11 parimat mitmeotstarbelist teemat ainulaadse WordPressi veebisaidi loomiseks

Pole kindel, milline teema näeks teie veebisaidil kõige parem välja?


Mitmeotstarbelised teemad on ideaalne lahendus sellise olukorra lahendamiseks. Need teemad on mõeldud sobivaks igat tüüpi ettevõtte saitidele. Idee on luua ühtne mall, mis sobib igasse nišši ilma, et peaksite liiga palju vaeva nägema. Enamik mitmeotstarbelisi veebisaite on kaasaegsete ja täiustatud funktsioonidega, nii et te ei pea oma saidi funktsionaalsuse osas järeleandmisi tegema.

Tänases postituses oleme ümardanud parimad mitmeotstarbelised teemad, mis aitavad teil ellu viia oma unistuse – täiuslik WordPressi veebisait – koos visuaalse atraktiivsuse ja jõuliste funktsioonidega. Seega, olgu see siis ettevõtte veebisait, portfell, resümee, ajaveebisaidi või mõni muu kontseptsioon, valige üks neist võimalustest ja alustage veebisaidi loomist ilma koodideta.

Genesis

Genesis on raamistik uskumatult arenenud ja ülitundliku mitmeotstarbelise veebisaidi ehitamiseks, millel on hämmastavad funktsioonid. Kui otsite minimalistlikku teemat, võib see teema olla teie jaoks ideaalne võimalus. Kaasas suurepäraste sisuga vidinad, kohandatav päis, suurepärased paigutusvalikud ja palju muud.

Genesis on teie töö alustamiseks tasuta näidisteemaga. Kuid tõeliste ainulaadsete saitide loomiseks on mõned säravad lasteteemad.

Raamistik näitab kohandamise osas hiilgavat paindlikkust ja pakub suurepärast tuge, kui teil seda installimise või hoolduse ajal vaja on. Genesis ühildub WordPressi uusimate versioonidega ja näeb välja uimastamist kõigi ekraanitüüpide jaoks.

Jevelin

Jevelin on järgmine teema, mida peate kontrollima. See on reageeriv, SEO-sõbralik, mobiiliga valmis teema, mis ei paku mitte ainult fantastilisi visuaalseid atraktiivsusi, vaid ka tugevaid funktsioone. Jevelini abil saate omada ka mõnda lahedamat pistikprogrammi turul, mis on sellega kaasas. Nii et saate kasutada pluginaid, näiteks Kontaktvorm 7 ja Slider Revolution, ilma et peaksite oma taskust midagi täiendavat maksma.

Jevelini teema

Võite alustada oma veebipoodi ja hakata oma tooteid müüma, kasutades teemaga ühilduvat Woocommerce’i pistikprogrammi. Lisaks kõigele, lisaks tohutule hulgale funktsioonidele, mis teil selle teemaga kaasnevad, meeldivad teile lisaks kuuele ajaveebi paigutusele, 10-versioonilisele portfelli paigutusele, sotsiaalse jagamise funktsionaalsusele, parallaksile ja videotugi.

Jevelin on saadaval taskusõbraliku hinnaga – 59 dollarit.

Astra

Astra on kerge, ülikiire, SEO-sõbralik, kaasaegne ja mitmeotstarbeline teema, mis on olnud suurepärane valik paljudele blogijatele nagu sina.

Teema ühildub paljude teiste juhtivate WordPressi pistikprogrammidega, mis aitab teil selle funktsioone tõhusalt ja kiiresti täiustada. Ka Astra on ülikerge kohandada. Armastate värvi- ja tüpograafiakogu, päisevalikuid ja veebisaidi demosid, mida teema tähistab.

Astra teema, mitmeotstarbeline teema

Astra abil saate kujundada kvaliteetse veebisaidi ilma oma professionaalse kujundamise kogemuse või omaenda teadmiste kodeerimiseta. Samuti saate integreerida Woocommerce’i pistikprogrammi ja teisendada oma veebisaidi veebipoodiks, kui soovite oma tooteid või teenuseid müüa. Kuna tegemist on vaid 50KB teemaga, pakub see suurepärast jõudlust, nii et te ei pea kunagi oma veebisaidi kiiruse osas järeleandmisi tegema.

Astra kuulub erinevatesse hinnakujunduskavadesse, mis algavad 59 dollarist.

GeneratePress

GeneratePress teema on ülikerge, tundlik ja täiustatud WordPressi teema, mis on pakitud hämmastavate funktsioonidega. Saate kohandada igat elementi, et see külastajatele ahvatlevam oleks. Samuti saate oma veebisaidi tõlkida teistesse keeltesse ja pöörduda rohkemate inimeste poole kogu maailmas. See kehtib ka RTL-i keelte, näiteks araabia keeles.

Sujuv ühilduvus moodsate pistikprogrammidega muudab selle teema paljude populaarsete blogijate ja veebisaitide arendajate lemmikvalikuks. Teema loomiseks kasutatav puhas kood hoiab teie saiti kogu aeg ülikiirena. Nii et te ei pea nüüd GeneratePressi abil oma kiiruses järeleandmisi tegema ega kaotama ühtegi teie veebisaidile sattunud külalist.

Divi

Kui olete juba mõnda aega WordPressi ümber töötanud, Divi on nimi, millest olete kindlasti kuulnud. See on üks populaarsemaid mitmeotstarbelisi teemasid, mis on kaasas pukseerimislehe ehitajaga. Saate seda kasutada oma nullist ilusa veebisaidi loomiseks või valida mõni teemaga kaasasolevatest eelvalmis mallidest.

Divi on täis moosi nii palju hämmastavaid funktsioone, et kindlasti armuda sellesse. Saate kasutada 46+ sisuelementi, palju kaasaegseid komponente, 20+ paigutusega malle ja palju muud. See teema toetab teie veebisaidi videoid peale muud tüüpi meediumisisu. Ükskõik, kas soovite luua saidi oma loomebüroole, sisekujundusele, lihtsale portfooliole või muule, võib Divi olla teie jaoks õige valik.

See on allalaadimiseks saadaval, makstes 89 dollarit. Sellise tohutu funktsioonide loendi korral on 89 dollarit minu arvates vaid korralik summa.

Poepidaja

Enam kui 26 000 müügiga, Poepidaja on teine ​​juhtiv mitmeotstarbeline teema WordPressi turul. Ühildub kõigi kaasaegsete brauserite ja igat tüüpi ekraanisuurustega. See teema on suurepärane lahendus iga veebisaidi jaoks, millel on e-kaubanduse tugi.

Teemaga on kaasas kaasaskantav pukseerimislehtede koostaja, mis pakub lihtsamat viisi veebisaidi loomiseks vähem aega ja vaeva..

Poepidaja teema

Samuti saate piiramatu päisestiile, tonne kasutusvalmis malle, sisseehitatud jõudluse kiire laadimisega ja palju muud. Teema on ülitundlik ja näeb kõigis seadmetes uimastamist. Saate seda toodet kasutada, makstes kõigest 69 dollarit, mis sisaldab ka tasuta värskendusi. Teema on väga hästi dokumenteeritud, nii et selle kasutamisel pole teil probleeme.

TheGem

TheGem on veel üks WordPressi teema, mis on turul populaarsust kogunud. Selle hämmastava teemaga on kaasas palju eelvalmis malle, mida saab valida otse teie veebisaidi jaoks. Loomeagentuuridest, fotograafiast & portfell, e-äri, krüptovaluutad või muud nišid, see teema pakub teie käeulatuses ideaalset lahendust.

TheG

Kui soovite kasutada tõlkevalikut, saate jõuda rohkema vaatajaskonnani ja luua oma veebisaidiga tugevama võrgu ja kogukonna. Lisaks sellele võite kasutada ka paindlikku päist ja jalust, piiramatuid värviskeeme ja tüpograafiaid, 2500+ kohandatavat fonti, 150+ unikaalset demolehte, 8x navigeerimist enam kui 20 stiilis, välja arvatud pikk nimekiri teistest kaasasolevatest funktsioonidest.

Saate TheGemi hankida vaid 59 dollari eest.

Kodeerimata

Kodeerimata on ilus WordPressi teema, mis mitte ainult ei lisa teie veebisaidile head välimust, vaid valmistab selle ette ka oma tugeva funktsionaalsusega konkureerimiseks oma niši muude edasijõudnute saitidega. Uncode’i abil saate oma WordPressi saidi viia kaasasolevate funktsioonide tohutu loendi abil täiesti uuele tasemele.

See võimaldab teil kontrollida oma veebisaidi kõiki osi ja kohandada seda väljamõeldud fondide, silmatorkavate värvide ning ka kaunite päiste ja jalustega.

Täiustatud võrgusüsteem lisab teie projekteerimisoskustele veel ühe mõõtme. Uncode’i galeriihaldur teeb teile saidil piltide üleslaadimise ja haldamise lihtsaks.

Kallyas

Kallyas on loominguline ja kvaliteetne mitmeotstarbeline WordPressi teema, mis on loodud toetama e-kaubanduse funktsioone. Teemaga kaasnev täiendav visuaalse helilooja pistikprogramm muudab teie saidi loomise ülilihtsaks. Selle abiga saate nüüd välja tulla kõige ahvatlevama veebisaidi, isegi ilma eelnevate teadmisteta veebi kujundamisel.

Teema on käivitatud enam kui 100 ainulaadse elemendi abil, mis sobivad mis tahes rakenduseks. Armastad ka võimsat revolutsiooniliugurit, professionaalset tuge, tohutut WordPressi tööriistakasti ja kõiki muid hämmastavaid funktsioone, mida see teema pakub. Kallyas on laialdaselt dokumenteeritud, nii et pääsete neile juurde, kui teil on selle kasutamisel kunagi probleeme.

Kallyas on saadaval hinnaga vaid 69 dollarit.

Ülimalt

Ülimalt on üks populaarsetest mitmeotstarbelistest teemadest, mis võimaldab teil oma veebisaidi juhtimisel päisest jalusesse viia. Võite oma veebisaidi käivitada, kasutades ühte eelvalmis malle või kujundades selle nullist. See pakub elegantseid lahendusi igasuguseks äriks. Samuti pakub see 12 boonuskomplekti lisandmoodulit nagu loendur, loendus, kontakt, hinnakujundustabelid jne.

Mitmeotstarbelised teemad

Teema toetab ka videotausta, parallaksi kerimist, animatsiooni ja palju muud. Nutikad paigutuse valikud võimaldavad teil päise ja jaluse elemente erineval viisil joondada, et see oleks külastajatele meeldejääv. Teil on ka teile 5 ühelehelisi postituste paigutusi. Kuna teema on ülitundlik, näeb see kõikidel ekraanidel võrdselt hea välja.

X teema

X on tõenäoliselt ainult WP teema hinnaga 59 dollarit, millel on palju funktsioone. Pole ime, et see on teinud rohkem kui 200 000 müüki.

Ausalt öeldes nõuab X nende kõigi funktsioonide kohta eraldi blogipostitust, kuid teile on idee, siin on mõned neist.

 • Inline redigeerimine
 • Dünaamiline sisu
 • Globaalsed plokid parema taaskasutatavuse tagamiseks
 • Mallihaldur
 • Elementide raamatukogu
 • Sisseehitatud lisatasu pluginad nagu UberMeny, Cornerstone, ConvertPlug, ACF Pro, Content Dock, MailPoet jne.

Peatükki on neli – Ethos, Icon, Renew, Integrity. Valige üks, mis teile meeldib.

Järeldus

Need olid teie veebisaidi parimad mitmeotstarbelised teemad. Kõikide teemade kiirus ja jõudlus on testitud ning kihla veame, et ükski neist ei valmista teile pettumust. Selle loendi teemad pakuvad teile parimaid tulemusi olenemata sellest, kas tegemist on välimuse või jõudlusega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map