Neli asja, mida peaksite oma võidupealkirja meisterdamisel teadma

Lugege kunagi koletiseartiklit, millele olete pärast valmimist mitu tundi kulutanud, ja mõtlesite endale: “See on fantastiline ressurss, mida inimestele meeldib jagada”?


Kuus kuud edasi liikudes ja hiljem paljusid tasulisi kampaaniaid tehes leiate, et teie ajaveebi postitus pole olnud isegi ootuste lähedal.

Selles etapis on täiesti loomulik, kui inimesed mõtlevad, kas nende publikule sisu ei meeldi, ja unustavad, kui olulist rolli mängib vinge pealkiri.

Pealkirjad on mõnikord asi, mida lugejad kipuvad pigem jagama kui artiklit. Seda silmas pidades on päris raske liialdada, kui suurt rolli pealkirjad mängivad.

Eduka pealkirja keskmes on emotsioon.

Kui mõtlete “Miks emotsioon? Kas pole pealkiri, mis on sisuga kooskõlas, et sellel oleks lugejale positiivne mõju? ”

Pealkirja sobitamine sisuga on positiivne, kuid fraasidega, mis saavad lugejatelt vastuseid, on lihtsalt palju parem.

On üsna lihtne mõelda, et me räägime klõbistamisest, kuid mitte nii!

Advanced Marketing Institute’i emotsionaalsete turundusuuringute kohaselt, mis pärinevad 60ndatest ja 70ndatest, “loob emotsionaalne keel ennustatava vastuse, mis võib olla turundajatele kasulik.”

Selles artiklis käsitleme läbi mõned emotsioonid, mida ajaveebi ajaveebid esile kutsuvad ja neid, mida nad peaksid iga hinna eest vältima.

Kirjutama sensatsioonilised pealkirjad, siin on mõned asjad, mida saate teha:

Sobitage oma fraasid platvormidega

Sotsiaalmeedia on mis tahes postituse viirusliku leviku tõkestamise võti. Oluline on märkida, et Facebookis töötavad fraasid ei pruugi töötada Twitteris ja vastupidi.

Laused, mis äratavad uudishimu või kuuluvustunnet, mõjuvad hästi. (Sõltuvalt nišist)

Buzzsumo uuringu kohaselt kus nad vaatasid Facebookis üle 100 miljoni artikli, sisaldasid mõned kõige jagatud pealkirjad järgmisi fraase

 • Teeb sind
 • See on põhjus, miks
 • Kas me oskame arvata
 • Ainult # sisse
 • Põhjus on selles

Ülemine lause „paneb sind“ edestas teisi enam kui kahekordselt. Miks need nii edukad on? Noh, see on rohkem seotud tõsiasjaga, et need kutsuvad esile lugeja emotsionaalse reaktsiooni. Mis on lõppkokkuvõttes see, mida meiesugused turundajad vajavad.

Samamoodi leiti samas uuringus, et fraasid meeldivad

 • See on mis
 • Esimest korda
 • Asjad, mida teada
 • Teeb sind
 • Kas uus

Kaldub Twitteris eriti hästi esinema. Nii on ka erinevus?

Mehaanika võib olla erinev, kuid kasutatud põhimõte on sama. Hoolimata fraasist “teeb ​​sind” näib olevat ainus tavalisus, võivad kõik ülaltoodud esile kutsuda emotsionaalse reaktsiooni.

Seetõttu on vaja jagada pealkirju, kui jagate või leiate midagi, mis töötab mitmel platvormil.

Ole positiivne, mitte negatiivne

Negatiivsed pealkirjad kipuvad hästi minema. See on emotsioon, mida peate hoiduma väljakutsetest, sõltumata platvormist.

Nagu Neil Patel ütleb “Teaduslikud katsed näitavad, et enamik inimesi näeb ette tulevasi positiivseid sündmusi, mitte tulevasi negatiivseid sündmusi.”

Kui soovite selle kohta täiendavaid tõendeid, võite uurida Buzzfeedi ja muude sisusaitide lehti ning jagada nende lehtede jagamisi. Neil on väga harva negatiivseid emotsionaalseid tundeid.

Teie konkurentide pealkirjade analüüsimine võib teile palju tunde õpetada. Kui nende pealkirjad tunduvad teile emotsionaalselt lamedad, on see teie ettevõtte jaoks võimalus.

Kui nad teevad head tööd, on see strateegia, mille saate kopeerida.

Äris pole kõik mustvalge. Võib esineda neutraalseid fraase, millel pole kaasamisele positiivset mõju. Mõned terminid nagu:

 • Tulevikku
 • Lihtne viis
 • Mis on uut
 • Olemus
 • Kuidas liikuda

On tõestanud, et vähemasti sotsiaalmeedias kasutajate kaasamise osas on see langenud.

„Miks peate enne käivitamist kogukonna looma?” – seda pealkirja kasutasime postituses Setapi ajaveeb. Nagu näete, üritasime oma lugejatelt emotsionaalset vastust saada ja vajasime, et see oleks sooneutraalne.

Sellised jõulised sõnad nagu „kuidas” ja „alumine rida” on lugejate emotsionaalse reageerimise vallandamiseks eriti head. Leiad mõned siin.

Facebook teatas hiljuti nende kavatsus alandada selliseid postitusi, kus kasutatakse sellist taktikat nagu klõpsamine, nii et see on turundajate jaoks veel üks põhjus veenduda, et nende esile kutsutud emotsionaalne reaktsioon vastab nende sisule ilma liigsete liialdusteta.

Kasutage võrgutööriistu

Esialgu saate seda ära kasutada EMV tööriistad oma pealkirja emotsionaalse väärtuse hindamiseks. Oluline on mitte loota täielikult EMV tulemusele.

Ehkki see võib aidata, mängib teie artikli eesmärk, nišš, milles te kõik olete, olulist rolli selle määramisel, milline emotsioonitüüp annab teile parema vastuse.

Siin on näide pealkirja kohta, mis on reisimisnišis kõrgel kohal: „Lennufirmad kaotavad vähem pagasit. Siin on põhjus, miks ”.

See pealkiri on köitev, kuna see meelitab inimese intellektuaalset sfääri, mis omakorda äratab lugeja uudishimu.

Enne pealkirja vaatamist, kui teile öeldi, et näete mõnda artiklit lennufirmade ja pagasi kohta. Te kindlasti ei eksi, kui oletate, et artikkel sisaldab statistikat.

Ülaltoodud näide on hea, sest nii sisu kui ka pealkiri kajastavad inimese emotsioonide intellektuaalset sfääri.

See järjepidevus tagab ka selle, et neil on postituse osas positiivsed kogemused, mitte aga tunne, et nad on klikisööda ohvrid.

Ärge ignoreerige muid elemente

Pealkirja edukuse määramisel on oluline roll ka sõna tasakaalu aspektidel, tähemärgipikkusel. Need võivad erineda platvormide lõikes, nagu Google’i otsing, Facebook, Twitter ja muud sarnased.

Seega kui teil on eraldi pealkirjad sündikaadiks sündikaadi asemel, kui kasutada põhiseadistusi, millel on kõigil teie sotsiaalmeediaplatvormidel ühtne pealkiri, siis võite parimate tulemuste saamiseks minna kaugele..

SEO eriti lehel SEO on paljude kasutajate seas üha tähtsam. A / B pealkirjade siltide ja H1-de testimine aitab kasutajatel ja Google’il täpselt öelda, mis teie sisu teema on.

Seal on Pealkirja optimeerija pistikprogramm mis võimaldab teil pealkirju (ja mitmesuguseid muid elemente) testida tükkide kaupa, mis annab teile konkreetseid andmeid selle kohta, milline pealkiri meelitab rohkem klikke.

Võite kasutada paremini toimivat pealkirja püsivalt ja töötada täiendavate testidega. Enne kui otsustate selle tõhususe kohta järelduste tegemiseks, tuleb erinevate pealkirjade variantide jaoks mõistliku hulga näitamistega kokku puutuda..

On üsna tavaline, et kirjanikel öeldakse, et nad kirjutades räägivad lugejatega. See võib olla hea tava ka pealkirjade kirjutamisel.

Jah, need punktid võivad olla laiaulatuslikud, kuid standardne element on teie valmisolek testida. Proovige erinevaid pealkirju, postitage mõned vanad artiklid Twitterisse või Facebooki ja käivitage uusi pealkirju hõlmavaid uusi kampaaniaid, et näha, kumb on rohkem kaasahaarav.

Kindlasti pole ühtegi võluvalemit, kuidas postitus viiruslikuks muuta. Me võime kasutada palju fraase ja esile kutsuda emotsioone, mis parandavad meie võimalusi saavutada sisukam kaasatus.

Proovige kaasata A / B testimine oma tavadesse, et saaksite leida parimaid fraase ja emotsioone, mis teie nišil töötavad.

Sildid:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map