20 saiti, kus saate oma veebisaidile litsentsitud TASUTA pilte

Nagu Fred R. Barnard õigesti ütleb – pilt on väärt tuhat sõna


Veebisaidi fotod, artikkel aitavad punkti paremini selgitada. Võite kasutada oma blogipostituse esiletõstetud pilti artikli sisus, sotsiaalmeedias jne.

Siiski leidmine litsentsitud tasuta pilte võib olla palju vaeva. Enamik pilte, mis on tasuta saadaval, on kas eraldusvõimega, hägused või vesimärgi alla. Kuid tänu järgmistele veebikohtadele, kust saate litsentsitud tasuta pilte oma veebisaidile üles panna.

Pixabay

Kõik pildid peal Pixabay on üles laadinud Ameerika mittetulundusühing Creative Commons, mida juhib Ryan Merkley. Sellel on miljon kasutustasuta fotot, mis on laialdaselt saadaval äriliseks kasutamiseks. Pixabay on üks järgmistest minu lemmikud, ja saate peaaegu igat tüüpi pilte, sealhulgas:

 • Loomad
 • Inimesed
 • Toit
 • Kohad
 • Tehnoloogia
 • Haridus
 • Äri
 • Arvuti
 • Tervis

Pixabay’is leiate mitte ainult fotosid, vaid ka videod, vektorgraafika & illustratsioonid. Ja kui olete arendaja, siis armastate Pixabay API.

Unsplash

Tehke kõike, mida soovite teha Unsplash kõrge eraldusvõimega fotod TASUTA. Viimasel ajal käivitas Unsplash API, nii et kui teil on idee luua rakendus, plakat jne.10, proovige.

Kui tellite nende meililisti, saate iga kümne päeva tagant kümme fotot, mida jälgivad erinevad fotograafid. Muidugi on sellel traditsiooniline otsinguriba, kust saate oma eelistustele vastavaid pilte leida.

DeviantArt

Deviant Art on üle 3 miljoni kasutaja ja see on kogukonnapõhine teenus. Nende pilte saate tasuta vaadata, kui olete neile krediiti andnud. See keskendub peamiselt animetega seotud sisule.

Flickr

Flickr on täis üle 13 miljardi foto. Pärast registreerumist saate täieliku juurdepääsu selle rikkusele. See pakub oma kasutajatele 1000 GB fotomahtu. Enne salvestamist saate oma fotosid ka redigeerida. Automaatne varundusfunktsioon tagab, et ükski fotodest ei lähe kaduma.

Kuid on üks saak; mitte kõigi fotode litsents pole tasuta. Nii et peate filtri rakendama järgmiselt.

Gratisograafia

Grastisograafia pakub kvaliteetseid pilte ilma igasuguste piiranguteta. Kõigil piltidel klõpsab Ryan McGuire.

Getty pildid

Getty pildid on mitteärilistel veebisaitidel või ajaveebides tasuta, kuid teatud piirangutega. Te ei saa oma saidil alla laadida ja üles laadida; selle asemel saate pilte manustada.

Getty Images on tuntud kvaliteedi poolest ja saate fotosid peaaegu kõigist kategooriatest.

Realistlikud kaadrid

Realistlikud kaadrid, on Creative Commons Zero litsentsiga, see on veel üks fotode jagamise teenus. Nad lisasid igal nädalal seitse uut fotot.

Pixi elu

Pixi elu on sorteeritud galerii kronoloogilistesse kategooriatesse. Samuti saate valida fotograafide järgi sorteeritud fotosid.

Tasuta loodusvara

Ainult loodusele pühendatud, Tasuta loodusvara on loonud Adrian Pelletier. Seda uuendatakse iga päev.

Magdeleine

Kujutiste filtreerimine domineeriva värvi põhjal aitab Magdeleine et ülejäänud hulgas silma paista.

StockSnap

StockSnap, tehtud Snappa poolt, see on suurepärane eraldusvõimega fotode ladu, kus on üle 100 kategooria. Kõik fotod antakse välja Creative Commons – CC0 all, mis tähendab, et omistamine pole kohustuslik.

Kaboompics

Koos tagasihoidliku otsimootoriga, Kaboompics pakub meile värvipaletti koos heksakoodidega, mida saame kasutada.

Reisikohvik

Reisiblogi või veebisaidi pidamine?

Reisikohvik hämmastab teid erinevate koha piltidega.

ISO Vabariik

ISO Vabariik, asutanud disainer ja fotograaf Tom Eversley, pakub mitmeid kõrglahutusega pilte loominguliste isiklike ja äriprojektide jaoks.

MMT

Hetk (MMT), Jeffrey Bettsi asutatud, sisaldab peamiselt looduse, linnade ja infrastruktuuri poole liikuvaid pilte.

Pexels

Pexels omab kiiduväärset piltide kataloogi ja lisab igakuiselt juba rikastatud sisule peaaegu 3000 fotot.

PicJumbo

PicJumbo, kuulub Viktor Hanacekile, on hästi korraldatud vabade piltide pakkujate veebisait. See sisaldab mõnda päris silmale meeldivat toidupilti.

Burst By Shopify

Purske on Shopify tütarettevõte, mis loodi ettevõtjaid silmas pidades. Kõik pildid on litsentsiga Creative Commons Zero.

Skitteri foto

Skitteri foto hõlmab mitmesuguseid žanre ja kõik pildid on omanike loodud.

iwaria

Aafrika sihtimine? Sa armastad iwaria. Spetsiaalne tasuta Aafrika fotoportaal teie veebisaidile /

Kui olete foto saanud, ärge unustage kiire laadimisega veebilehe üldise suuruse vähendamiseks tihendada. Loodan, et see kirjutis aitab teil lisada oma ajaveebile ja veebisaidile tasuta pilte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map