12 teenust, mis aitavad WordPressi saidi häkkimisel

Puhastage häkkinud WordPressi sait või eemaldage kiiresti pahavara


Veebisaidi häkkerite, pahavara süstimise, mustas nimekirjas olevate DDoSed-i pääsemiseks on praeguses Interneti-maailmas palju põhjuseid. SUCURI uusim turbearuanne näitab, et üks või mitu haavatavust nakatavad 56% WordPressi saitidest.

Asjad lähevad valesti, aga kuidas sellest kiiresti taastuda?

On kaks võimalust.

 • Kui olete asjatundlik turbeasjatundja, võite saidi taastamiseks nakatunud faile ja pahatahtlikke koode uurida ja puhastada.
 • Kui te pole kindel või teil pole aega, saate oma saidi ärile viimiseks palgata professionaalseid teenuseid.

Uurime, millised on kõik võrguteenused, mida saate oma WordPressi turvalisuse saidi parandamiseks palgata.

SUCURI

SUCURI, üks juhtivaid pilvepõhiseid turbe pakkujaid, pakub häkitud saidi parandamiseks ka viivitamatut abi.

Valida on kolme plaani vahel.

 • Äri – vastus 4 tunni jooksul
 • Pro – 6 tundi
 • Põhiline – 12 tundi

Prioriteedi ja eelarve põhjal saate plaani valida.

SUCURI mitte ainult ei paranda teie saiti üks kord, vaid pakub ka pidevat turvalisust ja jälgimist. Mõned funktsioonid on järgmised:

 • Peatage tulevased rünnakud
 • Eemaldage turvahoiatus, must nimekiri, pahatahtlikud koodid
 • Kiht 3,4 & 7 DDoS kaitse
 • Kiire & sõbralik tugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

SUCURI töötab igal veebisaidi platvormil, sealhulgas WordPress, Joomla, Magento, Drupal jne.

Saidilukk

Kas veebimajutaja on teie veebisaidi peitnud, otsimootor mustas nimekirjas või on pahavara rünnatud??

SiteLock saab need probleemid viivitamatute ründevara tuvastamise teatiste abil lahendada ja lahendada kõik olemasolevad kaitsed 24 * 7 abil häkkerite hädaparandusega.

SiteLocki kolme tootega saate kasu:

 • SiteLock SMART ™: Kasutatakse pahavara automaatseks eemaldamiseks oma veebisaidilt.
 • SiteLock INFINITY ™: Osutab teie saidi turvalisuse tagamiseks pidevat skannimisteenust & kiiremini.
 • SiteLock TrueShield ™: Toimib veebirakenduste tulemüürina, et suurendada klientide usaldust ja nende konversioonide suhet veebisaidil.

Kui teie veebisait on praegu nakatunud, saate valida ühekordse veebisaidi puhastamise, et eemaldada lingid ja eraldusvõime peatamine nakkuse eest vaid 199,99 dollarit domeeni kohta. Või võite kasutada parandamise ja püsiva kaitse plaani, et oma sait pahavara eest puhastada 41,67 dollariga kuus / domeen.

SiteLock pakub ka skannerit & tervendamine, veebirakenduste tulemüüri tugi, veebisaidi varundamine ja muud ekspertteenused vastavalt erinevatele plaanidele, näiteks SecureAlert, SecureStarter ja SecureSpeed.

Astra

Astra WordPress Security puhastab teie häkkinud WordPressi veebisaidi samal päeval (tavaliselt 6-8 tunni jooksul). Kui Astra ühildub enamiku CMS-ide (Magento, Joomla, Drupal, Opencart, Prestashop) ja kohandatud PHP-ga, töötab see WordPressiga erakordselt hästi.

Astral on kolm kava – Essential, Pro & Äri. Pahavara puhastusega kaasneb Pro aastane või uuem. Pro plaan sisaldab ka teie veebisaidi jätkuvat kaitset terve aasta jooksul. Ja lubadus, mis läheb nii – “Kui midagi selle aja jooksul lõunasse suundub, ei lahenda me ühtegi küsimust.”

Wordfence

WordPressi kasutamine?

Wordfence aitab puhastada piiramatut arvu lehti ühel saidil 179 dollari eest.

Wordfence pole mitte ainult puhas, vaid annab teile ka teada, kuidas rünnatud saidi üle kontrolli võtsid, põhjaliku juurdlusaruande ja tulevaste rünnakute eest kaitsmiseks vajalike toiminguelementide.

Kui tegelete nende koristamisega, pakuvad nad teie saidi jälgimiseks ja kaitsmiseks teile üheaastast lisatasu tellimust (väärtuses 99 dollarit).

Ühe tunni saidiparandus

Nagu nimest võib aimata. OneHourSiteFix aitab nakatunud saite puhastada ühe tunni jooksul.

On kaks võimalust.

Võite palgata nad saidi remondiks 250 dollari eest või pideva turvakaitse jaoks 24,99 dollari eest kuus.

Häkkide parandamine

Jim Walker aitab häkkinud saidi kiiresti parandada. Jim on telefonikõnes saadaval konsultatsioonide saamiseks.

Hacki remont aitab teil rakendada ka SSL-sertifikaati, et muuta teie sait ühe korraga madala hinnaga kättesaadavaks HTTPS-i kaudu.

Malcare

Spetsiaalse WordPressi turbe plugin saidi skannimiseks, kaitsmiseks ja jälgimiseks.

Malcare saate saidi nende juhtpaneelilt puhastada. Kui vajate kiiret abi, võite siiski pöörduda erakorralise puhastusteenuse poole.

Saidi valve

Kui teil on ootamist kuni 24 tundi, võite valida regulaarse pahavara eemaldamise teenuse; kui teil on siiski vaja kiiresti puhastada, pöörduge hädaabiteenistuse poole.

SiteGuarding töötab koos WordPressi ja Joomla CMS-iga.

SiteGuarding on tuntud ka täielike saidi turvalahenduste, sealhulgas varukoopia pakkumise eest.

Paranda minu saiti

Saitide parandamiseks alates 99 dollarist. See on kolmeastmeline protsess.

Kui sait on fikseeritud, Fixmysite karastab WP-saiti Wordfence’i turbe pluginate abil.

WPHackedHelp

Kas teie häkitud WordPressi veebisait nõuab kiiret lahendust?

Siis, WP häkitud abi on esimene valik täielikuks veebisaidi turvalisuseks ja pahavara kiireks eemaldamiseks & veebisaidi puhastamine.

WP Hacked Help pakub teie WordPressi veebisaidi 360-kraadist skannimist koos musta nimekirja võimaluste ja nakkusnähtude täieliku analüüsiga.

Selle tööriistaga on kaasas pahavara & nakkuse eemaldamine, veebisaidi häkkide parandamine, google’i must nimekiri & hoiatuste eemaldamine, pahavara analüüs & uuringud, veebisaidi kaitse tulevaste häkkimiste eest, turvaline hostimine ja igapäevane automaatne varundamine veebis oleval 24 * 7 klienditoel.

Selle WordPressi veebisaidi kaitseplaanid algavad õelvara ja viiruste puhastamise eest 99,99 dollarist. Ja selle lisatasu kaitse lisab lisaväärtust, pakkudes turvalist hostimist pahavara ja viiruste puhastamisega hinnaga $ 99.99 pluss $ 10 / kuus.

MageFix

Kui otsite tasuta piiramatut pahavara puhastamist ja saidiülest saastumise kontrolli, siis minge koos Magefixiga. See tagab kõigi veebiplatvormide (nt WordPress, Drupal, Joomla) häkkimiskatsete ärahoidmise tulevikus, & Magento.

Magefix on GDPR-iga ühilduv ja rõõmustab oma kliente alati üksikasjalike samm-sammuliste juhistega pahavara tuvastamise, rämpsposti eemaldamise, häkkimisrünnakuga toimetuleku ja selle kohta, mida te ei tohiks häkkinud veebisaitidega teha jne..

Tasuta hinnaplaaniga on sellel veel kaks hinnaplaani ülesehitust. Plaatina hinnaplaan sisaldab selliseid funktsioone nagu saidi värskendused ja varukoopiad, musta nimekirja eemaldamine, google-reklaamide taastamine, ööpäevaringne kaitse, tagab haavatavusega seotud probleemide lahendamise 1–12 tunniga ja piiramatu pahavara eemaldamise. See plaan maksab teile ainult 12 dollarit kuus saidi kohta.

Ja kui soovite kasutada suurt ja ühekordset makseviisi, millel on 100% raha tagasi garantii, siis võite valida kuldplaani 99 dollarit saidi kohta. See pakub 1-aastast hooldusgarantiid ja 30-päevast raha tagasi garantii.

Fiverr

Populaarse tarkvara ja veebisaitide kasvava tegevuse abil saavad agressiivsed häkkerid seda hõlpsalt sihtida. Seega on ülioluline välja mõelda, kas teie veebisaidi haavatavused on küüliku jaoks. Kuna teil pole võlukristallkuuli tuleviku nägemiseks, kuidas saate oma veebisaidi turvata, kui te pole asjatundja või tehnikaoskus?

Nii et ilma keerulisemaks muutmata saate mõned palgata Fiverri turvateenuste pakkujad WordPress kes saavad veebisaidi turvalisuse reaalajas tagada teie veebisaidi võimalike pahavararünnakute ärahoidmisega. 

Fiverr on suurim platvorm, mis ühendab kõiki ettevõtteid vabakutselistega. Niisiis, kui leiate, et rendiettevõtted koormavad teie tasku, saate palgata parimaid WordPressi teenusepakkujaid, kes saavad teid aidata WordPressi pahavara tuvastamisel ja pahavara eemaldamise teenusel tulevaste rünnakute ennetamise käendustega. 

Ma tean, et saidi häkkimise ajal on paanikas hetk, kuid tänu ülaltoodud parematele teenustele, mis aitavad teie veebiettevõtte uuesti tööle panna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map