7 parimat pilvekeskuse lahendust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Kui jahite ettevõtte telefonisüsteemi, olete tõenäoliselt näinud akronüümi PBX üsna palju. PBX on lühike Eraharude vahetus. Erinevalt üldkasutatavast telefonivõrgust võimaldab PBX ettevõtetel oma telefonivõrku ise hallata.


Traditsiooniliselt olid PBX-süsteemid saadaval ainult kohapealsete lahendustena. See tähendas ranget enesejuhtimist, suuri hoolduskulusid ja kõrgetasemelist keerukust.

Ja kuigi see on endiselt saadaval ka kohapealsete lahendustena, julgustatakse tänapäevaseid keskjaama kasutajaid majutama oma telefonisüsteemi pilve kaudu.

Mitte ainult sellepärast, et see on palju taskukohasem, vaid ka selle tõttu, et seda on lihtsam hallata ja unikaalsetest funktsioonidest saate kasu. Illustreerimiseks on siin mõned neist funktsioonidest:

 • Väline hostimine. Teie telefoni süsteemi haldab ja hooldab teie teenusepakkuja, mis tähendab, et andmekeskused on väljaspool saiti. See leevendab vajadust regulaarse riistvara hoolduse järele.
 • IP-telefonid. Pilvepõhised PBX-süsteemid töötavad täielikult üle Etherneti. See tähendab, et kogu teie ettevõte saab kasutada VoIP-telefone ja / või mobiiltelefone kõikjal, kus on Interneti-ühendus.
 • Lihtne haldamine. Pilvepõhised PBX-lahendused integreerivad veebipõhise armatuurlaua kõik olulised funktsioonid. See tähendab, et saate otse oma brauserist marsruutida, õigusi eraldada, telefoni konfiguratsioone hallata jne.
 • Paindlikkus. Pole vahet, kas viibite ärireisil või väljaspool kontorit, tagab Cloud PBX, et teie kliendid ja meeskond jõuavad teiega igal ajal.
 • Lisakulud puuduvad. Selles postituses näidatud lahendused on üles ehitatud üksnes plaanipõhisele mudelile. Maksate ainult vajalike funktsioonide eest, mitte rohkem ega vähem.

Ja lõpetuseks tagab digitaalseks muutmine, et saate integreerida oma valitud Cloud PBX-i platvormi ka oma lemmik kliendisuhete haldamise tööriistadega. Meeldib Müügijõud, Zendesk, Lõtv, Freshdesk, ja paljud teised.

Ühel hetkel oli kogu ettevõtte telefonisüsteemiga digitaalseks muutmine seotud kulutasuvusega. Nendel päevadel saate kasu suurenenud tootlikkusest, mastaapsuse lihtsusest ja sadadest integratsioonidest tööriistadega, mida teie ettevõte juba kasutab.

Vaatleme siis lähemalt valikuid, mis teil on mõne turu parimate pilvejaamakeskuse lahenduste jaoks.

JustCall

JustCall

JustCall on pilvepõhine PBX-süsteem, mis pakub ettevõtete omanikele telefoninumbreid enam kui 70 riigis. JustCalli loodud telefoninumbrid kuvatakse kohalike numbritena alati, kui klientidega ühendust võtate, mis tagab põhjaliku läbipaistvuse.

Kohalik number välistab klientide vajaduse muretseda vastuvõetud kõnede õiguspärasuse pärast. Vahetult pärast JustCalli kliendina registreerumist saate genereerida uusi telefoninumbreid ükskõik millises riigis.

Mis kõige parem, see ei tähenda ainult sujuvat telefoninumbrite komplekti. JustCalli funktsioonide loend ulatub kaugele ja laiale, kui on vaja tagada, et teie ja teie kliendid oleksid alati ühenduses. Ja siin on, kuidas.

 • Kõne suunamine. Kas olete puhkusel? Pole probleemi. JustCall saab kõnesid teie valitud numbritele edastada või jaotada ka siis, kui te pole kontoris.
 • Meeskondade jaotus. Ühtegi kõnet ei tohiks jätta vastamata. JustCalli meeskonna funktsioonid võimaldavad teil ühele numbrile määrata mitu töötajat.
 • Ametisse nimetamine. Kasutage oma veebisaidile kohtumisvormi lisamiseks ühte lisatud veebisaidi vidinatest. Sel moel saavad kliendid kavandada kõnekohtumisi neile sobival ajal.
 • Integratsioonid. JustCall toetab enam kui 30 integratsiooni teie lemmik CRM- ja kasutajatoe platvormidega.
 • Jälgimine. Kas plaanite koolitada uut partiid kõne tugikeskuse töötajaid? Sisseehitatud jälgimisfunktsioonid võimaldavad teil kiiresti tuvastada koolitatavate võimalikud vead ja neid liikvel olles parandada.

Ettevõte ajakohastab pidevalt oma platvormi uute funktsioonide ja tööriistadega, mis aitavad teil telefoni süsteemist maksimumi võtta. Hinnakujunduse osas on see ühtaegu õiglane ja paindlik. Kõige soodsama hinnaga, mis algab vaid 25 dollarist kuus numbri kohta.

Aircall

AirCall

Kas otsite ettevõtte telefonilahendust, mida saaks teie ettevõtte kasvades laiendada? Vaadake kaugemale kui Aircall. Ideaalne valik ettevõtete omanikele, kes soovivad luua oma kõnekeskuse ja laiendada seda koos ettevõtte kasvuga.

Niisiis, kui raske on Aircalli praktikas kasutada? Hea uudis on see, et kõik alates registreerumisest kuni esimese telefoninumbri loomiseni on automatiseeritud. Kui olete oma meeskonna struktuuri üles seadnud, võite hakata lisama telefoninumbreid enam kui 50 riigist.

Iga teie loodud numbrit saate kohandada vastavalt riigi vajadustele ja lisaks saate numbri määrata konkreetsele meeskonnaliikmele. Näiteks keegi, kes töötab piirkonnast, kus valite numbri, mille asukohta soovite.

Aircall parema äri jaoks

Kuid see pole veel kõik. Oma kõnekeskuse võimalikult täielikuks muutmiseks vajate tuge kolmandate osapoolte integreerimisel. Võimalik, et haldate oma klientide nimekirja juba kasutajatoe tarkvara abil või muul viisil.

Ja isegi selles osakonnas on Aircall nende pakutavate tugiteenuste abil äärmiselt tulemas. Praegune integratsiooniloend sisaldab enam kui 100 tööriista ja platvormi, mida tänapäevased ettevõtete omanikud kasutavad. Meeldivad näiteks Zoho, Shopify, SnapCall, Pipedrive ja paljud teised.

RingCentral

RingCentral

RingCentral on peamine telefonisüsteemi valik enam kui 400 000 ettevõtte omanikule kogu maailmas. Ükskõik, kas olete väikeettevõte või kasvav ettevõte – RingCentral pakub teie vajaduste rahuldamiseks palju funktsioone.

Pilvepõhise VoIP-platvormina paistab RingCentral silma häälkõnede, mobiiltelefonide lühisõnumite saatmise funktsioonide, aga ka video ja heli konverentside võimalustega.

RingCentral kõnede eelvaade

RingCentrali üks ihaldatumaid funktsioone on nende ühendatud mobiili- ja töölauakogemus. See tagab, et töötajad pääsevad alati juurde olulistele kõnedele (vastamata või mitte), olenemata sellest, kas nad on liikvel või kontoris.

Jaotuse kaudu saate kogu ettevõttes eraldada erinevad meeskonnad erinevatele harudele. Nt. Kliendid, kes vajavad tehnilist või rahalist abi.

Hinnakujundus algab Essentialsi paketi puhul 20 dollarist kuus ja Ultimate (kõik hinnas) hind alates 50 dollarist kuus. Pidage meeles, et need tellimiskulud ei hõlma üksikuid telefoninumbreid, mis algavad umbes 5 dollarist ühe rahvusvahelise numbri kohta.

8 × 8

8x8

8 × 8 keskendub väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete omanikele dünaamilise telefonisüsteemi loomisel kogu ettevõtte struktuuris. Maailmatasemel tehnoloogia abil – 8 × 8 suudab pakkuda kiireid PBX-teenuseid, kasutades ainult internetiühendust.

Kõik-ühes platvormina suudab 8 × 8 pakkuda enamat kui lihtsalt traditsiooniline telefonihaldussüsteem. Näitlikustame järgmist: siin on 3 peamist toodet, mida 8 × 8 oma klientidele pakub:

 • Virtuaalne kontor. Traditsiooniline pilvepõhine telefoniteenus, mis kasutab VoIP-d. Ideaalne väikeettevõtete omanikele, kes vajavad usaldusväärse telefoninumbri leidmiseks klientidega.
 • Virtuaalne kontoriprogramm. Sama plaani profiversioon sisaldab lisafunktsioone, näiteks faksimine, konverentside pidamine ja kõnede salvestamise võimalus. Ideaalne, kui teie ettevõte kasvab ja soovite äri lõpule viia kauges töökeskkonnas.
 • Virtuaalne kontaktkeskus. Täielik kontaktkeskuse kogemus pilve kohal. See hõlmab tööriistu aruannete genereerimiseks, andmete analüüsimiseks aja jooksul ja palju muud. Sobib väljakujunenud ettevõtetele, kes tegelevad igapäevaselt tuhandete klientidega.

Üks funktsioonidest, millega 8 × 8 silma paistab, on nende tööandja juhtpaneel. See armatuurlaud aitab teil koondada kõik töötajad ühte ainsasse süsteemi. Töötajad saavad omavahel vestelda, kõnesid määrata või häälsõnumeid hallata.

Viimane, kuid mitte vähem oluline, kui otsustate minna 8 × 8-ga kaasa – üks nende PBX-spetsialistidest tutvustab teile toote tutvustusringi, mis kestab kuni tund. See tagab, et olete täielikult tutvunud kõigi nende põhifunktsioonidega ja kuidas need funktsioonid saavad teie ettevõttele kasuks.

RingOver

RingOver

RingOver on Prantsusmaal asuv telekommunikatsiooniplatvorm, mis aitab teil oma digitaalse kõnekeskuse üles seada vähem kui 5 minutiga. Alates kõnekeskuse puudumisest kuni telefoninumbrini ja teie esimesest kliendikõnest. Kõik tänu põhjalikult optimeeritud infrastruktuurile, mis aitab teil oma eesmärke saavutada.

Et veelgi paremini mõista, kuidas RingOver on parem kui traditsioonilised ettevõttesisesed telefonijaamade süsteemid, vaatame peamisi funktsioone.

 • Looge telefoninumber enam kui 60 riigis, väljuvatele ja sissetulevatele kõnedele pole piiranguid.
 • Kasutage oma pilvepõhist kõnekeskust tekstide saatmiseks, klientidega vestlemiseks, faksi saatmiseks või häälsõnumite vastuvõtmiseks.
 • Töötab koos lauaarvuti ja mobiiliga – võtke vastu oma kliendi kõned mis tahes kohast, kus on Interneti-ühendus.
 • Dünaamiline jaotuskilp, mida saate kasutada oma klientide jaoks interaktiivsete navigeerimiskogemuste struktureerimiseks. Näit. Kindlale osakonnale pääsemiseks vajutage 1 või 2.
 • Täielikult üksikasjalikud aruanded sissetulevate / väljaminevate kõnede, töötajate ajaloo ja muu kohta.
 • Lihtne integreerimine oma lemmikkliendisuhete haldamise platvormiga.

Mis kõige parem, väljaspool RingOver’i installiprotsessi pole teil midagi vaja teha. Armatuurlaud, mille saate pärast registreerumist, on kõikehõlmav. See tähendab, et võite hakata registreerima uusi numbreid ja meeskonnaliikmeid kohe pärast registreerumist.

RingOver integratsioon

Kõige populaarsem plaan (võimsus) algab umbes 60 dollarist kuus. See hõlmab piiramatuid kõnesid enam kui 100 riiki kogu maailmas. Lisaks on teil võimalus integreerida oma kõnekeskus rohkem kui 15 turul populaarseima CRM-platvormiga.

Individuaalsed ülevaated näitavad, et RingOveril on tehnilise toe osas tugev hinnang. Teisisõnu, kui te pole kunagi varem pilve PBX-i lahendust kasutanud – aitab RingOveri peened folgid meeleldi aidata teil võimalikult kiiresti alustada..

Nextiva

Nextiva

Nextiva on üks vanimaid ja vaieldamatult populaarseimaid pilvepõhiseid PBX-lahendusi turul. Ettevõttel on uhke enam kui 15-aastane kogemus digitaalse telefonisüsteemi alal. Ja on üle elanud mitu muutust üldises VoIP-tehnoloogias, mida täna veebis näeme.

Nextiva edu kroonijuveeliks on olnud selle pidev töö NextOS platvorm. NextOS kapseldab kõik ärikeskkonnaga seotud kommunikatsiooni aspektid. Täpsemalt on Nextiva pühendunud meeskonna ja kliendi suhtluse koondamisele ühte ainsasse armatuurlauale. See omakorda tagab sujuva digitaalse kõnekeskuse kasutamise.

Nextiva NextOS

Alates põhifunktsioonidest nagu häälkõned, kõnede suunamine ja kõnejärjekorrad kuni keerukamate tööriistadeni, nagu kliendiinfo ja ettevõtte üksikasjad.

Pikas perspektiivis aitab Nextiva teil koguda klientide kohta piisavalt teavet, et saaksite nende vajadustest paremini aru saada.

See on tehtud A.I abiga. mis aitab Nextival koguda kliendi jaoks kriitilist teavet reaalajas. Ja kuna see on üsna ainulaadne lähenemisviis, sobiks see kõige paremini keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad kasvada hüppeliselt eeldatava aja jooksul.

CloudTalk

CloudTalk

CloudTalk on ühendatud pilvepõhine telefonisüsteem koos integreeritud kõnekeskuse platvormiga. See on loodud töötama kaasaegsete ärivahendite, kasutajatoe ja e-poe poodidega, mis aitab sujuvamaks muuta klientidevahelist suhtlust. Kõige populaarsem kuuplaan algab 20 dollarist ja seda saab vastavalt teie vajadustele uuendada.

Erinevalt tüütutest ettevõttesisestest PBX-süsteemidest töötab CloudTalk täielikult brauserist. See tagab, et kõnekeskuse seadistamine võtab vaid mõne hetke ja võite juba esimesel päeval kõnesid vastu võtma.

CloudTalki analüüs

Teil ja teie töötajatel on võimalus salvestada iga kõne ja teha märkmeid reaalajas. Sellisena on teil vabadus teha pikaajalisi otsuseid, mis mõjutavad teie ettevõtet positiivsel viisil. Ja kui te pole selles veendunud, võite alati proovida CloudTalki 14-päevase tasuta prooviperioodiga.

HubSpot on üks partneritest, kellega CloudTalk teeb tihedat koostööd, nii et kui teil on olemasolev HubSpoti infrastruktuur – saate ühendada mõlemad platvormid palju sujuvama kliendisuhtluse kogemuse saamiseks kui kunagi varem.

Järeldus

Üha enam ettevõtteid võtab omaks digitaalse keskkonna. Ja kuna vanemate süsteemide hooldus muutub kallimaks – on mõistlik ainult otsida usaldusväärseid alternatiive. Pilvepõhised telefonisüsteemid pakuvad paindlikkust äri sõlmimiseks ükskõik kus.

Mis kõige parem, enamasti juhtub see teie brauseri kaudu. Kõnesid saab endiselt salvestada, saate töötajaid hallata ja mõned selles loendis olevad lahendused lähevad endast välja, et pakkuda parimat kliendisuhtluse kogemust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map