Näpunäited WordPressi arendaja palkamiseks oma ettevõtte jaoks

WordPressi veebisaidi loomisel võiks kaaluda kahte küsimust. Kas peaksin selle saidi ise üles ehitama või peaksin palkama WordPressi arendaja?


Veebisaidi iseseisvaks arendamiseks on WordPressi tundmise ajal hea. Ainult teatud tuntuse korral ei saa te veebisaiti üles ehitada. Projekteerimisest arendamiseni nõuab see palju pingutusi. Peate olema PHP, CSS ja WordPressi ekspert

Kui te pole asjatundja, võiksite parem palgata arendaja. Nad võivad olla vabakutselised või läbi arendusagentuuri.

Vaatame järgmisi abinõusid WordPressi arendaja palkamine.

Visandage, mida on vaja

Tänane WordPress pole sama; see oli paar aastat tagasi. See on võimas ja aitab ehitada isiklikust saidist keeruka rakenduseni. Seega, kui palute arendajal töötada välja WP-sait, siis sellest ei piisa. Esmalt peate otsustama, mida te otsite?

 • Kas see on blogimiseks?
 • E-pood?
 • Ettevõtte sait?
 • Kataloog?
 • Ajakiri?

ja nimekiri jätkub …

Loetlege kõik funktsioonid, mida otsite.

 • Integreeritud sotsiaalne osa
 • Vidinate alad
 • Autorikast
 • Kommentaaride lahter
 • Postita & kategooria paigutus
 • Päis ja jalus

ja nii edasi…

Pole tähtis, mida te selle väljatöötamiseks kavatsete – andke arendajale teada, et otsite kerget koodi, kiire laadimiskoha jaoks optimeeritud SEO-d ja paremat otsingu paremusjärjestust.

Parima arendaja leidmiseks oleks abiks ametijuhendi üksikasjalik kirjutamine. Enne postitamist on oluline koostada selge ja üksikasjalik nõuete kirjeldus, arvestades tulemuse, eelarve ja tähtajaga seotud tegureid. On näha, et suurem osa kontuurist ei toimi, kuna kliendid ei ole võimelised andma üksikasjalikku ja täielikku teavet. Seega, kui te ei kuluta aega kodutöödele, siis kuidas loodate saada häid arendajaid?

Kasutage viiteid

Kuna oleme mõnes piirkonnas uus elanik, on meil vaja teha mitmeid asju. Nii et üldiselt küsime ringi, kas sõprade, kolleegide või perega. Sarnane on ka WordPressi arendajate puhul. Võite minna koos viidetega oma sõpradele, ekspertidele või usaldusväärsetele arendajatele, kellega nad on koos töötanud.

Kui uurimistöö pole veel lõpule jõudnud, siis peaksite seda laiendama, tegeledes WordCampsi või kohaliku kohtumisega jne. LinkedIn on proovitud viis WordPressi arendaja palkamiseks, paludes kontaktidel soovitada.

Ärge jätke kogu pilti kahe silma vahele

Kui olete loendist mõne nime valinud, ärge jätke portfelle korralikult hoolitsema. Nende kohta saate ülevaateid arvustuste veebisaitidelt, Dribble ja GitHubist jne. Enne laenutamise alustamist peaksite analüüsima nende varasemaid töid. Faktid, näiteks; hästi esitatud ja üksikasjalikke juhtumianalüüse, panust WordPressi kogukonda, teemasid ja pistikprogrammide ülevaateid, ajaveebide ja muude väljaannete asjakohasust tuleks analüüsida ja uurida õigesti.

Saate kontrollida nende sotsiaalseid profiile ja saada idee, kuidas nad teistega suhelda saavad. Siit saate aru nende suhtumisest kõigesse, nagu ka töösse. On öeldud, et teadlik olemine pole midagi enne, kui sa pole piisavalt leidlik.

Kogege nende varasemat tööd

Kui olete mitte-tehniline inimene ja te ei saa kodeerimisest ja tehnilistest mõistetest aru, on peamine asi, millele saate keskenduda, nende varasema töö kogemine. Võite paluda neil näidata mõnda näidet, mis on teie projektiga seotud. Kommenteerige seda pärast natuke analüüsimist.

Analüüsige, kas nende varasemad tööd vastavad teie nõudele või mitte? Kas kõik lehe elemendid on korralikult joondatud? Kas pistikprogramm on kõik testiplaanil põhinevad testid sooritanud? Ennekõike peaksite olema tööga rahul ja veenma ennast neid tööle võtma.

Palkage teenindav arendaja

Enamikul arendajatest on minevikus olnud äri- ja vabakutseliste kogemusi. Niisiis, see on neile kasulik, kui nad hakkavad mõnes ettevõttes WordPressi arendajana tööle. Nad teavad tõesti aja väärtust, ilma et peaksite seda natuke raiskama.

Eduka ärimehe jaoks peaksite palkama teenindava arendaja. WordPressi arendaja palkamisel on peamine eesmärk saada kätte see, mida olete palganud tõeliselt professionaalselt.

Kontrollige põhielemente

Jah, oluline on analüüsida põhielemente.

 • Kas arendaja suudab teie küsimustele asjakohaselt vastata?
 • Kas nad saavad teile olekuvärskenduse??
 • Kas arendaja selgitab punkte, et saaksite neist kiiresti aru?
 • Inglise keel või keel, mida eelistate suhtlemiseks?

Koodi ülevaade

Koodi ülevaatamine on võimas meetod töö kvaliteedi kontrollimiseks. Mõned teised arendajad (kolmas osapool) kontrollivad koodi ja vaatavad selle läbi loogikavigade, kõigi juhtumite täieliku rakendamise, läbiviidud testide hulga, turvalisuse ja jõudluse probleemide põhjal. Nii saate teha idee arendaja toimivuse kohta ja paluda vajadusel seda muuta.

Kuhu palgata WordPressi arendaja?

See sõltub teie eelistustest, kuid järgmised on mõned parimad veebipõhised kohad, kus oma järgmist projekti leida.

Üles – sadu arendajaid, palgake neid kas fikseeritud hinnaga või tunnitasuga.

Toptal – palgata 3% vabakutselistest

Fiverr – sobib väikeseks tutistamiseks

Guru – sarnane Upwork’iga

Teise võimalusena võite oma nõude postitada ka Twitterisse koos hashtagiga – #hiring #wordpress #development

Soovin teile õnne oma tööle õige kandidaadi leidmisel.

Artikkel Emily Johns

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map