8 parimat tagasilingi tööriista oma SEO strateegia vürtsitamiseks

Haarake marker, minge oma tahvlile ja lisage igapäevane prioriteetne ülesanne: „Kontrollige, jälgige ja looge lingid!” Kui olete tellimuse täitnud igal hommikul kohe pärast esimest tassi kohvi, näete tulemusi teie veebisaidile saabuvate uute külastajate arvu näol..


Veebisaidi omamine või haldamine peab teil olema SEO-strateegia, mis viib teie lehed SERP-ide tippu. (Kui te ei saa neist akronüümidest aru, peaksite lugema numbri SEO tutvustus enne ülejäänud artikli lugemist.)

Teie SEO strateegial peaks olema esmatähtis suurepärase ja originaalse sisu loomine. Ja teisel prioriteedil peaks olema suurepärane linkide loomise strateegia, mis annab teile palju linke, mis osutavad teie lehtedele – see tähendab lingid.

Miks on lingid nii asjakohased??

Otsimootorid eelistavad veebilehti, mis on autentsed iga otsitava märksõna korral. See tähendab, et need lehed ilmuvad nende märksõnade jaoks SERP-de esimestes kohtades või, mis veelgi parem, paigutatakse esiletoodud lõikudesse, mis tagab praktiliselt iga päev tuhandeid külastajaid.

Veebileht peab otsimootori poolt autoriteetseks peetama, et see vastaks teatud tingimustele. Üks neist on võimalikult paljude lingide olemasolu.

Nüüdseks olete ilmselt mõelnud, et “noh, see on lihtne, ma saan teistele oma lehele paigutada palju linke oma lehele ja probleem on lahendatud”. Ah jaa. Vabandust, kuid see pole nii lihtne. Te ei vaja ainult linke – vaja on kvaliteetseid linke.

Vaadake, et SERP-i punktide määramisel pole kõik lingid ühesugused. Seal on häid linke, st linke, mis pärinevad samade märksõnade teistelt autoriteetsetelt lehtedelt. Need tõstavad teie SERP positsioone kiiresti. Ja siis on olemas halvad lingid, mida nimetatakse ka toksilisteks linkideks. Te peaksite neist hoiduma või neist lahti saama, kuna need võivad teie kogu SEO jõupingutusi tühistada.

Tagasilinki võib pidada toksiliseks mitmel põhjusel, kuid kõik osutavad samale kontseptsioonile: tagasilink on mürgine, kui see pole autentne. Mürgine link võib olla täiesti kunstlik, näiteks kui see paigutatakse lehele, mis sisaldab linke veelgi seosematuma sisuga lehtedele. See võib olla tasuline tagasilink ja otsimootorid vihkavad seda. Kõiki ohtlike veebisaitide või madala mainega lehtede linke peetakse samuti toksilisteks.

Link hoone strateegiad

Põhimõtteliselt väheneb linkide loomise strateegia sama ideeni: genereerige lingid oma saidile autoriteetsetel saitidel, mis teile ei kuulu. Kas te ei tea, kuidas saate seda teha? Noh, esiteks peaksite teadma, et see pole lihtne. Peate avastama raskesti leitavad võimalused, võttes arvesse, et konkurendid teevad sama.

Niisiis on teil vaja häid tööriistu nende võimaluste ilmutamiseks. Mõelge kullapalavikule: parimate kirkade ja labidatega kaevuritel olid parimad võimalused kuldnugrite leidmiseks. Tööriistadest räägime allpool; esiteks vaatame läbi mõned näpunäited, mille jaoks tööriistu saaks kasutada.

Kõigepealt välistage ilmsed tagasilingi ideed. Jah, võite lisada kommentaari ajaveebi postitusele, lisades oma veebisaidile lingi, ja on võimalik, et see link viib teid mõne külastaja juurde. Kuid on tõenäoline, et SERP-i otsingumootorid ei võta teie paremusjärjestuse tõstmiseks (või madalamaks) arvesse. Suurem osa hõlpsalt postitatavatest linkidest luuakse atribuudiga „nofollow“, mis põhimõtteliselt soovitab otsimootoritel kogu SERP-i teave enne nende indekseerimist maha visata..

nofollow”On üks neljast atribuudist, mida saab lingile lisada, et juhendada otsingumootoreid selle lingiga tegema. Seal on ka vaikimisi „dofollow“, Mis on vastupidine: see soovitab otsimootoritel selle lingi indekseerimisel kanda SERP-i teavet.

On veel kaks atribuuti: “ugc”Ja“sponsoreeritud“.

UGC tähendab kasutaja loodud sisu ja seda saab kasutada veebisaidi kasutajate loodud sisusse sisestatud linkide märkimiseks. Näiteks postitage kommentaare või foorumikandeid. Lõpuks kasutatakse sponsoreeritud linkide tähistamiseks reklaami, sponsorluse või muu kompensatsioonilepinguna loodud linke.

Valged mütsid ja mustad mütsid

Kui räägite lihtsast (või automatiseeritud) lüli ehitamise taktikast, siis kuulete „valge mütsi” ja „musta mütsi” tehnikast. Nagu olete arvatavasti juba ette kujutanud, on valge müts hea ja must müts on halb. Must müts viitab ebameeldivatele trikkidele, mis võivad olla teie SEO jaoks ohtlikud, kuna otsingumootorid neile ei meeldi ja kui nad avastavad, et kasutate neid, võib teie SERP paremusjärjestus sukelduda otsingutulemite lõppu.

Vaatame siis valge mütsi tehnikaid. Teie esimene prioriteet selles küsimuses peaks olema teie teavitustöö. Peate leidma potentsiaalsed veebisaidid, mis võiksid kasu saada, paigutades oma saidile lingi nende saidile, hankima nende kontaktteabe ja saatma neile sõnumeid, milles palutakse neil oma saidile linkida. Kuid te ei pea juhuslikult sirvima, et näha, kellele need e-kirjad saata. Õige tööriist näitab teile saite, millel on suurim võimalus teie linkimisettepanekud vastu võtta.

Külaliste blogimine on vana kooli taktika, mis töötab üsna hästi. Peate pakkuma blogijatele, et nad kirjutaksid oma ajaveebide jaoks postituse, kus oleks teie nimi ja sellel olev link oma saidile. Külalisblogijaid tervitab palju ajaveebe, kuid peate need leidma. Kui blogijad ei võta teie külaliste ajaveebimise ettepanekut vastu, saate pakkuda neile, et parandaksite nende katkised lingid. See tähendab, et tuleb tuvastada katkised lingid, luua puuduva ressursiga sarnane sisu ja paluda kõigil, kes seda linkivad, osutada teie sisule.

Lingi loomise näpunäiteid on palju rohkem – võite neid leida SEO-teemalistest headest ajaveebidest kümneid. Kuid terviklik tagasilinkide strateegia hõlmab enamat kui lihtsalt linkide loomist. Samuti nõuab see teie lingivarude regulaarset kontrollimist ja jälgimist. Ja seda ei saa te käsitsi teha. Räägime siis lingitööriistadest.

Tagasi linkide halduse tööriistad

Suur hulk olemasolevaid tööriistu, mis aitavad inimestel edukat tagasilingi strateegiat rakendada, võiksid teile anda ülevaate, kui olulised on lingid. Selles tööriistade universumis on kõige kasulikumad kogu Interneti lingide silma peal ja aitavad teid linkide loomisel ning haldustegevuses..

Ärge lihtsalt pimestage maagilisi tööriistu, mis lubavad teie saidile automaatselt lingid genereerida; pidage alati meeles, et linkide loomine pole lihtne ülesanne ja seda ei saa ühegi automatiseeritud tööriista abil hästi täita. Olge lingi loomise lubadustega ettevaatlik, mis kasutavad musta mütsi meetodeid ja võivad teie SEO-d kahjustada.

Niisiis, parimad tööriistad annavad teile palju teavet lingide kohta, mida saaksite kasutada oma lingi loomise jõupingutuste parimate tulemuste saamiseks.

Vaatame parimaid valikuid.

Ahrefs

Ahrefs omab ühte suurimat tagasilingi indeksit kogu maailmas.

Lisaks lingide haldamisele on Ahrefs mõeldud ka suurema osa toimingute tegemiseks, mida SEO Pro peab iga päev tegema, ehkki seda on proffide jaoks üsna lihtne kasutada. Kuid konkreetselt tagasilinkide alal pakub Ahrefs palju vahendeid tagasilingi uurimiseks.

Näiteks üks neist tööriistadest nimega „Lingi ristmik ” võimaldab teil leida saite, mis viitavad teie konkurentidele, kuid mitte teile. See on väga kasulik teave, kuna kui sait viitab enam kui ühele teie konkurendile, on hea võimalus, et see lisab teie saidile lingi.

Ahrefs pakub tasuta versiooni, mis võimaldab teil jälgida kümmet linki ja kahte domeeni ühe päringu kohta. Kui olete nõus maksma 82 dollarit kuus, saate oma lingiprofiili põhjaliku analüüsi, sealhulgas pildi lingid, dofollow / nofollow, ankurdamistekst jne. See teave võib osutuda hindamatuks juhuks, kui saate Google’ilt trahvi, kuna see annab teile arvud teie saidil oleva ankru teksti suhte kohta.

Ahrefsi pakutav teave ei aita teid ainult linkide loomise tegevuses. Samuti kuvatakse kadunud lingid ja uued lingid teie saidile, nii et saate veebimeistrit tänada või vastastikuse lingi abil teene tagasi saata. Kaotatud linkide korral teavitatakse teid kaotuse põhjusest, nii et te ei pea arvama, miks see juhtus. Ahrefi armatuurlaud näitab ka kahtlaseid linke, mille karistamise vältimiseks võite keelduda.

Moz

Moz Pro on professionaalsete SEO-tööriistade täielik komplekt, milles Moz Link Explorer on üks peamisi utiliite. Eriti kasulik on teha konkurentide tagasilinkidel pöördprojekteerimist. Töö võlu nägemiseks peate lihtsalt sisestama konkurendi domeeni või kindla URL-i ja Moz kuvab teile kõik oma lingid. Iga lingi korral võis näha mõnda mõõdikut, näiteks domeeni autoriteedi indeks, ühendavate domeenide arv, rämpsposti tulemus ja ülemiste linkide loend.

Selle hinnakujundusplaanid jäävad vahemikku 99–599 dollarit kuus, sõltuvalt sellest, kui palju funktsioone ja kui “prof” soovite oma SEO tegevustes osaleda.

Link Link Exploreri üks eripära on Anchor Text Analysis, mis näitab veebisaidi lingiprofiilis kõige tavalisemat ankurteksti. Paljud küsiksid, kuidas seda funktsiooni kasutatakse, ja vastus on, et see aitab tuvastada musta mütsi sidumise tehnikaid: kui täpse vastega ankruteksti on palju, võib see olla märk petlikust taktikast..

Kuigi Mozi andmebaas pole nii suur kui Ahrefs, sisaldab selle tellimistasu peale Link Exploreri veel mitmeid tööriistu, mille eest tasumine võiks olla väärt.

Majesteetlik tagasilingi analüsaator

Majesteetlik SEO pakub seda tööriista Chrome’i rakendusena, viies lingianalüüsi otse teie brauserisse. See on kiire viis iga lehe tugevuse kontrollimiseks vastavalt selle lingil olevale teabele. Usaldusvoo ja tsiteerimise voo hinded ilmuvad kohe teie külastatava lehe URL-i ribale koos kokkuvõtliku teabega seda linki sisaldavate URL-ide ja domeenide kohta.

Ehkki kõigi funktsioonide saamiseks saate tellida tasu, pakub Chrome’i rakendus tasuta mõnda bitti andmeid, mis sisaldab lingiprofiilide graafikuid ja linkide arvu URL-is, alamdomeenides ja juuretasandil. Tellijad saavad linkide kohta rohkem üksikasju, sealhulgas kümne tugevaima tagasilingi ja kümne tugevaima ankuriteksti loendid. Samuti saavad nad süveneda linkianalüüsi, pääsedes tööriistadele juurde otse rakendusest.

SEO Spyglass

SEO areenile astus hiljuti uus kandidaat ja paketi juhid peaksid sellele tähelepanu pöörama.

SEO Spyglass on osa SEO PowerSuiteist, tööriistakomplektist, millele antakse palju positiivseid ülevaateid. Erinevalt enamikust SEO tööriistadest on see rakendus, mille installite oma arvutisse, olgu selleks siis Mac, Windows või Linux. Võite kasutada selle põhifunktsioone tasuta nii kaua kui soovite, või võite maksta 299 dollarit aastas kutselitsentsi eest, mis pakub selliseid maiuspalasid nagu piiramatu tagasilingi jälgimine, ülesannete ajastamine ja põhilised aruandlusfunktsioonid või 699 dollarit aastas ettevõtte litsents, mis vabastab kõik PowerSuite’i funktsioonid.

Teadaolevalt on SEO Spyglassil kõigi teadaolevate tööriistade suurim linkide andmebaas. Saate lisada ka oma linke, importides need otse Google Analyticsist ja Google’i otsingukonsoolist. Tööriist tuvastab potentsiaalselt kahjulikud lingid, et vältida Penguin 4.0 (Google’i otsingumootori uusim versioon) karistamist. See arvutab karistusega kaasnevad riskid, võttes arvesse samu tegureid, mida Google. Kui see tuvastab ohu, saate selle mõne hiireklõpsuga neutraliseerida, kasutades SpyGlassi eksklusiivset failide generaatorit – te ei pea muretsema, et teete seda ise.

Mõned SpyGlassi kasutajad väidavad, et tööriist võimaldas neil oma orgaanilist liiklust dubleerida ainult SEO nõuandeid järgides. Nad ütlevad isegi, et ettevõtte versiooni investeeringutasuvus (ROI) oli vähem kui kuu, nii et kui olete oma SEO strateegiaga tõsiselt tegelenud, võiksite seda proovida.

Semrush

Semrushi alt leiate Tagasiühenduse analüüsi tööriist, võimas abi mis tahes domeenist lingide funktsionaalsete andmete saamiseks. Oma tohutu andmebaasi, milles on 26,5 triljonit lingi, pakub Semrush palju paljastavaid diagramme, mis näitavad uusi & kaotatud lingid, kõigi pöördumiste autoriteediastmed, tagasilinki genereerivate protsesside areng ja palju muud.

Tööriistaga Backlink Audit saate oma Search Console’i ​​andmeid integreerida ja vältida Penguini karistamist. Samuti saate mürgiseid linke avastada ja kustutada ning saata need Google’i tagasilükkamise tööriista, hoides oma automaatse ja perioodilise jälgimise abil oma lingiprofiili puhtana.

Lisaks tagasilinkide analüüsile pakub Semrush täielikku SEO-tööriistade komplekti, mida saate kasutada tasuta, piiramatu aja jooksul, kuid piiratud funktsionaalsusega. See hõlmab märksõnade uurimist, rahaks tegemise analüüsi, liikluse analüüsi, SERP-i positsiooni jälgimist, CPC-kaardistamist ja palju muud.

SE edetabel

SE edetabel on tagasilingi kontrollija, mis kasutab Google’i veebihalduri tööriistade andmeid teie veebisaidi või konkurentide sissetulevate linkide kontrollimiseks. Tööriist genereerib üksikasjaliku lingi analüüsi, mis näitab atribuute follow / nofollow, indeksit / pole indeksit, vahemällu salvestatud / vahemällu salvestamata, domeeni autoriteeti, ankurdavat teksti, sotsiaalset populaarsust, Alexa asetust ja palju muud. See võimaldab lingid tagasi lükata ja faile genereerida, et need otse Google’ile edastada.

SE Ranking pakub kolme põhiplaani: optimaalne (39 dollarit kuus), pluss (89 dollarit kuus) ja ettevõte (189 dollarit kuus). Need erinevad kontrollitud veebisaitide ja jälgitavate lingide arvu osas. Allahindlusi saate teha, tellides mitu kuud või vähendades kontrollide sagedust: 20% iga kolme päeva kontrollimisel ja 40%, kui teil on iganädalase kontrollimisega kõik korras; vastasel juhul tehakse kontrollülesanne iga päev.

Öövalve

Tagasiühenduse jälgimise tööriist, mis analüüsib teie lingide tegelikku mõju teie SERP-i paremusjärjestusele. Nutikate teavituste kaudu, Öövalve saadab teile regulaarselt värskendusi värskelt avastatud ja kaotatud lingide kohta. See kasutab oma indekseerijaid koos mitme välise jälgimisallikaga, et anda täpset ja ajakohast teavet kõigi lingide kohta, mis võivad teie paremusjärjestust mõjutada.

Visualiseerimisriistad pakuvad segmenteerimist mis tahes tüüpi parameetrite järgi, et aidata mõista iga tagasilingi mõju. Tagasi linkide portfell võtab kokku erinevad segmendid, mis on omandatud erinevatel aegadel. Saate tundma õppida nende mitmekesisust kvaliteedi, domeeni, atribuutide järgimise / mittejälgimise ja rämpsposti oleku järgi.

Nightwatch teostab elusate ja surnud linkide automatiseeritud kontrollimist, et näidata teile, millised lingid lisavad teie veebisaidile väärtust ja mis seda väärtust vähendavad.

LinkMiner

Selle aluseks on suur andmebaas – suurem kui Elon Muski ambitsioonid, nagu tema enda veebisait väidab LinkMiner põhineb.

Lihtsalt oma konkurendi domeeninime sisestades saab ta tuvastada oma võimsaimad lingid, hinnates neid selliste tuntud mõõdikutega nagu tsitaatvoog, usaldusvoog ja muud. Lihtne visualiseerimispaneel väldib ülemääraseid brauseri vahelehtede tavalist probleemi: ühe klõpsuga saate iga viidatava veebisaidi eelvaate, ankurdusasend on esile tõstetud.

LinkMiner annab teile võimaluse leida lingid kõigist selle linkidest 9 triljoni tagasilinkide andmebaas, või otsige ainult uusimaid andmeid, et piirata otsingut 30 päeva vanuste linkidega. Valik “Kadunud” aitab teil kustutatud lingid üles leida ja saada võimaluse oma konkurente asendada. Kui soovite keskenduda olulistele linkidele, pakub LinkMiner teile parimad leiud loendisse. Saate salvestada kõige asjakohasemad lingid ja naasta nende juurde igal ajal, kui soovite.

Valige tööriist; mis tahes tööriist.

Nüüd pole linkide loomise strateegia vastuvõtmata jätmiseks mingit vabandust. Otsimootorid arenevad pidevalt ja muutuvad nutikamaks. Ärge kunagi unustage, et nende eesmärk on veebi parima sisu indekseerimine, et see oleks hõlpsasti juurdepääsetav. Ja te peaksite neid abistama nende kahe eesmärgi saavutamisel, luues suurepärase sisu ja veendudes, et selle juurde pääseb võimalikult paljudest kohtadest.

Sildid:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map