Kuidas lisada saidil sotsiaalset tõestust, et konversioone suurendada?

Sotsiaalse tõendi lisamine võib teie konversioone märkimisväärselt suurendada.


See annab potentsiaalsetele klientidele tunde, et nad pole üksi. See ütleb neile, et on terve hulk inimesi, kes usaldavad kaubamärki ja kasutavad seda oma huvides. See annab neile palju põhjuseid, miks seda ka enda jaoks mitte kasutada.

„Sotsiaalse tõendi” määratlemiseks kõige lihtsamal viisil tähendab see potentsiaalsetele klientidele näitamist, et teie brändi usaldavad paljud inimesed ja ka nemad peaksid seda tegema. See mängib nende meelega (heas mõttes), et esile kutsuda teie toodete / teenuste vajaduse vajadus.

Siin on üks näide Netflixi kasutatavast sotsiaalsest tõestusest:

Filmi / sarja lehele maandudes saate vaadata arvustusi. Neid arvustusi nähes teate, et paljud inimesed on seda vaadanud ja (tõenäoliselt) ARMASTANUD, nii et soovite nüüd seda ka vaadata.

Siin on veel üks näide Buzzsumist:

Nad on oma kodulehel esitlenud mõnda suurimat brändi, kes nende teenust kasutab. Seda nähes saavad kliendid hõlpsasti veenduda, kui hea on nende teenindus, kui need suured kaubamärgid seda kasutavad.

Nagu neid kahte näidet, on ka sotsiaalse tõestuse rakendamiseks veel palju võimalusi. Võite neid ise ajurünnakuks teha või veelgi parem – protsessi hõlbustamiseks kasutage allpool nimetatud lahendusi. Need lahendused aitavad teil sotsiaalset tõestust mitmel viisil integreerida ja haaravad potentsiaalselt enamiku potentsiaalsetest klientidest.

Kui see kõlab huvitavalt, hüppame otse sisse. ��

ProveSource

Suurepärane usalduse, konversioonide ja usaldusväärsuse suurendamiseks, ProveSource on mitmel viisil sotsiaalse tõendi integreerimiseks oma ettevõttesse. Saate kuvada ostuteatisi, klientide ülevaateid, külastajate arvu reaalajas, klientide koguarvu ja palju muud.

Nad jäävad oma teenusele truuks, mistõttu võite märgata, et nende koduleht on täis sotsiaalseid tõendeid ja see töötab täielikult. ProveSource’il on üle 18 000 õnneliku kliendi ja see integreerub paljude erinevate platvormidega, sealhulgas WordPress, Shopify ja Clickfunnels.

Notifia

100% GDPR-iga ühilduv, Notifia on üle 30 vidina ja pistikprogrammi pakk, et teie turundusmängu kiirendada. Selle seadistamine võtab vaid paar minutit ja näete sellest hüppeliselt suurenevat kasvu. Sellel on tööriistad usalduse saamiseks, konversioonide arvu suurendamiseks, käitumise jälgimiseks ja paljuks muuks.

Saate neid isikupärastada ja valida enam kui 180 keele seast. Huvitav on see, et vidinad ei aeglusta teie saiti üldse. Need on toimivuse jaoks optimeeritud.

Notifia integreerub paljude rakenduste ja platvormidega, nagu WordPress, Slack, Stripe ja Shopify.

TrustPulse

Lihtne, kuid samas väga funktsionaalne, TrustPulse on peaaegu nagu kõik-ühes turundusplatvorm (kasutades sotsiaalseid tõendeid). Saate selle 5 minuti jooksul üles seada ja kohandada vastavalt oma soovidele. See võimaldab kuvada klientide reaalajas toiminguid, olgu need siis ostud või registreerumised.

Pole vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta, nii et igaüks võib seda kasutama hakata. Tore on see, et selle on loonud OptinMonsteri meeskond, nii et see peab kindlasti olema hea. TrustPulse saab integreerida erinevatele platvormidele, sealhulgas Blogger ja Weebly.

VocalVideo

Koos VocalVideo, saate sotsiaalsete tõendite loomise hõlpsalt videote näol. See võib olla iseloomustused, ülevaated ja muud asjatundlikud kampaaniad, milles kasutatakse nende uimastamist eelnevalt valmistatud malle.

Ettevõte nimega Respond Software kasutas seda lahendust ja tuli välja selle valmis video:

Selle lahenduse kasutamisel saate juhiseid algusest lõpuni, nii et te ei pea ise palju tegema. Näiteks saate eelvalmis malle, et jõuda inimesteni, kellelt vajate videoklippi, ja seejärel skriptitakse ka viiteid parima kasutaja loodud video saamiseks.

Manustamine ja avaldamine mis tahes platvormil on ka VocalVideo abil üks lihtsamaid ülesandeid, kuna see võtab vaid mõne klõpsu. Pärast video avaldamist saate toimivust analüüsida ja parandada valdkondi, kus seda vaja on.

Saate registreeruda ja alustada tasuta.

FOMO

Väga intelligentne ja kasutajasõbralik, FOMO rakendab masinõpet, et leida oma veebisaidile kõige sobivamad teisendusseaded. Saate kuvada kohandatud teatisi müügi, registreerumiste, tarnete ja muude tõendite kohta, mis on külastajatele mõeldud.

Saate selle kiiresti seadistada ja integreerida enam kui 80 rakendusega, sealhulgas Zapier, MailChimp ja Instagram. Sellel on palju vapustavaid ülevaateid ja mõned neist isegi soovivad, et keegi teine ​​ei peaks seda tööriista avastama, sest see on nende väike edu saladus. See on hea!

Lisaks on see GDPR-iga ühilduv.

Sotsiaalsed tõendid

Võite valida enam kui 200 eelvalmis malli hulgast, et kuvada külastajatele erinevaid teatisi Sotsiaalsed tõendid. Need mallid aitavad teil abonente juurde genereerida, suurendada müüki, suurendada kaasatust ja isegi kõigil õigetel põhjustel kiireloomulisust luua.

See on mobiilisõbralik ja saate seda suurel määral kohandada. Saate selle integreerida selliste platvormidega nagu WordPress, Shopify ja MailChimp.

Alustage tasuta ja seadke see valmis 60 sekundiga.

Nextsale

Nextsale võimaldab teil lisada müügiteatise, väljumise hüpikaknad, ülemise riba allahindlused ja ka promoboksid. See kasutab kogu potentsiaalil ära sotsiaalse tõendusmaterjali ja pigistab välja teie jaoks parima võimaliku ümberarvestuskursi. Samuti saate luua lehtrid ja vähendada omandamiskulusid.

Selle seadistamine on lihtne ja kiire. See ei võta rohkem kui paar minutit, sõltumata sellest, millise integratsiooniplatvormi valite. Selle saab integreerida:

 • WordPress
 • Shopify
 • BigCommerce
 • WooCommerce
 • Kohandatud veebisaidid

Vaja on ainult jälgimispikslit, mis tuleb oma veebisaidile lisada, ja teil on hea seda kasutama hakata.

Pulss

Kasutades Pulss, saate kuvada külastaja tehtud toimingute teatisi. Seda usaldavad mõned suurimad kaubamärgid, näiteks Speedo, Harry’s ja KlientBoost. (Vaadake, kuidas see on sotsiaalne tõend!)

Pärast rohkeid katsetamisi on nad tulnud seda lahendust pakkuma, nii et võite olla kindel, et näete kohe suurt vahetuskurssi. Üldiselt on seda kiire, lihtne seadistada ja see võimaldab teil vaadata põhjalikku analüüsi.

Võite kasutada ka A / B-testi, et sellest maksimaalselt kasu saada ja muuta iga kampaania erinevaid sätteid. Võite kindel olla, Pulse integreerub teie lemmikplatvormide ja -rakendustega.

Mõju

Piiramatu kohandamise ja üle 50 integratsiooniplatvormi, Mõju nõuab konversioonide ja müügi suurendamiseks ainult ühte koodirida. Saate kuvada:

 • Viimased individuaalsed kasutajate tegevused
 • Viimased hulgikasutajate tegevused
 • Otsekülastajate arv
 • Klientide arvustused

Seda on lihtne seadistada ja see toetab üle 100 erineva keele. Võite nende tasuta prooviversiooni kasutama hakata.

WPfomify

Vastab maailmatasemel toetusele, WPfomify on hiilgav WordPressi pistikprogramm sotsiaalse tõestuse tagamiseks. Saate selle integreerida teiste populaarsete pistikprogrammide ja e-posti turundusteenustega, näiteks WooCommerce, MailChimp ja EasyDigitalDownloads..

Sellel on palju kujundusvalikuid ja saate Google Analyticsi abil konversioonide jälgimiseks kasutada UTM-välju. Lisaks on see tundlik ja annab teile täieliku kontrolli selle üle, kes teie sotsiaalsete tõendite teatisi näeb, seda tänu granuleeritud sihtimisele.

Oluline on meeles pidada, et see pistikprogramm töötab ainult iseenda hostitavas WordPressi saidil.

SocialProve

SocialProve aitab teil soetamiskulusid vähendada, kuvades kasutajasõbralikke sotsiaalkindlaid hüpikaknaid. Selle lahenduse hea külg on see, et teatised ei kata märkimisväärset osa ekraanist. See võtab küll väikese ruumi, kuid annab sellest maksimumi.

Eri tüüpi hüpikaknad hõlmavad järgmist:

 • Aktiivse tegevuse arv
 • Otsekülastajate arv
 • Külastajate arv viimase 24 tunni jooksul
 • Aktiivsuse arv viimase 24 tunni jooksul

Võite proovida seda lahendust seitse päeva tasuta, kasutades nende prooviversiooni.

Beekindamine

Powered by AI tehnoloogia, Beekindamine on loodud teie e-kaubanduse konversioonide ülendamiseks. Põhimõtteliselt on see veebipoodide kõik-ühes turundusplatvormid, mis võimaldavad teil:

 • Jälgige klientide käitumist
 • Selgitage välja klientide huvi teie poe vastu
 • Kasutage erinevaid rakendusi sotsiaalse tõestamise, kiireloomulisuse ja klienditoe saamiseks

Sellel on palju funktsioone, mis tagavad teie poe tõrgeteta toimimise ja parimate konversioonimäärade toomise iga nurga alt, isegi kassateedel. Benekingi integreerimise saate integreerida WooCommerce, BigCommerce ja Weebly.

Kohanda

Saate kuvada reaalajas oste ja oma külastajate tegevust Kohanda. Sellel on lohistamiskoht ja tohutu eelvalmis mallide kollektsioon, mille hulgast saate valida. Saate neid isikupärastada, lisada klõpsatavaid elemente ja integreeruda teiste tööriistadega, et funktsionaalsust veelgi täiustada.

Pole vahet, kas teil on e-poe pood, SaaS-toode või peaaegu iga veebisait, aitab Nudgify aidata teil oma külastajatest maksimaalselt kasu saada..

Järeldus

Sotsiaalne tõend on oluline, et tuletada uutele külastajatele ja potentsiaalsetele klientidele meelde teie ettevõtte usaldusväärsust. Need ülaltoodud lahendused aitavad teil seda teha ülima kergusega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map