12 parimat meediamonitooringu tööriista brändihalduseks

Kuna kliendid on iga ettevõtte alus, on oluline neid kuulata.


Olgu see siis sotsiaalmeedias või kogu veebis; teie vaatajaskond võib olla kõikjal ja kasvu jaoks on hädavajalik tuvastada, mida nad tegelikult vajavad. Parim viis selle saavutamiseks on jääda ausaks, jälgida nende arvamust ja olla nende suhtes tähelepanelik.

Teie klientide jaoks konstruktiivne tagasiside on vajalik, et muuta teie äri paremaks.

Kui olete hakanud oma klientidega suhtlema ja neid kuulama, avate võimalused hea ja positiivse ettekujutuse saamiseks oma ettevõttest. See omakorda aitab potentsiaalselt teid pidada kasutajakeskseks kaubamärgiks.

Pidades seda meeles, koostasin teie brändi jaoks selle brändi jälgimise tööriistade loendi, et kasv oleks veelgi kõrgem. Kui see kõlab huvitavalt, hüppame otse sinna. ��

BrandMentions

Nagu nimigi ütleb, BrandMentions võimaldab teil liikuda läbi kogu veebi ja leida asjakohaseid mainimisi. See on suurepärane näitaja klientide leidmiseks ja toodete reklaamimiseks õiges kohas. Mitte ainult seda, vaid saate ka luua suhteid protsessi käigus ja nautida suuremat brändinäitust.

Saate teada saada teie brändi või toodete kohta käivaid vestlusi ja isegi kohe tuvastada, millises toonis nad vestlevad. See on oluline mainimise taga olevate emotsioonide mõistmiseks.

Kuna konkurentide analüüs on turunduses nii oluline aspekt, võimaldab BrandMentions teil konkurente luurata ja analüüsida oma niši parimaid mängijaid. Võite ka uurida ja saada teadmisi mis tahes teema kohta.

Viimaseks saate reaalajas teatisi uusimate linkide ja mainimiste kohta otse postkasti.

PeakMetrics

Kõikkanalite meediateabe kasutamine, PeakMetrics aitab teil analüüsida ja märgata trende kogu veebis. Sellel on võime kaevata isegi väiksematesse väljaannetesse ja leida olulist teavet, mis aitab teil mõista, millest inimesed hoolivad.

Lühidalt – see võib hõlmata enam kui viit sotsiaalplatvormi, üle 50 uudiseallika ja televiisori / raadio kõigil Nielseni 210 turgudel. Kuna tulemuste maht võib olla tohutu, saate otsingut hõlpsalt kohandada ja filtreerida.

Nende teavitustegevuse funktsiooni abil saate vaadata läbi nende poodide / väljaannete taga olevaid inimesi ja luua kontakte tulevikus paremate võimalike võimaluste jaoks.

Veel üks suurepärane funktsioon on see, et saate vaadata analüütikat ja teha vahet, mis tulemusi annab ja mis mitte.

Mentionlytics

Pühendatud sotsiaalse meedia platvormidele, Mentionlytics võimaldab teil juurde pääseda mainitud arusaamadele, otsida mõjutajaid ja hankida müügivihjeid. Samuti aitab see ära hoida mainekriisi, hüppides klientide probleemidesse ja lahendades need varakult.

Võite valida, kas jälgite oma konkurente, sisestades lihtsalt nende brändi märksõna ja teile kuvatakse kõik nende märkused platvormidel. Funktsioon, mis mind kõige enam paelub, on sentimentaalne analüüs. See võib läbi vaadata kõik mainitud tekstid ja öelda teile, kas vestlus oli selle kirjutamisel positiivne või mitte.

Lisaks saate Mentionlytics’i integreerida ka Trello ja HootSuite’iga.

Google’i teavitused

Mingil juhul ei jätaks ma vana head ja usaldusväärset Google’i teavitused sellest loendist. See ettevõte on tuntud oma kvaliteetsete teenuste poolest ja see on kindlasti üks neist. Samuti tasub rääkida selle tööriista lihtsusest.

Pole väljamõeldud kujundust ega täiendavaid soovimatuid funktsioone; see teeb seda, mida tegelikult nõutakse. Saate luua märguandeid kõigil eesmärkidel, olgu see siis teie kaubamärgi jaoks või peaaegu kõike. Mõni nädal tagasi olin loonud oma veebisaidi domeeni jaoks märguande, et kontrollida, kas see on muudelt saitidelt lingitud, ja see tööriist toimis suurepäraselt, teatades mulle iga tagasilingi kohta meili teel.

Sarnaselt sellele saate kasutada Google Alertsit enda huvides ja olla kursis kõigega, mis teie huvidega seotud on.

Bränd24

Bränd24 on palju laiema ulatusega, hõlmates sotsiaalseid platvorme, uudisteportaale, ajaveebid, foorumeid ja palju muud. See on vastupidav ja vastab 100% GDPR-ile. Nende märkused Facebookist ja Instagramist on kogutud ametlikust Facebooki API-st ja see räägib palju.

Neid jälgimisandmeid võite oodata Brand24-lt:

 • Mainimiste arv
 • Mainijate meeleolu
 • Interaktsioonide tüübid ja arv
 • Kõige aktiivsemad Twitteri mainitavad piirkonnad
 • Mainimise taga olev kontekst
 • Mõjutajad teie nišist

Vahva on see, et see lahendus võimaldab teil võrrelda oma tulemusi konkurentidega ja tulla välja parema taktikaga.

Laualugeja

Kui teie peamine tähelepanu on suunatud teadetetahvlitele ja foorumitele, siis Laualugeja võib olla see, mida otsite. See tööriist indekseerib ja leiab arutelupaneelid, et näidata, mida inimesed teie ja teie kaubamärgi kohta (või peaaegu iga teie sisestatud märksõna kohta) räägivad.

See on oma olemuselt väga lihtne, kuid üsna kasulik, kuna enamasti käivad inimesed foorumites ja kommentaaride jaotistes ehtsaid vestlusi pidamas. Nende käsitsi leidmine on kujuteldamatu ülesanne, nii et soovite seda tööriista kindlasti selleks kasutada.

Hootsuite

Tuntuim kui sotsiaalmeedia haldamise tööriist, Hootsuite ka brändi jälgimise funktsioon, mis töötab suurepäraselt. Vestlusi saate otsida märksõnade, räsimärkide või asukohtade järgi ka mitmes keeles.

Kui olete leidnud sobivad vestlused, saate neile kiiresti reageerida kas ise või määrata need oma meeskonna liikmetele. Samuti saate oma jälgimise täiustamiseks lisada teatud rakendusi.

Hootsuite on seal üks populaarsemaid lahendusi, nii et te ei saa nendega valesti minna.

Brändikell

Brändikell saab välja tõmmata andmeid 100 miljonist allikast ja üle 1,3 triljoni üksiku postituse. See on tohutu mass ja see on üks põhjusi, miks seda kasutavad sellised ettevõtted nagu Samsung, BBC ja Walmart.

Neil on arenenud AI-tehnoloogia nimega “Iris”, mis teeb suurema osa selle tööriista uskumatutest töödest. Teate, et teenus on suurepärane, kui tehnilisi aspekte kontrollib osaliselt AI. Asjad kulgevad enamasti sujuvalt.

Saate kiiresti ja hõlpsalt lisada uusi andmeallikaid, et tuua teavet piirkondadest, mis muidu poleks võimalikud. Sellel on paindlik kasutajaliides ja nutikas tugimeeskond, kellega igal ajal uuesti tööle hakata.

Alustamiseks võite täita lehel oleva vormi.

Sentione

Teie vaatajaskonna vajadustega sammu pidamine on kasutamise ajal lihtne Sentione. See võib kaevandada andmeid enam kui 5 miljonist allikast, sealhulgas sotsiaalmeedia platvormidelt, ajaveebidelt, uudisteportaalidelt ja ülevaatesaitidelt. Samuti on teil võimalus filtreerida ostmise kavatsuse, tööstuse ja märksõnade järgi.

Kuna vaatajaskonna sisse- ja väljajäämine on hädavajalik, võimaldab Sentione vaadata demograafilisi andmeid, sugu, kõige aktiivsemaid töötunde ja muud. Samuti on olemas funktsioon konkurentide analüüsimiseks ja võimalus saada kohe teateid, kui AI tuvastab asjakohased märksõnad.

Mainida

Hinnatud G2 Crowdil 4,5 / 5 tärniga, Mainida aitab teil jälgida, analüüsida ja töötada üle 1 miljardi veebiallika. Saate leida asjakohaseid teadmisi ja jagada neid oma meeskonna liikmetega, et saaksite keskenduda oma ettevõtte muudele aspektidele.

Peale selle võimaldab mainimine teil:

 • Analüüsige oma konkurentsi
 • Vaadake vestluste põhjal brändi taju
 • Saate oma publikust hõlpsasti aru saada ja seda kuulata
 • Hallake ja ajastage sotsiaalset sisu

Tasuta prooviperioodi alustamiseks võite tasuta proovida kogu nende komplekti.

SproutSocial

Veel üks suurepärane vahend sotsiaalseks kuulamiseks; SproutSocial aitab teil mõista oma publikut kõige sügavamate juurteni. Sobivate teemade teadasaamiseks ja kasutajate tunnete paremaks mõistmiseks saate kasutada tööstust, kaubamärki ja konkurentsipõhiseid teadmisi.

Saate teadmisi koguda ja neid kasutada mitte ainult sotsiaalmeedias, vaid ka muudes arenguvaldkondades, näiteks klienditeenindus, uued tooted ja üldine turundus. Sellel on palju rohkem funktsioone ja saate neid kõiki tasuta prooviversiooni abil proovida.

Falcon

Saate jälgida suundumusi ja omada paremat ettekujutust oma kaubamärgi tajumisest Falcon. See võimaldab teil vaadata läbi 2,7 miljoni allika ja isegi kitsendada seda selliste muutujatega nagu märksõnad, välistamised ja sõnakombinatsioonid.

Kokkuvõttes võimaldab see tööriist teil:

 • Kohalikud trendid
 • Jälgige oma kaubamärki
 • Jälgige kohandatud päringuid
 • Kogutud andmete sortimine, filtreerimine ja kuvamine
 • Tehke kindlaks mõjutajad, kes teie bränditeemadega tegelevad
 • Analüüsige tundeid
 • Looge kohandatud vaatajaskonnad

Falcon on saadaval mitmes keeles, sealhulgas hispaania, saksa ja mandariini keeles.

Järeldus

Parema teenimise huvides on oluline teada, mida teie publik peab tegema. Ilma kaubamärgi jälgimiseta on see samaväärne noolte varjatud silmade viskamisega. Loodan, et ülaltoodud tööriistad aitavad teil selles osas ja potentsiaalselt teie ettevõtet laiendada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map