCommerce’i hostimisteenuste ring hõlmab nii algtaseme pakkujaid kui ka tipptasemel professionaalseid teenuseid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map