Milliseid suuri andmeid digitaalse turunduse jaoks tehakse?

Niipea kui mainite digitaalne turundus, Enamik inimesi hakkab silma tõmbama, kui nad just seda sõna kuulevad.


Sellel on vähe põhjuseid ja kõige olulisem on ilmselt asjaolu, et enamik inimesi ei mõista kuidas toimib digitaalse turunduse maailm.

Kui te ei tea sellest palju, võib digitaalturundajate töö tunduda tuhm, keeruline või liiga segane, kuid see pole nii.

Selle keskmes on loominguline ärivõimalus ja kui olete aru saanud, kuidas see töötab, saate tõsiselt oma reklaami- ja turunduskampaaniaid laiendada ning laiendada oma veebipõhist katvust.

Pädevate strateegiate ja tõhusate kampaaniate tegemiseks peavad digitaalturundajad klientide poole pöördumiseks kasutama erinevaid tööriistu ja lähenemisviise.

Kuna veebimaailm töötab väga paljude andmetega, on tänapäeva turundajate jaoks kõige kasulikum vahend kõigi nende andmete õige analüüs..

Seal tuleb sisse suurandmete turundus.

Virtuaalne ülevaatemeri

Kui mõelda vanade reklaamivormide peale, saab selgeks, miks suurandmete analüüsi rakendamine oli turundusmaailma jaoks vajalik.

Päeval pidite palju ära arvama ja pimestama, lootes, et konkreetsed kampaaniad sobivad enamikule fookusgruppidest.

Uuringud pidid olema ulatuslikud, kuid see ei suutnud kunagi näidata, kuidas suundumused reaalajas muutuvad. Digitaalajastu kaudu saavad veebiturundajad lõpuks kõik andmed, mis on vajalikud nende klientide ja klientide enesetunde täielikuks mõistmiseks.

Ainuke probleem selles on see, et suur hulk andmeid on uskumatult tohutu ja lihtsalt nii palju teavet omades ei aita teil vajalikku saada, kui te ei tea, kuidas seda analüüsida.

Suurandmete kasutamise peamised põhjused

Kui te pole ikka veel kindel, milleks neid andmeid saab kasutada, on siin vaid mõned peamised põhjused, miks suurandmed on veebiturunduse maailmas asendamatuks muutunud.

 • Taskukohane andmeanalüütika – seal räägitakse palju kõigi nende andmete analüüsimisest ja mõistmisest, mida teie kliendid vajavad, ja see kõik kõlab liiga keerulisena ja tõenäoliselt liiga kallina, eks? Vale. Enamik hostimisteenuseid pakub nüüd erinevaid andmeanalüüsi viise, näiteks DaaS jms. Veelgi huvitavam on asjaolu, et enamik hostimisteenuseid pakub neid analüütilisi andmesideteenuseid tasuta, mis sobib ideaalselt väikestele ettevõtetele.
 • Varasemate andmete kasutamine tuleviku kindlaksmääramiseks – veel üks fantastiline asi, mille turundajad said suurte andmetega, on see, et kõik olulised andmed salvestatakse, et neid saaks vajadusel uuesti vaadata. See tähendab, et turundajad saavad aru, mis nende jaoks minevikus toimis ja miks see nii läks, et nad saaksid proovida tulevikus sama efekti luua. Parima kliendikogemuse saavutamiseks peavad turundajad näppima neid osi, mis varem töötasid, et nad saavutaksid oma eesmärgi lihtsamal viisil.
 • Andmete visualiseerimine – üks tõhusamaid viise eduka turunduskampaania loomiseks on andmete mõistmine ja parim viis selleks on visuaalne kuvamine. Andmete visualiseerimise tööriistad aitavad luua toimiva ülevaate, aidates turundajatel ära tunda võimalikke probleeme ja vooga seotud probleeme. Nad saavad käsitleda neid probleeme parimal võimalikul viisil ja võimalikult hästi mõistdes käimasolevat küsimust.

Mida see kõik tähendab?

Võtkem need põhjused ja pangem need perspektiivi. Näiteks kasutatakse IBM-i Slam Trackerit tennisemängijate populaarsuse mõõtmiseks suurte ürituste ajal ning see annab vaatajatele reaalajas prognoosi selle kohta, kuidas Internet mängijat sel hetkel näeb. See analüüsib suurandmeid ja pakub vaatajatele kasulikku teavet.

Veel ühe suurepärase näite suurandmete kasutamisest võib leida veebikaubandusettevõttest Gilt Groupe. Nad analüüsivad oma külastajate, klientide ja klientide käitumisharjumusi ja käitumist ning selle analüüsi abil õnnestub neil hankida järgmiseks sammuks vajalikud andmed. Järgmine samm on andmete kohandamine 3000 sõnumi eri versioonile, mis saadetakse nende klientidele koos kindlaksmääratud ostueelistuste, suuruste ja huvidega. Nii ajakohastavad nad oma kliente asjakohase materjaliga.

Kampaaniate edendamiseks kasutatakse suuri andmeallikaid

Internet kasvab kiiresti ja andmete analüüsimine on professionaali sõnul üks olulisemaid asju, millele turundajad peaksid keskenduma veebiarendajad Sydney pakkumised. Rakenduste ja andmeanalüütiliste allikate virtuaalse merega paistavad mõned silma oma tõhususe poolest.

 • Sotsiaalmeedia – peaaegu sama suur kui Internet ise. Miljonid kasutajad külastavad sotsiaalvõrgustikke iga päev ja üsna suur osa neist veedab päevas sotsiaalmeedias üle 2,5 tunni. See võimaldab turundajatel koguda palju erinevaid andmeid. Isiklikest eelistustest brändilojaalsuseni jõuavad turundajad sotsiaalmeedia kaudu kliente ja kliente jälgida ning kasutada seda järgmise kampaania alustamisel eeliseks.
 • Veebi kaevandamine – automatiseeritud protsess andmete hankimiseks veebist on teine ​​asi, mida turundajad kasutavad üsna sageli. Teatavate tööriistade kasutamine veebi kaevandamiseks võimaldab turundajatel mõista nii oma kasutajate brauseritegevustest, serverilogidest kui ka saidi struktuurist kogutud struktureeritud ja struktureerimata andmeid.
 • Tehingud – kogu ettevõtte kaudu teostatud tehingute jälgimine annab turundajatele suurepärase ülevaate klientide ja klientide kohta. Nende tehingute jälgimine ja analüüsimine aitab neil mõista oma kasutajate mustreid ja vastavalt sellele kampaaniaid kavandada.

Kõigile neile aspektidele tuleks läheneda sobivate vahenditega. Suurte andmemahtude analüüsimine vajaliku saamiseks võib olla üsna keeruline, kui te ei tea, kuidas seda teha. Siin on mõned täna enamkasutatavad tööriistad suurandmete analüüsimisel.

 • Hadoop – Seda Apache’i toodet kasutavad selle töötlemisvõimsuse ja ulatusliku tarkvarakogu tõttu enamasti suured ettevõtted. Seda uuendatakse regulaarselt ja see on hämmastav suurte andmemahtude töötlemiseks.
 • Cloudera – See tööriist on kohutav suurte andmehoidlate loomiseks, millele pääsevad ligi kõik, kes vajavad andmeid erinevatel eesmärkidel. See töötab Hadoopiga suurepäraselt ja annab üsna hea ülevaate andmeanalüütika maailmast.
 • Rapidminer – Seda tööriista kasutavad spetsialistid enamasti avatud lähtekoodiga platvormina, mis töötab läbi visuaalse programmeerimise põhimõtete. See võimaldab üsna palju andmete töötlemist, modelleerimist, analüüsimist ja integreerimist äriprotsessidesse ja töövoogudesse.

Interneti arenedes muutuvad ka selle kasutajad. Suurandmete kasutamine on muutunud mõnevõrra tavapäraseks, kuna see on digitaalse turunduse jaoks tõhus vahend.

Seda on juba mitu korda juhtunud – ettevõte investeeris suurandmetesse ja mõne aja pärast suutsid nad üsna hästi kasvada. Keskendumine suurandmete õigele analüüsile ja nende rakendamine oma turunduskampaanias võib nõuda natuke aega ja planeerimist, kuid pikas perspektiivis – see on üks parimaid asju, mida saate oma ettevõtte heaks teha.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map