Hankige oma tootepromo jaoks täiuslikke aktsiavideoid

Kui soovite suunata hõivatud liiklust, peaks teie prioriteet olema videosisu.


Kogu maailmas tehtud uuring väitis, et videosisu suudab vaatajaid teksti- või graafilise sisuga võrreldes 90% rohkem köita. Enam pole saladus, et audiovisuaalsel sisul on inimese ajule suurem mõju ja inimesed saavad seda teavet pika aja jooksul säilitada. Mis võrdub lihtsalt suurema kaasatuse ja tohutu investeeringutasuvusega (ROI)

Turundajate ja ettevõtete omanike jaoks on videoreklaamikampaaniate tootmiskulud tekitanud aga tohutut muret. Seda probleemi saab hõlpsalt lahendada aktsiavideote abil.

Järgnevalt on toodud mõned parimad videote pakkujad teie järgmise toote reklaamikampaania jaoks.

Pexels

Pexels on üks populaarsemaid saite tasuta videote saamiseks. Võite otsida veebivideokogudest ja valida oma turunduskampaaniate jaoks kõige sobivamad.

Enamik turundajaid eelistab aktsiavideote hankimisel Pexelsit. Noh, see sait pakub ka aktsiapilte.

Kõik Pexelsis saadaolevad videod on autoriõiguseta vabad ja saate neid videoid kasutada oma reklaamikampaaniate jaoks või muul professionaalsel eesmärgil. Kui soovite annetada kvaliteetsete piltide ja videote jaoks, olete te siiski rohkem kui teretulnud.

Shutterstock

Kui olete professionaalne turundaja ja otsite oma turunduskampaaniate jaoks ainult professionaalse kvaliteediga aktsiavideoid, siis peaksite seda saiti otsima.

Shutterstock professionaalsetele turundajatele ja digitaalsetele ettevõtjatele on pakkuda üks suurimaid kvaliteetseid videokogusid.

Kvaliteetse video allalaadimiseks peate aga Shutterstockile maksma lisatasu kuutasu eest. Võite valida nende aastaprogrammi või igakuise tellimispaketi vastavalt oma vajadustele.

Sõltuvalt teie kasutusest ja kvaliteedinõudlusest määratakse hind.

Kõigi Shutterstocki raamatukogus leiduvate videote autoriõigused on vabad ja neid videoid saate muuta vastavalt oma ettevõtte vajadustele.

Samuti pakuvad nad laia valikut lahendusi kõigi teie sisuturundusega seotud vajaduste rahuldamiseks. Juurdepääs nende pildi- ja muusikakogule pääseb väikese kuutasu eest tasumisega. Kui soovite oma publikut köita professionaalse kvaliteediga videote, piltide või muusikaga, siis pakub Shutterstock teile oma raha eest parimat lahendust.

Envato elemendid

Envato elemendid ei ole ainult filmimaterjalide jaoks, vaid on ka palju muud. Kui olete professionaal, olete nõus rohkem teada saama videoturunduse või sotsiaalmeedia kanalite optimeerimise kohta, siis sellel veebisaidil on teie jaoks õige tööriistade ja õpetuste kollektsioon.

Kui alles alustate ja soovite oma tooteid või teenust reklaamida, kasutades videosisu, siis sellel platvormil on kõigepealt tohutu hulga videoid,. 

Samuti saate juurdepääsu nende varupiltide kogule ja heliteekide raamatukogule, mis aitab teil teha teravat reklaamvideot. Lisatasu paketiga saate aga ka õpetuse videoid ilma lisakuludeta. Videoõpetused aitavad teil tutvuda videoturunduse üksikasjadega ja kuidas aktsiavideoid turunduskampaaniate hoogustamiseks optimeerida.

Videoplokid

Videoplokid on kaasaegse veebiettevõtte jaoks tohutu laos toodetav videoteek.

Paljud vabakutselised ja sotsiaalmeedia mõjutajad seisavad silmitsi väljakutsetega oma videote jaoks õige muusika ja pisipiltide loomiseks piltide saamiseks. Isegi ajaveebide pidajate arvates on täiusliku animeeritud efekti loomine väga keeruline, et muuta nende blogipostitused huvitavamaks. Videoblocks on kõigile nendele probleemidele lahendusi leidnud, tutvustades oma tohutut tasuta teede, videote ja animeeritud efektide veebipõhist raamatukogu.

Samuti saate hankida animeeritud klippe, järelmõjusid ja mitmesuguseid muid huvitavaid tööriistu, et luua oma turunduskampaania jaoks hämmastavaid sotsiaalmeedia postitusi.

Vimeo

Vimeo on võtnud kasutusele teistsuguse lähenemise, et viia videoturunduse protsess järgmisele tasemele. Teil on võimalik kogeda tipptasemel kinematograafia- ja videograafiaoskusi igal sellel platvormil saadaoleval videol.

Vimeol on kõigile tasuta põhipakett, mida saab kasutada ka algajatele. Samuti saavad kasutajad oma nõudmistele vastavat teenusepaketti uuendada. Nad pakuvad ka voogesitusteenuseid, mis aitavad teil kogeda suurepärase kvaliteediga videote otseülekandeid.

Suurim eksklusiivsete materjalide kogu, mille on loonud mõned parimad kinematograafid, ja see tegur teeb selle platvormi konkurentidest silmapaistvaks.

Adobe Stock

Adobe on peaaegu muutunud foto- ja videotöötlustarkvara sünonüümiks ning mõned suurepärased loojad vannutavad seda kaubamärki. Kuid väga vähesed inimesed on teadlikud Adobe pakutavatest videote ja piltide teenustest. 

Adobe pakub laia valikut redigeerimistarkvara teenuseid, mida kasutatakse piltide, videote ja vektorpiltide redigeerimiseks. Samuti pakub Adobe hämmastava graafika loomiseks mõnda tipptasemel tööriista, näiteks Adobe Illustrator.

Adobe kasutab krediidisüsteemi ja piltide või videomaterjalide kasutamiseks peate need krediidid ostma. Erinevatel aktsiapiltidel ja videote krediidireitingutel on erinev väärtus ja sõltuvalt pakist saate selle osta. Adobe Stock sobib suurepäraselt neile turundajatele, kes peavad looma väikese eelarvega uimastamise reklaamikampaania.

Videvo 

Kui otsite tasuta suurepäraseid kvaliteetseid videomaterjale, siis Videvo on teie jaoks ideaalne koht. Teie sotsiaalmeedia postituste hoogustamiseks on tohutu kogum tasuta materjale, pilte ja muusikat.

Kui soovite aga videoid kasutada professionaalseks otstarbeks, saate valida ka nende premium-sarja videomaterjali. Videvos on tohutu kollektsioon esmaklassilist videomaterjali, mida saab kasutada turunduskampaaniate jaoks peaaegu igas nišis. Enne ostu sooritamist saate vaadata ka kogu materjali, mis on suurepärane omadus. Lihtne ja hõlpsalt kasutatav liides on teinud selle saidi turundajate ja ettevõtete omanike seas väga populaarseks. 

Pixabay

Pixabay on sotsiaalmeedias mõjutajate seas väga populaarne autoritasuta pilt. Aga kas teadsite, nad pakuvad ka aktsiavideoid?

Parim osa Pixabay kohta on see, et selle platvormiga liitumiseks pole vaja raha. Samuti on kõik pildimaterjalide teekil olevad pildid ja videomaterjalid Pixabay litsentsil ning igaüks saab neid pilte ja videoid kasutada mis tahes sotsiaalmeedia kanalil. 

Kui soovite luua hämmastavat reklaamivideot, mis on ka tasuta, siis võib Pixabay olla teie jaoks ideaalne valik. Võite hankida ka autoriõiguseta muusika, illustraatorid ja vektorid. 

Videezy

Kui teie eesmärk on teha oma klientidele karge reklaamvideo, siis Videezy võib olla parim lahendus kõigi teie vajaduste jaoks. See sait on tuntud selle poolest, et see on universaallahendus turundajatele kogu maailmas.

Sotsiaalmeedia mõjutajate jaoks on saadaval palju tasuta videomaterjale, mis on samuti saadaval ning need videod on teiste vabade stock-videotega võrreldes paremad. Saate hõlpsalt meisterdada karget reklaamvideot mis tahes nišil.

Samuti võite liituda Videezy pakutava professionaalse programmiga, et nautida tohutute videomaterjalide ja järelmõjude raamatukogu kõiki eeliseid.

Mixkit

Mixkit on tasuta video- ja muusikateenuste pakkuja. Sellel saidil on kõik ressursid, mis aitavad teil mõne minuti jooksul teha nutitelefoni. Neid jälgi on lihtne redigeerida ja need sobivad suurepäraselt ka algajatele. 

Coverr

Coverr on üks parimaid videomaterjalide pakkujaid ja see sait pakub kogu sisu tasuta. Erinevalt teistest tasuta videomaterjalide pakkujatest värskendab see sait regulaarselt oma videoteeki ja kogu sisu on saadaval 4K eraldusvõimega variandiga. 

Selle saidi stock-ülesvõtete abil saate hõlpsalt teha karge ja selge ärivideo, kuna sellel saidil saadaolevad videofotod on redigeerimise katsetamiseks piisavalt pikad. Kaadrite allalaadimisel pole piiranguid, nii et saate alla laadida kõik vajalikud ressursid uimastamise reklaamvideo meisterdamiseks.

Järeldus

Videosisu on kogu Internetis ja iga legendaarne turundaja ennustab reklaamvideo kasvavat ulatust. Kui soovite oma potentsiaalsete klientide kaasamismäära tõsta, saate nende varude videote pakkujate abil oma toodete ja teenuste jaoks suurepärase video meisterdada..

Reklaamvideo tootmiskulud võivad kulutada tohutu osa teie kasumimarginaalist ja saate säästa raha, valides lihtsalt ülaltoodud saitide aktsiavideod.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map