Kuidas rakendada PTT-teavitusi, et kliente rohkem kaasata?

Me kõik tegeleme push-teavitustega iga päev. Rakendused ja veebisaidid kasutavad neid meile oluliste asjade rääkimiseks – enamasti asju, millest nõustusime, et meid teavitatakse. See on push-teavituste üks peamisi eeliseid võrreldes tekst- või e-kirjadega: kasutajad ei saa kurta, et nad pole nõus neid vastu võtma, ja neil on lihtne ja hõlbus viis nende summutamiseks igal ajal, kui nad tahavad..


Kuid see pole push-teavituste ainus eelis. Need on ka vahend teisenduste ja kasutaja suurema kaasamiseks – kui neid õigesti kasutada. Kui ei, saavad kasutajad neid ignoreerida ja kõik nende eelised kaovad. Sellepärast on hädavajalik, et teil oleks hea push-teavitamise strateegia koos asjakohase tööriistaga, mis aitab teil kampaaniat edu saavutada.

Erinevad tõukamise viisid

Meil kõigil on ületäitunud postkastid ja me kõik armastame rämpsposti filtreid, mis koguvad prügi, jättes ainult sõnumid, mida peame lugema. Kui olete turundaja, peate välja mõtlema, kuidas saada sõnum tõhusalt suure hulga vaatajaskonnani ja nüüd peaksite teadma, et meilide saatmine pole selleks viis.

Sisestage tõuketeated, need klõpsatavad hüpikteated, mis kuvatakse teie seadme ekraanil, olenemata sellest, millises rakenduses või veebisaidil te viibite. Push-teatise võib peamiselt jagada kahte kategooriasse:

  • Rakendusesisesed push-teated
  • Brauseri tõuketeated

Rakendusesisesed märguanded ilmuvad ainult siis, kui need käivitab teie mobiilseadmes olemasolev rakendus, brauseri teatised saab käivitada igas seadmes, kui kasutaja nõustub neid vastu võtma..

Kõik tõukemärguanded koosnevad tavaliselt pealkirjast, sõnumist, pildist ja URL-ist.

Põhimõte „vähem on rohkem” kehtib tõuketeadete puhul täielikult: tekst peab olema lühike, nii et see vastaks seadme tähemärgipiirangule ja võimaldaks kasutajal seda nihutada; pilt peab olema arusaadav ja arusaadav ning ilmselgelt peab kogu sisu olema kasutaja jaoks asjakohane. Samuti on rikkalikke push-teateid, mis võivad lisada videoid ja kuni kolme klõpsatavat linki.

Teksti hoidmiseks piirides ning sõnumile võlu ja veetluse lisamiseks võiksite asendada sõnad emotikonidega, mis sünteesivad tunde, mida kavatsete jagada.

Teavitusi saab liigitada ka nende eesmärgi järgi. Näiteks on meeldetuletusteateid, näiteks hüljatud ostukorvide teatised, mis saadetakse e-kaubanduse kasutajatele meelde tuletama, et nad panid kaubad ostukorvi, kuid nad ei kontrollinud neid. Seal on FYI-teated (teie jaoks teabe saamiseks), mida kasutatakse asjakohaste uudiste saatmiseks kasutajatele, kes nõustusid neid vastu võtma, näiteks uute tööpakkumiste, tooteteated ja nii edasi. Seal on käivitatud teatised: eelmääratud reeglitel põhinevad automatiseeritud teated ja reaalajas andmed, mis on kogutud pärast tellija sisenemist kampaanialehtrisse.

Kui te ei soovi kogu päeva veeta teadete edastamise nimel, vajate tööriista, mis automatiseerib võimalikult suure osa sõnumite edastamise protsessist. Õnneks on käputäis tööriistu, mis lihtsustavad teie sõnumite edastamise strateegiate seadistamist ja peenhäälestamist. Allpool saate lugeda neist kõige asjakohasemate kohta.

OneSignal

Arendajad saavad integreeruda OneSignal vähem kui kümne koodireaga teavitustööriistad, mis tahes arenduskeskkonda ja enda valitud keelt kasutades. Teadaolevalt ei kuluta teenuse seadistamiseks rohkem kui 15 minutit.

Kui see on käivitatud, võite selle peaaegu unustada, sest teatised käivitatakse vastavalt kasutaja käitumisele. Kuid enne selle unustamist võiksite luua optimaalse segmenteerimise: OneSignal võimaldab teil luua isikupärastatud sõnumeid ja saata need õigetele vaatajaskondadele. Sõnumeid edastatakse arukalt optimaalsel ajal ka masinõppe algoritmide abil, mis otsustavad, millal iga sõnum saata.

Kui teie veebisait katsetab suurt abonentide arvu või teie rakendus muutub tõeliselt populaarseks, teeb OneSignal vastava skaala – see saadab vajaduse korral iga päev miljardeid teatisi.

Hinnakujundusplaanid sisaldavad tasuta valikut, mis lubab kuni 30 000 veebiabonenti ja sisaldab kõiki põhifunktsioone, mida peate teadete saatmise alustamiseks. Kui vajate esmaklassilisi funktsioone, nagu täiustatud analüütika, arukas edastamine, teenustaset käsitlev leping või spetsiaalne kontohaldur, peate valima stardipaketi (alates 99 USD kuus) või Pro paketi (alates 500 USD / kuu).

OneSignalil on ka WordPressi pistikprogramm, mis hõlbustab WP-saitidega integreerimist.

SendPulse

Kui lisate oma veebisaidi koodile vaid ühe rea, saate selle integreerida SendPulse teenust ja alustage kohe veebiteatiste saatmist kõigile populaarsetele brauseritele, isegi nutitelefonides.

SendPulse hoolitseb uute abonentide automatiseerimise eest ja RSS-kanalitel põhinevate automaatsete teatiste loomise eest. See võimaldab teil luua kohandatud tellimustaotlusi, muutes selle välimust või valides nende kuvamiseks optimaalse hetke: kohe pärast külastaja sisenemist teie veebisaidile, pärast seda, kui ta on sellel mõnda aega veetnud, või pärast esimest linki või nuppu.

Professionaalsete tööriistade komplekt võimaldab teil kasutada täiendavaid kasutajaandmeid isikustatud teadete loomiseks ja abonentide segmenteerimiseks asukoha või muude üksikasjade järgi. A / B testimisriistade abil saate testida teatise erinevaid versioone ja vaadata, milline neist annab teie vaatajaskonnaga paremaid tulemusi.

SendPulse’i teenus on tasuta, kui teie abonendi andmebaasis on vähem kui 10 000 kirjet. Võite isegi teenida raha, võimaldades reklaamijatel saata teie tellijatele sihitud veebipõhiseid reklaame. Kui teie vaatajaskond kasvab üle 10 000 tellija, saate valida tasulise paketi, mis pakub ka tasuta funktsioonist rohkem funktsioone. Hind sõltub tellijate arvust.

Tellijad

Tellijad on hõlpsasti kasutatav teavituslahendus, mis on spetsiaalselt loodud turundajatele. See pakub ajastatavaid, dünaamilisi, automatiseeritavaid ja kohandatud tõuketeateid, mis hoiavad külastajaid tagasi, isegi kui nad pole teie sõnumi saatmise ajal võrgus. Teavitused võimaldavad rikkalikku sisu, mis aitab teie tooteid või teenuseid näidata ainulaadsete piltide ja kohandatud toimingunuppudega.

Lahendus sisaldab päästikuid konkreetsetest olukordadest teatamiseks e-kaubanduse rakendustes või veebisaitidel, näiteks hüljatud kärud, laoseisu muutused või trendikad tooted. Abonentide rakendus lisab ka mõned konkreetsed turundusriistad, näiteks klientide hõivamine, kupongi loomine, ostude jälgimine ja muud lehtritegevused, mis määravad väärtuse omistamise. Igapäevane analüüs täiendab lahendust hõlpsasti mõistetavate diagrammidega, mis koondavad kõik andmed ühte kohta.

Installimist ja seadistamist saab teha spetsiaalselt WordPressi, Wixi, Shopify, Google Tag Manageri ja muude jaoks kohandatud pistikprogrammide ja juhenditega. Kuni 200 abonendile on teenus tasuta. Tasulised plaanid võimaldavad suuremat abonendi mahtu ja mõnda lisatasu funktsiooni, näiteks võimalust teavitusi ette ajastada, saada täpsemat klienditoe ja rakendada tervituskampaaniaid.

VWO Engage

VWO Engage pakub kaotatud külastajaid tagasi e-posti kampaaniate neljakordse konversioonimäära abil. Lisaks veebipõhiste märguannete pakkumisele võimaldab VWO Engage jõuda klientideni mobiilteatiste kaudu – ilma rakendust ehitamata – või Facebook Messengeri kaudu, kaasates neid nende kõige usaldusväärsema võrgu kaudu ja aidates teil endil silma peal hoida.

VWO Engage keskendub kaotatud klientide uuesti kaasamisele, nende tagasivõtmisele isikupärastatud ostukorvist loobumise kampaaniate kaudu ja lõpetamata ostude jälgimisele. Samuti on selle eesmärk aidata teil oma reklaami- ja turunduseelarvest maksimaalselt kasu saada, teavitades kliente värskest laost ja uutest saabumistest reaalajas, reklaamides ajatundlikke tehinguid ja säästes tasulistele reklaamidele, suunates külastajaid veebipõhiste teatiste ja Facebooki abil kiirsõnumid.

VWO Engage on osa suuremast asjast, mida nimetatakse VWO platvormiks, kuhu kuuluvad ka VWO testimine, VWO Insights ja VWO Plan. Need tööriistakomplektid koos keskenduvad teadmiste kogumisele külastaja käitumise kohta, mis omakorda on abiks uuringute korraldamisel, katsete läbiviimisel ja külastajate kaasamisel..

Tõukuri talad

Arendajad, kes vajavad pidevalt kriitilist tehinguteavet, võiksid seda kasutada Talad, spetsiaalselt nende jaoks loodud hostitud tõuketeate API. Talad võimaldavad märguannete edastamist paindlikult, käivitades need ühe funktsiooni abil automaatselt rakenduse iga sündmuse korral.

Ainult ühe päringu korral saab teatised iOS-i või Androidi seadmetele valesti suunata. Kogu seadme märgise elutsüklit haldab ja haldab Pusher Beams.

Talad pakuvad suurt mahtu läbilaske- ja partiitoetust koos automaatse skaleerimise ja toega tavaliste servade jaoks. API ühildub serveri SDK-dega PHP, Node, Java ja teistes keeltes. Silumiskonsool võimaldab teil oma rakendamist jälgida, samas kui ülevaate juhtpaneel võimaldab teil oma kohaletoimetamise tervisel silma peal hoida. Nende teadmiste hulgas võite saada teateid, mida seadmed peavad teadma, ja kasutajate avatavaid teatisi.

Neli hinnakujunduskava pakuvad valikuvõimalusi erinevatele vajadustele, alates tasuta pakkumisest, piiramatute tõuketeadete ja 2000 aktiivse seadme limiidiga, kuni Enterprise’i jaoks kohandatud lahenduseni, kus on enam kui 50 000 igakuist aktiivset seadet, täiustatud avatud ja kohaletoimetamise ülevaade ning pühendunud toetus.

WonderPush

Täielik GDPR-iga ühilduv tõuketeenus veebi, iOS-i ja Androidi jaoks koos ühe hinnaskeemiga, mis hõlmab kõiki funktsioone, sõltumata teie rahakoti suurusest: alghind 1 euro kuus, millele lisandub 1 euro iga järgmise 1000 kohta tellijad.

WonderPush lihtne seadistusprotseduur võib teid tööle panna kuni 15 minutiga. Oma märguannete maksimaalseks kasutamiseks pakub WonderPush huvitavat funktsioonide komplekti, sealhulgas reaalajas analüütikat, mis jälgib teie konversioone, käitumis- ja ajapõhist automatiseerimist, mis aitab kasutajatel suunata kasutajad tagasi oma rakendusse. Segmenteerimine, mis tagab, et õige sõnum jõuab paremale vaatajaskond ja sõbralik, täielikult dokumenteeritud RESTful API, mis aitab arendajatel väikeste vaevadega peene häälestamise eest hoolitseda.

WonderPush andmekeskust hostitakse Google Cloudis, hoides Euroopa andmeid Euroopa mandril, mis aitab kaasa GDPR-i järgimisele. SDK-d on avatud lähtekoodiga, tagades, et ettevõte ei hakka koondatud kasutajaandmeid koguma. WonderPush API abil saate kindlaks teha, kui kaua teie andmed nende serverites püsivad.

Kasutage neid arukalt

Oli aeg, kus inimesed lugesid kõiki saadud meilisõnumeid. Kuni turundajad hakkasid valimatult meilisõnumeid saatma, said rämpsposti filtrid tavaliseks. Nüüd lükake teatised moodsaks ja palju tõhusamaks turundusvahendiks, eriti seetõttu, et kasutajad saavad neid kiiresti vaigistada ja neid ignoreerida. Sellepärast tuleb neid hoolikalt kasutada.

Siin mainitud tõukemärguande tööriistad muudavad teie teadete vaatajaskonnani jõudmise lihtsaks. Kuid see on vaid üks osa tööst. Teie ülesanne on kasutada oma publiku teadmisi, et neid tööriistu arukalt kasutada, et maksimeerida kaasamist ja saada võimalikult kõrgeid konversioonimäärasid..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map