8 kindlat viisi avaldamiseks ülipikkades ajaveebides

Loete oma lemmiksaitil veel ühte postitust, mis paneb teid WOW-i tegema.


Kommentaaride sektsiooni jõudes näete märkimisväärset arvu lugejate reaktsioone. Võite vaid ette kujutada, kui tore on suhelda inimestega, kes jagavad teie vaateid ja tunnevad huvi teie teadmiste vastu.

Teate kindlasti, et teid kajastatakse ühel päeval oma lemmiksaitil.

Aga:

Millal kavatsete oma pigi toimetajale saata? Homme? Kuus? Aasta pärast?

Kas teate, mis takistab teid sellel badass-saidil avaldamist?

Enamasti ei tea me, kust alustada, eriti kui meil pole kogemusi.

Kõigepealt peame mõistma, mis muudab veebisaidi usaldusväärseks ja esmaklassiliseks:

 • Google’i kõrge reiting (kasutage SEO tööriistu nagu MOZ selle kontrollimiseks): liituge kogukonnaga, et saada käepärane tarkvara, mis aitab veebisaitide kvaliteeti tasuta analüüsida. Võite kontrollida lehe / domeeni autoriteet, rämpsposti tulemus või lisage muid sätteid, mida soovite analüüsida.

 • Kasutajasõbralik disain: 76% veebisaidi külastajatest väidab, et on hädavajalik, et saidil oleks lihtne leida seda, mida nad soovivad. Seega on kasutatavus oluline ja intuitiivne liides vähendab põrkekiirust.
 • Kontaktteave: inimesed surfavad Internetis kontakti saamiseks kontaktteabe leidmiseks. Ehkki paljud külastajad eelistaksid mõnda teist ettevõtet, on ka võimalused otsingumootorite suurendamiseks saiti üles tõsta.
 • Pole rämpsposti ega ebaolulisi reklaamibännereid / hüpikaknaid: iga ajaveebi omanik soovib veebisaiti rahaks teha, kuid tüütu lisa avaldamine on märk madala kvaliteediga nõudmistest.
 • Regulaarne artiklite postitamine ilma kehvade kirja- või grammatikavigadeta: sisu on kuningas ja see on iga ajaveebi omaniku visiitkaart, nii et see peaks olema hästi kirjutatud ilma igasuguste vabandusteta.
 • Saidi interaktsioonide arv (jagamine, kommentaarid, meeldimised): see on lihtsalt veel üks tõestus sellest, et lugejad on suhtlemisse kaasatud ja nad hoolivad postitatuist.

Mida see tähendab vabakutselise blogija jaoks?? Mida parem on veebisait, seda rohkem potentsiaalseid lugejaid see meelitab. Seetõttu mõjutab see lingimahla, seega on see teie portfelli jaoks väärtuslikum.

Lisaks on parimatest veebisaitidest saanud kaugtööliste leidmise allikas, seega on teie käes uus tellimus.

Kõige usaldusväärsemad veebisaidid aktsepteerivad külaliste ajaveebi ja see on teie võimalus ajaveebis avaldada. Ole aga valmis konkurentsitingimusteks, kuna kirjanikud teavad: Badass-saitidele panustamine on tõestatud viis uute potentsiaalsete klientide leidmiseks.

Kas sa tead seda? 81% USA veebiklientidest usaldage ajaveebide teavet ja nõuandeid?

On ütlematagi selge, et kõrgeimatel veebisaitidel avaldamine ei tähenda ainult oma ego rahuldamist; see on umbes oma blogimisportfelli loomine samuti.

Tegelikult on teie artikli avaldamiseks headel veebisaitidel palju muid põhjuseid. See aitab:

 • saada autoriteetseks blogijaks;
 • meelitada uusi lugejaid;
 • saada linke ja seetõttu parandage oma ajaveebi paremusjärjestust;
 • luua kontakte arvamusliidritega;
 • leida uusi kliente;
 • arendage oma kirjutamisstiili ja õppige gurude kirjutamisest.

Ehkki tipptasemel ajaveebides avaldamine võib olla vabakutseliste blogijate pürgijatele tõeline väljakutse, teame, kui hea see on meie karjääri jaoks. Lisaks on nendel saitidel olemas mõned kindlad võimalused.

Ahem! Tutvuge kaheksa kindla viisi loendiga, kuidas tipptasemel ajaveebides sõna välja tuua:

1. Ole kasulik

Kui soovite avaldada oma artikleid suurepärastel veebisaitidel, peate teadma, milliseid eeliseid sellest saate.

Aga:

Kas olete kindel, et olete ajaveebi omanikule kasulik??

Ainus õppetund, mille ma olen aastate jooksul ajaveebide pidamisest õppinud, on see, et ajaveebide omanikud ei huvitu teie sisust, kui see ei aita nende aega kokku hoida ega vasta nende lugejate vajadustele.

On küll karm, kuid tõsi:

Mida kõrgem on veebisaidi auaste ja lugejate huvi, seda vähem hoolib selle omanik teie pakutavast sisust.

Probleem on selles, et paljude kirjanike arvates on sellistele saitidele panustamine atraktiivne, nii et teie jaoks on tegemist konkurentsikeskkonnaga. Kui soovite köita toimetaja tähelepanu, proovige olla kasulik:

 • lisada statistikat ja andmeid;
 • jagada isiklikke juhtumianalüüse;
 • pakkuda nõuandeid gurudelt, mida pole kuskil avaldatud.

Lühidalt, pakkuge midagi, mida nad ei saa teie teadmisteta kirjutada.

2. Astuge samm edasi

Külaliste postitamine nõuab palju tööd, aega ja vaeva.

Peate saiti uurima, mõistma selle sihtrühma ja nende vajadusi, koostama põnevaid sisuideesid, looma ühenduse ajaveebi omanikuga, koostama hästi kirjutatud postituse ja suhtlema lugejatega pärast teie postituse avaldamist.

Blogipostituse loomisel peaksite alati minema lisa miili, kui soovite teenida austust ja oma postituse avaldada.

Üks parimaid viise on astuda samm edasi konkurentidest eristumiseks: mõelge eelnevalt välja toimetuskalender või hooajalised blogipostitused, et tagada nende õigeaegne postitamine.

Mõni veebisait avaldab oma toimetuskalendri, nii et see võib teile anda vihje, millist teemat käsitleda.

Kui alustate uue tüki kallal töötamist, mõelge sellele, kui palju aega kulutate selle kirjutamisele, redigeerimisele ja korrektuurile, toimetaja tagasiside ootamisele ja paranduste tegemisele.

See on sinu eeldatav ajaveebi postituse loomise aeg. Minu jaoks kulub umbes kaks kuud alates pigi saatmisest kuni lingi saamiseni, kui artikkel ilmub.

3. Jagage isiklikke juhtumianalüüse

Blogipostitust kirjutades peate teadma teemat A-st Z-ni, eks?

On täiesti mõistlik, et teoreetilised teadmised võivad teid palju aidata! Omades põhiteadmisi mis tahes protsessist, teate, mida oodata, kuid ainult praktiline kogemus lisab teie oskusi.

Mis eristab teid teistest blogijatest? Teie kogemus, kahtlemata!

Kui teil on vastuvõetav praktika, teate kohe ette, millised takistused võivad inimesi oodata ja kuidas neist üle saada. Seega muudab see teie sisu nii pilkupüüdvaks kui ka lugejatele kasulikuks.

Näiteks kui teil on oma nippe ja näpunäiteid blogimis hirmude vähendamiseks, saavad ajaveebilugejad sellest väärtust ammutada. Seega pöörab ajaveebi omanik teie tekstile tähelepanu ja võtab selle vastu.

4. Buzz’i tekitamiseks suhelge lugejatega

Kas sa tead seda lihtsalt 20% külastajatest loeb täisteksti?

Kui teie ajaveebi postitus saab palju kommentaare, teate, et teie pingutused tasuvad end ära.

Ehkki kõik, mida ihaldate, on link teie saidil olevale artiklile, mõelge sügavamalt. See on tore, kui suudate haarata lugejate tähelepanu ja hoiate seda all, et panna nad lugema kogu teie artiklit.

Miks? See aitab…:

 • provotseerima edasist arutelu ja suurendama seetõttu arvamuste arvu
 • parandage oma kaubamärgi tuntust ja hankige seega rohkem vabakutselisi kontserte

Kui lugejad on hõivatud, võtavad nad osa suhtlemisest kirjaniku ja lugejatega ning see on teksti loonud isiku tõestuseks korrektsest teosest. Ehkki teate, kui tore on oma kirjutamise kohta kommentaare ja küsimusi saada, osalete sageli arutelus?

Kui ei, siis on viimane aeg hakata lugejatega suhtlema, et tekitada buzz.

Kommentaarid suurendavad tõenäosust, et ajaveebi omanik sind meeles peab.

Lisaks suurendab ajaveebis aktiivne olemine teile truudust. Seega aitab kommenteerimine arendada usaldusväärseid suhteid ajaveebi omanikuga.

5. Vahetage kontakte mõjutajatega

Kas olete kunagi mõelnud, miks mõjutajad saavad kokku teiste arvamusliidritega?

Edukad inimesed ei lõpeta kunagi õppimist, nii et on lihtne leida mõjutajaid, kes loevad A + veebisaiti. Kui olete ajaveebi aktiivne, võite kokku puutuda teiste ajaveebide omanikega, kelle saidid võivad olla ka teie tööde potentsiaalne kodu.

Kui soovite nende mõjutajatega kontakti luua, proovige neil hiljem ühendust luua ja kontakte vahetada.

 • Paluge neil jagada oma nõuandeid ja näpunäiteid;
 • vastake nende kommentaaridele ja arutage materjali;
 • nõustuge nende vaatepunktiga.

Parim on see, et te ei hirmuta neid koostöö pakkumisega. Selle asemel olete sõbralik suhtleja, keda huvitab lihtsalt vaadete jagamine, ja see suurendab lojaalsust.

6. Reklaamige nende veebisaiti

Kui soovite oma postituse saidil avaldada, peab see olema hea ja usaldusväärne allikas. Ehkki me kõik teame selliste saitide reklaamimise põhjuseid, mõtlevad vähesed meist blogi omanikule hea teenimise kasuks.

Omaniku tähelepanu juhtimiseks saatke link oma artikli juurde, kus selle veebisaidi kohta kirjutate. Seega sisestage veebisaidi link oma väljaannetesse.

See tuletab meelde kasulikkust, seega aidake saidil hankida täiendav ling ja parandage seetõttu oma Google’i paremusjärjestust veebis. Lisaks on sellest abi ka teile.

7. Tehke uuringuid ja pakkuge ainult kvaliteetset sisu

Tipptasemel veebisaitidel avaldamine võtab palju tööd ja me peame andma endast parima, et ajaveebi omaniku tähelepanu köita. Näiteks kui mõned inimesed tee matemaatikat miks me ei saaks veebis kõige hullumeelsematele küsimustele vastuseid saada, miks me ei võiks uurida ja koguda kogu saidi teavet ning see peab leidma ideaalse sobivuse?

Ilmselt on veebisaidi uurimine keeruline, kuid see aitab selle vajadustest paremini aru saada. Mida rohkem saiti teada saad, seda paremaid sisuideesid saate soovitada. Kui teate, millised teemad võivad selle saidi jaoks hästi töötada, leiate teema, mis tõmbab ajaveebi omanikku.

See on suurepärane, kui koostate hea idee. Kuid kas olete kindel, et teie teos on kvaliteetne?

Vaatame seda! Mis on kvaliteetne sisu?

 • Selles pole kirjavigu, grammatikat ega kirjavigu;
 • See sisaldab visuaale;
 • See põhineb statistikal ja juhtumianalüüsidel;
 • See on igihaljas, nii et inimesed saaksid sellest teatud aja jooksul midagi õppida;
 • See aitab lahendada lugejate probleeme.

Kvaliteetse sisu edastamine aitab toimetajal aega kokku hoida, nii et ta usaldab teid rohkem. Seega on enne postitamist kontrollimine kohustuslik. Lõppude lõpuks on tipptasemel toimetajatelt positiivse tagasiside saamine suurepärane, kui on vaja anda usaldusväärseid viiteid tulevastele klientidele.

8. Andke proove

Piki kirjutades proovite veenduda ajaveebi omanikul, et nad vajavad teie abi. Ehkki saate oma kogemusest kauneid luuletusi kirjutada, on parem, kui teil on oma sõnadele tõend.

Toimingud väljaspool sõnu.

Sinisest postitamine ei toimi, kuna teil peab portfoolios olema suurepäraseid artikleid. Kui olete sooviv vähese kogemusega blogija, ärge ärge ärrituge. Võite kirjutada lõigu, et näidata oma kirjutamisstiili ja mõtete voogu.

Iga vabakutselise blogija jaoks on parim viis veebisaitidel avaldamiseks oma töö kvaliteedi tõestamine. Lisaks aitab see toimetajatel mõista, kes te olete ja miks teie tekstid nende ajaveebile ideaalselt sobivad.

Kokkuvõte

Oma artikli paigutamiseks parimatele veebisaitidele on kõige raskem esimese väljaande saamine.

Jah, me kõik oleme seal olnud …

Kui teie külaliste postitusi lükatakse tagasi, on viimane aeg parandada oma võimalusi saada vastu.

Pidage meeles:
Keegi ei sünni teadmiste ja kogemustega. See on teie väljund. Kui te ei avaldanud oma artikleid parimatel saitidel, siis miks te ei võiks nende hulgas olla??

Lõppude lõpuks on küsimus teie soovis ja vaeva nägemises, kas pole??

Sildid:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map