9 parimat videoturunduse tööriista müügi ja bränditeadlikkuse suurendamiseks

Iga ettevõte peaks muutma videoturunduse oma strateegia lahutamatuks osaks, et jääda klientide radadele.


Vooruse mõttes on videoturundus lihtsalt protsess, mille käigus kasutatakse videoid, et näidata oma toodet või teenust oma vaatajaskonna ees. See võib teie ettevõtet aidata mitmel viisil, näiteks:

 • Suurendada müüki
 • Suurendage liiklust
 • Suurendage veebisaidil viibimise aega
 • Kaasake publik
 • Genereerige juhtmeid
 • Parandage oma toote / teenuse mõistmist

Seda öeldes pole efektiivse videoturunduse integreerimine oma strateegiasse sugugi nii lihtne. Lihtsalt video loomisest ja seejärel sotsiaalmeedias jagamisest lihtsalt ei piisa. Selles on palju muud ja ma usun, et allpool nimetatud tööriistad aitavad teid selles osas kindlasti.

Kui see kõlab huvitavalt, hüppame kohe sisse.

Animoto

https://d14pr3cu5atb0x.cloudfront.net/cms/business-video-maker-for-marketing-videos-landscape-c9e37187b1.mp4

Animoto võimaldab teil luua tähelepanu haaravaid videoid, mis aitavad liiklust juhtida, müüki suurendada ja oma publikut köita. Sellel on tohutu kogum videofilme, pilte, klippe, muusikat ja muud vara, mida saate kasutada mis tahes valdkonna videote loomiseks.

Saate oma videoid veelgi kohandada, vesimärki lisada ja isegi erinevates sotsiaalmeediaplatvormides jagada. Ainult ühe tellimusega saate luua nii palju videoid, kui soovite, ja seda ka 1080p HD-kvaliteediga. Võite kasutada nende tasuta paketti või uuendada nii madalale kui 5 dollarit kuus.

Brightcove

Täielik videoturunduse komplekt, Brightcove, on teie ettevõtte jaoks lihtne, kuid väga tõhus. See on kõik-ühes videoturunduse lahendus, mis võimaldab teil teha järgmist:

 • Videotöötlus
 • Otseülekanne
 • Sisuhaldus
 • Video avaldamine
 • Ümberkodeerimine
 • Analüüsige jõudlust

Saate oma videopleieri kokku panna ja manustada kuhu iganes soovite. Tegelikult saate nende süsteemis oma videoid jagada mitmel platvormil ilma, et peaksite neile käsitsi sisse logima. Kui teil on Brightcove, peate väljaspool seda tegema palju vähem asju, kuna neil on juba sisse ehitatud palju videoga seotud funktsioone.

Võite alustada nende tasuta prooviversiooniga.

SproutVideo

Suurepärane müügivihjete genereerimiseks ja liikluse juhtimiseks videoturunduse kaudu, SproutVideo asutati aastal 2010, kuid sai kiiresti usaldusväärseks võimaluseks.

Sellel on hunnik tööriistu, mida saate kasutada oma videoturunduse mängu laadimiseks, sealhulgas täiustatud videopleier, millel on ühiskondlik jagamine ja koodi jagamise valikud. Samuti on sellel sisseehitatud CTA-d ja lõppkaardid, et vaatajate huvi äratada.

ma pean ütlema @suprovideo omab PARIMaid klienditeeninduse / tugidokumente mis tahes platvormil, mida ma kunagi kasutanud olen. Alati on hea meel nende toodet kasutada ja oma meeskonnaga vestelda!

– Kate Goldsmith (@KGoldsmithMKTG) 15. august 2019

Lisaks saate oma videole lisada pliihõive vormi, mis integreerub juhtivate platvormidega nagu MailChimp ja Jaotuspunkt.

Sellel on ka muid funktsioone, näiteks video SEO, jõudluse jälgimine ja palju muud. Siit saate tasuta alustada ja sealt kaasa võtta.

Pommipomm

https://content.bombbomb.com/90a48366-3e1c-47e4-b497-9eaf5aa612ac_H264Main.mp4

Kui te pole e-posti turundaja, võib lugejate kleepimine teie e-kirjadele olla keeruline. Siiski, kasutades Pommipomm, saate vähemalt asju palju paremaks muuta, lisades sellele videoid. See on nagu videoturunduse ja meiliturunduse lisamine tõhusa tulemuse saavutamiseks.

See aitab teie meilidel silma paista, et enamik neist oleks ainult lihttekst. Teil on vaja ainult installida BombBomb Chrome’i laiend ja / või mobiilirakendus, salvestada selle kaudu oma video ja seejärel manustada see oma e-kirjadesse. Kui te ei soovi värsket videot salvestada, saate oma kogust valida isegi ükskõik millise video.

Vyond

Sadade mallide, tuhandete varade ja hunniku kohandamisvõimalustega, Vyond võib imeliste videote loomise koorma kanda. Alates nullist kuni lõpuni saate täielikult kontrollida visuaale, fonte, heli ja kõiki faile. Tegelikult on see tööriist üles ehitatud viisil, mis aitab teil oma ideedest huvitavateks videoteks muuta.

Siin on Vyondiga loodud video näide:

Videote animeerimine muudab kogu asja palju paremaks, kuna selle nõudmine on suur. Teil pole vaja isegi animatsiooni tundmist. Teil jääb vaid valida mall ja mängida elementide ja funktsioonidega, et tulla välja oma professionaalse selgitaja tüüpi videoga.

Šakr

Saate oma brändi jaoks luua suurepäraseid videokampaaniaid Šakr. Sotsiaalmeediaplatvormidelt heade tulemuste saavutamiseks peate pidevalt värsket sisu ja peamiselt videoid postitama. Seda meeles pidades on Shakr üles ehitatud viisil, mis võimaldab teil palju kiiremini ja tõhusamalt luua videopartiisid.

Saate videoid renderdada ülikiirena, kuni punktid, kus murdosa jooksul saab renderdada üle 500 video. Ja pärast seda saate oma kampaaniad aktiveerida juba samal päeval, et asjad sujuks.

Vidyard

Kõik-ühes videoturunduse lahendus, Vidyard on sõna otseses mõttes kõik, mida vajate. Tõenäoliselt poleks teil vaja seda tööriista haarata muude tööriistade otsimiseks.

Ja miks ma seda ütlen?

Seda seetõttu, et see tööriist võimaldab teil:

 • Hostivideod
 • Integreerige videod e-kirjadesse ja sisusse
 • Lisage videopleierile CTA-d, lõppkaardid ja vormid
 • Optimeerige videoid SEO jaoks
 • Looge parimate videote jaoks jaotur
 • Kaasake videopleieri isikupärastatud funktsioonid
 • Analüüsige jõudlust Internetis

Nagu @HubSpot Turundus Pro & Sales Pro kasutaja, mul on juurdepääs Vidyardile. Siiamaani on kõik korras.

– �� Randy Milanovic (@ kayak360) 25. märts 2020

Vidyardit usaldavad ja kiidavad mõned suurimad nimed, nagu LinkedIn, Microsoft ja S&P globaalne. Nende proovimiseks küsige kindlasti tasuta demo.

Wistia

Kui näete vaeva, et luua ühendust oma vaatajatega, Wistia saan selle teie jaoks kindlasti parandada. Esiteks võimaldab see hostida videoid nende platvormil, millel on üks kõrgeima kvaliteediga taasesitusi. Saate lisada logo, muuta värve ja isegi vorme, linke ja CTA-sid kokku panna.

Saate oma vaatajatele pakkuda reklaamivaba kogemust ja isegi luua minikanali, mis tutvustab teie valitud videoid. Peale selle saate ooteaja pikendamiseks automaatselt ühte videot teise mängida.

Rääkides oma vaatajaskonnaga ühenduse loomisest, võimaldavad need kasutada vaataja andmeid uute inimesteni jõudmiseks ja olemasolevate ümberhindamiseks erinevatel platvormidel. Võite jäädvustada nende e-posti aadressid ja teavitada neid alati, kui uus video langeb.

SEO pärast muretsemine?

Ära.

Wistia optimeerib videod otsimootori jaoks, lisades skeemimärgistuse (JSON + LD) ja teeb kogu raske töö taustal.

Lõpuks saate integreerida CRM-i, et asjad täielikult kontrolli alla saada.

Vimeo

Vimeo on viimasel ajal tõesti nende mängu ülendanud ja muutunud senisest palju paremaks. Tegelikult on sellest nüüd paljudele inimestele saanud videomängusüsteemide valik. Ja miks ei võiks see olla kõigi nende uskumatute omadustega?

Vimeoga saate teha järgmist.

 • Hostivideod
 • Tehke koostööd meeskonnaliikmetega
 • Viige läbi vajalikud turundusstrateegiad
 • Mõõdetakse jõudlust sügaval tasemel

Oma videote üleslaadimiseks ja nende korraldamiseks vastavalt soovile saate 7TB salvestusruumi. Videopleier võimaldab teil lisada CTA-sid, manustada ükskõik kuhu, hõivata e-posti aadresse ja integreerida oma lemmikturundustarkvaraga. On veel palju funktsioone, mida soovite uurida, nii et võite alustada juba 20 dollariga kuus.

Järeldus

Hämmastavate videote loomiseks, müügivihjete genereerimiseks, kaasamiseks ja investeeringutasuvuse suurendamiseks valige mõni ülalnimetatud videoturunduse tööriistadest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map