3 parimat WordPressi arendajate palkamise platvormi

Õige suhtumisega kvalifitseeritud arendaja saamine on keeruline.


Mida otsida WordPressi arendaja palkamisel?

Kui loete seda, siis eeldan, et olete veebisaidi või ettevõtte omanik, kes soovib palgata vabakutselisi või lühiajalisi projekte. Kui jah, on mängureeglid pisut erinevad kui siis, kui palgatakse täistööajaga päevatööks. Esitan nüüd oma kogemustele tuginedes mõned näpunäited.

Kontrollige portfelli

See on no-brainer, või vähemalt tundub, et see nii on. Igal oma soola väärt lepingulisel arendajal on käskiv portfell (v.a mina, mis on täiesti teine ​​lugu! :-P) ja see peaks olema teie jaoks asjakohane. Kuid siin on vaja keerutada – vabakutseline on täis pettusi, kes varastavad teiste portfellid, sulgevad tehingu ja seejärel tellivad selle mõnele arendajale edasi!

Ma ei pea seda tavaliselt oluliseks probleemiks, kuid sellistel inimestel pole aimugi WordPressi või PHP arendamisest ja nad hävitavad projekti. Nad kas jooksevad rahaga minema või tarnivad alamparina plugina / teema, mis lihtsalt imeb.

Järgmisena otsime ettevõtte omanikule mõned ellujäämisstrateegiad, kui tegemist on vabakutseliste džunglitega.

Esitage portfoolio ristküsimus

Nüüd, kui teil on portfell, kulub aega selle lugemiseks ja küsimustiku koostamiseks, mida soovite arendajale esitada. Kuid ärge seda veel täpsustage – soovite järgmise küsimustiku üllatusena järgmisele kõnele või kohtumisele küsimustiku koostada! Kui nad tunduvad kõhklemata või räägivad suhtlusringides, teate, et on aeg end kokku pakkida ja joosta. ��

Ehkki täpsed küsimused sõltuvad projektist, võin ma soovitada järgmisi:

 • Kas järgite WordPressi koodijuhiseid? Miks ja miks mitte? (See ei ole suur mure, isegi kui arendaja neid ei järgi; selline kodeerimisstiil võtab liiga palju aega. Kuid on oluline otsustada, kas arendaja on WordPressist isegi kuulnud) kodeerimisstandardid.)
 • Kui palju selle pistikprogrammi loomine aega võttis? Kas saate mind protsessist läbi käia?
 • Millised on teie sõnul levinud vead, mida arendajad teemade loomisel teevad?
 • Millised on selle teema piirangud, kui tegemist on erinevate ekraanisuuruste ja brauseritega?
 • Millise optimeerimise eest olete selle teema / pistikprogrammi väljatöötamisel hoolitsenud?
 • Milliseid avatud lähtekoodiga pluginaid olete arendajana õppinud? Kas saate mind läbi vaadata, kuidas nad töötavad? (See on okei, isegi kui te siin palju ei mõista – idee on näha, kui tuttav see inimene nende käsitööga on.)

Kui arvate, et te ei suuda vastustest kumbagi otsmikku teha, pange need üles ja postitage WordPressi foorumitesse – küsige kogukonnalt nõu selle kohta, mida nad arendajast arvavad!

Viited

Paluge rääkida inimestega, kes tellisid esitatud projektid. Ma ei eelda, et kõik projektid lõpevad hea märkusega, kuid kui arendajal pole isegi 2-3 usaldusväärset viidet, on see pimestav punane lipp. Ja ärge leppige telefoninumbritega, kuna mõnedel inimestel on mäng piisavalt põhjalik – nõudke ametlikku e-posti ja kirjutage neile kindlasti!

Kasutage tingdeponeerimise süsteemi

Enamik projektikõnelusi laguneb maksetes. Arendaja ei taha, et teilt võetaks mõnepäevaseid jõupingutusi, vaid selleks, et klient kaoks ja klient ei taha kaotada aega ja raha kellelegi, kes rääkis enne algust suurelt. Nendest muredest on võimalik üle saada, ilma et peaksite kasutama pöördumist „Võite mind 100 protsenti usaldada” – kasutades tingdeponeerimissüsteemi nagu Upwork, Freelancer jne. Tingdeposiiditeenus hoiab teie raha kuni töö vahe-eesmärkide saavutamiseni ja kõik on dokumenteeritud seaduslikel eesmärkidel.

Ettevõtmine väljaspool WordPressi (ja PHP!)

See on valikuline, kuid idee saamiseks, kui arendaja on veebitehnoloogiast entusiastlik ja on kontaktis teiste tehnoloogiatega. Suundumustega tegelevate tööstusharude teemade tundmine aitab nõudega toime tulla mitme lähenemisviisi korral ja kunagi ei tea, võib-olla saab otsitavat paremini teha teises virnas, näiteks Nodejs, Ruby jne..

Rääkige mõne arendajaga

Kui te ei tunne kedagi oma varasema tööga, on alati hea mõte rääkida oma arendajatega mõne arendajaga. Koguge kogu tagasiside ja vaadake, mis teile kõige paremini sobib. Ärge ainult kinni pidage tehnilistest piiridest, vaid otsige ka suhtumist.

Nüüd teate, mida otsida. Edasi, kust leiate kogenud arendaja?

Turge on palju, kuid WordPressi arendaja leidmiseks on järgmised populaarsed.

Kodeeritav

Kodeeritav on WordPressi arendamiseks mõeldud spetsialiseerunud vabakutseline platvorm.

Ükskõik, kas vajate kohandatud ehitust, teema arendamist, jõudluse optimeerimist, turvalisuse parandamist või probleemi tõrkeotsingut, leiate oma töö jaoks sobiva eksperdi. Võite oma projekti tasuta postitada, et saada ühendust arendajaga ja arutada hinnakujundust ja ajakava.

Leiate arendajaid, kes tsiteerivad tunnitasu või püsikulusid. See on tõesti teie valik, kuid kui te minult küsite, eelistan ma alati püsikulusid. Püsikulude eeliseks on see, et te ei pea muretsema, kui arendaja võtab arvatust rohkem aega. Te maksate alati selle eest, mille olete nõus töö üleandmisega.

Leiate arendaja kogu maailmast ja see oleks kasulik, kui soovite töötada oma ajavööndis või töötada koos kellegagi, kes räägib teie keeles.

WPhired

Tööportaal, mille abil saate postitada oma WP tööalase nõude eksperdi palkamiseks.

WPhired pakkuda kolme tüüpi hinnakujundust.

 • TASUTA – postitage töid, mis on aktiivsed 30 päeva
 • Esiletoodud töö 3 – saate oma kolme töökuulutust 60 päeva jooksul esile tõsta
 • Esiletoodud töö 5–5 tööpakkumist 60 päeva jooksul

Toptal

Toptal, üks populaarsetest turgudest, kus leitakse 3% WordPressi arendajatest.

Kas te ei tea, miks 3%? Vaadake seda seletus.

Saate sirvida sadu arendajate profiile ja rentida endale meelepärase.

Olen kindel, et leiate ülaltoodud platvormidel oma WP-tööks sobiva arendaja. Kui mingil põhjusel ei saa, siis võite proovida Üles, Kodeerija või Vabakutseline.

Edu teie projektile.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map