8 parimat tööriista unikaalsete ajaveebiteemade ideede genereerimiseks

Kas otsite uut uuenduslikud ideed teie järgmise ajaveebi postituse jaoks?


Kas tunnete, et olete takerdunud samade vanade teemade poole? Siis olete õiges kohas.

Kui teemad otsa saavad, laske veebitööriistadel teie eest trikk teha.

Siin on nimekiri mõnedest tasuta ja hõlpsasti kasutatavatest tööriistadest, mis aitavad teil luua imelised originaalsed ideed teil on puudu jäänud.

Hubspoti ajaveebide ideede generaator

Generaator Hubspoti poolt paistab silma ühe sirgjoonelisema ajaveebi teemageneraatoriga. Kõigil neil aegadel, kui olete ummikus, antakse teile kirjutamisprotsessi käivitamiseks käputäis teemasid.

Täpsemalt öeldes pakub see tööriist teile 5 eksklusiivset ideed antud 3 märksõna või fraasi (eriti nimisõnade) komplekti jaoks. Saate sisestada antud kasti sektsiooni kuni 3-sõnalise komplekti ja tööriist pakub teile uusi tulevasi ideid kasutamiseks.

Kui soovite tulemusi muuta, minge tagasi ja sisestage märksõnade komplekt uuesti.

Ole konkreetne, kui otsid täpset sisu.

See pole ideaalne tööriist, kui otsite tosinat uut teemat, kuid alustajate jaoks on see parim, mida leida.

Ubersuggest

Ubersuggest on hõlpsasti kasutatav tööriist, mis genereerib sadu märksõnu korraga.

Alates sellel saidil on kõik, alustades hüponeeritud sõnadest ja lõpetades kõigi teiste tähtedega A – Z, kuni märksõnade paariseni. See annab teile ulatusliku loetelu kõigist võimalikest märksõnade kombinatsioonidest.

Sisestage teemafraas oma mõttesse ja saate teemasid isegi siis, kui te ei osanud mõelda. Lisaks annab see sait teile valiku laiendada konkreetset märksõna, et näha sama teema täiendavat üksikasjalikku loendit.

Kui teie ostukorvis on nii palju teemasoovitusi, olen kindel, et järgmisel korral ei saa teemad kunagi otsa.

Buzzsumo

Buzzsumo on üks veebisait, mis pakub enamat kui lihtsalt teemade soovitamist. See näitab pikka loetelu paljudest muudest teguritest, mis võivad blogi teemat mõjutada.

Alates lingide, jagajate näitamisest kuni Facebooki kaasamiste arvu, Twitteri, Pinteresti ja LinkedIni jagamiseni saate kogu vajaliku teabe enne konkreetse teema valimine oma järgmise blogi jaoks.

Samuti saate filtreerida erinevate pealkirjade kaudu, milleks on kuupäev, sisu tüüp, keel, sõnade arv ja riik.

See võiks olla teie ühekordne lahendus teada saada, kuhu konkreetse märksõna või fraasiga liigute.

Porteni sisuideede generaator

Portent on uuenduslik tööriist, mida kasutada teemade vajamisel. Ehkki see soovitab ainult ühte teemat korraga, saate mitu teemat saada, klõpsates lihtsalt värskendamisnupul.

Arvestades nelja tühja ruumi, kasutab see veebisait teie märksõna või otsingufraasi järgmiste tühikute korral ja lisab teistele asjakohase sisu. Samuti annab see teile põhjuse kõigi ülejäänud kolme kasutatava teemasõna jaoks.

Teisisõnu, see on lihtne, kuid samas aeganõudev tööriist, kui otsite teemade loendit. Samal ajal saate väga originaalseid teemaideesid, mida saate otse oma ajaveebi kasutada, erinevalt teistest saitidest, kus saate võtmefraasi.

Moz märksõnade uurija

Moz on järjekordne tööriist selles loendis, mis annab teile üksikasjaliku loendi parema SEO jaoks kui lihtsalt ajaveebi teemade soovitamine..

Kui lisate sellele otsingule kindla märksõna, annab see teile selle fraasi kasutamise kuu mahu, raskusastme, orgaanilise CTR-i ja selle fraasi prioriteedi.

Samuti näete oma otsingu põhjal rohkem märksõnasoovitusi ja SERP-analüüsi. Lisaks on lehe lõpus selle märksõna mainimiste loend ka teistes ajaveebi teemades.

Nii näete lihtsamalt öeldes kõike, mida iial sooviksite teada saadaoleva teemafraasi kohta.

Näpistage oma Biz sisu generaatorit

Valimiseks on vaja tohutut teemade kataloogi? Siis Näpistage oma Biz-i tööriista on teie jaoks õige nimekiri. Mõelge teemale, mille võiksite oma märksõnaga raamida, ja teil on see kõik siin loendis.

Sellel lehel saate alla laadida ka kogu teemade loendi. Suurendage oma Facebooki ja Twitteri populaarsust, valides selle mitmekesiste valikute hulgast õige teema, mille vahel valida.

Nad annavad teile paljude muude teemade pealkirjade all nagu küsimused, karjäär, kuidas, saladused, äri, armastus.

Nii et kui arvasite, et teie võtmefraasist võib olla ainult mõni teema, on siin loend, mis teid kunagi alt ei vea.

Koostage oma ajaveeb

See on veebisait, mis annab teile pisut teistsuguse tunde kui teised ülalnimetatud tööriistad. Erinevalt neist, selles postigeneraator, ei pea te sisestama otsingutulemusse märksõna või võtmefraasi.

Pigem annab see sait teile alguses pooliku pealkirja.

Kui otsingu kohta on ainult üks tulemus, saate seda tööriista kasutada siis, kui te ei otsi midagi konkreetset. Lisaks suurendab see teie võimalusi loovuseks tööriista soovitatud teemaga.

Hankige oma mõtlemismütsid ja minge järgmisele postitusele särava, uuendusliku pealkirja valimiseks.

Quora

Kuigi Quora ei ole otsene teemade generaator, siis kindlasti nõustute, et enamasti on järgmine veebisait, kuhu satute muu otsingu jaoks kui Wikipedia, Quora.

Võib nõustuda minuga, et sellel saidil on olemas kõik, mida vajatakse, kui otsitakse vastust ükskõik millisele maailma küsimusele. Siit saate otsida kindlaid huvitavaid teemasid või otsida otse küsimusi, et saada vastuseid, mille on kirjutanud teadlikud inimesed üle kogu maailma.

Seega leiab see tööriist koha ka selles loendis, kuna annab teile mõistmise lihtsuse kohta rohkem teavet kui paljud teised.

Blogi teemade ja ideede genereerijate jaoks on teil veel mitu valikut. Sellest loendist peaks siiski piisama kõigile teie vajadustele.

Sellest oli loota

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map