Teie ettevõtte jaoks 14 parimat hostitud Wiki platvormi

Tänapäeva maailmas loodavad kõik kiiret juurdepääsu teabele.


Ja jätkates selle juurde jõudmist, pole paljud neist nõus numbrit valima ja telefonikõnet alustama. Nad loodavad vastuse kohe leida, mistõttu vajate teadmistebaasi.

Viki abil loodud teadmistebaas võib tõsta klientide rahulolu ja aidata ka teie meeskonnal olulist sisu paremini korraldada.

Neile teist, kes ei tea, mis on wiki, on see serveriprogramm / veebisait, mis aitab kasutajatel tõhusat koostööd teha ja sisu tõhusalt struktureerida. Nii nagu Vikipeedia on üles ehitatud, saate ka teie ehitada sarnase, kuid seda oma ärilistel eesmärkidel.

Võite minna hostitud (SaaS) wiki platvormile või ise hostitavale, kuid ma eelistan viimast. Siin on miks.

Pole mingit stressi asjade seadistamise üle

Kui olete kunagi midagi nullist üles seadnud, teate, kui raske töö see nõuab. Isetehtud vikilahenduse abil peaksite kõik ise õigesti seadistamiseks välja mõtlema. Teisest küljest on hostitud lahendus eelinstalleeritud kõige vajalikuga, nii et seadistamiseks pole midagi vaja.

Säästab aega ja energiat

On selge, et millegi nullist tegemine võtab palju rohkem aega kui selle otse plaadi ees seismine. Hostitud lahenduse abil saate loobuda aeganõudvast seadistus- ja hooldusosast ning liikuda otse olulisele – platvormi kasutamisele.

Selle heledam külg on see, et saate seda vaba aega tegelikult kasutada oma ettevõtte heaks midagi produktiivset teha.

Uued värskendused ja veaparandused

Isetehtud vikilahenduse korral peaksite hoolitsema oma värskendamise ja võimalike vigade parandamise eest. Teisest küljest hoolitseb selle eest hostitud lahendus. Ainus töö, mida teete, on platvormi kasutamine ja võib-olla näpistage siin ja seal natuke asju, et teie äri stiil paremini sobida. See selleks.

Kamatera DokuWiki

Kamatera on siin pakkudes üsna helde DokuWiki 30-päevase tasuta prooviperioodi jaoks. See on PHP-s kirjutatud wiki platvorm, mis võimaldab teil selle ilma andmebaasita kasutusele võtta. See avatud lähtekoodiga tarkvara töötab tavalistes tekstifailides ja ma ütleksin, et selle süntaks on üsna identne sellega MediaWiki kasutab, mis on suurepärane.

Olen kasutanud @dokuwiki peaaegu kümne aasta jooksul enamiku minu isiklike jaoks & professionaalsed dokumenteerimisvajadused. Olen varem sellele raha annetanud.

Eile esitasin projektile oma esimese suhtekorralduse. Loodetavasti esimene paljudest. Tundub vinge tagasi anda!#Hacktoberfest #php

– SyntaxSeed (Sherri W) (@SyntaxSeed) 3. oktoober 2019

Pärast tasuta prooviperioodi lõppu saate vastavalt oma vajadustele valida tasulise paketi.

Zoho Wiki

Kui teil on oma meeskonna jaoks väga erilisi ja konkreetseid vajadusi, siis Zoho Wiki on selle jaoks suurepärane. See muudab meeskondade teadmiste haldamise sõna otseses mõttes imelihtsaks. See võimaldab teil luua tööruume ja lehti, määrata kasutajatele konkreetseid ülesandeid ja isegi kohandada portaali vastavalt teie vajadustele.

Kokkuvõttes saate luua teadmistebaasi, hoida oma sisu hästi turvatud, sobitada oma brändi ja kasutada nende tugevat toimetajat sisu ja mitmesuguste vidinate hõlpsaks loomiseks.

SiteGround

SiteGround on kogu maailmas olnud turundajate ja ettevõtete omanike jaoks usaldusväärne hostimisallikas ning nende Wiki hostimisega saate valesti minna. Nagu nende veebisait väidab, on see suurepärase jõudluse huvides hoolikalt välja töötatud.

Ükskõik, millist Wiki platvormi te otsite, võite olla kindel, et SiteGround saab koormaga hõlpsalt hakkama.

A2Hostimine

Teine väga tuntud hostimise pakkuja, A2Hosting’ud wiki lahendus aitab teil kujundada valitud wiki platvormi, näiteks MediaWiki, DokuWiki või TikiWiki. See hostimisteenuse pakkuja on tuntud oma kiirete kiirete serverite poolest, kuna nad teavad, et laadimisaja teine ​​viivitus võib mõjutada teie põrkemäära.

Lisaks on need võrreldes teiste seal pakutavate hostiteenuse pakkujatega üsna taskukohased. Kindlasti tasub vaadata.

XWiki

Koos XWiki’s pilve hosting, ei pea te muretsema hostimise, versiooniuuenduste, hoolduse ja varundamise pärast. Kõige selle eest hoolitsevad nad ise. Võite alustada nende väikseima plaaniga ja minna edasi, kui nõue tõuseb.

See on avatud lähtekoodiga ja sellel on järgmised funktsioonid:

 • 24/7 jälgimine
 • Õigeaegne varundamine
 • Pilve pole lukustatud
 • Võimalus luua isikupärastatud rakendusi vastavalt teie vajadustele
 • Saab hakkama miljonite lehtedega
 • Ekspertide tugi

Meiega pole harva probleeme @xwikiorg ja kui me seda teeme, on see tavaliselt kasutaja viga (köha … köha … @massonpj). Aga kui meil on küsimus või vajame abi, siis meeskond kell @XWiki oleme alati kiire vastusega, lahenduses põhjalik ja kannatlik meie töötajatega. Aitäh!

– OpenSourceInitiative (@OpenSourceOrg) 11. veebruar 2020

XWiki kasutavad mõned suured nimed, näiteks Amazon.

Nuclino

Kui paned palju rõhku tootlikkusele, siis Nuclino võib lihtsalt olla see, mida otsite. Nende ettevõtte wiki muudab dokumentidele ja teabele juurdepääsu ühe platvormi kaudu ülilihtsaks ja teostatavaks.

Nagu iga teinegi wiki platvorm, aitab Nuclino sisemiste linkide abil ühendada teadmisi kõigi meeskonnaliikmete vahel. See on palju parem kui eraldi hajutatud kaustade, failide või dokumentide olemasolu.

Samuti saate klastrite abil, mida tuntakse ka hierarhiliste siltidena, kuvada sama leht erinevatel otsingupäringutel, nii et neid oleks lihtsam leida. See lahendus on üldiselt kiire ja muudab koostöö imelihtsaks.

Koosmõju

Atlassian’s Koosmõju võib olla oluline meeskonnatöö kujundamiseks ja tõhusaks koostööks. Selle abil saate luua oma meeskonnale ülilihtsa teadmistebaasi, et leida vastuseid ühe katuse alt. Peale selle saate koostada kohtumiste märkmeid, projektiplaane ja luua oma täielikult funktsionaalse tööruumi.

Vastutasuks saab teie meeskond teha teateid ja saada tagasisidet kõigilt. See aitab väärt ideid ja kontseptsioone valideerida. Üks asi, mis mulle selle teenuse juures kõige rohkem meeldib, on see, et sellel on mallid peaaegu igaks otstarbeks. Te ei pea midagi nullist kirjutama ja jagama. Kasutage lihtsalt malle, sisestage oma andmed ja teil on hea minna.

Confluence’i kasutab üle 40 000 kliendi, sealhulgas ka Audi, Jaotuspunkt, ja Blend.

Mõiste Wikis

Ühildub Maci, Windowsi, Mobiilide ja Veebiga, Mõiste Wikis on veel üks suurepärane võimalus meeskondadele ja üksikisikutele. Olgu tegemist dokumentide, märkmete, eesmärkide või ettevõtte tavadega, saate kõike hõlpsaks juurdepääsuks talletada.

Nende pukseerimisredaktoriga saate kohe lisada faile, multimeediumit ja palju muud. See teenus sobib kõigile ja kõigile, kuna te ei vaja isegi üksikuid tehnilisi teadmisi. Ja sama on nende koostöösektsiooniga. Saate lisada kommentaare, nimetada liikmeid, jagada faile ja isegi kõik kokku viia, et arutada olulisi üksikasju.

Võimalus manustada üle 50 erineva rakenduse muudab selle kirsiks.

Papüürid

Veel üks teenus, mis pakub pukseerimisredaktorit, Papüürid on selles nimekirjas raske ületada. On mõistlik öelda, et nende funktsioonid on hoolikalt välja töötatud, et mitte kummarduda teiste teenuste vastu, kuna neil on sõna otseses mõttes kõik, mida te võiksite otsida.

Märkmeid, faile, dokumente, vorme ja muid elemente saate oma liikmetesse lohistada. Päeva lõpus saate sujuvalt aruandeid vaadata ja oma töövoogu analüüsida.

Nende otsingufunktsioon on üks mugav tööriist, mille abil saate teada, kus teie failid asuvad, ja neile igal ajal juurde pääseda. Üldiselt on seda liiga palju ja saate neid kõiki proovida oma 15-päevase tasuta prooviversiooni abil.

Kõik vastused

Kõikehõlmav kõik-ühes teadmiste haldamise süsteem, Kõik vastused läheb nende nime järgi. See vastab teie teenusega kõigile teie küsimustele. Teil võib olla kogukonna jõud, wiki, Q & Jaotis ja töövoog koondatakse ühte süsteemi. Ja parim osa? Kõigile neile pääseb juurde ühe taskukohase hinnaga.

Kokkuvõtteks võite jagada tehisintellekti abil teadmisi, korraldada küsimusi ja vastuseid, luua uut ja ajakohastatud teavet ning lõpuks kokku hoida palju aega..

Enne nende tasulise plaani sõlmimist saate kasutada nende tasuta prooviversiooni.

Kipwise

Võimalusega integreerida Slackiga, Kipwise paneb koostööd steroidid. Nende kiire otsingu funktsioon võimaldab teil soovitud asju leida kogu vestluse ajal või isegi piletile vastates, säästes sellega tohutult aega.

Mõne muu funktsiooni hulka kuuluvad:

 • Võimalus meelde tuletada tiimikaaslasi, enne kui nende kohta küsimusi esitada, otsingufunktsiooni kasutamise kohta
 • Määrake konkreetsetele liikmetele konkreetsed küsimused, mida käsitleda
 • Määrake liikmed sisu üle vaatama, et see oleks ajakohane
 • Looge uimastatud struktureeritud sisu
 • Tööaja säästmiseks pääsete juurde mallidele
 • Manustage elemente erinevatest allikatest

Kõigi nende suurepäraste funktsioonide abil on toote demo ajastamine üsna keeruline.

Plaat

Plaat võimaldab teil oma sisu korraldada ja olulisemad hõlpsasti juurde tõmmata. Meeskonna liikmed saavad reaalajas kommenteerida, luua uut sisu ja pidada arutelusid.

Geniaalne funktsioon, millest tasub rääkida, on WYSIWYG-redaktor. See pole mitte ainult ülilihtne kasutada, vaid tunneb ära ka dubleeriva sisu ja hoiab ära tahtmatute uute koopiate loomise isegi siis, kui kaks erinevat liiget vajutavad korraga nuppu „Salvesta”. Slabil on vigu väga vähe.

Nende otsingufunktsiooni abil saate kiiresti olulisi andmeid otsida ja funktsioonide täiustamiseks integreerida hulga kolmanda osapoole rakendusi.

Archbee

Kasutavad sellised ettevõtted nagu Portfolio box ja ColorElephant, Archbee pakub käputäis huvitavaid ja kasulikke funktsioone, mis ainult muudavad teie ettevõtte koostöö lihtsamaks. Nende toimetaja sarnaneb Slab’iga ja see hoiab ära sama faili salvestamise konflikti eri liikmete poolt.

Lisaks saate:

 • Manustage diagrammid
 • Jagage dokumente
 • Juurdepääs koodiredaktorile, et tulla programmidega reaalajas
 • Otsige kohe faile ja teavet
 • Vaadake iga liikme statistikat

Võite alustada tasuta.

SlimWiki

SlimWiki paistab rahva hulgast pisut silma, kuna nad pööravad kujundusele ja kasutajakogemusele palju tähelepanu, aidates teil rohkem äritegevusele keskenduda. Tavaliselt võib sõna “wiki” kuuldes näha igavat visuaali. Kuid SlimWiki puhul see nii pole.

Neil on vapustav paigutus ja tüpograafia, mis võib liikmete seas märkimisväärselt tootlikkust tõsta. Mitte ainult seda, vaid saate ka faile jagada ja vaadata lehe redigeerimise ajalugu. Teie üksikuid andmeid hoitakse turvaliselt ja privaatsena, nii et selle pärast pole vaja muretseda.

SlimWiki töötab nii mobiilse kui ka töölauaga.

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud Wiki hostimislahenduste loend aitab teil paremini otsustada, mis on teie ettevõtte jaoks parim. Mõnel neist on täieõiguslikud koostöösüsteemid, mõnes mitte. Sõltuvalt teie vajadustest leiate oma vaste hõlpsalt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map