10 sisutüüpi oma ajaveebi sisukalendri suurendamiseks

Mida sa sellel kuul teed??


Blogimine, Jah, ma tean, et hakkate oma ajaveebisse lisama täiesti uhiuueid tapjate postitusi. Kuid kas teil on tööülesandeid, mille kavatsete sellel kuul lõpetada, või olete kinnitanud mõned kohustuslikud asjad?

Miks peaksin ajaveebi sisu kalendrit kavandama, küsite te?

Mõelge oma ideaalsele blogijale ja olen kindel, et ta loob oma blogija sisukalendri, et saada ühest kuust rohkem.

Sisukalendril on mitu eelist ja peate oma blogimise sisukalendri loomiseks pingutama. Suurepärase projekti abil saate kõiki oma ülesandeid hästi kavandatud ja organiseeritud viisil täita.

Sisukalender paneb teid valmis ajagraafikute löömiseks. Nii on teil võimalus oma ülesanded antud aja jooksul täita. Blogimise sisukalendri loomine teeb teid professionaalsem.

Üks parimaid ajaveebi sisukalendri osi on see, et saate suuremad ülesanded väikesteks tükkideks jagada ja seega on see hõlpsasti teostatav ja hallatav.

Kui soovite olla edukas blogija, peate olema suurepärane planeerija ja plaanima oma blogimist, et enamat saavutada.

1. Nimekirjad

Loendid on suurepärased ja see suurendab teie saidile alati rohkem liiklust.

Publik on alati valmis teie pilku vaatama 10 parimat või 20 parimat blogimisnõuanded või muud sellised loendid.

Igal tippblogijal, internetiturustajal, ettevõtjal või mõjutajal on rohkem liikluse lisamiseks oma ajaveebisisu loendeid.

Peaaegu igal blogijal on nišš, kuidas oma ajaveebi postitustes loendeid lisada. Näete tervishoiu, tehnoloogia, ajaveebide ja peaaegu igat tüüpi ajaveebide loendeid.

Kuigi see postitus, mille kallal praegu töötan, on ka loendiblogi, mis koosneb kümnest sisutüübist teie ajaveebi sisukalendri täiustamiseks.

Seega, kui plaanite oma ajaveebi sisukalendrit koostada, lisage kindlasti loendid ja kui olete juba oma ajaveebikalendri loonud, lisage sellele loendid.

2. Intervjuud

Intervjuud on üks suurepäraseimaid viise suhtlemiseks mõttekaaslastega ajaveebitööstuses. Kui lisate oma ajaveebisse intervjuud, suurenevad võimalused oma publiku vahel rohkem suhelda ja reageerida.

Peaksite oma blogisse lisama vähemalt ühe intervjuu kuus.

Usu mind, tulemused on suurepärased.

Kutsuge spetsialiste üles jagama oma ideid oma ajaveebis ja kui saite teistelt blogijatelt kutse vestlusele, proovige osaleda.

See aitab teil luua professionaalidega tervislikke suhteid. Inimesed kaevavad teie ajaveebi, et kuulata neid blogijaid, kes on teile intervjuusid andnud.

Võite seda ideed edasi viia ja luua ümarpost postitusi, mis põhinevad täielikult tööstuse juhtide arvamustel ühisel teemal, näiteks jagas moeblogija oma nr 1 moenipid selles voorus.

Inimesed on alati valmis kuulama oma valdkonna tippspetsialiste ja kui te seda oma intervjuude kaudu võimaldab, ootavad nad pikisilmi teie järgmist intervjuu ajaveebi postitust, mille tulemuseks on suurem suhtlus ja liiklus.

3. Sisu loomine

Sisu on kuningas ja ma arvan, et ka edaspidi on kvaliteetse sisu tahe olulisus ja vajalikkus. Sellest saab peaaegu võimatu saavutada edu ilma kvaliteetse sisuta.

Kui olete sisuturunduse tööl, pole te midagi ilma kvaliteetse sisuta. Ja kui soovite saavutada rohkem edu, siis usaldage mind, peate sisu kvaliteedi nimel palju vaeva nägema.

Sisu loomine on üks lihtsamaid viise tootlikkuse suurendamiseks. Kui proovite oma ajaveebile originaalset ja kvaliteetset sisu lisada, tugevdate oma sõnavara.

Kirjutamine sobib teie ajaveebiks ja kui te ei kavatse täna blogi postitada, ei tähenda see, et te ei peaks kirjutama. Kirjutage päevas vähemalt 1000 sõna ja vaadake tulemusi, kahtlemata tõuseb teie produktiivsus ja kvaliteet.

4. Tööstusuudised

Teie publikule ja lugejatele on hea meel kuulda teie käest viimaseid tööstuse uudiseid. Blogimissektor on piisavalt suur ja seetõttu on ka uudiste hulk tohutu.

Uuendage nende suhtlusvoogu uusimate uudistega, et nad saaksid jõupingutustega sammu teha. Vähemalt kuu aega võite tulla suurepäraste dokumenteeritud ja põhjalikult uuritud tööstusuudistega.

Kui töötate omamoodi Interneti-turunduse tööna, peate tegema oma kliendi huvi analüüsimiseks pingutusi, et pakkuda talle asjakohaseid tööstuse uudiseid..

5. SEO

Töötage nii palju kui võimalik oma blogi SEO-ga ja pakkuge ka kvaliteetset sisu, et suurendada oma vaatajaskonna liiklust.

Blogijad otsivad alati sihtmärksõnu ja kui aitate neid nende märksõnade leidmisel, tulevad nad ikka ja jälle teie blogisse.

Looge kord kuus SEO-l põhinevat kvaliteetset sisu ja jagage seda oma lugejatega. SEO kallal töötamine aitab teie lugejaid otsingumootoritest paremini saavutada, samuti saate neid strateegiaid oma ajaveebi ka suurema liikluse suurendamiseks rakendada..

SEO on üks kuumimaid teemasid, mida lugejad alati kuulata tahavad, ja kui pakute SEO-s hästi uuritud sisu, siis haarab see teil lugejate rohkem tähelepanu.

6. Küsitlused

Uute klientide juurde jõudmine ja müügi suurendamine on lihtne, kui teate oma klientide huvi. Püüdke alati oma kliendi käitumise ja vajaduste mõistmiseks.

Küsitlused ja küsitlused on parim viis oma kliendi kohta andmete kogumiseks. Pole vahet, kas tegelete Interneti-turunduse, müügi või lihtsalt ajaveebiga, saate pakkuda oma klientidele paremaid teenuseid või sisu pärast nende huvide ja vajaduste tundmist.

Küsitluste jaoks, näiteks Polldaddy.com, saate kasutada erinevaid tööriistu. Selliste küsitlusriistade abil saate aru saada, miks teie kliendid või lugejad on teie ajaveebi tellimuse tühistanud ja valdkonnad, kus peate oodatud tulemuste saavutamiseks tööd tegema.

7. Külaliste postitused

Võimalik, et olete selline inimene, kellel on tohutu vaatajaskond või kes proovib haarata rohkem suhet sihtrühmaga.

Kas otsite võimalusi interaktsioonide suurendamiseks?

Tehke külaliste postitusi vähemalt kord nädalas. Paratamatult külaliste postitus ei suurenda teie ajaveebi liiklust, kuid kvaliteetse külalise postitusega on suurem tõenäosus saada rohkem silma..

Te ei usu, kuid külaliste postitused on suureks eeliseks rohkemate tellijate kaasamisel. Paljud tippblogijad ja mõjutajad kasutavad külalise postitust olulise vahendina nähtavuse suurendamiseks.

8. Infograafika

Kujutised pälvivad suuremat tähelepanu ja meie aju seedis tekstidega võrreldes rohkem infograafikat. Proovige kaasata suurepäraseid infograafikaid, mis on laaditud väärtuslike andmetega.

Iga teie valdkonna tippblogija on harjunud lisama suurepäraseid infograafikaid, mis on paigutatud hästi uuritud väärtuslikku sisusse.

Maandage saidile SproutSocial.com või Copyblogger.com ja nende ajaveebidest leiate palju väärtuslikku infograafikat.

Kujutised haaravad rohkem tähelepanu ja peate oma ajaveebide sisukalendrisse lisama infograafika, kui te pole seda veel lisanud. Kui teil on oma ajaveebide sisukalendris infograafikat, siis palju õnne, et olete teel hästi.

9. edulood

Kui teil on annet jutuvestmiseks, on see teie ajaveebi jaoks mu sõber tohutult kasulik. Blogimine vajab pühendumist ja edulood aitavad teil pühenduda.

Hästi dokumenteeritud edulugu on seotud tõusude ja mõõnadega, millega keegi oma blogimisreisil silmitsi seisab. Inimesed võivad soovida teada saada teie toote muljetavaldavatest omadustest ja peaksite neile seda ütlema.

Kõik elavad rasket elu ja vajavad edasiliikumiseks mingit motivatsiooni. Teie edulugude ajaveebi postitused on heaks motivatsiooniallikaks teistele blogijatele ja teie lugejatele.

Nad ilmuvad teie blogis inspireerivate edulugude juurde ja ootavad ka teie järgmisi lugusid.

Võite pakkuda oma lugejatele juhtumianalüüse ja seda tüüpi sisu juhib ka tohutut liiklust.

Juhtumianalüüse saab luua erinevates formaatides, kuid kujundage see kindlasti jutuvestmise viisil.

10. Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia mõju ja ulatus kasvab iga päevaga ilma languse märkideta. Olen näinud, kuidas paljud ajaveebi ajakirjanikud üritavad selles blogosfääris oma identiteeti tuvastada, kuid nad ei kasuta oma ajaveebide jaoks palju sotsiaalmeediat.

SEO on suurepärane, kuid teisest küljest võib see võtta aega, kui teil on sotsiaalmeedias tohutul hulgal ühendusi, saate tõhusate ja hävitavate reklaamistrateegiate abil oma blogisse rohkem liiklust suunata.

Oma sotsiaalmeedia postituste ajastamiseks võite kasutada erinevaid tööriistu, kuid need, mis muudavad teid sotsiaalmeedia platvormidel populaarsemaks, on teie hästi kinnitatud originaalsed sotsiaalmeedia postitused.

Viimane märkus

Kui soovite rohkem edu saavutada, püüdke oma plaanidega edasi liikuda. Blogimine nõuab rasket tööd ja kui teete seda plaaniga, saate seda kiiresti teha.

Ärge tehke rasket tööd, tehke nutikat tööd,Olete võib-olla neid sõnu palju kuulnud ja kui olete suurepärane planeerija, olete teel targa töötaja poole.

See postitus on seotud sisuga, mille peate oma ajaveebikalendrisse lisama, ja teie ettepanekuid hinnatakse siin.

Olen kindel, et peale selle loendi on rohkem sisu ja ees on veel palju.

Sildid:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map