3 hädavajalikku, mida tuleks meeles pidada enne oma eepilise sisustrateegia rakendamist

Trendiva sõnumi edastamiseks on erinevaid võimalusi, kuid need kõik on suunatud sama eesmärgi saavutamisele.


Need sisaldavad Brian Deani oma Ka pilvelõhkuja sisu Rand Fishkin’s “10x sisu”.

Juhul, kui soovite juhtida palju tähelepanu ja teid võib pidada võimuriks, peaks teie sisu olema ainulaadne ja kaasmaalaste pakutavast tavalisest erinev..

Seetõttu on paljud äriruumid hakanud eraldama raha ja palju vaeva tohutu sisutoa loomiseks. Suures osas on see ettevõttele väga kasulik ja kasulik.

Kuid see viib ka uue potentsiaalne oht.

Mis juhtub juhul, kui paned palju aega ja ressursse eepilise sisuga eseme väljamõtlemiseks ainult oma sihtrühmale, et näidata huvi?

Järgige neid põhialuseid ja te ei pea selle teema pärast enam muretsema.

Leidke sisu jaoks paljutõotavaid ideid

Kui olete varem avaldanud märkimisväärse hulga sisu; peaksite oma postitused läbi vaatama ja tuvastama, millist sisu teie vaatajaskond rohkem huvitab.

Külastage Google Analyticsit ja leidke, millised konkreetsed ajaveebi postitused, tooteülevaated või mõni konkreetne sisu, mis on kirjutatud klientide paremaks säilitamiseks, on lehel saanud kõige rohkem vaatamisi ja kõige pikema aja jooksul.

Teisest küljest, kui olete oma sisestrateegia rakendamisel keskel, siis sellised tööriistad nagu SEMrush, Ahrefs Content Explorer või Buzzsumo aitavad teil oma nišilt populaarset sisu leida.

Kõige arusaadavam, kuid tõestatud viis, kuidas sisuideid saaks klientidelt ammutada, on neilt küsida: “Kas sa tahad seda?

Kui otsustasite mõne teema esile tõsta, on eelistatavalt suur otsingumaht, näiteks: “Parimad sülearvutid, mida 2018. aastal osta”Kuid te lihtsalt ei saa aimu, kuidas sellest maksimaalset konversiooni saada, siis võiks klientide kaasamine olla teie jaoks hea strateegia.

Semantiliselt ainulaadne, SEO otstarbeks kirjutatud, ajatundlik ja nõudmistega loodud sisu on vaid pool tehingust. Me peame silmas konkreetset ideeideed, mis on kasulik nii teile kui ka teie klientidele.

See on lootusetult lihtne ja ometi võib enamik ettevõtteid kiiresti saada palju tagasisidet, jõudes kiire küsimusega oma vaatajaskonnani.

Siin on kolm võimalikku varianti selle eesmärgi saavutamiseks:

1) Päringud

Saatke välja meilikirju, mis koosnevad küsitlusest või vastusetaotlusest. Võite kasutada ka oma sõnu, näiteks „Plaanime luua___.

Kui soovite sellele juurde pääseda tasuta, klõpsake sellel lingil ja me saadame teile juurdepääsu, kui see on reaalajas. “

2) sotsiaalsed kanalid

Lihtsaim viis oma publikuni jõudmiseks on Instagrami või Twitteri kasutamine.

Esitage paar lühikest, huvitavat sõnumit või küsimust, mis põhinevad erinevatel sisuideedel, mida te kaalute, ja seejärel kontrollige, milline on kõige rohkem kaasahaarav..

Need, kellel puudub sotsiaalne jälgimine, saavad kaevata sügavamale taskusse ja koos mõne tasulise reklaamiga müntidega osa saada, et sõnumit vaatajaskond vaataks.

3) lauad

Teine suurepärane võimalus oleks üles leida selliseid saite nagu Quora või oma valdkonna populaarsetes ajaveebides ja foorumites, näiteks GetResponse jaoks e-posti turundus või Moz SEO jaoks. Vaadake, millised küsimused tekivad kõige rohkem.

Siinkohal on oluline teada saada, mida täpselt küsitakse selle kohta, mida inimesed kirglikult tunnevad, selle asemel et pelgalt arvata.

Kinnitage oma sisu

Idee sisu kinnitamiseks ja kinnitamiseks enne sellesse investeerimist tuli hiljuti kommentaaride sektsioonis Moz postitus.

Daniel määratleb stsenaariumi, kus tema meeskonnal oli muljetavaldav idee, mis nende arvates tegi imesid, kuid kui nad asusid protsessi ja kumm tabas teed, näitas sihtrühm täielikku huvimatust.

Esimene verstapost hõlmas valideerimist, mis on samm, mida enamik inimesi ei võta sisu loomise protsessis tõsiselt, nagu selgitas Mozi guru Rand Fishkin oma vastuses.

Sisu loomist ei saa investeeringuga võrdsustada toote ehitamisega.

Üks on nähtavasti parem kui teine, kuid pole mõtet puusast tulistada, kui on võimalik valida lihtsamaid ja arusaadavamaid viise oma sisuidee valideerimiseks, enne kui panna oma väärtuslikku aega ja ressursse selle alguse juurde.

Sobitage oma sisu levitamisega

Siseturunduse protsessis on oluline osa, mida väga paljud turundajad oma sisu kavandamisel ei arvesta.

„Sisu loojana on selle tõttu tekkinud süü mind mitu korda taga ajanud. Kõige tavalisem mõte on minu meelest see, et minu sisu väärtus põhineb ainult sisul endal, ”ütleb Neil Patel.

Niipea kui teie Interneti-pilisev tükk silmatorkavat linkide söötu on lõpuks elus, ei juhtu midagi, kui te ei saada laadungit või silmamunad ja saadate need lehele üle.

See etapp on sisumõistatuse levitamiskunst ja sellel peaks olema oluline mõju loodud sisu laadile.

Seda ideoloogiat mõistetakse järgmise näite abil hästi.

Kui sihite lemmikloomade ruumis asuvaid väikeettevõtete omanikke, olete kindel, et kõige mugavam kanal on juurdepääsu saamiseks omanikele LinkedIn, ning nad suhtuvad kirglikult nii lemmikloomadesse kui ka lemmikloomahooldusesse, korrake seda protseduuri kindlasti.

Küsige, mille vastu nad on kirglikud.

 • Teaduskogukonnad lemmikloomade ruumis
 • Otsige populaarseid lemmikloomasisu Ahrefi sisuhalduris
 • Uurige Quora kohta enim küsitud lemmikloomade küsimusi

Arvate, et olete leidnud ideaalse sobivuse, sealhulgas tulemas välja eeposte juhend mööbli seadistamise kuuse lemmikloomade austajatele ainult kogu poti puhkemiseks.

Uskumatu!

15 000 Facebooki aktsiat!

Ligi 3000 Pinterest aktsiat

Ja LinkedInis, kus teie sihtrühm on… üks aktsia?

Ligi 20 000 aktsiate kogumine on mõttetu, kuid jõuab vaevalt sihtrühmani. Vale vaatajaskonnaga on võimalik suhelda ja saada oma sisust praktiliselt nullist kasu.

Planeerimisel mõelge kõigepealt oma sihtrühmale ja sellele, mida nad kõige paremini reageerivad. Teil on parem võimalus selle meediumiga selle kuulajaskonnaga resoneerida.

Järeldus

Sisu on endiselt sisu. Nutikas lähenemisviis on turu proovimine enne, kui midagi välja mõelda, et midagi sinna juurde jõuda, kuna praeguses etapis ei vaja te toote turuletoomisega võrreldes nii palju ettevaatust..

Samal ajal, kui kavatsete investeerida aega ja raha suuremasse sisusse, olge ettevaatlik, tehes valideerimise, et vaatajaskond resonteeriks ja oleks huvitatud.

Vaadake oma analüüsitud statistikat, küsige oma praeguselt vaatajaskonnalt ja pidage meeles kanalite jaotust, et pakkuda teile parimat võimalikku sisu õnnestumise võimalust.

Sildid:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map