Weebly ülevaade: hõlpsasti kasutatav lahendus teie veebisaidi loomise vajaduste jaoks

Näib, nagu oleks kõigil tänapäeval oma veebisait, olgu see siis nende äri, kunsti või isegi lihtsalt isikliku ajaveebi jaoks. Võite küsida, kui palju inimesi suudab ilusa veebisaidi kokku panna, ilma et peaksite aastaid õppima, kuidas kõike nullist kodeerida. Õnneks on seal spetsiaalseid tööriistu, mis muudavad teie enda professionaalse veebisaidi kujundamise lihtsaks. See Weebly ülevaade aitab selgitada mõnda kõige populaarsemat tööriista, mida saate kasutada tähekujulise veebisaidi loomiseks.


Mis on veebi ehitaja?

Enne Weebly ülevaatesse jõudmist tahame rääkida veebiehitajatest üldiselt. Veebisaidi või ajaveebi ehitamiseks on palju erinevaid võimalusi, kuid kõige populaarsem tööriist algajatele on veebiehitaja. See on tarkvara tüüp, mis töötab teie brauseris ja muudab iga lehe kodeerimise ja ehitamise automaatseks. Need on sageli lohistamisriistad, mis jagavad iga lehe üksikuteks muudetavateks osadeks. See pöörab tähelepanu keerukalt sildistamiseks ja kodeerimiseks, mis on vajalik lehe kõikvõimaliku paigutamiseks sinna, kuhu soovite.

Selle Weebly ülevaate jaoks võrdleme praegu kõige populaarsemaid algajate tasemel veebiehitajaid. Ehkki mõnele neist ehitajatest pakutakse hostimisvõimalust, keskendume peamiselt veebimajutuse utiliitide asemel pigem tegelikele disaineritööriistadele, mida kasutatakse lehtede ehitamiseks..

Mis on Weebly?

Selle Weebly ülevaate jaoks vaatasime platvormi tasuta versiooni, mis on kättesaadav kõigile, kellel on oma domeen või hostimisteenus. Weebly on keskendunud kaubandussaitidele, mis hõlmavad mis tahes tüüpi teenuseid või tootekeskseid saite, kus külastajad võivad osta. Veebiehitajaid on veebis saadaval palju, kuid nagu me selle Weebly ülevaate jaoks avastasime, pole ükski neist suunatud sellise veebikaubanduse jaoks. Powered by Square, usaldusväärne maksete töötlemise ettevõte, keskendub Weebly teravalt müümisele oma spetsialiseeritud platvormi kaudu.

Weebly Web Builderi tehnilised andmed

mees võtab märkmeid

Pilt autorilt StartupStockPhotos alates Pixabay

Vaatasime selle Weebly ülevaate täieliku funktsioonide komplekti, alustades põhilisest kasutajaliidesest. See platvorm töötab intuitiivse pukseerimisriistakomplektiga, mis tähendab, et saate sõna otseses mõttes haarata elemente hoone paneelilt ja paigutada need lehele täpselt sinna, kuhu vajate. Alustate põhimalliga ja kohandate pealkirju ja teksti ükshaaval. Seal on sisseehitatud voog, mis muudab teie uute lehtede navigeerimise lihtsaks ja tagab, et te ei jäta ühtegi olulist kirjet vahele.

Weebly liides

Pukseerimisliides on mõeldud alustavale veebidisainerile, nii et kogu sujuva ja kindla toimimise tagamiseks pole mingit survet õppida keerulisi kodeeringuid. Korduv teema, mille leidsime paljude praeguste klientide poolt selle Weebly ülevaate jaoks uurides, on see, kui lihtsad ja intuitiivsed tööriistad olid. Uhiuus veebiarendaja võib tulla Weebly platvormile ja omada mõne minutiga uut, turvalist ja toimivat veebisaiti..

Weebly rakenduste keskus

Integreeritud rakenduste keskus võimaldab teil juurde pääseda sellistele täiustatud funktsioonidele nagu sotsiaalse meedia integreerimine, video manustamine ja isegi kolmanda osapoole reklaamvidinad. Samuti on mitmeid eelnevalt kavandatud e-poe tööriistu, mis aitavad makseid võtta, arveid väljastada või kliente müügi- ja tutvustuste kohta teavitada. Seda tüüpi pistikprogramme on nullist keeruline integreerida, kuid Weebly rakendusekeskuse abil on nende lisamine malli hõlbus..

Eksklusiivsed Weebly mallid

Weeblyl on palju pakkuda, kuid mallivalikud võivad olla parim osa. Vaatasime selle Weebly ülevaate jaoks palju erinevaid kujundusi ja need kõik nägid välja hämmastavad. Pukseerimisliides töötab mallidega suurepäraselt, muutes teksti ja päiste kohandamise lihtsaks vastavalt teie vajadustele. Eelvalmis mallid nägid välja professionaalsed ja libedad ning me tulime sellest Weebly arvustusest välja nagu tunne, nagu saaksime selle platvormi kaudu kavandada peaaegu kõike..

Hinnakujundus

Selle platvormi ja kolme teise, mida me selle Weebly ülevaate jaoks vaatasime, hind pole nii lihtne kui ühe dollari arv. Kõik need platvormid pakuvad oma teenuste jaoks mitmetasandilisi pakette, mis võivad veebimajutusteenuste, kaubanduse kaitse ja muude premium-tüüpi teenuste lisamisel keerukaks muutuda. Webebly on tasuta kasutamine, kui teil juba on veebimajutusteenus, mis teeb sellest teenuse kõige kallim kohe nahkhiirte alt. Kõigi nelja pakkuja jaoks pakutavate premium-teenuste hinnad algasid umbes viis dollarit kuus ja tõusid neljakümne dollarini kuus.

Kuidas Weebly võrdleb

laual sülearvuti, märkmed, mobiiltelefon ja kohv

Pilt autorilt Kevin Phillips alates Pixabay

Et näha, mida see veebiehitaja võistlustega võrdleb, vaatasime kolme alternatiivset veebiehitusplatvormi, mis sarnanevad ühele ja teisele. Selle Weebly ülevaate jaoks võrdlesime kõigi nelja pakkuja põhifunktsioone, saadaolevaid malle, kasutusmugavust, brauseri ühilduvust ja klienditeeninduse kvaliteeti.

Mida me üle vaatasime

 • Weebly
 • Wix
 • Ruuturuum
 • Gatori veebisaidi ehitaja

Weebly

Kasutuslihtsus

Kui sellel Weebly arvustusel oli midagi, mille me ära võtsime, oli see töö hõlbustamine kerge. Liides on puhas ja intuitiivne, kuna see oli mõeldud spetsiaalselt esmakordselt veebidisaineritele. Kahtlemata oli Weebly neljast vaadeldud tööriistast kõige lihtsam õppida.

Klienditugi

Weebly klienditoe meeskonnal oli suurepärast klientide tagasisidet ja meil pole põhjust sellega nõustuda. Teie e-kirjadele on vastamiseks valmis spetsiaalne klienditeeninduse meeskond, kes aitab teil lahendada probleeme, mis võivad teil tekkida. Need on suurepärane ressurss, mis aitab teil läbi viia oma esimest veebikonstruktsiooni ja saada kõik sujuvalt tööle.

Funktsioonid

Weebly liides ja tööriistakomplekt pole kõige dünaamilisem, mida vaatasime, kuid esmakordse kujundaja jaoks täidab see oma eesmärki. Seal on puhtad funktsioonikomplektid, mida saate rakendada sõltuvalt sellest, millist tüüpi saiti te kokku panete. Funktsioonid sõltuvad pakutavast tootest või teenusest, mida kõiki teavitab teie valitud algne mall.

Mallid

Praegu on Weebly kaudu saadaval üle seitsmekümne malli, neid on kogu aeg juurde lisatud. Mallide vahel on palju erinevaid ja neid, mida vaatasime selle Weebly ülevaate jaoks, oli hõlpsasti redigeeritav, reageeriv liikumine ja puhas välimus.

Brauseri ühilduvus

Weebly süsteem töötab enamikus brauserites, varasemate kasutajate laadimis- või vormindamisprobleemide kohta pole teateid. Platvorm töötab muudetud Java-keelega, nii et isegi vanemad brauserid ja opsüsteemid peaksid saama tööriistakomplekti redigeerimiseks laadida.

Kust saate rohkem teada

Lisateavet Weebly ehitaja ja nende hostimisvõimaluste kohta saate järgmiselt lingilt: Weebly.com

Wix

See on loomingulisema mõtteviisiga platvorm, kuna teil on täielik kontroll oma saidi lõpliku väljanägemise üle. Keskteelise kujunduse jaoks pole palju valikuid, nii et on tore, kui teil on võimalus, kus saate alustada tühja kiltkivist. Wix on kõige kohandatavam platvorm, mida me selle Weebly ülevaate jaoks vaatasime, ja ainus, mis pakub puhast alguslehte, mida saab redigeerida ilma CSS-i või Java-keeleoskuseta.

Kasutuslihtsus

Wixi veebikujundusplatvormi on alguses lihtne kasutada, kuid see on pisut hägune, kui vajate täpsemaid funktsioone. Erinevad programmeerimisvalikud sobivad suurepäraselt inimesele, kellel on tavakasutajast pisut rohkem teadmisi, kuid mitte kellelegi, kes alles alustab. Seda on põhimõtteliselt ainult nii raske kasutada, kui teil seda vaja on, eriti kui otsustate integreerida uuemad rakendused või sotsiaalsed ühendused.

Klienditugi

Wixi klienditoe kohta polnud palju positiivset tagasisidet ja see paistab silma selles Weebly arvustuses. Teie e-kirjade edastamiseks on olemas klienditeeninduse esindajate võrk, kuid pole võimalust võtta kellegagi kohe telefoni või muu vahendusel ühendust. Platvorm töötab selle asja paremaks muutmiseks, lisades nende esmaklassilistele klientidele automatiseeritud abi.

Funktsioonid

Meie lemmikfunktsioonid, mille Wixist leidsime, olid hõlpsalt integreeritavad meediumigaleriid, optimeeritud mobiililahendused ja kohandatud paigutuste täielik vabadus. Neil on ka hulgaliselt tööriistu SEO integreerimiseks koos spetsiaalsete plaanidega, mis aitavad teid veebipõhiste otsingutulemuste tippu.

Mallid

Wixil on üle viiesaja malli valida, mille abil on lihtne leida midagi, mis oleks teie konkreetse visiooni jaoks eelvalmis. Tänu dünaamilise redigeerimise vabadusele saate kohandada kõiki malle nii, et need näeksid ja laadiksid täpselt nii, nagu vajate. Iga malli on välja töötanud professionaal ja see on nupuvajutusega laadimiseks valmis.

Brauseri ühilduvus

Wixi platvorm on programmeerimiskeele osas kerge, seega pole brauseri toega tegelikku probleemi. Mõned kasutajad on teatanud pistikprogrammide funktsioonidest, kuid see ei olnud kogenud disainerite tavapärane kogemus. See tööriistakomplekt on programmeeritud tööks kõigi peamiste brauseritega.

Kust saate rohkem teada

Siit saate teada saadaolevate Wix-pakettide kohta ja proovida nende veebi loomise tööriistu järgmiselt lingilt: Wix.com

Ruuturuum

See on kõige paremini äratuntav neljast platvormist, mida vaatasime selle Weebly ülevaate jaoks, ja sellel on mõni hea põhjus. Ruutruum on kogu maailma reklaamimisega pommitanud, püüdes nende nime kõigile nähtavaks teha veebiruumi. Neid peetakse disainiplatvormidest keerukamateks ja hind peegeldab seda sära. Seda on lihtne kasutada, kuid sellel on järsk õppimiskõver, kui hakkate kavandama kaubandusele suunatud veebisaiti.

Kasutuslihtsus

Kui leiate malli, mis ei vaja palju redigeerimist, on seda platvormi lihtne kasutada. Kui peate tegema mõnda CSS-i või HTML-i redigeerimist, võib teil olla raskem aeg. See sobib ideaalselt kellegi teise või kolmanda veebidisaini jaoks, nii et esmakordse kasutaja jaoks võib õppekõver olla järsk.

Klienditugi

See oli tugevaim klienditoe võrk, mille selle Weebly ülevaate jaoks leidsime. Ööpäevaringset tuge toetavad elavad inimesed ning teie ja tegeliku inimese vahel pole automatiseeritud süsteeme. Praegused kliendid vannutavad tugimeeskonda ja see oli neljast veebitööriistast, mida me selles osas vaatasime, kõige kergemini meeldinud..

Funktsioonid

Ruuduruumis on kõik vajalikud funktsioonid, kuid puuduvad komplekteerimisvõimalused. See tähendab, et olete malli parameetritesse lukustatud, kui te ei tea, kuidas kapoti alla minna ja HTML- või CSS-koode redigeerida. See pole möödapääsmatu asi, kuid see piirab tõsiselt asju, mida saate teha turvaliste kaubandussaitide osas..

Mallid

Need on kõige dünaamilisemad ja ilusamad mallid, mida selle ülevaate jaoks vaatasime. Malligaleriis oli väljapanekul palju asjatundlikkust, mis kajastub kindlasti ka nende mallide kasutamise eest makstavas lõpphinnas. Kui vajate kauplusele keskendunud saiti, siis on sellel mitu valikut; kuigi mitte nii palju kui Wix või Weebly.

Brauseri ühilduvus

Ruuturuum oli kõige dünaamilisem tööriistakomplekt, mida vaatasime, mis põhjustab probleeme vanemate brauseritega. See on tööriistakomplekt, mis on mõeldud keerukamatele veebisaitidele ja kuigi sellel on universaalne juurdepääs, oli vanemate brauserite ja opsüsteemidega siiski teatatud mõningatest probleemidest.

Kust saate rohkem teada

Lisateavet programmi Squarespace ja nende veebiehitustööriistade kohta saate järgmiselt lingilt: Squarespace.com Gatori veebisaidi ehitaja on populaarse hostimis saidi HostGator majasisene tööriist. See on väga lihtne, väga hõlpsasti kasutatav tööriist kellelegi, kes vajab kiiret ja lihtsat kohta oma toodete tutvustamiseks. See pole ideaalne, kui vajate kaubandustööriistu, kuid see on piisavalt hea, kui viite- või portfellitüüp veebisait. See on tõesti suurepärane võimalus, kui ühendate selle nende hostimisteenustega.

Gatori veebisaidi ehitaja

Kasutuslihtsus

Kogu süsteem on lohistatav ilma paljude kohandatavate redigeerimisriistadeta, mis teeb selle puhtaks ja eriti hõlpsasti mõistetavaks. See oli veebiehitajatest kõige lihtsam, mida me selle Weebly ülevaate jaoks vaatasime, pakkudes lihtsat juurdepääsu väheste viperustega.

Klienditugi

Praeguste ja varasemate klientide arvustused on enamasti positiivsed. Paljud inimesed meenutavad, kui sõbralik ja kiire oli nende vastus. Kuna see pole koht edasijõudnutele kaubanduse veebisaitidele, pole vaja süveneda CSS-i või turbega seotud probleemidesse. See aitab sujuvamaks muuta nende klienditoesüsteemi ja hoiab reageerimisaja minimaalsena.

Funktsioonid

Nende põhiplaanide jaoks pole tegelikult saadaval palju funktsioone, nii et kui vajate midagi dünaamilist või kaubandusega seotud, siis soovitame selle üles tõsta ruutude Ruumi või ideaaljuhul Weeblyni. Kui vajate lihtsat ja vähese mõjuga kauplemissaiti, peaksite kaaluma HostGatori funktsioonide laaditud täpsemat plaani.

Mallid 2 tärni

Valida on mõnesaja malli vahel, millele lisanduvad ühtlases tempos uued valikud. Kuna kõik on lohistatavad, on kõigis saadaolevates mallides palju kordusi ja ühiseid teemasid.

Brauseri ühilduvus 3 tärni

Varasemate klientide tagasiside puudus, nii et me ei leidnud ühilduvuse poolelt ühtegi probleemi. Gatori veebiarendusmeeskonna kaudu pakutav tööriistakomplekt on mõeldud kõigile kõige populaarsematele brauseritele ja ühildub mõne beetaversiooniga brauseritega, nagu Chrome või Firefox.

Kust saate rohkem teada

Gatori veebisaidi ehitaja kohta saate lisateavet järgmisel lingil: Hostgator.c om

Lõplik kohtuotsus

Hõlpsasti kasutatavatest veebiehitajatest ei puudu suurepäraseid võimalusi, kuid peame valima selle Weebly ülevaate jaoks lemmiku. Ehkki Squarespace’is on palju täiustatud valikuid, mida me armastame, ei saa seda siiski võrrelda Weebly pakutavate täisfunktsioonide komplektiga. Liides on intuitiivne, terav ja hõlpsasti mõistetav. Soovitame tungivalt Weebly platvormi oma isikliku veebisaidi või ajaveebi loomiseks.

Esiletõstetud pilt: Pilt autorilt StartupStockPhotos alates Pixabay

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map